Rohová tryska na elektrickém šroubováku s vlastními rukama

Rohová tryska na vrtáku nebo elektrickém šroubováku

Tryska je určena pro lehčí a pohodlnější vrtání a (nebo) šroubování na hard-kohubních místech.

Tato tryska se stane vynikajícím asistentem profesionálního i domácího mistra. S ním můžete snadno vyvrtat díru nebo utáhnout.

 • Dodávka v Moskvě od 400 kg., v moskevském okruhu
 • Dodávka pro moskevský kroužek z 400 kg. 304B / km
 • Ruský příspěvek z 400 kg na předplatu, od 600 rub. dobírka
 • Dopravní společnost z 350 kg na předplatu, od 550 rub. dobírka. Vypočteno individuálně v závislosti na hmotnosti, velikosti nákladu a přepravní oblasti.
 • Pro právnické osoby, Komise ve výši 10% je přidána do komise pro zajištění nájemného pro maloobchodní zajetí

Tryska je určena pro lehčí a pohodlnější vrtání a (nebo) šroubování na hard-kohubních místech.

Tato tryska se stane vynikajícím asistentem profesionálního i domácího mistra. S ním můžete snadno vyvrtat otvor nebo utáhnout samořezný šroub a dokonce v úzkém a těžkém místě, kde nepřinášíte vrtání nebo šroubovák.

Délka. 155 mmiezen. tendenční číslo 90 °: 1: 1 Vazba / upínací kazeta 0.8-10 mm Směšglassová zavazadlo-vanadová ocel

Jiný nástroj. Jediná společnost v Rusku, která se shromáždila v jednom obchodě nejobvyklejší, jedinečný, úžasný nástroj z Číny. Náš nástroj máme nejrůznější. neobvyklý válec, jedinečné klíče, specializované šroubováky pro demontáž jablko smartphony. Samsung a další slavné značky. V našem sortimentu jsou dokonce kuchyňské nože, nafukovací matrace na zadním sedadle auta, a novinky hry světa a rozšířená realita. AR Gune. Nebylo obejít naše krásné dámy a roztomilé děti. Hlavním kritériem pro výběr našich výrobků je, že jsou jejich vlastní druh nebo funkce se liší od tradičního, známého nám, věcí. Nemáme velmi velký dosah, ale každý název našeho zboží bude užitečné pro většinu profesionálních mistrů a domácích úkolů. Neustále monitorujeme nové produkty ve světě jedinečného nástroje, který se objeví na Liexpress a eBay a podnikněte kroky, že tento výrobek co nejdříve se objevil v našem obchodě.

rohová, tryska, elektrickém, šroubováku, vlastními

Hlavní rozdíl mezi naším obchodem z malých obchodníků, kteří prodávají některé produkty dostupné v našem sortimentu. Nekupujeme naše zboží na Liexpress a eBay ! Kupujeme si to hromadně přímo u výrobců v Číně. Díky, ke kterému se snažíme udržet cenu srovnatelnou s cenami Liexpress a eBay. Co vám dává především, neočekáváte „kočka v sáčku“ jeden nebo dva měsíce, ale přijde k nám, podívejte se na zboží, jeho kvalitu, skutečné velikosti a nemovitosti a učinit rozhodnutí připraveno k tomu, aby zaplatil požadovaná částka nebo ne.

Typy nábojů elektrického šroubováku

Před vložením nového kousku do elektrického šroubováku musíte vědět, jak je kazeta vybavena nástrojem. Z toho přímo závisí na způsobu extrahování starého řezného prvku a instalace nového. Závažné dva hlavní typy:

Klíče

V ozubeném klíči je vrták instalován pomocí vhodného klíče. Tryska má otvor se závitem odpovídající zubu na klíči klíče klíče. Komprese a mačkání „vaček“ mechanismu se provádí takto: klíč klíče je zaveden do otvoru, převodovka je vložena na korunky a otočte rukojeť.

S rychlou svorkou

V šroubováků s rychlouporou můžete změnit bit bez pomoci klíčů. Oslabení a svorka jsou nastavitelná ručně. Takové trysky mají 1 nebo 2 spojky. Musíte prolomit „kamery“, dát vrták, po kterém otočte spojku pro upínání. Na kazetě Bimuft je spojovací pouzdro uchováváno jednou rukou a druhý twist ten druhý.

READ  Tryska na vrtačku pro řezání listů

Typy trysek pro cvičení

Trysky používané v sadě vrtáků se také používají k rozšíření funkčnosti druhé. To zejména zahrnuje řadu trysek pro vrták pro řezání plechu. Takové trysky na řezacím vrtáku kovů mohou pracovat jako řezání nebo řezbářské nůžky. I když se používá s konvenčním vrtákem nebo elektrickým šroubovákem, ukazují vysokou účinnost. Taková tryska na řezacím vrtáku je například schopna vyrovnat se s plechem o tloušťce až 1,5 mm, mřížky z kovu, a tlustý plast.

Tryska pro řezání kovů a plastů

Ve většině případů je lepší aplikovat trysku na vrtáku k řezání kovů, a nikoli ruční nebo elektrický přípravek. To je vysvětleno tím, že JigSik, stejně jako mnoho dalších zařízení, s nimiž můžete řezat plech, přispívají k intenzivnímu topné zóně zpracování. To může vést ke spalování ochranného povlaku aplikovaného na povrch listu. Mezi nejoblíbenější trysky pro vrták použitý pro řezání plechu můžete vybrat zařízení nazvaná „kriket“ a „ocelový bobr“, stejně jako zařízení, která vypadají jako nůžky pro kov, ale poháněný vrták nebo elektrický šroubovák.

Mezi domácími mistrům, stejně jako ti, kteří jsou profesionálně angažováni na opravě těla, broušení a leštění trysek na vrtáku jsou velmi populární. Pracovní těleso, které je vybaveno takovými broušenými tryskami, může být buben s brusným papírem vloženým na svém povrchu, stejně jako plstěné nebo plstěné kotouč.

Použití vrtáků jako lešticí stroj, stačí konsolidovat nástroj na stole pomocí držáku

Materiál, kterými tryska na cvičení pro broušení bude v kontaktu s upraveným povrchem, je vybrána v závislosti na povaze technologického problému. Tak, brusný nástroj, s jakým je hrubší zpracování prováděno, je často vyrobeno z abrazivního materiálu odpovídajícího zrna a plstěna nebo plstěna je vložena na leštění. Jako leštící nástroj je také použita kartáčová tryska, instalována v kazetové vrtáku s jeho stopkou.

rohová, tryska, elektrickém, šroubováku, vlastními

Tryska na vrtačku leštění automobilů lze použít nejen po provedení opravy, ale také v případech, kdy mu majitel vozidla chce dát primární zářící pohled. Pokud si přejete ušetřit na nákup brusných trysek pro vrtačku, můžete takové zařízení vytvořit vlastními rukama. Za tímto je domácí dřevěný buben vhodný, v centrální části, jejíž je nutné bezpečně opravit stopku. S tímto konstrukčním prvkem bude takové zařízení upevněno ve vrtací kazetě. Broušení a leštění vrtáku pomocí takového bubnu mohou být prováděny pomocí materiálů, jako je brusný papír, cítil a cítil.

Nylonový tryskový kartáč pomůže vyčistit motor

Podél podobného principu práce trysek pro elektrické nářadí používané pro stripování výrobků z různých materiálů. Tak, kovové a abrazivní trysky mohou být použity pro stripování výrobků z kovu, stejně jako kartáčová tryska. Štětec je vyroben z kovového drátu a umožňuje efektivně vyčistit povrch výrobku z kontaminantů, rez a zbytků starého nátěru. Kartáč samotný, který je vybaven takovými tryskami, může být umístěn na konci nebo boční části zařízení (vše závisí na úkolech, které mají být vyřešeny). Existují podobné trysky a materiál, ze kterého je kartáč vyroben. Zejména takové materiály mohou být polymerní vlákna nebo kovový drát.

Použití trysky pro hnětení řešení, obvyklá vrtačka může být změněna na účinnou stavební mixér. Stavební a dokončovací směsi, která se provádí za použití směšovací trysky pro vrtání, se provádí nejen rychle, ale také kvalitativně. Je důležité, aby nepřekročilo objem směsi, aby se snížila účinnost použití takového zařízení.

READ  Jak odstranit kazetu z elektrického šroubováku Hitachi

Pomocí vrtáku jako mixer by mělo být zatížení vypočteno úměrnému výkonu nástroje

rohová, tryska, elektrickém, šroubováku, vlastními

Mluvit, že můžete udělat s pomocí dodatečného snap použitého v souboru s ručním elektrickým nástrojem, měli byste také zmínit oscilátor k vrtáku. Nástroj, na kterém je taková tryska instalována, musí mít reverzní funkci a nýt, upevněný pomocí takového zařízení, může být pouze typem výfukových plynů.

Pokud si přejete ušetřit na nákup sériových zařízení, můžete udělat mnoho trysek pro vrtačku s vlastními rukama. V takových případech je lepší využít poradenství těch, kteří se již zapojili do praktického řešení těchto otázek a rozhodli se sdílet své zkušenosti prostřednictvím internetu.

Držák bitů pro elektrický šroubovák

Pod držitelem předpokládá zařízení, se kterými můžete nainstalovat jakýkoliv typ bitů na zařízení. V současné době existuje mnoho typů držitelů, některé z nich níže:

 • Magnetické. liší se délkou, materiálem a průměrem. Díky vložení, nejen bit je přitahován v neodymovém magnetu, ale také upevňovacím prvkem, který jej nedává spadat během pracovního procesu;
 • Ze slitiny mědi-berylium. snížit riziko vznícení, se používají při práci v nebezpečných podmínkách;
 • Pro dlouhé upevňovací prvky. pro upevnění dlouhého prvku při provádění práce;
 • Pro hexagon hlavy. pro takové upevňovací prvky mohou být také použity speciální bity.

Filigined Kanál Vrtání

ZOBRAZENÍ A M vyvinula speciální trysku pro vrtání stromu. Pod značkou Milwaukee se nazývá Pathfinder a pod značkou AEG. 3d bit. Použití takové speciální trysky vrtáku bude značně usnadnit práci stavebních, tesařských, tesařů a zámků, stejně jako elektrikářů a instalatérů, protože může být vyvrtána nakloněnými otvory v tvrdých místech, okapech a kanálech pro montáž Kabely a trubky.

Řezací účinek této trysky se provádí ve třech směrech a umožňuje selhat do materiálu, kde jsou běžné vrtačky bezmocné. Rychlost vrtání s novou tryskou je třikrát vyšší než peří, a vzorek kanálů, brázdy a drážka je mnohem přesnější, takže otvory jsou získány hladké, hladké a bez hranic. Vrták má šest hran, které jsou prdeli obvyklým souborem nebo brusným papírem.

Doporučujeme vám, abyste se předem rozhodli s povahou prací, které musíte udělat nejčastěji a ve velkém množství hrát. A teprve poté, hledat potřebné trysky, konzoly a zařízení pro vrtání.

Shrnout

Vrtání pro domácí master. proces, pokud ne každý den, pak docela často. Je nepravděpodobné, že bude možné udělat nějaký domácí, bez šroubováku nebo vrtáku. Samozřejmě, zkušenější mistři, kteří již vycvičili ruce, často nepotřebují různé šablony a zařízení pro vrtání kolmého otvoru v pravém úhlu. Ale mezi našimi čtenáři spousta těch, kteří zvládají pouze podobné domácí úkoly. A je docela vzrušující. Ale nejzajímavější, mezi domácími mistrů, dívky jsou stále více nalezeny, což se i jazyk nezmění, aby jim zavolal slabé.

Opravdu doufáme, že informace uvedené v dnešním článku budou užitečné pro čtenáře našeho online časopisu. Home Editorial Team bude rád, že odpovědět na všechny otázky, pokud se vyskytne v procesu čtení. Jen potřebujete stanovit svou podstatu v níže uvedených komentářech. Tam si můžete diskutovat o článku nebo sdílení s ostatními čtenáři s cestou vrtání dokonalých kolmých otvorů.

Pokud byl materiál zajímavý, dána jako. Koneckonců, pro nás to je to nejlepší odměna.

A konečně, podle již zavedené dobré tradice přinášíme ke své pozornosti krátké video, které pomůže plně odhalit téma dnešního hodnocení.

READ  Jak řezat laminátovou desku dřevní štěpku s puzkou bez čipu

Dirigent z dřevěného baru a jeho výroby

Pro výrobu vodičů potřebujete konvenční bar, tužku nebo značku, hacksaw, řezačku a čtverec. Nejprve na baru je třeba značit. Chcete-li to udělat, s pomocí kuchyně musíte strávit čáru pro zastřihovač na jednom z tváří. Dále musí pokračovat v přilehlých stranách s pomocí stejného parlamentu.

Na přilehlých okrajích je nutné poznamenat vzdálenost, asi polovina acetimetr a linku. Semusantimetrová rizika označená na obou stranách budou sloužit jako omezovač. Bude to jen snížit zkosení, aby se to stalo. Pravděpodobně bude fotografický příklad jasnější, jak se provádí tato práce.

To je vše. Nyní můžete snadno udělat kolmé otvory. Ale stojí za to si vzpomenout, že dřevěná zařízení chytí jen několik otvorů. Po vymazání dřeva o vrtáku a pro přímý úhel nebude připočítán.

rohová, tryska, elektrickém, šroubováku, vlastními

Jak si vybrat elektrický šroubovák?

Musíte se zaměřit na tato kritéria:

 • Pohled. Pokud nejste stavitel, není třeba získat profesionální nástroj. Pokud potřebujete elektrický šroubovák pro dům, vznášející se práce práce, domácí zařízení se vejde. Pokud plánujete ji používat často, ani specialista si můžete koupit výkonné profesionální zařízení. Nákup mini-elektrický akumulátorový šroubovák, doporučuje se zůstat na variantě, jejíž baterie má maximální výkon.
 • Dostupnost obrácení (zpět). S jeho dostupností můžete extrahovat upevňovací prvky z povrchů.
 • Design. Zařízení musí být vhodné. Před nákupem zkontrolujte, jak pevný nebo hladký chod tlačítek. Je žádoucí, aby se do rukojeti koncentruje těžiště, pak bude ruka menší.
 • S tryskami. Mnoho výrobců jim poskytuje, díky, které můžete ušetřit na jiných nástrojích.

Síla elektrického šroubováku

Čím vyšší je tento indikátor, tím pohodlnější pracovat s nástrojem. Na tomto kritériu závisí elektrický šroubovák. Baterie musí odpovídat napájení nástrojů a vypočteno se spotřebou energie energetického zařízení. Pokud je poměr respektován, baterie se rychle vypustí. Pokud je typ elektrického síťového šroubováku, pak větší výkon, nejtěžší bude podle hmotnosti. Čím vyšší je tento ukazatel, tím více náklady na nástroj.

Elektrické šroubovák trysky

Tyto dodatky pomáhají rozšířit funkčnost zařízení. Nejlepší elektrický šroubovák je možnost, která obsahuje trysky v konfiguraci, ale pokud ne, můžete je zakoupit samostatně:

 • Bits. Takové dodatky mají tvarový šroubovák. Jsou potřebné pro točit a otočné šrouby.
 • Diskové nůžky. S jejich pomocí, řezání tenkého plechu.
 • Vysoké nůžky. Jedná se o manévrovatelnou verzi diskových nůžek, která provádí podobnou funkci.
 • Turbo nůžky. Používá se pro řezání kovů, plastu, jiných tvrdých materiálů.
 • Sektorové nůžky. Díky této trysce je možné prořezávat plastové trubky.
 • Rohová tryska při 90 °. S tím můžete spin upinatury v pevných místech.
 • Stuha tryska. Toto doplnění je nutné pracovat s kazetovými šrouby.
 • Nýtová tryska. Pomocí tohoto doplňku je možné utáhnout nýtování bez použití nýtové pistole.
 • Prachotěsný. Doporučuje se vybavit tento nástroj trysky, pokud provede funkci vrtačky.

Kryt pro elektrický šroubovák

Toto příslušenství je pouzdro, který chrání nástroj před mechanickým poškozením, kontaminantem. Výběrem elektrického šroubováku se doporučuje okamžitě vyzvednout a případ. Zvažte taková kritéria výběru:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS