Redo Elektrický šroubovák pro práci ze sítě

elektrický, šroubovák, práci, sítě

Jak otáčet elektrický šroubovák baterií v síti

Existují dva způsoby, jak vytvořit adaptér: Použijte starý baterie, protože již má již konektor, který je dodáván pod šroubovák, nebo připojit vodiče přímo k rukojeti.

Spojením staré baterie

Připojení starého bloku se provádí následujícím způsobem:

Chcete-li začít, budete muset demontovat akumulátor, abyste to udělali, odšroubujte šrouby, jak je znázorněno na obrázku.

Získejte podávané niklu kadmium baterie.

Dále je oddělte od připojení kontaktů.

Připojení drátů přímo

Připojovací vodiče přímo na šroubovák se provádí následujícím způsobem:

Pro připojení vodičů přímo musíte nejprve rozebrat šroubovák, to znamená, že je odšroubujte šrouby, které vázaly dvě poloviny pouzdra.

Zvažte spojení, najdete plus a mínus, zapamatujte si polaritu připojení. Pro pohodlí bylo rozhodnuto odstranit nižší širokou část rukojeti.

Dále musíte připojit vodiče, lze provést pomocí pájecího železa nebo staré dobré pásky.

A poslední čárový kód je vítr vodiče na výstupu rukojeti pro další fixaci a izolaci.

Chtěl vědět, jak vytvořit šroubovák přímo z nabíjení?

Gratulujeme! Nyní, když jste se naučili, jak se naučte šroubovák v síti, můžete tyto znalosti aplikovat v praxi

A bez ohledu na to, zda je váš šroubovák účtován nebo ne. Nemuste přemýšlet o tom, kolik je baterie dost

Materiály:

Je nutné jej odpojit baterii elektrického šroubováku, rozebrat ji a vytáhnout baterie.

Je důležité udržovat pravidelné držáky terminálů a terminálů.

Ten úhledně odtrhne z baterií a drát 4 čtverečních metrů je jim pájen.mm. Terminály jsou pak vloženy do držáků.

Dále musíte vyvrtat pouzdro na baterie, vyjměte pack na otvorech, abyste upevnili držák terminálu se šroubem M3 přes něj, protože nebude držet bez baterií.

Kondenzátor pájený před instalací terminálů tak, aby napájení z počítače nechodí na obranu z počátečních proudů.

Vzhledem k tomu, že kondenzátor bude zasahovat do matice při zašroubování šroubu, je lepší jej lepit do držáku terminálu. Zobrazí se pouzdro na baterie na straně otvoru drátu.

Držák terminálu je pak přišroubován a všechno se vrátí. Je důležité si uvědomit, který terminál, jaká barva drát je pájen.

Podle nálepky na napájení musíte určit, které vodiče mají 12 V na výstupu a připojit se k nim. Pokud jsou 2 řádky, jsou krouceni dohromady.

Takže napájení je zapnuto bez počítače, musíte zavřít černý vodič na zelené. To lze provést s propojkou.

Pokud je napájení slabý pro elektrický šroubovák, bude v obraně i s kondenzátorem. Pak je třeba připojit samostatný zatížení. Může to být starý pevný disk. Také pomáhá instalovaným 5W 6 v upevňovacím prvku pro zastřihovač bloku 5 v. Vzpomínka na váš elektrický šroubovák, uložíte příležitost kdykoliv odpojit od ní modifikovaného baterie a vložte běžnou baterii.

Elektrický šroubovák baterie design

Změna elektrického šroubováku na lithiových bateriích 18650

Zařízení pro baterie nezávisí na značce. Ve všech zařízeních je design baterií podobný a rozlišující vzhledem, pouzdrem a kontakty.

Zařízení pro baterie

V případě, že existuje několik prvků připojených v sérii. Jejich množství závisí na napětí každého prvku a baterie jako celku. Při použití nejběžnějších prvků niklu-kadmia s napětím 1,2V, pro napájení zařízení s označením 12V, 10 ks potřebných. Kapacita baterie je uvedena v Amps Clock.

Zajímavý. V sekvenčním připojení roste výstupní napětí a kapacita se nemění a rovna kapacitě jednotlivých prvků.

Hlavní materiály:

Chcete-li přeložit sílu elektrického šroubováku z baterie do sítě, musíte se dostat do jejích kontaktů. Chcete-li to provést, rozeberte akumulátor. Baterie přítomné v něm jsou extrahovány.

READ  Jak doma brousit kulaté sklo

Vzhledem k tomu, že kontakty baterií zůstávají na baterii odstraněny, pak je vrátit do pouzdra, je nutné zdokonalit. K tomu, od 20. polypropylenové trubice odříznuté 2 krátké trubky. Jejich délka musí odpovídat výšce baterie. Je nutné, aby segmenty byly obsaženy v elektrickém krytu šroubováku.

S největší pravděpodobností jeden z okrajů trubek bude muset trochu snížit, protože bude odpočívat v výstupcích na víku.

Dále potřebujete odstranit kontaktní desky z baterií a přeskupit je na trubce. Tak, že se pevně posadili, každá trubka by měla být zabalena páskou, čímž se zvyšuje průměr přistání. Poté se kabel připojí k kontaktům a jsou konečně upevněny na trubkách.

Nyní musíte připojit kabel ze svorek elektrického šroubováku s napájecím vodičem. Je důležité udržet polaritu. Plus blok se musí připojit s terminálem plus a mínus s mínusem. Pro spolehlivost je twist lepší pro pájku. Jeho izolace může být vyrobena s páskou nebo tepem smrštění.

Další kontakty s trubkami jsou naskládány v pouzdrovém baterie. Chcete-li to provést, dělá boční otvor přímo na křižovatce s víkem pro vstup do drátu. Tak, že trubky s kontakty se nepoužívají a nevypadly, všechno je upevněno tepelně. Pro spolehlivost, může být aplikován na bažinu případu s víkem, takže se neotevře.

Nyní, když je napájení zapnuto v elektrické zásuvce, elektrický šroubovák může pracovat z sítě co nejvíce bez dobíjení.

elektrický, šroubovák, práci, sítě

Zařízení zařízení

Šroubovák se skládá z několika základních prvků:

 • Cylindrický elektromotor. Uvnitř případu jsou trvalé magnety, které umožňují konstrukci získat dostatečný točivý moment. Jsou také vhodné, pokud jsou potřeba opravy. Hřídel motoru obsahuje planetární převodovku.
 • Omezovač točivého momentu. Jsme potřební k omezení posílení při práci se šroubovákem. Přenese točivý moment přes závěsy lisované vnitřní pružinou.
 • Planetový reduktor. Pojmenovaný na počest sluneční soustavy, na kterém je shromáždění jako. Nachází se v samostatné budově a skládá se z několika zařízení a dalších detailů. Provádí úsilí o regulátoru zatížení. V režimu vrtáku funguje zesílení.
 • Regulátor přecenění s obráceným. Používá se při změně polarity připojení.
 • Baterie zařízení. Představuje několik samostatných živin prvků v jedné skořepině. Napětí v různých zařízeních se pohybuje od 9 do 25V.

Zařízení v rozebraném stavu Stav Stroy-Podscazka.Ru, když je k dispozici porucha baterie pro výměnu nebo možnosti opravy. Menuing Tyto baterie jsou obvykle drahé, protože v levném zařízení bude náhrada přibližně stejná jako plná hodnota šroubováku. Oprava nemůže být vždy prováděna, kromě, jako v první verzi budou jeho náklady osloveny plnou cenou zařízení. Existuje však také třetí možnost, jako je odstranění šroubováku pracovat ze sítě, která umožní použití nástroje dále bez jakýchkoliv nákladů a úsilí.

Stojí to za přenos do sítě

Mnozí nemusí pochopit, proč přeložit síťový nástroj. Ve skutečnosti, s časem, baterie oslabuje a dříve nebo později je třeba vyměnit podávací prvek. Jako praxe ukázala, je drahé, a výběr kvalitních detailů může trvat čas a finance. Pokud překládáte elektrický šroubovák do práce ze sítě, můžete:

Ten přímo závisí na náboji baterie. Pokud pracujete ze sítě, bude napájení zařízení na stejné úrovni. Jedinou nevýhodou práce ze sítě je závislost na délce kabelu. Proto v návrhu uvedená níže bude zvažována možnost s odnímatelným prvkem.

Možnosti napájení

Existuje několik možností, jak znovu vybavit šroubovák k práci ze sítě. Úkolem je udržet elektromotor zařízení pomocí mezilehlého zdroje.

Používáme nabíjení notebooku

Udělejte napájení 12 V pro šroubovák s vlastními rukama, ani nemá technické znalosti. Jeden by měl najít pouze zbytečnou nabíječku z notebooku, který má specifikace podobné parametrům pro napájení šroubováku. Hlavní věcí je, že výstupní napětí odpovídá požadovanému (12-14 voltů).

Pro dosažení specifického účelu musíte nejprve znovu aktivovat baterii a odstranit z vadných prvků. Pak následujte takové manipulace:

 • Vezměte nabíječku na notebook.
 • Vyřízněte výstupní konektor, barel a vyrábět konce vodičů.
 • Odizolované dráty pájky na vstupní vodiče baterie.
 • Izolovat pájecí místa, aby se zabránilo zkratu.
 • Vedeme díru v krytu tak, aby nedošlo k převrácení drátu, a vyrábíme stavební montáž.

Nadace. napájení z počítače

Chcete-li takové zařízení, budete potřebovat blok od osobního počítače formátu A. T. Je snadné ho najít, jedná se o starý model napájecího zařízení, který je snadno zakoupen na nějakém rozhlasovém trhu. Je důležité vědět, že je možné použít kapacitu 300-350 W s proudem v výkonovém obvodu 12 V, který není nižší než 16 a.

READ  Který elektrický šroubovák Bosch je pro vaši domácnost nejlepší?

Jedná se o bloky ve formátu, který odpovídají takovým parametrům. V případě tohoto zařízení je k dispozici napájení, které je velmi pohodlné při práci. Uvnitř chladicího ventilátoru je instalován ventilátor a je namontován obvod ochrany proti přetížení.

Postup pro provádění bloku bloku:

 • Demontujte kryt skříně B. P. Uvnitř uvidíme poplatek s různými dráty, které se konají konektory, stejně jako ventilátor.
 • Dalším krokem musí být vypnut na zapnutí. Najít na čtverci velký zelený drát konektor.
 • Připojte tento vodič černým ze stejného konektoru. Můžete udělat propojku z jiného kusu drátu, a můžete jednoduše zkrátit a nechat to v případě.

Pak v výstupním paprsku najdeme menší konektor (Molex) a s ním děláme následující operace:

 • Оставляем чёрный и жёлтый провода, а два других коротко обрезаем.
 • Для удобства расположения БП при работе припаиваем к чёрному и жёлтому проводам удлинитель.
 • Второй конец удлинителя прикрепляем к контактам пустого батарейного отсека. Сделать это нужно методом пайки, можно сделать хорошую скрутку, при этом необходимо строго соблюдать полярность.
 • Проделываем отверстие в корпусе, чтобы не пережать при сборке провод. Устройство готово.

Если появилось желание облагородить вашу конструкцию, т. E. спрятать её в другой корпус, просверлите отверстия для притока воздуха, чтобы исключить перегрев БП.

Napájen z nabíječky

Имея зарядку для автомобильного аккумулятора, довольно просто сделать устройство для питания шуруповёрта. Чтобы произвести переделку, потребуется всего лишь соединить силовые клеммы выхода зарядного устройства с питанием электромотора.

Pokud existuje nástroj pro nabíjení s hladkým nastavením výstupního napětí, můžete jej použít jako napájení 18 voltů pro šroubovák.

Jak remake s vlastními rukama

Před vyjmutím elektrického šroubováku je nutné jasně určit, jaký výkon a jak je napětí potřebné pro práci. Od toho a bude nutné přijít.

Je důležité si vybrat napájení ne příliš velkých velikostí a relativně neznámého, tak, aby nedošlo k práci elektrického šroubováku, je zcela nepohodlná. Pokud je jednotka plánována pro instalaci přímo do samotného elektrického šroubováku, je důležité pozorovat velikost.

Pak otevře pouzdro nástroje. Dvě poloviny pouzdra mohou být spojeny šrouby nebo lepidlem. Při demontáži může být velmi užitečný nůž.

Po otevření pouzdra je napájení nebo vodič vložen dovnitř, z nichž kontakty musí být pájeny k nabíječce. Saze by měl být co nejúčinnější pomocí speciálních řešení.

Druhý konec drátu by měl být navržen tak, aby krmil síť. Takže by měla být vidlice. Doporučuje se provést otvor v pouzdru předem, přes který kabel projde.

Domácí napájení lze získat několika způsoby. V každém případě to bude plnohodnotný nástroj, který lze provést po připojení k síti. Doporučuje se předepsat schéma, který nepomůže, že nebude mýlit při vytváření bloku.

Změna čínské výrobní jednotky

Vynikající pro vytvoření napájecího zdroje pro elektrický šroubovák 12 voltů s vlastním rukou bude vyhovovat obyčejným čínským napájecím zdrojům, které mají výstupní napětí 24 V a aktuální sílu 9 A. Ale protože nástroje používají méně napětí, je nutné jej spustit.

Pro dosažení cíle je nutné vyměnit zdrojový odpor R10 na přizpůsobitelný odpor, se kterým bude možné dosáhnout požadovaného napětí. To se provádí v několika fázích:

 • Konstantní odpor se vyjme;
 • Na svém místě vložil předem připravený přizpůsobitelný odpor, na kterém bude vystavena odolnost 2300 ohmů;
 • Doposud je napětí stále 24 V;
 • Pomocí nastavení rezistoru musíte dosáhnout potřebného napětí na kontaktech.
READ  Jaký je zastřihovač pro trávu, aby si vybral elektrický nebo benzín

Po všech manipulacích je nutné ověřit, že výstupní napětí je požadovaná hodnota (12 V, 14 V a T.D.) a že proud přesahuje 9 a.

Změna zakoupených bloků

Můžete být také napájeni z jiných zakoupených napájecích zdrojů. Proces přepracování v tomto případě bude téměř stejný, nicméně, kromě rezistoru může být nutné dát další diody. Nejdůležitější je dosažení potřebných výstupních parametrů. A může být snadno provedeno s kombinací komponent.

Po přepracování je důležité poskytnout dobrý vzduchový proud v napájení. Pro tyto vrtačky. Neumožňujte přehřátí zařízení.

Používáme nabíjení notebooku

Vynikající volba je považována za obviněnou s notebookem. Taková zařízení obvykle pracují s napětím od 12 do 19 v. To je dostačující k zajištění vysoce kvalitní práce elektrického šroubováku. Ale nezanedbávejte výstupní proud. Čím blíže k požadovanému, tím lépe.

V tomto případě je remise elektrického šroubováku na síti snížena na elementární spínání vodičů z nabíječky do desky v přístroji. Je žádoucí izolovat vše s páskou nebo jinými podobnými materiály. Poté se drát zobrazí a nástroj lze použít.

Napájení počítače

Elektrický šroubovák můžete provést z sítě pomocí zbytečného napájení z počítače. Existuje mnoho odrůd těchto zařízení, ale téměř všechny z nich jsou vhodné pro elektrický šroubovák. Požadované vodiče mohou být detekovány barvami, což pomáhá webové stránky výrobce.

Napájecí zdroje z počítačů se vyznačují trvanlivostí, pokročilou ochranou před přetížením a hmotností jiných výhod. Nemusí být příliš pohodlné, protože jejich dimenzí, ale dlouhý vodič pomůže vyřešit tento problém.

Postup při připojení počítačového napájecího zdroje do šroubováku:

 • Demontovat blok;
 • Odstraňte ochranu napájení odpojením zeleného drátu z desky;
 • Tento vodič musí být připojen k černému konektoru zařízení;
 • Oddělte všechny vodiče kromě žluté a černé;
 • Tyto dva dráty jsou pájeny do prodlužovacího kabelu;
 • Druhý konec kabelu je přímo připojen k šroubováku;
 • Všechny otevřené kontakty jsou izolovány.

Takže napájecí zdroj pro elektrický šroubovák 14 voltů bude získána z počítačového zařízení.

Napájen z nabíječky

Docela potravinové bloky převedené z nabíječek pro automobilové baterie jsou stále docela běžné. Principem změn zde je přibližně stejný jako počítačová jednotka, ale existuje několik funkcí.

Hlavním prvkem je, že obvykle taková zařízení mohou snadno nastavit sílu napětí a proudu. To výrazně zjednodušuje postup používání, a také umožňuje aplikovat metodu pro všechny šroubováky.

Použití nabíječek automobilů přichází na několik jednoduchých akcí:

 • Je třeba připravit speciální vodiče, které bude připojen napájecí zdroj a elektrický šroubovák;
 • Okraje drátu jsou vyčištěny a vloženy do svorek na nástroj (pro lepší retenci, mohou být použity svorky);
 • Když je připojení nezbytné dodržovat polaritu, která je obvykle určena na upevňovacích prvcích nebo drátech;
 • Všechna spojení jsou nyní důkladně posílena a izolována.

Po všech těchto postupech obdrží uživatel funkční elektrický šroubovák, který je schopen pracovat od sítě 220 voltů.

Všechny uvedené metody jsou poměrně účinné pro vytvoření síťového nástroje z baterie. Nezapomeňte, že v tomto případě se v tomto případě výrazně sníží mobilita elektrického šroubováku, což může ovlivnit kvalitu práce. Pokud však baterie selhala, a práce by měla být naléhavě pokračována. logicky připojit externí napájecí zdroje.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS