Radlice na odklízení sněhu pro jednonápravový traktor

Sněhové radlice pro motorové kypřiče. nalezeno 71 produktů.71 výrobek

Čepele/lopaty (800 mm 400 mm) MB Cascade, Neva, Oka, Forza můžete zakoupit za výhodnou cenu. V našem obchodě najdete pouze kvalitní výrobky od předních světových výrobců. Velkoobchodní ceny, neustále aktualizovaný sortiment.

Doplňkové vybavení zametacího stroje SGC 4100S s přídavným zařízením na sníh. Konstrukce přídavného zařízení se skládá ze sněhové lžíce s kovovým šnekem a žlabem pro odhazování sněhu. Žlab je vybaven knoflíkem pro nastavení směru a výšky odhozu sněhu.

radlice, odklízení, sněhu, jednonápravový, traktor

Vlastnosti výrobku: Materiál: ocel 3 mm Šířka: 150 cm Výška: 45 cm Hmotnost: 44 kg. Výrobce: Atviron (Rusko) Sada:.rychloupínací upevňovací podložka.instrukce krok za krokem. Popis: Sněhová radlice pro čtyřkolky Atviron je univerzální.

Pro minitraktor, pro motorový kypřič, pro kultivátor, upevnění: vpředu, šířka záběru: 1000 mm, délka: 400 mm, šířka: 1000 mm, výška: 400 mm

Lopata (nebo sněhová radlice) pro kypřič Huter. novinky pro rok 2019. Vyrobeno z vysoce kvalitního kovu s robustní konstrukcí. Používá se k odklízení sněhových závějí jako zařízení na odklízení sněhu. 1000340 Technické specifikace Značka H.

Pro minitraktor, délka: 1400 mm, šířka: 1200 mm, výška: 400 mm

Sněhová radlice Tselina TYP2 je nástavec určený k odklízení sněhu z chodníků, cest a příjezdových cest. Zařízení je vyrobeno z oceli o tloušťce 2,5 mm. Zařízení je namontováno na jednonápravovém traktoru a pohybuje se dopředu, aby odstranilo sněhovou hmotu.

Sněhová fréza, jednostupňový čisticí systém.- motor

Upevnění: přední Délka: 361 mm Šířka: 1050 mm Výška: 395 mm

Výrobce: Mobil K Pro motorovou frézu: Ano Typ: Sněhová fréza

Sněhová radlice HNM je určena k odklízení mělkého sněhu z chodníků a chodníků a k urovnávání písčité nebo štěrkopískové směsi. Používá se jako nástavec na motorové bloky MB-1, MB-2, MB-23, MB-Compact a MotoCulti.

Lopata na sníh s násadou. 730x630mm pozinkovaný. tvarovaný vůdce

Typ: lopata, tvar lžíce: zaoblený, materiál lžíce: PP, materiál násady / rukojeti: hliník, plast, vlastnosti: násada na rukojeti, celková délka: 135 cm, délka lžíce: 37.50 cm, šířka kbelíku: 49 cm, hmotnost: 1 kg

Výrobek: lopata; Rozměry, mm: 360x490x80; hmotnost, kg: 0.3; objem zboží, m3: 0.014; Typ: Sněhová radlice; Materiál: Plast; Hřídel: Ne

Nástavec na sněhovou radlici PATRIOT SP-60 490001656 lze namontovat na jednoosý traktor Patriot SP-60, K1, K2. Lopata: K3 a také pro motorové kypřiče Ural, Kaluga, Samara, Pobeda, Kubáň, KalugaM, SamaraM, Kama7, Vladimir, Murom, Rostov. přes adaptér AP-5. Navrženo pro efektivní.

Sněhová radlice HNM s motykou je určena k odklízení mělkého sněhu z chodníků a chodníků a k urovnávání písku nebo štěrkopískové směsi. Používá se jako přídavné zařízení k motorovým kypřičům MB-1, MB-2, MB-23, MB-Compact a MotoCulti.

Typ: motorový, tvar lžíce: zaoblený, materiál lžíce: ocel, materiál rukojeti/držadla: ocel, s kolečky, celková délka: 110 cm, délka lžíce: 36 cm, šířka lžíce: 70 cm, hmotnost: 11 kg.40 kg

Přední připojovací nůž Fast Attach, 117 cm, vhodný pro zahradní traktory od 10 litrů.с. V teplých měsících pomáhá odstraňovat nečistoty nebo štěrk ze silnic a ulic a v zimě se používá k odklízení sněhu.Ovládání ze stanice operátora, možnost nastavení.

Pro minitraktor, pro motorový kypřič, pro kultivátor, přední nástavec, šířka nože: 600 mm, nastavitelná hloubka, délka: 400 mm, šířka: 600 mm, výška: 400 mm

Sněhová radlice pro čtyřkolky univerzální Vlastnosti výrobku: Materiál: práškově lakovaná ocel Hmotnost: 36,8 kg. Barva: červená nebo černá Šířka: 1500 mm Výrobce: Storm (Rusko) Popis produktu:. Obsahuje gumovou lištu na ochranu vyčištěného povrchu.

typ: vrtule, tvar kbelíku: zaoblený, materiál kbelíku: PP, materiál rukojeti/šňůry: ocel, s koly, celková délka: 137 cm, délka kbelíku: 50 cm, šířka kbelíku: 86 cm

Sněhová radlice pro čtyřkolky univerzální Vlastnosti výrobku: Příslušenství: radlice, montážní plošina, bočnice, šířka radlice: 1200 mm, výška: 460 mm Hmotnost: kompletní sada. 35 kg Výrobce: Alfeco Popis zboží:.Čepel je opatřena pružinovým klipem, který chrání čepel.

READ  Jak nainstalovat světlomet na jednonápravový traktor Hopper

Upevnění: přední Šířka rukojeti: 560 mm Délka: 630 mm Šířka: 450 mm Výška: 450 mm

Pro motorový kypřič, přední nástavec, pracovní šířka: 558 mm, pracovní hloubka: 400 mm, délka: 600 mm, šířka: 470 mm, výška: 470 mm

Pro minitraktor, Připojení výtahu: vpředu, pracovní šířka: 1220 mm, délka: 1200 mm, šířka: 400 mm, výška: 1200 mm

Montáž na zametací stroj GS5562. Tento nástavec umožňuje použití stroje jako sněhového pluhu. Skvěle se hodí i na sbírání velkých hromad odpadků, listí apod

Robustní ocelová čepel s ocelovým ostřím. Jako příslušenství jsou k dispozici gumové chrániče řemínků. Pět úhlů nastavení (0°, 15° a 30° doprava nebo doleva). Pracovní šířka. 120 cm. Musí se používat se sněhovými řetězy a závažími na kola

Okraj čepele je vyroben ze speciální robustní oceli s velkou bezpečnostní rezervou. Díky tomu je možné s nástavcem pracovat i v náročných podmínkách. Lze použít na mokré půdě. Průchozí okraj umožňuje samočisticí efekt. Háčky se vždy týkají.

Lopatový nůž pro motorový kypřič Neva MB-2

Hrubá verze mé lišty je hotová, samozřejmě je na ní potřeba ještě hodně práce (čištění svarů, výběr šroubů na délku atd.), ale konečný výrobek není dokonalý.д. No, jediné, co chybí, je věcička, se kterou může jednonápravový traktor na převodovce jet dopředu a dozadu, aby krabice neškubala neustálým přepínáním, ale je to otázka času.

Podomácku vyrobený pluh

Pro motorové kypřiče jsou k dispozici pluhy jako přídavná zařízení: koňský pluh pro orbu, obracecí pluh pro kypření, okopávání a další. V poslední době je pluh Zykov stále populárnější. Výkresy s rozměry jsou k dispozici pouze ve specializovaných zdrojích.

Jejím hlavním rozlišovacím znakem od sériově vyráběných je pečlivě vypočítaný úhel odvalovací desky pro intenzivní promíchání půdy. Pokud jej porovnáte s běžnými modely, zjistíte, že skimmer je u Zykova modelu umístěn vpředu ve větší vzdálenosti, takže úhel zdvihu je obloukový.

Pluh je k traktorové jednotce připojen svisle. Dosah čepele je nastavitelný. Je sešroubován. Plány pro minitraktor s vlastníma rukama se liší od plánů určených pro motorový kypřič.

Tvárnice pro rumpál s rukama

Vlastnoručně vyrobená lišta pro rumpál: fotografie krok za krokem výroby.

Vyrobil jsem si podomácku vyrobenou lištu pro motorový kypřič na odklízení sněhu na dvoře. Celý pracovní proces je znázorněn na těchto obrázcích.

Měl jsem 78litrovou nádrž z elektrické lokomotivy, tak jsem ji rozřezal na lopatku.

Výroba otočného mechanismu pro formovací desku.

Vyztužení lopaty ohnutou čtvercovou trubkou.

Adaptér pro motorový kultivátor „Neva“ je připraven a vyzkoušen v provozu, nyní zbývá jen očistit sváry a natřít.

Zavěšení kultivačního nože

Nastavitelná poloha nože. Čepel může být šikmá nebo rovná.

  • Lopatku je možné otáčet doleva nebo doprava až do úhlu 25°.
  • Při práci s rovným nožem je pracovní šířka 90 cm. Při naklonění svahu klesne na 81 cm.
  • Zesílená lopata s ohnutou čtvercovou trubkou. průměrná rychlost kráčejícího traktoru s nasazenou lopatou je 3-4 km/h.
  • Na základě toho se výkon může pohybovat až do 0,36 ha/h (při práci s rovným nožem) a až do 0,33 ha/h při práci se šikmým nožem.
  • Čepel je vyrobena z odolné nerezové oceli. 90 cm dlouhý, 42 cm široký a 50 cm vysoký.
  • Před zahájením práce vždy zkontrolujte všechna připojení. Musí být dobře dotažené.

Při správném používání zaručuje „Krasny Octyabr“ bezporuchový provoz nože po dobu 5 let.

Hodnocení majitelů

Egor, 39 let:

Dobrý den. Před dvěma lety jsem si koupil lopatu s motorovou lopatou LM-100. Přikládám ji na Nevu. V provozu jsem zjistil, že by bylo účinnější, kdybych na kola svého motorového rumpálu zavěsil 10 kg závaží. Větší hmotnost sněhové radlice znamená, že se na desce může pohybovat více sněhu. Také v případě sypkého a vysokého sněhu je lepší použít rolby.

READ  Jak udělat mini traktor s vlastními rukama

Victor, 41 let:

Používám lištu na Centaur, úhel náběhu je nastavitelný vpravo vlevo (o 30 stupňů) a rovně. Přiložené čepele. ocelové a gumové. Zachraňuje mě před sněhem a špínou. v létě a na podzim sbírám hromady odpadků ze zahrady. Jednoduchost designu a cena je úžasná! Velmi užitečné na širokých pozemcích, někdy nasadím adaptér a projíždím s pluhem na hlavní ulici (uličku musím vyčistit sám). Dva průjezdy a silnice je opět sjízdná.

Jurij, 44 let:

Nechtěl jsem utrácet za hotový výrobek, tak jsem se rozhodl, že si ho vyrobím sám. V tátově skladu jsem našel plynovou láhev, nějaké trubky, rohy a dílo se převařilo. Na internetu jsem si našel výkresy, udělal jsem pár ručních prací a získal jsem docela dobrou odlévací desku. Trochu jsem to s tím nožem přehnal (zpočátku), ale pak jsem poslechl rady členů fóra a situaci napravil. staré pneumatiky se nakonec hodily. Nastavení nahoru a dolů ruční, pákové. Jsem na svou práci tak pyšná.

Lopaty pro motorové kultivátory. nalezeno 505 položek.505 položek

Typ: benzín, určení: pro kultivátor, pro kultivátor, výrobce kompatibilních modelů: BRAIT, výkon, l.с.: 7.80, výkon: 5.70 kW, zdvihový objem: 225 cm³, počet válců: 1, počet zdvihů: 4, objem palivové nádrže: 3.60 л

Speciální konstrukční ocel Radlice je vyrobena ze speciální konstrukční oceli. Použití takové oceli výrazně prodlužuje životnost pluhu a zlepšuje kvalitu orby. Odnímatelná radlice Pluh má odnímatelnou radlici. Jedná se o velkou.

Pro minitraktor, pro motorový kypřič, pro kultivátor, upevnění: vpředu, pracovní šířka: 1000 mm, délka: 400 mm, šířka: 1000 mm, výška: 400 mm

Formovací deska je typ jednohřídelového sněhového pluhu se smykovým účinkem. Konstrukce čepele zahrnuje tělo čepele, otočnou podpěru a čepy. Tělo dozeru tvoří ohýbaný ocelový plech s přivařenými lopatkami z ocelového pásu (.

Výrobce: Celina Pro motorové kypřiče: Ano Typ: lopatový nůž

Typ: fréza, účel: zametání sněhu, kompatibilní zařízení: zametací stroj, výrobce zařízení: PATRIOT, pracovní šířka: 800 mm

Sněhová lišta (rovná otočná lišta, šířka = 1 m) pro kypřiče DDE „Bucephal-1/2“, „Kentauři“

Používá se k odklízení sněhu z chodníků, cest a pozemků, jakož i k urovnávání terénu a odstraňování odpadků. Úhel ostří lze nastavit

Pneumatiky: jednonápravový traktor, typ motoru: benzinový, třída: těžký, výkon motoru: 13 litrů.с., typ převodovky: čelní převodovka, max. pracovní šířka: 110 cm, hmotnost: 150 kg

Radlice na sníh Agro-MTZ (SOM-1.2 AM). Jedná se o nástavec, který majitelé zahrad hojně využívají ve všech ročních obdobích. Odklízí sněhové záplaty podél silnic, chodníků, na dvoře a přilehlých plochách;.

Typ: kultivátor, typ motoru: benzínový, třída: střední, výkon: 7 litrů.с., typ převodovky: řetězový pohon, max. šířka zpracování půdy: 85 cm, hmotnost: 56 kg

Kotoučová radlice Huter 71/3/49. Montáž na kultivátory se závěsem. Používá se k pletí a hřebenování. Vhodné pro zpracování sypké půdy. Plečku lze nastavit na požadovanou pracovní hloubku a šířku

Lopatku (800 mm 400 mm) pro MB Kaskad, Neva, Oka, Forza můžete zakoupit za dobrou cenu. Náš obchod nabízí pouze kvalitní výrobky od předních světových výrobců. Velkoobchodní cena, vždy skladem.

Pro motorový kypřič, délka: 1000 mm, šířka: 100 mm, výška: 350 mm

Pro motorový kypřič, přední nástavec, pracovní šířka: 1000 mm

Motokultivátor Huter GMC-6.5. správné vybavení pro každou zemědělskou lokalitu. Poskytuje optimální podmínky pro jakoukoli kultivaci půdy před výsadbou kulturních rostlin. Stroj je vysoce výkonný, spolehlivý a snadno se servisuje.

Elektrický kultivátor DAEWOO DAT 2500E je určen k obdělávání půdy, sekání brázd, aplikaci hnojiv, kypření a urovnávání půdy, pletí a podmítce. Manévrovatelnou jednotku lze použít v těžko přístupných místech, například pod keři a podél plotů.

radlice, odklízení, sněhu, jednonápravový, traktor

Pro motorové kypřiče, upevnění: zadní, pracovní záběr: 120 mm, nastavitelná hloubka, počet nožů: 1 ks., výška: 400 mm

Upevnění: Přední Délka: 361 mm Šířka: 1050 mm Výška: 395 mm

Stroj je doplněn o závěsné zařízení čl. 00.12.00.04.00 pro připojení ke stroji Technické údaje Hmotnost netto / brutto 26/33 I Pracovní šířka, mm 1000 / 940 Čelní připojení ke stroji Rozsah otáčení 20°

READ  Jednonápravový traktor Khoper kolik oleje do převodovky

Sada závěsných zařízení Mobil K MKM-2, MKM-3 Comfort vám umožní nejen obdělávat půdu, ale také vyřezávat hřbety pro výsadbu, provádět podmáčení okopanin, orbu půdy a vykopávání okopanin. Nic dalšího se nevyžaduje: Rozsah dodávky zahrnuje.

radlice, odklízení, sněhu, jednonápravový, traktor

Pro motorový kypřič, pracovní šířka: 1200 mm, délka: 1200 mm, šířka: 450 mm, výška: 510 mm

Zemědělský stroj Huter MK-7500 se používá ke kultivaci, tj. kypření půdy bez obracení, rovnání a dalším operacím. Stroj nabízí dobré výsledky na usedlostech, farmách a venkovských pozemcích, na omezených plochách.

Pro Celina MB, Kaskad, Kadvi, Neva Cena3430 Šířka, (mm)1000 Výška, (mm)367 (celková výška = 482) Průměr vnitřního náboje, (mm)30 Délka náboje, (mm)130

Ozubená kola KO-680×90 se montují na stroje na zpracování půdy „Neva“ se dvěma řadami prstových kypřičů. Montuje se na klasické modely MB2 a MB23, stejně jako na celou řadu motocyklů „Multi-Agro“ (MB1, MB2, MB3, MB4, MB5).

Typ: jednonápravový traktor, typ motoru: benzínový, třída: střední, výkon: 7 l.с., Vybavení: kypřič, radlice, typ převodovky: čelní převodovka, maximální pracovní záběr: 85 cm, hmotnost: 82 kg

Pro motorový kypřič, pro kultivátor, pracovní šířka: 1000 mm, výška: 51 mm

pracovní šířka: 85 cm; pracovní hloubka: 35 cm; motor: benzínový motor; výkon: 5.5л.с

Převodovka s převodovkou: Převodovka s převodovkou max. šířka zpracování půdy: 85 cm, hmotnost: 82 kg 6 gr 400 mm, nástavce f23 mm., okuláry, spojky Montáž na kultivátory: Maxcut MC750, Ontario Russia, Ontario Pro Russia, Kaluga Russia, Victory Russia, Ural Russia, Samara M Russia, Ural (kola 19×7-8) Russia, Volga, Vegas 7, Nevada.

Pro traktor, délka: 1400 mm, šířka: 1200 mm, výška: 400 mm

Přední připojovací nůž Fast Attach, 117 cm je určen pro montáž na zahradní traktory od 10 litrů.с. V teplých měsících pomáhá odstraňovat nečistoty nebo štěrk ze silnic a ulic a v zimě odklízí sníh.Ovládání z místa obsluhy, možnost instalace.

6.5 л.с. nejoblíbenější model z řady benzinových motorů Lifan, který se nejčastěji používá v motorových blocích a kypřičích. Motor vyniká dlouhou životností, hospodárností a snadnou obsluhou. Díky litinové vložce válce se otáčky motoru zvyšují.

Sněhová radlice HNM je určena k odklízení hlubokého sněhu z chodníků a cest pro pěší a k urovnávání písčitých nebo štěrkopískových ploch. Používá se jako přídavné zařízení pro MB-1, MB-2, MB-23, MB-Compact a motocykly.

Montáž pomocí adaptéru AP5 Kaluga, Kaluga M, Ural, Ural s koly EXTREME, Ural M, Kubáň M, Pobeda, Samara M, Samara a další motorové kypřiče

Recenze majitelů

Orest, 31 let:

Čtvrtým rokem jezdím s jednonápravovým traktorem Celina. Poslední dva roky jsem si koupil sněhový pluh Husqvarna. Skvělá hlava, odhazuje sníh až do 8-10 metrů v závislosti na hustotě a struktuře sněhu. Za hodinu projdu svůj dvůr a pozemky. Manévrovatelnost netrpí, jednonápravový traktor odolává nízkým teplotám, žádné problémy se startováním. Střižné šrouby se již dříve ulomily. ale jsem ve střehu, takže situace není kritická. Příloha mi ráno ušetřila spoustu času.

Vladimir, 26 let:

Raději pracuji s lopatou dozeru: snadno se připevňuje, nic se nemůže zlomit ani utrhnout. Konstrukce je spolehlivá a použitelná v každém ročním období. Tuto domácí lopatu používám již čtyři roky a nemám žádné problémy s údržbou ani s čištěním. Tento sněhový pluh byl skvělým pomocníkem na mém pozemku.

Egor, 55 let:

Mám jednonápravový traktor Caiman, koupil jsem ho loni. Letos jsem si uvědomil, že potřebuji opravdovou pomoc při odklízení závějí, ale stále se nemohu rozhodnout, co je lepší. sněhový pluh nebo kartáč? Na rotační modely se nedívám, potřebuji něco jednoduššího a levnějšího. Kdo má k tomu nějaké připomínky? Předem děkuji za radu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS