Sekačka STIHL Lawn ne čerpá benzín

Příčiny kapek energie v MOTOCOS. Lawn sekačka nevyvíjí plnou moc

Každý, kdo vlastní zemi nebo půdu, je dobře známý problémem boje proti další vegetaci. Nyní vyžínač trávy přišel k záchraně, což úspěšně nahradilo obvyklý cop na toto pole. Tato jednotka je velmi pohodlná v práci, ale také k němu, stejně jako jakýkoli mechanismus, v důsledku závažných pracovních podmínek nebo nesprávné operace, to je charakteristické. Situace jsou poměrně běžné, když zastřihovač pro trávu nezíská hybnost. Chcete-li tento problém pochopit, je nutné pochopit některé aspekty spojené s fungováním zařízení.

Všechny trimry pro trávu jsou klasifikovány typem výkonu: benzín nebo elektřina (ze sítě nebo baterie). Je třeba poznamenat, že benzínové sekačky v mnoha parametrech překročí jejich elektrické a dobíjecí analogy. Navzdory skutečnosti, že všechny provádějí podobné funkce, rozdíl ve výkonnosti, manévrovatelnosti a účinnosti je velmi patrný. Obecný princip provozu všech typů ručních sekaček je však téměř neliší. zařízení jsou vybavena motory (dvou- nebo čtyřdobým motorem nebo elektromotory), které řídí řeznou jednotku (cívka s rybářskou linkou nebo kovem) disk). Všechny položky jsou upevněny na rovném nebo zakřiveném tvaru tvaru, včetně rukojeti pro ovládání zastřihovače, na kterém jsou umístěny hlavní tlačítka.

sekačka, stihl, lawn, čerpá, benzín

Vzhledem k tomu, že problém slabých revolucí je více charakteristikou benzínových variant trimrů, budou věnovány větší pozornosti. Sekačka na trávu je tedy velmi pohodlná v práci a nenáročná v provozu. Zároveň je většina jeho chyb způsobena nevědomostí uživatelem základních věcí, které jsou napsány v pokynech. Proto před pokračováním do provozu jednotky musíte pečlivě prozkoumat příručku výrobce. Zejména pro spuštění motoru musíte provést následující postupné kroky:

 • Zapněte tlačítko zapalování;
 • Stiskněte několikrát na silikonovém tlačítku pro čerpání benzínu;
 • Zavřete vzduchovou klapku;
 • Plynová páka nastavená na pozici pro vysoké otáčky;
 • Nejprve udělejte havranové trhnutí spouštěcí rukojeti, aby cítil odolnost proti motoru, pak prudce vytáhněte.

Kdyby začala sekačka na trávu, ale zastavil se, musíte dát do středního postavení klapky vzduchu a zkuste to znovu. Když je motor vydělat, musíte plyn zpomalit a otevřít vzduchový klapky, protože vyžínač pro funkce trávy pouze na vzorku.

Důležité! Mode Trimmer pro trávu závisí na různých vlivech prostředí. V horkém počasí musí agregát dát více času na cool. Při práci v podmínkách hustých houštin nebo vysoké vegetace je motor také silně přehřátý. Je nutné každých 15-20 minut, aby se pět minut přestávek.

Kde spustit diagnózu motocosu

Pokud se sekačka na trávu nespustí nebo okamžitě stánky po spuštění, je nutné zkontrolovat všechny hlavní uzly a agregáty. Verifikační algoritmus je:

 • Palivová nádrž (kvalita paliva);
 • Svíčka a svíčka;
 • Vzduchový filtr;
 • Palivový filtr;
 • Odvzdušnění;
 • Promoce kanál.
READ  Sekačka na trávu STIHL 55 nemá otáčky

Tyto uzly jsou nejčastěji zdrojem základních problémů, které mohou být odstraněny po pečlivé inspekci.

Zkontrolujeme směs paliva

Před zahájením motoru benzínového mosaze pro trávu, zkontrolujte přítomnost a kvalitu směsi paliva. Neušetřit, neochvějte a „Nebuď chytrý“ v této věci. Oprava nebo výměna skupiny pístu vás bude stát příliš drahé (někdy až 70% nákladů nového nástroje). Vaření olejové paliva je nutná přísně podle pokynů. Vypočítejte jeho počet z reálných potřeb. Přebytek benzínu zbývající po práci v průběhu času ztrácí své vlastnosti.

Provádíme diagnózu svíček a svíčka

Pokud kvalita palivové směsi nezpůsobuje pochybnost a na začátku se stánky na trávu, důvod k odvolání může být příčinou. K dispozici je pravidelná svíčka pro opravu (pravděpodobně existuje každý motorista) a náhradní svíčka.

 • Svíčka odšroubovala a otřete;
 • Pečlivě osušte (nestojí za to);
 • Přebytečné palivo v komoře odvodí svíčkami a suší se;
 • Stará svíčka je očištěna z Nagaru s pomocí spotřebiče nebo dámského souboru;
 • Vykazuji mezeru o vzdálenost 1 mm (můžete zkontrolovat mince);
 • Vracíme všechno na místě a snaží se začít vyžínač pro trávu.

Suchý kanál potřebujete alespoň 30-40 minut. Jinak existuje riziko re-výplně a nové svíčky.

Pokud je svíčka pracovníkem, hnízdo, kde je zcela suchý, a sekačka na trávu nechce začít, namažte závitové spojení s benzínem. Mělo by být mírně zvlhčeno. Ať už je to úžasná jiskra, kterou jsem dal svíčku, rozsvítil se v suché komoře jen nic.

Pokud se trimmer motor pro trávu nespustí, měli byste vyloučit takový důvod jako absence jisker v důsledku slabého kontaktu mezi svíčkami a vodičem vysokého napětí. Pokud je spojení vysoce kvalitní, a neexistují žádné jiskry, s největší pravděpodobností „letěl“ zapalovací jednotka. Tady bez mistra neuspěli, t. na. Položka není opravena, ale prodává pevným uzlem.

Sekačka diagnostika filtru

Dalším důvodem, pro které je benzínová mosazná tahy, se může stát vzduchovým filtrem. Chcete-li jej vyloučit, zkuste odstranit filtr a spustit zastřihovač pro trávu bez ní. Pokud se to dopustí, musíte změnit vzduchový filtr na nový, nebo alespoň vyfouknout a důkladně vyčistit staré.

Nespouštějte vyžínač benzínu pro trávu může způsobit kontaminaci filtru paliva. To je další fázi našeho algoritmu. Zde zkontrolujete stav filtračního prvku a v případě potřeby jej změnit. Při výměně zkuste neopustit sací trysku zcela bez filtru, je zakázána jakýmkoliv návodem k obsluze. Posouzení může mít za následek opravu pístového motoru.

SAPUN a maturitní kanál

Často, „delikátní“ značkové modely Benzokos nezačínou a simulovat kvůli kontaminaci sapuny. Hlavní funkcí tohoto prvku je vyrovnání tlaku v plynové nádrži. Při ucpání tohoto uzlu je v nádrži vytvořeno vakuum, které zabraňuje přívodu paliva. Eliminovat poruchu Můžete si přečíst SAPUN. Můžete použít obvyklou jehlu k čištění.

sekačka, stihl, lawn, čerpá, benzín

Normální práce copánků s spalovacími motory mohou být přerušeny v důsledku nečistot z vstupu do výstupu nebo ucpání mesh Silencer. Existuje takový problém na vysoce generačních modelech. Rozhodněte se, že otázka může být tradiční čištění a odstranění protiskluzové mřížky.

Oprava Benzokos to udělat sami

Některé lopaty s motocosy se objevují v důsledku nesprávně připravené konzistence paliva. Ve dvoudobých motorech je mazivo vyrobeno speciálním olejem (ne světským motorem!) Smíšené s benzínem. Pokud olej není smíchán s benzínem, sekačka na trávu bude rychle selhat. Olej / benzín smíšený v poměru označeném ozdobnými anotacemi pro trávu. Zpravidla je to 1:40, jak se nazývá 1:50.

READ  STIHL fse 81 jak vyjmout cívku

Často se objeví otázka: Podíl 1:50. kolik oleje a benzínu?

Čísla znamenají následující: 50 dílů benzínu jsou odebrány na jeden kus oleje. Proto: 1000 ml (1 litr benzínu) dělujeme 50 ml, dostaneme 20 ml, jinými slovy 1:50.

Takový makar samozřejmě spočítejte složení konzistence paliva (benzín / olej) ve všech proporcích. Pro přidání oleje do benzínu není „na očích“, samozřejmě doporučujeme vzít medovou injekční stříkačku na 20 ml, ke skóre oleje a „injekčně“ do nádrže pro výrobu konzistence paliva.

Malé množství oleje smíchaného s benzínem vede ke zvýšenému opotřebení skupiny cylindrophone. Nadměrné zásoby oleje v konzistenci, i když ne tak fatanen, ale škodlivý. Někdy kroužky pístu jsou lezení, hrubost vybavení ve spalovací komoře, kapka výkonu motoru. A navíc je uzamčena obrazovka Silencer Mesh. Vzhledem k tomu, že někteří uživatelé (na konci záruční doby pro zastřihovače pro trávu) vám poradí, aby demontovali.

Trimmer pro travní toky benzín.

Benzín použitý v MOTOCOS. AI 92. Značka benzínu je přesně předepsána v anotaci. Nemá smysl se snažit „síla“ motor, nalévá 95. benzín. To vede k přehřátí, nevyvážené vyžírce práce pro trávu a rozbití.

Při práci se nedoporučuje opustit palivo v nádrži ořezávače pro trávu s dlouhou přestávkou. Pracovní den je nejlepší dokončit, absolutně fungovat celou směs. Pokud to není provedeno, protože pro noc, benzín z motoru zmizí, a úzký náplň ropy zůstává, štování trysek karburátoru. To způsobí potíže při následném spuštění motoru.

Je také nutné dodržovat bezpečnostní techniky při skladování paliva. Pravděpodobně nalít benzín do plastové láhve vody. Stojí za to udělat?

Benzotrimmer miluje čistotu. Je třeba dodržovat čistotu proudění vzduchu a paliva. Benzín, zakoupený na čerpací stanici, je lepší bránit 2 dny a přeskočit nejjednodušší filtr. kus kole.

Elektrická zařízení kontrola následujícím způsobem:

Odšroubujte svíčku, zkontrolujte mezeru mezi elektrodami. Vystavuji správnou mezeru mezi elektrodami, může být „dedovsky“ způsobem. Bere nůž od holicího strojku, minima z něj v polovině a vložení domácích sond mezi elektrodami. Pokud čepele pocházejí pevně, pak je vůle perfektní.

Dali jsme na svíčku čepici vysoce napěťového drátu a opíráme svíčku na kovový povrch motoru. Škubnutí několikrát startér. Pokud je jiskra dobrá v jednom okamžiku, pak je clearance správně nastavena. Pokud neexistuje. jiskra je slabá nebo „putování“, pak je nutné znovu nastavit mezeru mezi elektrodami.

Proč nemůže spustit motorizovanou techniku ​​STIHL?

Časy první řetězové pily („Ural“ a „Přátelství“) v naší zemi se konaly. Časy byly s nimi prošly, když problémy typu „Jak spustit řetězovou pilu“.

Je kategoricky nemožné provozovat nový benzoinstrument Stihl.

All Benzotechnika běží „běží“ na výrobci továrního výrobce.

Po tzv. „Run-in“ řetězová pila, obvykle nesou.

Pro stihl motory vůbec není žádoucí pracovat v nečinnosti.

Faktem je, že 2-taktní motory na volnoběhu dojde k úplnému spalování palivové směsi a motor je uzamčen.

Rada Easy. Po celou dobu, pojďme gasopile „plyn“, Stihl Technique ráda pracuje! Jednotné omezení pro novou řetězovou pilu. První 2-3 nádrže nenechávají plný plyn, nechají všechny části pilového přídavku pro střední zatáčky.

READ  Která sekačka na trávu je lepší než benzín nebo elektrický

Nicméně, pokud pila „uvízlá“ v protokolu je „plyn“ plně, je to normální.

Tak jsme zjistili, že agregáty STIHL nevyžadují „běží“. Vůbec! Ne. I když vám řekne „Runk“ „zkušený jednotky jednotek“ agregovat na trhu, kde si ho koupíte.

Mimochodem, pokud dostanete nástroj STIHL na trhu. je to 99,9% znamená, že si nekupujete Stihl, a jeho čínský falešný.

 • Za prvé, tento nástroj se prodává pouze v oficiálních místech prodeje prostřednictvím místa výrobce a na několik míst certifikovaných partnerů.
 • Zadruhé, žádný firemní manažer vám řeknete, že je nutné udělat studený start a běh motorové pily stihl.

Proč? Podívejme se na čtení více

Řetězová pila šla z dopravníku a byl podán v dílně, kde se shromáždil, olej se nalije a byla kontrolována palivová směs, zapnutá a Publikováno ve speciálním řetězci benzoinstricer run-in, který se nachází tam, v továrně, vedle dopravníku. Během regulovaného času prochází „horkým“ run-upem na plnou lechtání uzlů a mechanismů k sobě. ​​vlastně, to je účelem běhu a nejlepším způsobem, jak vytrhnout stanici.

Proto, jakmile to získáte, palivo a nalít olej. okamžitě do bitvy! Pracovat po dobu 10-15 minut, 5 minut odpočinku, pak 15-30 minut a znovu. Prostřednictvím 3-5 benzínových nádrží poklesne maximální výkon a regulační program může pracovat. Čas.

Ano, ostatní výrobci mohou doporučit, že běh, ale v tomto případě se společností STIHL bude jen ztráta času a vaše zdroje (úsilí, palivo, olej).

Děkujeme za výběr naší technologie a přejeme Vám příjemnou a plodnou práci!

Řezání pro řezání uzlů sekaček

Silent Headset s časem se zvedne nebo opotřebovává. Práce s nástrojem se stává napjatým, zvyšuje se zátěž, kvalita důkazu se zhorší. Kovové pilové listy naostřené, plastová změna.

Pokud řezný nástroj slouží úniku pro zastřihovač, postupně se opotřebovává a v cívce je instalován nový materiál. Princip provozu frézy s rybářskou linkou je uvězněn v postupném spřádání cívky pod působením odstředivé síly. Při kontaktu s trávy se sušička pro zastřihovač týká, z cívky se postupně podává. Zvláštní vinutí je zapotřebí, aby se dva řezné prvky, které mají být současně a nejsou zmateny.

Obrázek ukazuje, jak správně vítřit přednášku pro zastřihovač na cívce sekačky na trávu. Před navíjením nové čáry pro vyžínač je nutná:

 • Odšroubujte trysku, opatrně odstraňte víko, držte pružinu rukou;
 • od cívky k odstranění zbytků staré rybářské linky;
 • Změřte 5 metrů nového řetězce a přeložte ji na polovinu;
 • V řídicích cívcích pod 2 koncem zahájí střední část pro vybrání a navíjejte šipky pro každou polovinu řetězce;
 • Zbývajících 20 cm utratí speciálními vybráními na opačných koncích cívky;
 • Nainstalujte pružinu a podložky, výstup konec linky směrem ven, zavřete kryt bubnu.

Aby bylo možné lépe asimilovat, jak změnit únik pro zastřihovač na benzokos, sledujte video.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS