Snížení převodovky na jednokém traktoru s vlastními rukama

Reduktor pro motoblock

Reduktor, který je často označován jako převodník, je mechanismus, který zpracuje točivý moment motoru a přenáší jej do hřídele výběru výkonu motoru. To se děje pomocí sady ozubených kol v robustním kovovém případě. Reduktor a kvalita jeho částí ovlivňují lhůty pro provoz agregátu k provádění zemědělské práce. Proto při nákupu motobloku v obchodě věnujte velkou pozornost svým prvkům součásti, včetně zařízení převodovky.

Reduktor se zhroutí a nesnesitelný. Nejnovější modely jsou instalovány na motorové bloky motorů. Podrobnosti v nich jsou levné, opravy nepodléhá. Po poruše musí vyměnit převodovku. S normálním provozem se jejich životnost měří 1-2 sezóny. Na drahý inženýrský motor vybavený skládacím konvertorem designu. Slouží několik sezón. Při rozpadu jednotlivých částí je jednoduše nahrazeno odtokem.

Převodník každého typu může zahrnovat ve svém složení:

S pomocí uvedených částí, pohybujících se pohybů z motoru na namontované zbraně. Řetěz je kladen na ostrově, pás. na kladkách. Nejjednodušší mechanismy jsou vybaveny přenosem pásu. Jsou považovány za nejslabší a nespolehlivé. S velkým momentem, pásy uklouzly a létaly z kladek. Ale takový design příznivě ovlivňuje hřídel motoru. Sklouznutí pásy lze vyhnout, pokud je změníte na zařízení. S touto náhradou musíte změnit a kladky.

Prvky mechanismu

Bez ohledu na to, zda bude zakoupená nebo domácí snižování převodovky používána v motorblé, je nutné pochopit, jak jsou umístěny prvky mechanismu, jak je udržovat a opravit. Řícení motorové blokové převodovky mohou být několik typů, z nichž každá má své vlastní výhody a nevýhody.

Schéma spojení pohybu do redukce

Ozubená kola

Zpravidla se skládá z jednoho nebo dvou kroků; Hlavní prvky jsou převodovky. Tento typ je jedním z nejspolehlivějších mechanismů používaných v lídrech. Používá se v nejsilnějších motobloků. K jeho výhodám lze atribut:

Takové stopy nejsou oddané a síta jsou udržovatelnost a cena. V případě členění, zpravidla nahrazena celkem, což vyžaduje významné peněžní náklady. Kromě toho je nutné ovládat přítomnost mazání, jehož nepřítomnost může vést k rychlému opotřebení.

Červ

Hlavním prvkem je šnekový převod. Umožňuje snížit rozměry motobloku a zlepšit vážení v důsledku kolmého umístění pohonu a kol. Nejčastěji na lehké a nízkoenergetické motobloky.

Hlavní nevýhodou šnekové převodovky je nepřítomnost otvoru. Kromě toho v případě poruchy se zdvih zcela nahradil.

Řetězový stupeň

Jeden z nejoblíbenějších typů převodovek mezi uživateli. Nejčastěji se skládají, což zjednodušuje údržbu a diagnostiku. Nejčastějším rozpadem je mezera nebo napětí řetězu, řezání zubů řetězů nebo hnacího hřídele. Všechny tyto poruchy jsou obvykle poměrně snadno eliminovat nezávisle, nahrazení detailu odtoku.

Výhody závitu tohoto typu zahrnují:

Samostatný článek o domácí řetězové převodovky pro motoblock.

Kombinovaná převodovka

Převodovky tohoto typu se vyznačují přítomností různých typů ozubeného kola v jednom mechanismu: řetězový řetězec nebo šnekový řetězec. Potřeba takových pokles zdvihu je dána skutečností, že v převodovkách a šnekových převodovkách je vzdálenost střední scény mezi vedoucím a podřízeným hřídelem regulována převodovkami a přímo závisí na modulu převodovky a počtu zubů. V převodovce řetězu může být vzdálenost mezi hřídely nastavena, odstraněna nebo přidávání jednotek.

Při pokládce návrhu motoru není vždy možné umístit všechny agregáty v perfektní poloze a vzniká potřeba mezilehlé převodovky. Tato funkce je úspěšná a provádí řetězový přenos, který kompenzuje vzdálenost od převodovky nebo šnekového převodu k hřídeli kotoučů nebo pohonu.

READ  Kruhové s vlastními rukama se zvedacím mechanismem

Co je snížení kurzu

V závislosti na typu downgrade převodovky se domácí polohovadlo skládá z následujících hlavních částí: příchozí (rychlostní) hřídele, výstupní (nízkorychlostní) hřídele, šneky, šneky a šnekové kola, vedoucí a poháněných převodovek nebo řetězových kol.

Současně mají přední řetězové koly a převody vždy větší počet zubů než otrok. Pomocné prvky mohou být různé spojky, ložiska, posuvníky. V ozubených kolech a červových převodovkách je případ nutně přítomen, což nelze říci o řetězci. Mohou buď úplně chybí případ, nebo uzavřít pouze část mechanismu.

Možná budete mít zájem vytvořit sekačku pro motorový blok nebo motoblock adaptér.

Jak nastavit rychlost?

Někdy se ukáže, že chci změnit rychlost pohybu vašeho motorového bloku zařízení: zvýšit nebo co se stane poměrně zřídka, snížit ji.

Pro zvýšení rychlosti pohybu motorových bloků se obvykle používá jedna ze dvou níže uvedených metod:

Obvyklý průměr kol téměř všech motobloků je 570 mm. Nejčastěji při výměně pneumatik o průměru, který je více než 1,25 krát, je 704 mm. Ačkoli rozdíl velikosti je relativně malý (pouze 13,4 cm), rychlost pohybu se výrazně zvyšuje. Samozřejmě, pokud se design umožňuje dát větší pneumatiky, můžete se pokusit zvětšit.

snížení, převodovky, vlastními, rukama

Páru převodovky, instalovaný na kole kola, obvykle sestává ze dvou převodů s počtem zubů 12 v malém a 61 ve velkém. Můžete změnit tuto hodnotu o 18 a 55 (pouze od specialistů v zemědělských strojních střediscích), pak výhry budou asi 1,7 krát. Nepokoušejte se nezávisle provádět operaci, která nahradí rychlostní stupeň: je velmi důležité vybrat nejen kvalitní podrobnosti s minimálními chybami, ale také odpovídající kladky. Důležitou rolí se hraje fixační deskou hřídele převodovky.

Logicky se dohadovat, snížení rychlosti pohybu motoblock může být dosaženo prováděním diametrálně opačných akcí. snížit průměr pneumatiky nebo počet zubů na páru převodovky.

Možné řešení pro zvýšení rychlosti spočívá v úpravě spínače plynu: Když se zařízení zapne, přes první polohu do druhé. Pro snížení rychlosti pohybu se vraťte do výchozí polohy. Samozřejmě, že speciální diminutory nejsou potřebné ke změně rychlosti na menší stranu. nesmějí přepnout na vysoké ozubené kolo.

Také možná řešení problému zvýšení rychlosti motoru. nahrazení motoru k výkonnějšímu a upgradu nebo instalaci systému spojky (v některých zastaralých modelech není k dispozici).

Může pomoci zvýšit rychlost (zejména na nerovném reliéfu nebo těžkých půdách, kde existují frekvence zařízení v důsledku nedostatečné hmotnosti jednotky) a montáže hmotných činidel. Mohou být vyrobeny a manipulovány z kovových dílů. Hmotnostní konstrukce jsou instalovány na rámu motobloku a kolečky. Kovové rohy budou potřebné pro rám, z nichž je tvořen domácí odnímatelný design, to znamená, že jej můžete snadno odstranit v nepřítomnosti potřeby. K tomuto vyjímatelnému dodatečnému rámu jsou připojeny další zatížení předřadníku. Na kolečkách potřebujete disky z ocelových a plnohodnotných železných polotovarů s průřezem ve formě šestiúhelníku. Tyto údaje jsou svařovány a vloženy do náboje. Pro spolehlivou fixaci, lepidlo, která je instalována ve speciálně připravených otvorech.

Samozřejmě, pokud nejsou žádné kulaté ocelové prvky po ruce, můžete je nahradit téměř jakoukoliv přítelkyní: produkty z železobetonu nebo dokonce zploštělé kulaté baňky z plastu, dovnitř písku.

READ  Zalesnění pro kovové brusky s vlastními rukama

Nezapomeňte na dodržování rovnováhy: Náklad na kolech by měl být roven hmotností, a na rámu. rovnoměrně distribuci, jinak bude porucha, protože při provádění rotačních manévrů může jednotka spadnout.

Pro urychlení motobloku s vozíkem se špatnými povětrnostními podmínkami. sníh, slush, riskování od silných dešťů půdy. můžete dát housenky (pokud to design dovolí). Tato metoda vyžaduje instalaci přídavného páru kola a akvizice housenek z gumy poměrně velké šířky. Zevnitř housenkového hadříku připojte omezovače pro spolehlivou fixaci pryže a zabránila tomu z páru kola.

Odrůdy pohybů pro motocykly

Tahy pro motocykly mohou mít jinou strukturu a princip práce. V důsledku toho má některý z podobných mechanismů různé parametry, výhody a nedokonalosti.

Podle těchto ukazatelů se snižují převodovky snížení převodovek pro motocykly rozdělené na několik druhů.

 • Šest-měření snížených převodovek. toto zařízení má zvláště pevnou konstrukci. Ocel, ze kterého se vyrábí převodovky, je pokryta specializovaným ochranným prostředkem, což výrazně zvyšuje stabilitu a rozšiřuje dobu používání převodovek. Z nedostatků takového typu zařízení, musíte mít přízvuk za vysokou cenu.
 • Převodovky redukce červ. podobná zařízení mají motocyklový inženýrství s motory vybavené svislými hřídelí. Šnekový závaží pro jednotku je určen především pro bušení před pěstovanou půdou. Využití převodovky z redukce červů na nezávadném pozemcích, vede k jeho nevyhnutelnému selhání.
 • Řetězové tratě. vybavení tohoto druhu má dlouhý pracovní zdroj a cenově dostupnou cenu. Shell zařízení může být skládací a nezamýšlené. První vzorek je mnohem praktičtější, protože když jednotka selže se skládacím pláštěm, může být opravena v jednom nevyhnutelném.
 • Kombinované (řetězové řetězce) Podeheaysheeters. adaptace tohoto druhu jsou nejvhodnější řešení pro traktorové zařízení. Jsou charakterizovány nízkou cenou, mají dlouhý funkční zdroj a dokonale rozdejte s vysokým zatížením.

Jakýkoliv nízký reduktor se chová vlastním způsobem v různých podmínkách použití. To nesmí být zapomenuty výběrem určitého zařízení pro motocykly.

Nezávislé shromáždění zdvihu

Mít všechny potřebné části, můžete začít montovat hrdlo svým vlastním rukama. Aby dokončil design dobře vyrovnat se s jeho funkcemi, je nutné jednoznačně jednat podle algoritmu popsaného níže:

 • Nejprve provádí všechny potřebné výpočty tak, aby se vyvážený design stal výsledkem. Jako generátor můžete mít prvek z domácího motocyklu „Ural“;
 • Hlavní věc je, že je to nutné od zařízení. vysoký výkon a stabilní točivý moment;
 • Dále pokračujte k řezání skořápky dvou ložisek, které budou vyžadovány pro hnací hřídel. Spustí zařízení. Při práci zvažte průměr převodovky;
 • Pak je třeba rozhodnout o ložiskách. Příruba by měla být umístěna na opačné straně převodovky. Uvnitř by mělo být kovová podložka;
 • Dále nainstalujte hřídel otroka, na kterém bude převodovka stát. Výrobek musí být připojen k hřídeli generátoru rotoru a přenosového mechanismu;
 • Na konci budete muset opravit kladku s otrokovým hřídelem s pružinovou maticí a podložkami.

Tím, že vede vůdce, bude nutné zažít. Chcete-li přístroj zkontrolovat, mělo by být připojeno k jednotkám, stejně jako nainstalovat kola pro kultivaci. Pokud jste všichni správně provedeni, kola se otočí pomalu, zatímco samotný kultivátor bude lisován proti zemi.

Výběr kol pro motor-kultivátor, který bude pracovat ve dvojici s nedostatkem mrtvice, musíte věnovat velkou pozornost jejich průměru. Není třeba vybrat příliš velké detaily, takže není načíst motor motoru. Optimální bude kola, o průměru 25 až 30 cm.

READ  Rohové broušení Makita 180 s revolucí

Pokud jsou domácích zařízení plánována pro použití ve dvojici s jinými přílohami, například pro pluh, pak by mělo být dostatečné napájení pro lisování inventáře na půdu. Zvažte to při přípravě náhradních dílů pro výrobu zařízení.

Motor-kultivátor HeadLifter se používá při vysoké rychlosti motoru, když je nutné jej snížit, aby se urychlil účinnosti pro zpracování Země. Mrowders se nejlépe aplikovat při práci s přívěsy, přívěsy, extrahování půdy a čištění sníh.

KohodaSyster

Spojka kola zemního stroje s půdou může být posílena, pokud se používá primer nebo k pohybu pro motoblock. Khoduemyshtel platí pro počet závěsných zařízení. To umožňuje snížit rychlost zemědělské jednotky a zvýšit úsilí trakce spolu s momentem. Pracuje analogové převodovky s použitím řetězu a řetězců na hřídeli. Pokud je to žádoucí, toto zařízení může být vyrobeno s vlastními rukama. Podrobnosti jsou používány z jiných zařízení.

Každý konvertor přezkoumal je obdařen jeho nedostatky. Chcete-li snížit jejich číslo na minimum, stojí za to pokusit se vytvořit zařízení. Domácí věc může být lepší a pohodlnější provozovat než instanci nákupu.

Nejprve jsou namontovány hvězdy primárního hřídele. Pokud je design masivní, montáž příruby nebo klávesnice je stanovena bodovým svařováním. V další fázi způsob připojení otrokového hřídele a dvojice polovičních os.

Při instalaci byste měli zvážit možnost ofsetu hvězdy jeden ze dvou směrů. Část skříně je vyrobena samostatně buď s pomocí odborníků. Pokud je vybrána první možnost, zvažte vlastnosti těsnění odpovídající těsnění a ložisek.

Nezávislé shromáždění zdvihu

Mít všechny potřebné části, můžete začít montovat hrdlo svým vlastním rukama. Aby dokončil design dobře vyrovnat se s jeho funkcemi, je nutné jednoznačně jednat podle algoritmu popsaného níže:

 • Nejprve provádí všechny potřebné výpočty tak, aby se vyvážený design stal výsledkem. Jako generátor můžete mít prvek z domácího motocyklu „Ural“;
 • Hlavní věc je, že je to nutné od zařízení. vysoký výkon a stabilní točivý moment;
 • Dále pokračujte k řezání skořápky dvou ložisek, které budou vyžadovány pro hnací hřídel. Spustí zařízení. Při práci zvažte průměr převodovky;
 • Pak je třeba rozhodnout o ložiskách. Příruba by měla být umístěna na opačné straně převodovky. Uvnitř by mělo být kovová podložka;
 • Dále nainstalujte hřídel otroka, na kterém bude převodovka stát. Výrobek musí být připojen k hřídeli generátoru rotoru a přenosového mechanismu;
 • Na konci budete muset opravit kladku s otrokovým hřídelem s pružinovou maticí a podložkami.

Tím, že vede vůdce, bude nutné zažít. Chcete-li přístroj zkontrolovat, mělo by být připojeno k jednotkám, stejně jako nainstalovat kola pro kultivaci. Pokud jste všichni správně provedeni, kola se otočí pomalu, zatímco samotný kultivátor bude lisován proti zemi.

Výběr kol pro motor-kultivátor, který bude pracovat ve dvojici s nedostatkem mrtvice, musíte věnovat velkou pozornost jejich průměru. Není třeba vybrat příliš velké detaily, takže není načíst motor motoru. Optimální bude kola, o průměru 25 až 30 cm.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS