Polymerové hliněné nástroje to dělají sami

Textury pro Polymer Clay to udělá sami

Při práci s polymerovou hlínou, často chybí zakoupené textury. Pokud se podíváte opatrně kolem sebe, najdete spoustu položek, které vám pomohou vytvořit texturu. Jedná se o vlnitý papír, krajkové, samořezné šrouby, substráty ze čokoládových bonbónů. Dnes se pokusíme vytvořit textury pro polymerovou hlínu s vlastními rukama.

Zhanna Vadimovna Vasilyeva

Při práci s polymerovou hlínou, často chybí zakoupené textury. Pokud se podíváte opatrně kolem sebe, najdete spoustu položek, které vám pomohou vytvořit texturu. Jedná se o vlnitý papír, krajkové, samořezné šrouby, substráty ze čokoládových bonbónů. Dnes se pokusíme vytvořit textury pro polymerovou hlínu s vlastními rukama.

Můžete použít pozůstatky jílových různých barev, odložte je tímto způsobem v texturním listu. Vypněte polymerovou hlínu na pastadinu (ne příliš tenký). Připojte tištěný obličej na sebe.

Můžete překládat výkres pomocí kopírovacího papíru. A můžete si vzít tenkou kulhovou rukojeť a přečíst celý výkres úplně. Máte výkresový obrys na polymerové hlíny? Nyní přes extruder stlačte polymerovou hlínou. Použijte tři trysky. od nejtenčí díry do středu.

Vezměte nejhorší vlákno v ruce a aplikujte jej na obrys výkresu. Závitové závity provádějí tenký vzor detaily. Snažte se dělat všechno velmi opatrně, aniž byste spěchali. Autor lekce o provedení textury pro polymerovou hlínu prošel 3 hodiny! Pravda a listová nemá malá.

A další lekce pro výrobu textury pro polymerní hlíny

Na výkresu vytištěna na tiskárně Přinášíme 3D obrys.

Roll nad polymerovou hlínou na tloušťce 3 nebo 4.

Použijte strukturu na polymerové hlíny. Vrhnout do válce.

Jemně odstraňte texturu s polymerovou hlínou. Připravený!

Další použití při vůle. Můžete řezat do samostatných fragmentů, tónovaný akryl.

Další možností výroby textury pro polymerní hlíny. Zdá se, že všechno se zdá být jasné.

To bude vypadat jako textura obyčejného copu.

Doufám, že lekce bude pro vás užitečná. Zkuste hledat „vaše“ textury pro polymerní hlíny

Výhody a nevýhody polymerové hlíny

V závislosti na rozsahu hlíny mohou být jeho specifické vlastnosti jak výhody a nevýhody. Každý návrhář na svých zkušenostech studuje vlastnosti různých typů polymerové hlíny, výběru vhodných materiálů pro určité úkoly.

Výhody pečené hlíny zahrnují:

  • hladký povrch po pečení;
  • Snadné lakování nebo odstraňování barvy;
  • síla;
  • barevný odpor;
  • Schopnost vytvářet malé části.
polymerové, hliněné, nástroje, dělají

Forma takového hliníku nelze opravit po pečení. Modelování by mělo nastat v čistém prostoru a v rukavicích, protože hlína rychle absorbuje malý vrh.

Chlaha má své výhody:

  • Produkt lze nastavit po dlouhou dobu;
  • Proces tuhnutí je regulován nezávisle;
  • Povrch se snadno čistí;
  • V případě potřeby může být korekce plastu změkčena vodou.

Hlba tohoto typu není vhodná pro výrobu malých prvků. Řemesla ze nelegistické hlíny často potřebují opravit nedostatky a mohou mírně změnit jejich barvu.

Jak začít sochařství?

V tomto malém článku bych chtěl odpovědět na každého, kdo se chce připojit k takové fascinující koníčky, jako jsou modelování. Všechny níže napsané neplatí objektivitu a je jen mým soukromým názorem založeným na skromném zážitku.Všechno napsané z větší části je jen pro modelování postav, jako je moje. O modelování bobulí, zvířat, panenek, dekorace, které vím mnohem méně, takže se tyto pokyny pečlivě dotknu.

„Ahoj, viděl jsem svou práci a chtěl jsem něco slepit, proč bych začal?“. Pravděpodobně jeden z nejčastěji kladených otázek, zkusme to přijít na to. Proč lidé dělají lpak? Jaké materiály jsou potřebné v počáteční fázi? Jaké nástroje? Co číst a jak se naučit sculpt vpravo? tohle všechno. Velmi objemné otázky, z nichž každý si zaslouží samostatný článek. Tady bych také rád udělal zobecnění, stručný přehled, aniž by se prohloubil v detailech. Vhodné pro pohodlnější, spusťme 🙂

A koneckonců, to opravdu může motivovat osobu, aby se zapojila do takového koníčka jako modelování? Pojďme analyzovat nejčastější motivy lidí, kteří se ptají na mou radu:

„Já jsem se nudil, chci něco slepit“. docela pochybné prohlášení, ale je to velmi běžné. Lepak. ne lekce, která se může bavit a ještě více pro začátečníka. Koneckonců, dostat alespoň některé přesvědčivé výsledky. V modelování bude muset investovat obrovskou práci a čas.

„Chci figurku, ale nechci / nemůžu strávit n-peníze na tom, lépe slepit“ nebo „, pokud chcete být dobře provedeni. Udělej si sám„. V našem případě tento přístup funguje vždy. A to vše proto, že pro každou krásnou postavu existují hodiny, dny, měsíce a někdy i roky tvrdé práce, obrovské množství spotřebovaných materiálů (a peníze pro ně), pro které musíte zaplatit občas více než na obrázku. Podle pokynů nebo videa můžete například opravit zásuvku nebo jeřáb, ušetření služeb, ale v modelování takový přístup nefunguje.

„Já jako dítě, které jsem vypadal / vystudoval. škola. Chci sculpt postavy a vydělat peníze na to, zejména necítí a bez opuštění domu „. A kdo nechce? Problém je jen to, že aby vydělal na modelování, bude muset pracovat dlouho a tvrdohlavě, ale návrat je mnohem menší než v mnoha dalších činnostech. Bude trvat déle než jeden rok, než bude váš únik začít platit alespoň spotřební materiál (a nemusí začít).

„Chci se pokusit o něco nového, je možné odnesit a najít velmi zajímavý koníček“. Bohužel, s tímto přístupem mi píšou méně často, nicméně z větší části je tento článek věnován těmto lidem. Modelování a / nebo malování obrázků, pokud je odnesen. Velký volný čas a nekonečné pole pro sebe-zlepšení.

READ  Jaký olej se nalije do reduktoru sněhu

A teď je shrnout: zapůsobit. Velmi vzrušující a zároveň obtížné povolání. Není vhodné pro všechny, ale pokud je závislý, pak s největší pravděpodobností navždy a. Možná je to z tohoto článku, který váš výlet začne tento úžasný svět. V počáteční fázi budou naše cíle:

Vzhledem k tomu, že jsme se rozhodli o úkolech, budeme pokračovat na stručný přehled o všech nezbytných v počáteční fázi.

Jinými slovy. Oblast, ke kterému opravíme náš tvar. Sculpt na váhu. velmi nepříjemné a extrémně nepříjemné lekce, protože stojan pro naše stvoření by měl být myslel správně.

Nejdůležitějším prvkem jakékoli práce. Rám, slouží jako základ pro následnou sadu hmotnosti. Jak kostra v našem těle. Rám musí sloužit jako podpora a podpora celého čísla. Drát je lepší zvolit nejdesně pevný, takže kdykoliv bylo možné provést úpravy, nikoli kilometu vše, co jsme již slepí. Hliník (1.5-2mm) docela vhodné.

Co vytvoříme naše mistrovské dílo. Na trhu je k dispozici mnoho různých materiálů, každý s jeho vlastnostmi a tak velkou rozmanitostí hodnou samostatného článku, ale v našem případě bych doporučil začít od sochařské plastelíny (a možná na něm a zastavit). Podle vlastností se podobá konvenčnímu polymerovému jílu, s výjimkou toho, že nemůže být pečené (zpět). Ale je nepravděpodobné, že z první práce vytvoříte mistrovská díla, která budou chtít ušetřit. Výhody. Cena, Plastelíny stojí asi 10 (!) časy levnější než polymerní hlína.

Další velké téma zanechá svou podrobnou analýzu pro budoucnost. Pokud se jedná o dvě slova. Vezměte to, co je k dispozici v nejbližší prodejně pro kreativitu. Pokud uděláte další. Objevte více (a možná a udělejte si, pod svými potřebami). Z mé první sady, stále používám pár nástrojů, takže je to naprosto pro jistotu, že nebudou.

Jak pracovat s polymerovou hlínou

Polymerová hlinka (je to plast nebo termoplast). jedná se o velmi dekorativní materiál, který připomíná plastinu na dotek, a to je také podobné. Pouze má větší pružnost a držet méně rukou. Plast byl dlouho populární u umělců, designérů a milenců.

Základem tohoto materiálu je polyvinylchlorid. Při vystavení vysokým teplotám se ztuhne a produktů se podobají plastu nebo keramiku.

Co je vyrobeno z termoplastu

Z tohoto materiálu, krásné dekorace, suvenýry, dekorace interiérů, vánoční hračky, ručně vyráběné panenky.

Jedinečné vlastnosti termoplastu umožňují přesně vyjádřit nejmenší prvky soch, napodobovat různé textury. Termoplastické práce jsou uloženy dlouho.

Toxický plast?

Vzhledem k tomu, že to není přírodní materiál, nedoporučuje se používat pro děti do 8 let. Také v souvislosti s tím existuje několik pravidel pro jeho použití:

Při přípravě na pečení musí být rodiče přítomni.

Při spalování plastů je nutné větrat pokoj, a když jsem dal výfuk.

Po dokončení pečení by měl být pec promyt.

Nádobí a všechny nástroje v kontaktu s hlínou nadále používají pro potraviny!

Po pečení se materiál přestane být toxický.

Plastové modelovací nástroje

Aby byl produkt krásný a elegantní, musíte se správně připravit na práci. Chcete-li to udělat, budete potřebovat:

Hladký a tuhý povrch, který neabsorbuje polymerní hlínu

Speciální nůž, velmi ostrý a tenký. Budou sdílet kusy plastových dílů a čerpání dílů

Speciální akrylový válec, válcování nebo jiný válcový předmět (ne plastický pouze plastický: plast se často rozpouští plastu) na stojanové hliněné nádrže

Pro sochařské modelování budete potřebovat žádné platební stohy

Párátko. Pro válcovací řezy hliněných uzenin a kaldingových otvorů

Řezy, které sníží stejné detaily, jsou takové kudrnaté frézy podobné formám pro vaření cookie

Šroubové materiály: pletací jehlice, armatury, kolíky, fólie atd. Atributy pro vyšívání

Jak dát plasticity Clay?

Takže termoplastika se stala plastem, je to jen tak, aby se natáhnout s teplými rukama, je nutné ještě delší. Všimněte si, že pokud je to špatně změkčeno, pak když se pečeným, bubliny vystoupí, a pak se bude s největší pravděpodobností rozpadat.

Jak snížit nebo zvýšit hlínou plasticitu?

Změkčete plastové krémy, vazelíny, topení atd. metody. Ale nejjednodušší způsob, jak používat speciální změkčovadlo (například MoldMaker). Také pevný plast může být jednoduše smíchán s mým měkkým.

Pokud je hlína naopak, se drží rukou, musíte ji smíchat s kusem suchým. Pokud neexistuje žádná vhodná suchá hlína, vložte ho na bílý papír po dobu 2 hodin. Když se papír stane tukem, znamená to, že přebytečný změkčovadlo vyšel z hlíny.

Plast může být také příliš lepkavý po reakci na nátěr. Zde je nemožné situaci opravit.

Termoplastika se liší v barvě a vlastnostech (pevné, měkké, dávat matný nebo lesklý povrch). Chcete-li získat požadovaný výsledek, různé typy plastů jsou smíšeny.

Termoplast různých barev je dokonale smíšené. Chcete-li získat hlínu určitý stín, musíte míchat základní barvy v požadovaných poměrech (vyzvednout míchací stůl).

Je nemožné pouze míchat hlínu s různým pečeným měřičem, protože vede k nepřijatelnému a křehkosti nebo na rušení a zatemnění.

Jak pečovat termoplast?

Pro pečení výrobků je obvyklá trouba docela vhodná. Teplota To je indikováno v pokynech ke konkrétním kusu hlíny, ze kterého je výrobek vyroben. Zpravidla se jedná o rozsah od 110 ° C do 130 ° C. Překročit teplotu uvedenou v instrukci nemůže, t.na. Při spalování plastových alokátů toxinů.

Při práci s rukama je obtížné nechat na povrchu rukou. Proto je v poslední fázi provozu, produkt je leštěný. To se provádí po pečení, pod tekoucí vodou nebo v případě potřeby v pánvi s roztokem mýdla pomocí vodotěsného sendviče. Významné nesrovnalosti odstraňuje brusný papír 20. Otisky prstů, různé škrábance odebírá 00. Nejmenší nesrovnalosti se zarovná 00 nebo 000. Po jemném zpracování brusného papíru může být výrobek pokrytý lakem nebo třením ložního prádla (denim, velvetum) tkaniny.

Jak ukládat termoplast?

READ  Jak vytvořit nástroje pro dřevo vlákno

Plast nevrátí ve vzduchu, ale vysychá vynikající, t.na. K dispozici je odpařování plastifikátoru. Tištěné obaly by proto mělo být vždy těsně zavřeno. Pokud je tovární balení velmi poškozené, zabalte zbytek plastu do jedlého filmu. S její hlínou nebude reagovat.

Když se teplota změní v místnosti, jakož i při dlouhodobém skladování, plastové kusy se mohou držet pohromadě, takže různé balení je potřebné různé barvy.

Sledujte doporučení výrobce. Když je vystaven těžkým chladným nebo tepelným tepelným tepelným nebo vytvrzeným.

Jaký lak kryt termoplast?

Pro hlíny jsou speciální laky. Jen vzít lak na nehty, stejně jako akrylový lak, protože některé z nich rozpouštějí plast. Zpočátku se může zdát, že se snaží, ale v průběhu času se stává lepkavým, sbíráním veškerého prachu. Можно применять проверенные на практике лаки для строительных работ, например Tikkurila Parketti Assa, Tikkurila Unica Super. Synteko Pro 20,45,90.

polymerové, hliněné, nástroje, dělají

Co lze uvolnit z polymerové hlíny

Polymer Clay Modelování otevírá velké expanze pro fantazii. Můžete dělat cokoliv: z elegantních šperků k ručně vyráběným panenům a sochám. Díky unikátním vlastnostem plastů je snadné pracovat s ním a právě. Některé typy termoplasty jsou schopny napodobovat vlastnosti různých přírodních materiálů: kámen, dřevo, kov, tkaniny. Nováček v modelování je lepší začít s jednoduchými technikami, technikami, postupně se pohybovat do složitějšího.

produkty

Často z plastového jílu, šperky, klenoty, klíčenky, přívěsky, suvenýry, magnety lednice. Plast není toxický, takže může být použit ve hrách s dětmi. Batole Snadno učit výrobu zeleniny, ovoce, jednoduché květy. Sporšící jehlující se sofistikované polymerové hliněné produkty, jako jsou loutkové hlavy, ruce a nohy. Свойства массы позволяют сделать поделки максимально похожими и реалистичными.

Nápady pro položení z polymerové hlíny

Inspirace k vytváření mistrovských děl z polymerové hlíny lze nakreslit v různých zdrojích. Na prodeji jsou speciální tištěné publikace, přičemž takový modelování. Tam najdete mnoho užitečných informací, instrukce krok za krokem a mnoho variant řemesel. Moderní jehly najít nápady pro modelování na internetu, kde jsou k dispozici fotky / video pokyny s podrobným popisem akcí.

Posouzení. Polymerové hliníky

Při práci s polymerovou hlínou, musíme často vymyslet nástroje a zařízení pro práci. Kdo z nás nepoužil případ rtěnky jako Catter? Dnes je v blogu. Nástroje pro polymerní hlíny a několik užitečných tipů.

Při práci s polymerovou hlínou, musíme často vymyslet nástroje a zařízení pro práci. Kdo z nás nepoužil případ rtěnky jako Catter? Dnes je v blogu. Nástroje pro polymerní hlíny a několik užitečných tipů. Pokračujeme v tématu Začalo se zde.

Takže v blogu jsem přečetl, že autor blogu předtím, než pracuje s polymerovou hlínou, mazá prsty s olivovým olejem. Několik kapiček oleje zabraňují suchost rukou, což je nevyhnutelné při práci s polymerovou hlínou. Současně je vhodné vyhlašit nepravidelnosti na výrobku s prsty a otisky prstů se objevují méně. Je třeba zkontrolovat!

Melody, autor výše uvedeného blogu, používá kuličkové ložisko jako nástroj. Lepené kuličky různých průměrů na sushi tyčinkách a ukázal nástroj! Epoxidové lepidlo bylo použito jako lepidlo. Děkuji, Melody!

Možnosti Blog Kate pro použití vysoušeče vlasů pro reliéfní. Vytvořit křídla nebo jiné ploché části. mezi dvěma (nebo více) kusy drátu aplikovaného tekutého gelu fimo nebo skalpi a vytápění fén pro reliéfní. Chcete-li vytvořit komplexní produkty z několika prvků, můžete zahřát fén pro jednotlivé části tak, aby neztratili formulář. Pro rychlé připojení dvou prvků z polymerové hlíny. Naneste malý gel pro polymerní hlíny na výrobcích. Stiskněte podrobnosti a zahřejte fén.

Úžasná věc. Kopírovače vám umožní snížit proužky stejné šířky plastu polymerní hlíny. Lze objednat online od Číňanů nebo na Ebey. Jsme v obchodech, pravděpodobně také prodáváni.

Pokud nemáte kulatou mřížku, a naléhavě to potřebujete, můžete takovou věc udělat. Pro výrobu budete potřebovat závitový stud. Zeptejte se svého manžela, ví, co to je! Stejně jako hladký kus kovu nebo čepel pro polymerní hlíny.

Nástroj zubního lékaře bude také vhodný na farmě polymeristy. Koupit nový. drahý. Jakmile jsem viděl ve velkých množstvích na konkrétní (bleší trh). Prodal velmi pěknou babičku, ale pak nebyl potřebný.

Nedívali jste se blízko zeleniny? Ukazuje se, že mohou být také použity jako nástroj pro řezání hliněných vrstev. Za výsledek nepředpokládám, ale „firmy“ jsou již obchodování. 20 dolarů na kus.

Chcete-li řezat tenké vrstvy hole a Mokume pryč, bláznivé knoflíky přišly s takovým nástrojem. Vyrobený z plexiskla. Pokud to zjistíte, můžete pochopit, jak se to dělá. Sada níže stojí 80 dolarů.

Papírové lisovací šablony, které lze použít válcování přes pastový stroj. Je možné je nahradit něčím? Myslím, že je to docela vhodné pro krásný plastový substrát s texturou. Nebo koupit v obchodě šrot. Pevné na internetu na produktech kanadské společnosti Cuttlebug. Zde jsou lekce používat své produkty. Zeptejte se, kde nástroje pro polymerní hlíny? Jako možnost používat pastový stroj!

Výhody a nevýhody domácího hlíny

Domácí hliněné produkty se prakticky neliší od nakoupených produktů. Má docela mnoho výhod:

Z něj saje od 30 minut do 24 hodin v závislosti na velikosti produktu;

Ingredience pro vaření nejsou příliš drahé a jsou téměř v každém domě;

Připravené řemesla mohou být natřeny akrylovými nebo kvašovými barvami;

Vařená hlinka může být skladována v hermetické nádobě v chladničce dlouhou dobu;

Produkty jsou přesné a dobře udržované;

Hotové výrobky jsou trvanlivé a mohou být udržovány po dlouhou dobu v suchých místnostech.

Žádné lepidlo je vhodné pro přípravu polymerní hlíny;

Výsledek není vždy schopen ospravedlnit očekávání;

polymerové, hliněné, nástroje, dělají

Během vaření můžete kazit pokrmy.

Polymer Clay vařená doma je ideální pro tvůrčí třídy s dětmi nebo vytváření malých amatérských řemesel. Ale pokud chcete profesionálně zapojit do dekorací, je lepší použít nákup polymerní hlíny. Она имеет удобную консистенцию и из нее получаются более аккуратные поделки.

READ  Řezání hliníkového profilu pod úhlem 45 stupňů

У нас на сайте представлена глина Fimo. одна из самых популярных и качественных пластик.

Популярные техники бисероплетения, от примитивных до сложных

Бисероплетение. вид рукоделия, который доступен всем без специального обучения. С помощью разных техник можно сплести и симпатичный браслет-фенечку и эксклюзивное ожерелье к вечернему платью. Také.

Вышивка бисером в последние годы приобрела особую актуальность. Это объясняется тем, что на фоне промышленных изделий, создаваемых под копирку, кропотливая ручная вышивка, выполн.

Что делать, если крошится полимерная глина

Полимерная глина сродни пластилину. Она также способна принимать различные формы благодаря своей мягкой текстуре и пластичности. После прохождения обжига становится похожей на камень, но в отличие от.

Polymer Clay: Nástroje pro začátečníky a způsoby uložení

Ahoj! Po asi milionu let jsem konečně napsat slíbený nástroj slíbil devíti účastníkům dnes. pro polymerovou hlínu.

Já sám jsem začal ve škole, s několika briketem domácího jílu a párátka, a dosáhl některých vrcholů, pokud jde o sběratelské vybavení z ničeho. V zásadě to bude stačit na to, aby to zkusil dost, ale je lepší než na všechny úspory a okamžitě koupit malou sadu normálních nástrojů. Protože na koleno bude křivé, budete naštvaní, a celkem bude veškerý zájem o sebe (náznak toho, co jsem měl).

První věc, kterou potřebujete, je, vlastně hlína. Budu mluvit o promítaném, tam jsou ještě sedící, ale pro tento profil je mnohem zkušenější kluci. Používám Cernit a FIMO Professional, mají různé vlastnosti, měkkost, barevné palety. Ale stejné požadavky na pečení a pro maximální sílu, oba značky doporučují pec na 125-130 Celsia. Více. v žádném případě nespustí tání a hořet.

Chcete-li začít s, je lepší vzít si soubor základních barev černobílý, Craftclay, Lapsi, artefakt. zpočátku to není tak důležité, můžete vzít žádnou levnou značku. Hlavní věc je pečlivě číst informace o obalu, první ze všech doby trživu a režimu teploty.

Kde ušetřit: pár briket nebude moci vyhrát, s výjimkou malých obchodů pro kreativitu ve vašem městě (může být trochu levnější než v hypermarketech) nebo čekat na slevu (což je nepravděpodobné, ale stane). Velký rozdíl se objeví, když potřebujete kilogramy, rozhodně se podívat na internetové obchody, žádoucí, profil. Dokonce s přihlédnutím k doručení bude mnohem výhodnější a pohodlnější.

Pro nejekonomičtější. můžete poslat špičkové skupiny bleších trhů, někdy se utratí zbytky pro penny, ale obvykle jsou okamžitě vzaty.

Hromádky. To je to, co budete pracovat podrobnosti. První, „jehly“ a „garek“ pár (to jsou s míčky).

Kde ušetřit: Čína. Mínus. čas, plus. téměř všechny nástroje jsou 3krát levnější. Sledujte recenze a vše bude v pohodě. Neužívejte nástroje pro sochaře a keramisty, jsou příliš velké. (Zubní může, ale obvykle křídlo letadla je levnější). Neužívejte nástroje ze dřeva, nebudou srovnávat v hladce s kovem. Neberte ten tuk stoh, že s okrajem vpravo, je těžký a špatný.

Pro poměrně leuku stanice můžete nahradit hromadu jehly k největší šicí jehly, od zbytků jílovitých nebo neúspěšných polotovarů, aby se pohodlná anatomická rukojeť. Podobně je zásobník girku. párátka a dvě hliněné kuličky, na vrcholu kuliček je potažen kyanakrylátovým lepidlem (druhý pro 25 z nejbližšího přechodu) nebo epoxidu (možnost luhuri), dostaneme dokonale hladký a odolný povrch.

Nože a čepele. A-LA Scalpel MakeTon nůž. jen přenosný. Bylo to obecně nejziskovější strávený 100 v mém životě. Plochý čepel je zapotřebí, aby se oddělil obrobek z povrchu, protože se snaží vyhrát ruce a tah. není to jen k ničemu, ale upřímně zabalte.

Kde ušetřit: Neboť příliš tenká práce, se použije čepel z šablonového nože nebo dokonce jeho kus. Zvládnout známým způsobem.

Kola a dlouhé hubboty. První je zapotřebí především pro krásné ohýbání smyčky a všechny druhy drátů, bez nich můžete udělat. Bez druhého. v žádném případě. Ujistěte se, že věnujte pozornost přítomnosti nebo spíše absenci vln na pracovním povrchu přístroje. Mechanismus pružiny mezi rukojetí není zásadně, spirálové desky. jen držet a dobře jaro.

Kde ušetřit: čínský nástroj s fotografií stojí v oblasti 150 za kus, a pro vaše peníze je jen zázrakem jako dobrý. Dokonce i levnější? Prosím ne. Na samém počátku jsem použil stavební délky od opravy, zlé omítky, tak, aby nenechali škrábance na příslušenství. To je peklo a Hirošima. Žádná přesnost.

Nábytek. V pořadí, od shora dolů, vlevo doprava: spojovací kroužky, beyly pro přívěsky (k nim tkaničky a / nebo řetězce), kolíky pro korálky, šroubové kolíky, dvojčata a stáčky pro služebníky. Na fotografii Nejjednodušší a spolehlivé možnosti z nerezové oceli. Existují slitiny šperků různých barev, jsou nejemnější, ale ložní prádlo a druh, jak mohou způsobit podráždění. Tam je dražší nákupní armatury z mosazi a bronzu, a tzv. „Luxury“ s pozlacením, ale dnes nejsme o tom.

Kde ušetřit: Znovu, Čína, ale Buďte pozorní. Vezměte od osvědčených prodejců, hledejte prodej, kupóny a slevy. A buďte připraveni snížit největší část rozpočtu na tento článek a dále hledat perfektní verzi.

Pastelová a obecná barviva. Pokud jste si koupili sadu barevných hlíny, můžete stále dělat bez této položky. Ale stále se k tomu musíte vrátit, protože bez tónování hlíny vypadá smutně a ploché. Reliéf, světlo, odstíny se aplikují na pastelové před pečení nebo barvy po. Pro toto, ploché syntetické a patenty pro manikúru. Mimochodem, pigmenty pro manikúru, třpytky a duhové vedení na hlíně vypadají jen nádherné.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS