Proč špatně začíná řetězová pila Stihl 180

STIHL 180 Špatně začíná v horkých důvodech

K dnešnímu dni, výrobce STIHL zabírá přední místo mimo jiné společnosti, které produkují výrobu zařízení určených pro zemědělskou a stavební prací. Výrobky tohoto výrobce jsou známé nejen na vysoké úrovni kvality, ale i optimální cenové politiky a moci svých modelů.

Pravděpodobně je to velmi těžké setkat se s osobou, která by neměla žádnou řetězovou pilu této značky.To je jeden z nejslavnějších globálních společností. Ale skutečnost, že z deseti možných šesti lidí přesně. A to není překvapující, protože prší řetězce STIHL jsou vyrovnaným silou s milostí designu. Ale bohužel takové giganty technologie někdy selhávají a vyžadují určitý druh opravy. Dnes budeme věnovat pozornost jednomu z molů tohoto výrobce, jmenovitě řetězová pila Stihl MS 180. O ChainSaw Stihl MS 660 Přečtěte si zde. Tak pokračujte.

Všeobecné

Charakteristika této pily jsou důvodem pýchy německého výrobce. V tomto případě je jednotka nástrojem, který je navržen tak, aby provedl malé množství práce. Nástroj je umístěn pro domácí použití, což potvrzuje intenzitu svého provozu, která by neměla překročit 20 hodin měsíčně. Mít na likvidaci podobné jednotky nebudete obtížné udržovat objednávku ve vaší zahradě, provádět obrobek palivového dříví na zimu, stejně jako zúčtování. Zároveň vám bude moci pomoci při řešení a dalších úkolech, kde není třeba provést složité manipulace.

Hlavní charakteristiky

Zvážená pila může být považována za kompaktní možnost, protože jeho hmotnost je rovna pouze 3,9 kg. Zároveň má velkokapacitní olej a palivovou nádrž. Jeho provozní funkce pomáhá provádět dvoudobý motor, jehož výkon je dostačující na řešení jednoduchých úkolů. Kromě toho, během provozu tento nástroj nevytváří silný hluk, jejíž úroveň nepřesahuje 98 dB. Pro jednoduchost porozumění stačí říci, že lidská řeč vytváří hluk na 76 dB.

 • Stuhl 180 řetězová pila má sílu 2,6 wattů. To je v zásadě dost, pamatujeme si, že mluvíme o nástroji pro domácí použití.
 • Kapacita olejové nádrže je 0,145 l, palivo. 0,25 litrů.
 • Konstrukce pneumatiky má velikost 350 mm, zatímco krok je 0,325 palce.

Hodinky

Stejně jako v případě jiných pil, role hlavního zařízení, která zajišťuje spuštění, provádí karburátor. S ohledem na podrobnější karburátor, který je vybaven řetězovou pilou SIHL 180, je třeba poznamenat, že má jeden ladicí šroub. Jinými slovy, je to druh šroubovacího nastavení volnoběhu. Současně, bunda, která představovala plné zatížení, po celou dobu je pevná.

Jinými slovy, úprava ve vztahu k ní není použitelná. Veškerá příležitost ovlivnit plné zatížení. Je také nutné věnovat pozornost tovární nastavení, díky které se směs vzduchu paliva provádí přímo do motoru. Kromě toho je tento princip zachován bez ohledu na provozní podmínky nástroje.

Co dělat, pokud neexistuje řetězová pila. Metody eliminace

Pokud tedy, pokud se ve skutečnosti nespustí řetězové pily, byly objasněny důvody, může být provedeno, aby je odstranil, samozřejmě, pokud existují vhodné znalosti a praktické přístupové dovednosti v plynu. V souladu s detekovanými důvody lze první kroky během rozpadu pily provádět na místě nebo pod specializovanou dílnou. A způsoby odstranění vad, z nichž první lze provést:

 • Výměna startéru, pokud příčiny nedostatku rostlinného pily produktu jsou uchovávány v kritickém stavu této složky.
 • Provádění inspekce celého zapalovacího systému, až na svíčky pro manželství nebo opotřebení, zejména pokud je v továrně jiskra, a nástroj ani nechce začít, zřejmě přes suchost svíček.
 • Pokud neexistuje žádné spuštění řetězových pil na chladném systému, s největší pravděpodobností: skupina pístu je destabilizována, neexistují žádné konjugované kontakty, palivo a maziva neodpovídají konzistenci.
 • Nezahrnuje řetězovou pilu pro horko přes práci žláz a dalších prvků kvůli vysoké generaci.
READ  Jak rozebrat elektrický šroubovák Makita 18 V

Nezávislé diagnostiky a opravy bez praktických zkušeností způsobilo ještě větší škody, společnost „Kosi-Spit pro trávu“ doporučuje kontaktovat mistry. V případě, že je důvodem extrémně vážný, a oprava zahrnuje ztráty, jsme připraveni nabídnout náhradu, abychom si vybrali řetězovou pilu Požadované značky nebo nápoj jiného výrobce v našem obchodě.

Opravte motorové pily a základní díly pro motorcase v Kosi Kosa

Pro opravu pily benzínu, když porucha nedostatku spuštění, v sortimentu „Kosikosa“ představuje různé náhradní díly, podle typu startovacích kroužků, pružin, spojkových prvků a dalších. Vysoká kvalita každého z nich a korespondence modelu modelu benzoinstruce vám umožní provádět opravy bezprostředně po absenci možnosti zahájení pily. Otáčením k nám, mater jasně charakterizuje příčinu poruchy a vybere správnou akci. Pokud je například svíčka mokrá na nefungujícím nástroji, nebudete muset být nahrazen nejen, ale odstranit důvod, pro který je svíčka nalita a blokuje začátek. V rukou specialistů Kosikos začne každý motorový šroub nový život, bez ohledu na to, zda se jedná o novou záruku nebo v práci slušného časového segmentu.

Oprava válce-pístové skupiny (CPG)

Pokud motor nemůže spustit řetězovou pilu nebo může vyvinout normální výkon, je pravděpodobné, že v motoru se nedostane dostatečný pro spalování tlaku směsi paliva. Důvodem může být opotřebení prvků skupiny válce pístu. píst, kroužky, ložiska atd. Pro odhad stavu tohoto uzlu by mělo být provedeno vizuální inspekce po odstranění tlumiče.

Pro úplnější diagnózu ve svížovém otvoru dvoudobého motoru je motorová páky umístěna kompresor. S ním se v motoru prováděno měření komprese. Podle výsledků inspekce můžete posoudit stav CPG, nicméně, přesná fakta lze získat pouze s úplnou demontáží uzlu.

Pokud je píst přítomno čipy nebo škrábance, je zřejmé, že bude muset být nahrazen. Totéž platí pro deformované nebo rozbité kroužky pístu. pro normální provoz motoru, musí být z Nagara zcela dobré a čisté.

Řetězová pila zjednodušuje realizaci mnoha operací. Dlouho však nemůže prokázat svou počáteční úroveň práce. Proto v určitém okamžiku mohou nastat problémy. Přirozeně, některé chyby majitel může eliminovat nezávisle, ale v každém případě existuje riziko, že je definuje špatně, a to je plné skutečnosti, že nástroj může plně vypnout nástroj. Proto není žádoucí, aby nebylo zahájeno, ale poučovat tuto práci odborníkem.

© 2019 G. Nashgazon.com. Všechna práva vyhrazena. Při kopírování materiálů je vyžadován zpětný odkaz

Blok: 4/4 | Počet znaků: 625

STIHL MS 180. Dlouhý start chladný.

Více informací o opravách a výběru nástrojů na našich webových stránkách www.LookTool.En přijít jsme rádi všem

 • Může se také vyskytnout také spojovací trubice nebo spoje v poli armatur s olejovým čerpadlem.
 • Stává se to, že řetězová pila StiL 180 je špatná kvůli válci, který může být Paul. Ale určit jeho stav je dostatek inspekce vizuálního. Ale pokud najdete tvorbu nesrovnalostí a čipu, můžete si být jisti, že příčinou zjištěného poruchy.
 • Pokud jste zkontrolovali, že porucha je ve svíce, pak se jednoduše potřebujete vypnout, po kterém je to přímé sušení. Ale stojí za zmínku, že je nemožné to v každém případě punčovat, protože prostě zkazíte položku, a bude pro provoz nevhodné.
READ  Jak ochrana pracuje na kruhové pily

Také potřebujete vypustit extra palivo z ní přes speciální otvor.

Kromě toho musíte mít na paměti, že okamžité sušení by mělo být provedeno nejméně třicet minut a pouze po tomto druhu manipulace můžete nainstalovat zpět a skutečně se pokusit okamžitě spustit nástroj.

proč, špatně, začíná, řetězová, pila, stihl

Kromě toho může být taková, že jednoduše prošla trvanlivosti vaší svíčky, v tomto případě je nutné jej nahradit.Proto vynikající rady bude sloužit tomu, co je nejlepší mít novou svíčku nebo nejlepší sadu. Pak jej můžete kdykoliv nahradit a pochopit, zda existuje přímý důvod pro členění zařízení. Kromě toho může být příčinou rozbití slabý kontakt, který ve skutečnosti spojuje vysokonapěťové vysoké napětí a konec svíčky. Může být také způsobena příčina bloku zapalování. Stojí za zmínku skutečnosti, že k odstranění tohoto druhu problému musíte vyměnit samotný blok, protože nepodléhá opravy.

Ale stojí za zmínku, že odborníci budou hrát lépe, pokud je opraveno, protože pokud máte potřebné znalosti a dovednosti, můžete ho jednoduše smazat a muset si koupit nový.

Je důležité, aby kdybyste dokonce našli důvod pro poruchu přístroje, neznamená to, že jej můžete eliminovat. Jak existuje tento druh rozbití, který lze vyřešit výhradně odborníkem. Pokud provedete přímou manipulaci s kontrolou a výměnou kvality oleje (viz. Olejová řetězová pila), ale přesto, motorová pila stále odmítá začít v tomto případě, je nutné pokračovat v hledání.

Ale pokud plně vyrábíte všechny předepsané manipulace a zmeškal jeden nuance, ale stále nástroj není stále opraven, pak v tomto případě problém spočívá ve skupině, která se nazývá válec. Proč se stánky, pokud je to špatně start a stánky řetězové pily, pily nezískávají hybnost. Ale pokud ještě nemůžete „vrátit se k životu“ svého žekladu, pak jednoduše vezměte řetězovou pilu do servisního střediska, kde bude vaše zařízení opraveno.

Stručně o hlavní věci

Tento model je hrdý německý výrobce a je přímým nástrojem určeným pro menší úroveň práce. Může být používán více než dvacet hodin za měsíc. Toto krásné zařízení vám pomůže zpracovat péči o vaši zahradu, připravit palivové dřevo do zimního období (viz., Jak snížit strom), jasné oblasti a stane se nepostradatelným asistentem v jiných oblastech, řekněme, jednoduché manipulace.

Můžeme říci, že toto mini modelové řetězové pily, protože má malou hmotnost 3,9 kg, nemá velkou hmotnost nádrže, jak olej, tak palivo. Výrobce je vybaven dostatečnou kapacitou pro snadnou obsluhu.

proč, špatně, začíná, řetězová, pila, stihl

Kromě toho je to spíše tichá, protože během provozu hladina hluku nepřesahuje 98 dB. Chcete-li lépe porozumět úrovni objemu, porovnat jeho hluk s konverzační řečem, který má indikátor 76 dB.

Síla tohoto modelu se rovná 2,6 W. Stojí za zmínku, že se jedná o spíše významnou úroveň síly, vzhledem k tomu, že to není profesionální řetězová pila. Olejová nádrž má objem 0,145 litrů a palivová nádrž. 0,25 litrů. Pneumatika má velikost 350 mm a výšku 0,325 palce.

Kontrola řetězových pil na promoce.

Jedním z důvodů je to, že špatně začíná řetězová pila, může být ucpávání maturitního kanálu nebo jejího tlumiče. Zároveň existuje kapka energie v procesu řezání řeziva a protokoly. Nejčastěji to je způsobeno pryskyřičnými sedimenty na jiskranů nebo kanálu tlumiče, které jsou vytvořeny ve spalovacím procesu nekvalitní směsi benzínu a oleje, který brání kohoutku pro výfukové plyny.

READ  Jak vyčistit karburátor Chainsaw Stihl 180

Známý společností Naigar Resonator může způsobit špatné spuštění benzínové pily

Odstranění důvodu špatného začátku řetězové pily, v tomto případě můžete odstranit akumulované produkty spalování. Chcete-li to provést, produkují řadu manipulací:

 • Vyjměte tlumič výfuku odšroubováním šroubů;
 • Demontujte chladicí panel a utěsněte těsnění;
 • Odstraňte flasher;
 • Demize podvozku rezonátoru;
 • Flash všechny prvky z Nagara pomocí pracího prostředku;
 • Nechte je úplně vyschnout;
 • Sbírejte vše v reverzní sekvenci

Aby se předešlo prachu a písku od vstupu do válce v době čištění tlumiče, zavřete výstup motorových pil se čistým hadrem.

Co dělat, pokud řetězová pila nezačne a pak?

Pokud byla eliminována primární inspekce ani vady ve vyhledávacím procesu, a řetězová pila se nespustí, a pak hledají závažnější důvody. Identifikovat a eliminovat takové poruchy nejlépe v servisním středisku. V přítomnosti zkušeností je však možné najít a odstranit je nezávisle. Co diagnostikovat a kontrolovat?

V prvním případě, kontrola komprese ve válci určí stav řetězů Cylindrofon Group (CPG), které nechtějí začít na chlad. Chcete-li to udělat, potřebují kompresor. Přístroj je našroubován do místa zapalovací svíčky a provádí se spuštěním motoru. Měření svědectví umožňuje posoudit stav CPG. V nepřítomnosti kompresoru, určit kompresi ve válci může být zachycena následujícím způsobem:

Použití prstu na svíčku a škubání startéru, můžete zkontrolovat kompresi ve válci.

Pokud máte pocit, že prst táhne do svíčka, pak je vše v pořádku s kompresí. Nedostatek výboje v komoře, říká o přítomnosti poruchy. Skupina Cylindrofone potřebuje podrobnější inspekci, která poskytne představu o stavu pístu a válce, kroužků pístu a ložisek.

Nezačínejte řetězovou pilu pro studené plechovky a kvůli nedostatku komprese v klikové skříni motoru. Hlavním důvodem je poškození těsnění umístěného mezi válcem a klikovou skříní. Zkontrolujte, že absence komprese je poměrně snadná:

 • Odpojte horní trubku z karburátoru;
 • Nalijte obvyklou benzínovou trubku;
 • Ponořte do paliva odstraněna trubku;
 • Škubnutí několikrát startér.

Pokud je palivo z víka absorbováno, když se spouští benzropyl startér, pak se stlačením vše je v pořádku. Pokud ne. viz položka.

Pokud je palivo nakresleno, pak vše v pramenech. těsnění knírku. V opačném případě budete muset zakoupit opravu soupravy a nahradit. Jak to udělat, podívej se na video, proč čínská řetězová pila nespustí:

Spuštění nástroje může být komplikován nesprávným provozem karburátoru nebo jeho poruchy. Často se stává, že během řezového procesu je oslabení upevňovacích šroubů a vzduchu nasává do válce. Zkontrolujte spolehlivost upevnění karburátoru. Zkontrolovat to pro úniky paliva. Způsobuje poruchu může být hmotnost. Přesně určit poruchu, eliminovat a vyrábět jemné nastavení karburátoru pouze v servisním středisku.

Po projetí krok za krokem motoru řetězové pily, můžete najít poruchu, eliminovat ji sami a úspěšně spustit svůj pracovní nástroj. Nestarejte se o ty typy práce, ve kterých si nejste jisti. Důvěřujte vyhledávání a odstraňování problémů s odborníky ze servisního střediska.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS