Rohový mlýnek DEWALT 125 s otáčkami

Hodnocení Bulharska. Top 10 nejlepších a populárních modelů 2022

Rohový brusný stroj (úhlová bruska, i když běžnější a použil jeho další jméno. Rohové broušení) je univerzální a multifunkční stavební nástroj, který lze použít k řešení velkého množství různých úkolů:

Řezací materiály. plechy a tyče, keramické dlaždice, kámen, brzdní deska, dřevo-čip, OSB desky, plastové, kovové plastové a kovové trubky, betonové výrobky;

zarovnání a odizolování (tření) svařovací švy;

Odstranění rez, nátěrových hmot, zbytků sádry;

Slashing tahů pro pokládání kabelů nebo trubek v cihlových nebo betonových stěnách.

Jak si vybrat úhlovou brusku: Důležité vlastnosti

Hlavním kritériem pro výběr úhlové brusky. pro jaké účely a jak často bude nástroj použit. Intenzita použití mohou být všechny úhlové brusky rozděleny do tří tříd:

rohový, mlýnek, dewalt

Domácnost. úhlové brusky tohoto typu jsou vypočteny tak, aby fungovaly širokou škálu úkolů doma a periodické použití. Jedná se o malé nástroje (až 1000 w) výkonu, ve kterém motor není určen pro dlouhodobý kontinuální provoz, v důsledku zahřívání, může vypnout úhlovou brusku. Jejich důležitou výhodou. jsou velmi kompaktní, mají malý (v průměru do 2 kg) hmotnosti, je vhodné pracovat s nimi v těžko-kohubních místech, kde je nutné dosáhnout dobré kvality, i když úhlová bruska bude muset držet pouze jednu ruku;

Profesionální. velmi produktivní a výkonný (více než 2000 W v případě obouruční), navržený pro nepřetržité dlouhodobé použití. Pro zvýšení provozní doby přístroje jsou v jejich provedení implementovány různé možnosti chlazení motoru (nucené větrání, používání speciálních materiálů se zvýšenými teplookrevnými krvinkami) a jsou používány speciální materiály vysoce kvalitních a vysoce odolných vůči opotřebení. Mají větší váhu a rozměry, v drtivé většině. dvoupanovné modely;

Semi-profesionální. v jejich vlastnostech zabírají mezilehlost mezi domovskými a profesionálními modely. Dostatečně výkonný (až 1500 w), mohou být použity k provádění dlouhých operací, například brusných ploch v automatické opravě.

Hlavní charakteristikou úhlové brusky, které určuje, snížení hloubky lze provést. Minimální velikost řezného kotouče je 115 mm (s ním, můžete řezat materiál s tloušťkou až 30 mm), největší. 230 mm. Nejoblíbenější je více velikostí řezného disku:

125 mm. nejvyhledávanější velikost používaná ve většině domácích i profesionálních Bulharů. Úhlová bruska pod kotoučem 125 mm je velmi lehký, může být bezpečně držen v jedné ruce, vzhledem k jeho mobilitě je skvělé pro broušení, k provedení většiny typů domácích úkolů. Vzhledem k popularitě této velikosti, v konstrukci obchoduje největší výběr. to je 125 mm disků pro provádění různých prací;

READ  Nástroj pro skládací střechy Udělejte to sami

150 a 180 mm. kompromisní verze, pokud je zapotřebí úhlové brusky a pro řezání (zejména když často řezací trubky) a pro broušení;

230 mm je maximální možný průměr řezného kruhu, obvykle je to velmi silný rohový mlýnek, s nímž můžete řezat trubky, cihla, beton, ale není příliš vhodné brousit s takovým nástrojem, protože vysokou hmotnost Jeho mobilita je omezená. Úhlová bruska pod řezným kruhem o průměru 230 mm by měl být zakoupen, pokud přichází velká konstrukce nebo objemová práce.

Je třeba vzít v úvahu několik dalších faktorů:

Kvalita řezu na tenkém disku je lepší než tlustá. Ale zároveň není tenký disk vhodný pro dlouhé řezání v hlubokém řezu. kvůli tření, disk bude velmi rychle ztenčený. Proto je zvolena tloušťka disku, založená na hloubce řezu. Například pro opravu těla, 1,2 mm tlusté disky obvykle používají, a pokud je nutné řezat trubku, pak je lepší dát kámen o tloušťce 1,4. 1,6 mm;

Čím vyšší je průměr kruhu, s menší rychlostmi by měly úhlové brusky fungovat, široké (230 mm) disky jsou navrženy tak, aby fungovaly s frekvencí otáčení ne více než 6,6 tis. Otáček za minutu, médium (180 mm). ne Více než 8,5 tisíc asi / min, malý (115. 125 mm). až 11 tisíc revolucí za minutu.

Nastavení rychlosti pohonu

Optimálně. rychlost otáčení kotouče je vybrána v závislosti na hustotě materiálu, aby se získala vysoce kvalitní rybářská čára pro vyžínač pro měkké materiály (plasty, stejně jako tenké slitiny hliníku) je nutné nastavit a Malá rychlost. pak okraj nebude mít čas na teplotu příliš mnoho a nebude plavat. Pro pevné materiály, jako jsou ocelové plechy / tyče, vyšší rychlost, tím snadnější bude rychle řezat. Mnoho profesionálních bulharských modelů má funkci nastavení rychlosti, může být implementována různými způsoby: spínač s více pevnými polohami nebo hladce pohyblivou pákou. V domácích modelech se taková rychlost rychlosti shledává často, protože okamžitě vede ke zvýšení hodnoty nástroje. Různí výrobci jsou vhodný pro řešení tohoto problému různými způsoby, v některých bruscích instalovaných maximální rychlostí. 10. 11000 otáček za minutu, v některém. kompromisním roztoku, asi 6-8 tis. Otáček (nejčastěji v modelech, které jsou navrženy práce s velkými disky).

Prachotěsný

Při řezání materiálu. hlavní nepřítel Bulharů, jeho vložení do případu vede k poruše nástroje. Kromě toho vám prachový prach umožňuje rozšířit životnost řezného disku, nejméně dvakrát. Na různých značkách je otázka ochrany proti prachu realizována různými způsoby:

Zlepšení kvality montáže, použití speciálních gumových těsnění;

Nejčastější možností, zejména v rozpočtových modelech. vinutí motoru je chráněn pokrytím několika vrstvami obzvláště odolné pryskyřice;

Instalace prvků, které blokují hit prach, ale zároveň umožňují účinnou výměnu tepla v důsledku odstranění teplého vzduchu;

READ  Akumulátorová úhlová bruska DeWALT s regulací otáček

V profesionálních modelech je odstranění systému (přední) prachu, který umožňuje připojit průmyslové vysavače. Při provádění velkého množství práce vám umožní zachovat čistotu v místnosti a hlavní věc je světelný stavitel;

V některých modelech je prachový systém implementován uvnitř pouzdra v důsledku instalace oběžného kola před kotvou motoru. Výsledkem je, že proud vzduchu zvedne velké částice a hází je na stěny případu, takové obrazy, prach, i procházející přes pouzdro v zatáčkách, se neuspokojují a nemusí se hromadit na důležitých uzlech a položkách nástrojů.

Úhel broušení DEWALT 125 mm: Klíčové vlastnosti

Průměr kotouče 125 mm. Nejčastější možností pro profesionály i domácí mistry, což umožňuje vyrábět veškerou práci s materiálem co nejvíce.

Kromě toho všechny modely úhlové broušení DEWALL 125 mm se liší:

 • Výroba vysoce kvalitních surovin s využitím nejmodernějšího inženýrského vývoje;
 • Dostatečný výkon motoru poskytující maximální rychlost vřetena;
 • Poslední úroveň bezpečnosti při práci pro operátora v důsledku přítomnosti mnoha užitečných funkcí.

Na Ukrajině jsou produkty této značky dobře známy běžnému spotřebiteli.

Vzhledem k tomu, že zařízení s různými kapacitami a technickými parametry jsou vždy k dispozici v prodeji, pak se neobjeví zvláštní potíže při výběru, zpravidla.

Tato stránka doporučila agregáty, především profesionální třídu, schopnou odolávat velké zatížení. Jejich cena je docela přístupná všem kategoriím kupujících a kolísá v rozmezí 2-4 tisíc hřivny.Téměř všechny modely jsou vybaveny účinným chladicím systémem, jsou charakterizovány anti-vibračním účinkem a prachotěsným pouzdrem.

Pokud potřebujete koupit úhlovou brusku DEWALT 125 mm, pak je nejlepší udělat to v internetovém obchodě s vyjednáváním. Kromě vynikajícího výběru nabízíme pohodlný platební systém, hodnou úroveň služeb, stejně jako provozní doručení do jakékoli místo nebo město Ukrajiny. Umístěte objednávku přímo zde a zvykněte si použít skvělý nástroj na nejlepší hodnotu!

Výhody úhlové brusky DEWALT

Profesionální rohové brusky na rozdíl od domácnosti vybavené chladicími systémy, protože motory prvního silnějšího. Zvláštní design redukce Profinstrument umožňuje minimalizovat vibrace a hluk.

Pro použití práce v domácím vlastnictví čas od času bude spíše méně produktivní mlýnek. Taková zařízení vybavená funkcí zátky vřetena pomohou odstranit korozi z auta, odříznout šrouby s závěsy starého branku brány, snížit cihla a t. D.

Průmyslové úhlové brusky jsou chráněny deaktivním systémem nedobrovolného startu, když špičkové výkyvy v napájecím zdroji. Pro udržení dlouhého provozního cyklu v těchto zařízeních se používají výlučně kuličková ložiska. Převodovky jsou navrženy tak, aby nástroj pracoval v hard-kohubních místech. Elektrické vinutí motoru jsou chráněny vrstvou epoxidové pryskyřice.

Kromě Ugloshlifmashin na webových stránkách Dewaltu.Top lze těšit na tooling pro Bulhary. Chcete-li to udělat, stačí kontaktovat naše manažery, kteří snadno poradí na vás zajímají vás.

Spolehlivý. Deklarovaná kapacita odpovídá!

Silné bydlení. Spolehlivé kartáče. Vysoce kvalitní odchod drátu. Vynikající trvání vnitřní ochrany broušení proti zahřívacím vnitřním dílům. Kompletní materiály!

READ  Žádný benzín v karburátoru motocosu

Úplnost neviděla náhradní kartáče. Neexistuje žádný značkový disk. Makitta úplnost logy disk hodně zábavné. To je další styl práce!

Dobrý odpoledne čtenáře ! Bylo dosaženo dalšího úhlového mlýnku Dewaltového stroje, počínaje 125.150, podzim se velmi ukázalo, že v nich je rozdíl, otáčení, také rotující hřídel! Pokud nejste profesionální, ale milenec koupit doma.

Jak správně pracovat?

Při práci s úhlovou bruskou je nutné dodržovat bezpečnostní zařízení, protože tento nástroj je nezbytný. Hlavní pravidla pro používání brusek jsou:

 • Přístroj držte přístroj tak, že nevypadá z rukou, neodrazil se z zpracovávaného materiálu;
 • Nainstalujte pouze ty brusné kotouče na průměr, který se vypočítá úhlová bruska;
 • Monitor, který síťový kabel nezasáhne rotující disk;
 • co nejvíce stojí na nohách, aby se zabránilo rovnovážné ztrátě;
 • Zapněte brusný stroj pouze v případě, že uživatel je plně připraven k provozu;
 • Využití trysek pouze na úhlové brusu, které se mají vypnout ze zásuvky;
 • Nezapomeňte vypnout přístroj po provedení konkrétní práce, nepohybujte se po místnosti, místnost s nástrojem zapnutý;
 • Po vypnutí úhlové brusky zapněte blokování náhodného stisknutí tlačítka „Start“, pokud je taková funkce uvedena v modelu.

Také by vás mohlo zajímat:

Dobíjecí řetězec Hodnocení řetězce: Přehled nejlepších modelů baterií a bez

18 Volt dobíjecí paušály (18V): Hodnocení nejlepších modelů pro cenu a kvalitu

Jaký benzínový vyžínač pro trávu HUTER si vybere? Hodnocení nejlepších modelů pro majitele

Vodní chlazené elektrické procházky: Nejlepší cena a hodnocení kvality

Hodnocení Detektory skrytých zapojení: Nejlepší pro elektrikáře v kvalitě a ceně

Nejlepší hrana frézovací mlýny: hodnocení levných, ale vysoce kvalitních modelů

Výhody spolehlivosti oficiálních Dewalt oficiálních Bulharů (Dewaltová úhlová bruska) před ostatními výrobci na Ukrajině

Nedílnou součástí takového nástroje, jako je Dewaltová úhlová bruska, je jeho motor, který je určen pro konstantní přetížení a intenzivní práci v drsných prostředích.

Převážná řada modelových řad Bulgarů z Dewalt je vybavena samočinným kartáčím, které zabraňují cíli sběrače kotvy. Některé modely mají také hladký startovací systém a nastavení otáček, které jsou zvláště nepostradatelné s robotem s bruskami s velkými disky.

rohový, mlýnek, dewalt

Pokud se rozhodnete koupit úhlovou brusku v online obchodu Dewalt-Ukrajina.com.UA, musíte umístit aplikaci na webu nebo použít online platební službu LIQPAY. Chcete-li koupit Dewaltový nástroj za dostupnou cenu na Ukrajině, měli byste kontaktovat naše telefonní manažery na kontakty webu, obdržíte kompetentní konzultace a vyberte nástroj pro vaše potřeby.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS