Sekačka na trávu STIHL 55 nemá otáčky

Příčiny poklesu výkonu u sekačky na trávu. sekačka na trávu nevyvine plný výkon

Každý, kdo vlastní letní chatu nebo pozemek, si je dobře vědom problémů s nadměrnou vegetací. Nyní přišla na pomoc sekačka na trávu, která na tomto poli úspěšně nahradila obyčejnou kosu. Tato jednotka se velmi pohodlně používá, ale jako každý mechanismus má tendenci selhat kvůli obtížným pracovním podmínkám nebo nesprávné obsluze. Situace jsou poměrně běžné, když zastřihovač pro trávu nezíská hybnost. Chcete-li tento problém pochopit, je nutné pochopit některé aspekty spojené s fungováním zařízení.

Všechny trimry pro trávu jsou klasifikovány typem výkonu: benzín nebo elektřina (ze sítě nebo baterie). Je třeba poznamenat, že benzínové sekačky v mnoha parametrech překročí jejich elektrické a dobíjecí analogy. Navzdory skutečnosti, že všechny provádějí podobné funkce, rozdíl ve výkonnosti, manévrovatelnosti a účinnosti je velmi patrný. Obecný princip provozu všech typů ručních sekaček je však téměř neliší. zařízení jsou vybavena motory (dvou- nebo čtyřdobým motorem nebo elektromotory), které řídí řeznou jednotku (cívka s rybářskou linkou nebo kovem) disk). Všechny položky jsou upevněny na rovném nebo zakřiveném tvaru tvaru, včetně rukojeti pro ovládání zastřihovače, na kterém jsou umístěny hlavní tlačítka.

Vzhledem k tomu, že problém slabých revolucí je více charakteristikou benzínových variant trimrů, budou věnovány větší pozornosti. Sekačka na trávu je tedy velmi pohodlná v práci a nenáročná v provozu. Zároveň je většina jeho chyb způsobena nevědomostí uživatelem základních věcí, které jsou napsány v pokynech. Proto před pokračováním do provozu jednotky musíte pečlivě prozkoumat příručku výrobce. Zejména pro spuštění motoru musíte provést následující postupné kroky:

 • Zapněte tlačítko zapalování;
 • Stiskněte několikrát na silikonovém tlačítku pro čerpání benzínu;
 • Zavřete vzduchovou klapku;
 • Plynová páka nastavená na pozici pro vysoké otáčky;
 • Nejprve udělejte havranové trhnutí spouštěcí rukojeti, aby cítil odolnost proti motoru, pak prudce vytáhněte.

Kdyby začala sekačka na trávu, ale zastavil se, musíte dát do středního postavení klapky vzduchu a zkuste to znovu. Když je motor vydělat, musíte plyn zpomalit a otevřít vzduchový klapky, protože vyžínač pro funkce trávy pouze na vzorku.

Důležité! Mode Trimmer pro trávu závisí na různých vlivech prostředí. V horkém počasí musí agregát dát více času na cool. Při práci v podmínkách hustých houštin nebo vysoké vegetace je motor také silně přehřátý. Je nutné každých 15-20 minut, aby se pět minut přestávek.

Trochu o výrobci

Stihl je název skupiny společností zapojených do vývoje, výroby a prodej motocyklů zemědělské a výstavby, stejně jako pro lesnictví. Mezi těmito podniky patří společnost Vikingová společnost zabývající se výrobou zahradních nástrojů. Nadační rok. 1926, místo. německé město vaiblingen-neustadt.

Implementace produktu se zabývá vlastními obchodními a servisními sítěmi 32 distribučních a marketingových kanceláří a přibližně 35 tisíc. Organizace dealerů po celém světě. V roce 1971 se řetězová pily pod touto značkou staly nejprodávanější na planetě. Na všech kontinentech, s výjimkou Antarktidy, jsou reprezentativní kanceláře společnosti. Produkty STIHL jsou zaměřeny především na spotřebitele, který nakonec přináší úspěch. Slogan organizace: „Kvalita Jakékoliv řetězové pily přímo závisí na kvalitě jeho údržby“ formuloval jeho zakladatel, Andreas Stihl.

Nápis na výrobku vyrobený společností STIHL zaručuje spolehlivost výrobků a jeho údržby. Pro mnoho vývoje má společnost vedoucí pozice mezi výrobci takového vybavení. Všechny realizované inovace jsou zaměřeny na zlepšení komfortu, bezpečnosti, funkčnosti a přívětivosti pro životní prostředí produktů vyrobených v rámci této značky. To je uznáváno spotřebiteli více než 160 zemí.

Výběr Snowplow Elems: Elektrické snowflowers

Eliminace důvodů bez benzínového čerpadla

Palivová směs musí být připravena s přesným dodržováním proporcí benzínu a oleje. V tomto případě nemůžete použít jinou značku paliva. Aby se zabránilo vstupu nečistot, benzín by měl být ponechán ve skleněné nebo kovové nádobě po dobu 2 dnů. Nepoužívejte kontejnery na skladování plastových paliv. Olej je přesně měřen lékařskou injekční stříkačkou bez jehly. Používejte pouze čerstvě připravenou směs bez zanechání vyhořelého paliva v nádrži. Pokud je motor disobedd, benzin se zastaví, když stisknete plyn, je pravděpodobně vinné palivo.

READ  Jak vyměnit kotouč na sekačce STIHL

Trimmer pro trávu Stihl FS 55 Lawn sekačka nevyvíjí revoluce, stánky, projít karburátorem Děkujeme za sledování

Proč trávník sekačka stánky v nečinnosti

Uživatelé se opět znovu ptali na zastavení copanů pro trávu „na horkém“, to znamená, že když se mechanismus začal, pracoval trochu, a pak vzal. a zastavil se, stál. Důvody této situace jsou následující:

 • problémy s klapkou karburátoru;
 • Benzín v Carbe může dokonce vařit;
 • Pokud je zapalování poškozeno, bude vyžínač pro trávu také zahříván a uvízl.

V každém z situacích zkontrolujte podrobnosti o síle, a pokud již odmítnou. objednávat nové profesionály. Zavoláme jednoho z nejoblíbenějších situací: Sekačka na trávu na volnoběhu. To se stane z důvodů:

 • Karburátor byl deregulován sám, nebo byl negramotně upraven;
 • Karburátor je znečištěný;
 • Vzduchový filtr je silně znečištěný;
 • Použití nevhodného paliva může způsobit snížení rotoru;
 • Při volnoběhu, trimr pro trávu může být uvízl, pokud je škrtící klapka ucpaná;
 • Air Carb se dostal do systému CARB;
 • Sekačka na trávu dostane chybějící část benzínu, aby plně fungovala, a proto stánky.

Jsme přesvědčeni, že jste obdrželi maximum užitečných informací a našli cestu z naší individuální situace prostřednictvím našich technických rad. Veškeré náhradní díly, jako je startovací motorová kosa, její součásti a příslušenství, jsme umístili za nejnižší cenu v zemi. pospěš si!

Instrukce pro uživatele

Jakékoli benzínové nářadí musí být před použitím rozbito. V tomto okamžiku jsou pohyblivé části lapovány, aby se snížil odpor. Protože k této fázi dochází při nízkých rychlostech, je pro začátečníka snazší zvládnout takové zařízení.

Před zahájením práce připravte směs. Jeho parametry a použité materiály jsou uvedeny v technické dokumentaci k výrobku. Vypadá to takto: 2,5 litru 95. benzínu se smíchá se 100 gramy oleje STIHL z červeného balení. Tento postup musí být proveden v nádobě odolné vůči agresivním kapalinám. Jednoduchý kovový kanystr nebude fungovat kvůli rezavým oblastem, které nelze najít uvnitř. Korozní částice, spadající do karburátoru, clog to, což vede k výstupním detailům.

Válcování motocosem potřebnými po dobu 3-4 hodin, zatímco práce nepřesáhne 15 minut. Pravidelně potřebují podagazka sekundy pro 20-30. V této době můžete načíst zastřihovač pro trávu s jednoduchou prací.

Během záruční doby potřebuje sekačka na trávu údržbu a konfiguraci karburátoru. Doporučuje se to udělat v autorizovaném technickém centru.

Proč čínská sekačka na trávu nevyvíjí obrat?

Pokud jste provedli operace hereckého filtru, ale práce zastřihovače pro trávu běží od benzínu zůstala stejná, benzotrimmer nezíská hybnost, co dělat?

Pak byste se měli pokusit extrahovat filtr ze zařízení, abyste poskytli tzv. „Reliéf“ zastřihovače pro trávu. Sekačka na trávu se nevyvíjí obrat, proč čínský benzotrimmer stihl fs. By měl pomoci.

Další a docela problematický problém při práci s vyžínačem benzínu je to, že stačí stánky, a nepřichází žádné známky života.

V tomto případě může problém sestávat:

Poslední a nejběžnější příčinou rozpadu benzínového zastřihovače pro trávu je, že kabel, který se nachází v oddělení karburátoru, jednoduše spal.

Proto se ujistěte, že je dobře natažené, ale ne limit, jinak, s přílišným zatížením na vyžínače benzínu pro trávu, tento malý kabel může prasknout a pak se rozhodně budete muset kontaktovat servisní středisko a pak hodit a spoustu peněz do větru.

Specifikace

Výrobce Stihl
typ motoru 2-tah
Palivo Benzínový olej
Výkon motoru 1.0 L.s.(0,75 kW)
Provádění tyče rovný
Délka stojanu 1,72 m
Páka Cyklistika (ve tvaru písmene U)
Startovní systém Manuál
Váha 5,0 kg

Při pronájmu zařízení je nutné provést zálohu pro celý požadovaný termín leasingu.

(Dokumenty zůstávají s vámi, odstraníme pouze kopie)

Zákazníci s registrací dočasně obsazenými územími jsou vystaveni bezpečnosti zbytkových nákladů zařízení.

Částka vkladu od 1500 UAH. Na konci nájemního vkladu.

Ujistěte se, že Charkiv (v Charkově), Kyjev (v Kyjevu) a Oděse (v Oděse). Pokud není registrován. Klíč k 50% nákladů na vybavení.

4.Minimální doba pronájmu: 1 den (i když užíváte 1 hodinu)

READ  Jak vyčistit karburátor řetězové pily STIHL 180

5.Sleva neplatí (Charkov):

Pokud je pronájem vypracován v sobotu od 12.00 až 15.00 a nástroj se vrátí v pondělí do 10.00 ráno. Považujeme za 1 den pronájem (neexistuje v Oděse).

Pro Jura. Osoby je minimální částka objednávky. 700 UAH

Objednat nájemní nástroj s dodáním telefonicky (050) 301-55-00 a (067) 572-37-87

Vybudovat svůj dům!

Kupování sekačky na trávu, musíte být připraveni na skutečnost, že stejně jako ve všech ostatních podobných nástrojích, mohou být také poruchy, které budou vyžadovat opravu.

Není však nutné okamžitě běžet do servisního střediska a zaplatit velkým nástrojům mistrům, které vás odrazují v přítomnosti závažné poruchy v přístroji.

Činná sekačka na trávu na vysoké zatáčky na plynu

Snad více bohaté stížnosti spojené s trimrátory benzínu, to zní takto: „Lawn sekačka je hloupá“.

Předpokladem může být samozřejmě dostatečně závažnou chybu. Ve většině případů je však situace ještě jednodušší, než se zdá, že na 1. pohledu.

Chcete-li se vyrovnat s takovým trestem, zkuste to bez pomoci ostatních, aby se vypořádali s jeho důvody, protože zjistí, že důvodem je to ještě jednodušší bojovat s problémem, a to je i samo-oddaný.

Ve skutečnosti je to okolnosti, to je kdy Sekačka na trávu stánky při vysoké rychlosti. Existuje mnoho z těchto okolností.

Proč Čínská sekačka na trávu se nevyvíjí obrat?

Trimmer pro trávu nezíská hybnost. Velmi častý problém a určitě nemá vždy obvyklé rozhodnutí.V tomhle…

Trimmer pro trávu nezíská hybnost. co dělat?

zahájení nejnovější sekačky na trávu.Odstranil mřížku z tlumiče, začal pracovat.

Další je přítomnost poruch v systému.

V tomto případě bude sekačka trávníku mrtvice v nečinnosti. Problémy s napájecím systémem mohou přinést začlenění nebo nesprávnou úpravu karburátoru.

Vibrace, které mají místo, které mají být v procesu provozu sekačky na trávu, mohou.

Špatné úpravy sekačky na trávu může být opravena pouhým nastavením v souladu s požadavky uvedeném v návodu k obsluze.

Kromě toho, někdy benzínové zastřihovače pro trávu mohou být nemocní kvůli skutečnosti, že ventil umístěný v benzobakovacím víčku, jednoduše ucpaný nebo obilí.

Chcete-li to zjistit, zkuste použít cop, oslabení kryt plynu.

Pokud je v tomto režimu, přístroj je správně ovládán, vyčistěte ventil.

Kromě toho může sekačka na trávu vinit kvůli špatnému toku paliva v karburátoru

Proč se zařízení začne, zeptejte se vás?

Důvodem je, že první palivo postupně probíhá do karburátoru a stačí pracovat na vysoké výkonu.

Nicméně, to je také vyráběno ve velkých rychlostech, motor začíná stag.

Pokud jde o karburátor, zde může být také problém, že jeho tělo je příliš zataženo.

Důvodem pro skutečnost, že sekačka na trávu na vysoké obraty na plyn, může být také vzduch.

Mluvíme o možné dostupnosti prostoru, kterými může vzduch projít vzduchem během vytápění motoru.

Mimo jiné nezapomeňte zkontrolovat palivovou hadici. Problém může být tím, že je špatně udržován nebo rozdrcený vůbec.

To jsou hlavní důvody, proč sekačka na trávu může mrtvice.

sekačka, trávu, stihl, nemá, otáčky

Prezentační sekačka na trávu OLEO-MAC BC 420 TPROF Lackn sekačka Série Premium. Lawn sekačka OLEO-MAC BC 420T (Oleo-Mac Lawn sekačka OLEO-MAC BC 420 TMNOGIE DECADE PRODUKTY V rámci TM „OLEO-MAC“ splňuje vysoké požadavky profesionálů pro Pro.

PRO MOTOCOSU STIHL FS 55STIHL FS55. Univerzální sekačka na trávu s hlavou MOSEOSE AUTOCUT 25-2 TTX: Náhradní díly: Lawn sekačka STIHL FS55. Podrobný přehled a trest! ? Hodnocení bylo natočeno rokem dříve, video materiály byly nakonec ztraceny.

Co dělat, když benzotrimmer nezíská hybnost ?

Kdybyste kdysi zakoupili zastřihovač pro trávu, pracoval jste s benzínem, pravděpodobně jste se museli vypořádat s problémem inkorporace zastřihovače pro trávu, stejně jako s takovým problémem jako benzotrimmer nezískává hybnost.

Proto byl tento článek vytvořen.

Tak co dělat, pokud je zastřihovač pro trávu, který pracuje pro vás, není již první rok, náhle přestane získat hybnost. A motor prostě stánky? V tomto případě budeme s vámi zvážit řadu problémů spojených s zastavením motoru.

Motor může zacházet s různými okolnostmi. Mám Stihl Stihl IS38 v tom, co důvod se nevyvíjí obrat. Někdy příčinou nesprávné práce zastřihovače pro trávu, pracující z benzínu, je ucpání vzduchového filtru.

Je to filtr, který je jedním z nejdůležitějších důvodů, proč se práce benzínového zastřihovače pro trávu přestane.

Často se dostane různé koše v něm, padají tamponické částice, které také ucpávají filtr, takže je třeba jej vyčistit a umýt každý měsíc, a možná častěji, to vše záleží na tom, co má sílu vyžínač benzínu pro trávu, as Jak často používáte toto zařízení.

READ  Kolik mastného oleje při běhu sekačky trávníku

Z jakého důvodu nevyvíjí plnou moc elektrické brazové pro trávu Stihl

Při použití elektrického zastřihovače pro trávu se mohou vyskytnout problémy s revolucí. Zde jsou důvody naprosto jiné než palivová brzda.

Eliminovat poruchy

Trimmer Elemanic pro trávu nevyvíjí požadovanou sílu, protože:

 • Napětí sítě je nižší než požadované minimum pro zařízení více než 10%;
 • došlo k selhání hladkého start (s takovým systémem);
 • Vznikla porucha uzlu štětcem;
 • Vinutí motoru bylo odsouzeno;
 • Rotující části někdy povzbuzují.

Pro stanovení napětí, to stojí za to zkontrolovat svou moc. Pokud nedodržuje normy, mělo by být zvýšeno pomocí stabilizátoru.

Oprava systému hladkého spuštění se provádí pouze v servisním středisku.

Při nošení kartáčů musíte jednoduše nahradit. Při instalaci nového se doporučuje vyčistit všechny povrchy, se kterým se objeví.

Chcete-li nastavit napětí, stojí za to zkontrolovat napájení.

Při poklepání vinutí motoru musíte změnit elektromotor.

Skákání se mohou objevit z různých důvodů. Chcete-li je odstranit, měli byste revidovat celý uzel pohonu.

Posledním problémem může vzniknout z jiné jednotky této společnosti. tajemství Stihl a ostření disku na nůžky se stane.

Grass Trimmer Stihl FS 55 nevyvíjí rychlost

Glazy cop s benzínovým pohonem je užitečná věc pro majitele domácností, trávníky, a když travnaté zastřihovači náhle stánky, práce na čištění území z travních zastávek. Samotné zařízení je poněkud složitým mechanismem, takže existuje mnoho různých důvodů pro jeho členění. Nejčastěji vznikající problémy obsahuje návod k použití. Znát důvody, proč by se stánky vyžínače trávy měly být nezávisle provádět opravu zařízení.

Obchodníci s čerpací stanicí vzhledem k tomu, že toto zařízení nezačne určitým způsobem klasifikovaným odborníky. Rozlišují se poruchami s následujícími uzly mechanismu:

 • motor, ve kterém lze chytit nebo selhat pístu a ložisky, péče o trhlinu;
 • Systém dodávek paliva, je možné zjmout filtr nebo problémy s karburátorem;
 • Mechanické poškození drátů, trubek, hadic;
 • zapalovací řetězec.

Chcete-li správně určit uzel, kde došlo k poruše, je nutné věnovat pozornost tomu, že za jakých okolností je zastřihovač pro trávu stánek.

Specifikace a funkce

Díky manuální palivové čerpadlo můžete snadno stáhnout palivo do karburátoru. To je důležité zejména v situacích, kdy je sekačka na trávu dlouho nečinný. Trvalé přidávání paliva vám umožní rychle spustit zařízení i po „dlouhé dovolené“.

Majitel dostane bezpečnostní brýle a žačka spolu s agregátem. Chcete-li pochopit vlastnosti montáže a dalších specifických aspektů práce, naleznete v příručce na našich webových stránkách.

Další užitečné informace naleznete v následujícím dokumentu:

Zakřivený účes pro štětec STIHL FS 38 se zaoblenou rukojetí. Tento design usnadňuje čištění místnosti i v úzkých nebo omezených mezerách.

Všechny ovládací prvky jsou umístěny na pohodlné rukojeti, takže pozorně vypadají, kde a co přepíná, nepotřebujete. Během provozu je tento okamžik velmi důležitý, protože provozovatel nemůže odvrátit a bez nadměrné regulace stroje.

Trh představuje široký výběr trimrů od různých výrobců. Vyznačují se obecnými důvody, proč se otáčejí. Každá jednotka je také vybavena návodem. V ní odpovídající sekce obsahuje nezbytná doporučení k této otázce týkající se použitého modelu.

Pokud se nepodařilo dosáhnout pozitivní reakce v procesu samorstvace, pak je lepší hledat pomoc odborníků. Mělo by se také zapojit s řešením problému odborníků v nepřítomnosti minimálních zkušeností a dovedností v takové záležitosti, aby nepoškodil. Nejkončištější uzel je motor. Je přípustné pracovat s ní pouze zkušenými mistry. Když je sekačka na trávu na záruční službě, optimální volba je kontaktovat servisní středisko, kde budou provádět diagnostiku a opravu zařízení.

Blok: 25/25 | Počet znaků: 871

Počet bloků: 33 | Celkový počet znaků: 27972 Rozsah použitých dárců: 4Informace pro každého dárce:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS