Spotřeba paliva sekačky STIHL fs 55

Spotřeba benzínu STIHL fs 55

Pokud potřebujete často sekat trávník, hodí se vám moderní přístroje, jako jsou vyžínače nebo sekačky. Mezi další řešení na současném trhu patří sekačky na trávu, s nimiž můžete udržovat svůj trávník v čistotě.

Důležitou výhodou sekačky s pojezdem je, že není vázána na zdroj energie jako elektrické sekačky. Lze ji použít i na nerovných nebo nepřístupných místech, například pod keři.

sekačky na trávu jsou bezpečnější, protože při použití elektřiny vždy hrozí riziko úrazu elektrickým proudem. Předpokladem je správná volba kobylky. Měli byste znát alespoň jeden z modelů. Na trhu je mimo jiné sekačka STIHL FS 55, jejíž recenze je třeba si před nákupem přečíst.

Slabé stránky: Cívka nefunguje dobře. normálně podává vlasec pro vyžínač ručně, ale sama si s ním neporadí. Robustnost konstrukce není určena pro čepel. soudě podle ohlasů zákazníků. ( pozor ).

Poznámky: Používá se již 5 sezón, výrobek je příjemný na práci, pokud chcete kosu na 20-30 setin trávy, není příliš vysoká, tato sekačka na trávu vám může vyhovovat

Nevýhody:. Velmi hlučné. obtížné nastavení volnoběhu, téměř nereálné a třešnička na dortu. motor praskl na začátku této sezóny (pracoval 2 sezóny). Po otevření sekačky se objeví. Je třeba vyměnit obě poloviny klikové skříně, ojnici a čep. Výměna za originální díly bude stát 6000Tr

Komentář: Vše bylo v pořádku, dokud motor nezemřel, napíšu banální. neočekává se od Stihl, 180 řetězové pily, která spolehlivě funguje od roku 2008. Se svými stroji vždy zacházím opatrně, dokonce i jemně. to nebyl scénář, který jsem si myslel, že bude. Pravděpodobně budu muset přestavět na náklady dárce z druhé ruky.

Slabiny: Žádný otvor a žádný mazací šroub, přestože je popis v příručce od února „novinka“. Zdá se, že je to záměr, aby se zkrátila životnost křovinořezu. I nejlevnější čínské sekačky mají šroub pro mazání převodovky. jaký je důvod této inovace. nesrozumitelné.

Komentář: Trvalo mi dlouho, než jsem si vybrala copánek. Asi po roce sledování recenzí jsem zvážil cenu a rozhodl se zaplatit o něco více, abych získal dobrý produkt, ale nakonec jsem se minul účinkem. Koupeno v březnu, kdy byly malé slevy, a když se vyndá z krabice, znovu sestavit, objevil novou společnost je. Nejdříve jsem si myslel, že prodávají padělek, ale po rozhovoru s oficiálním zástupcem společnosti jsem zjistil, že se jedná o únorovou novinku společnosti. Na fórech je mnoho rad. Vyvrtejte díru, vyřízněte závit a zašroubujte šroub. Ale proto jsem si vybral, jak jsem si myslel, zaslouženou značku. Jsem velmi zklamaný. nejste spokojeni s nákupem((((

Komentář: po 20 minutách vlastnictví čínského křovinořezu (za 20 minut to zasáhlo), nebe a země. Ten sekal 3 hodiny v kuse a další 2 hodiny kácel stromy. žádný problém! vibrace jsou minimální. Dostatečná síla pro vysoké plevele (lopuchy, ostřice atd.) Někdo píše. navíjí s obtížemi, částečně souhlasím, ale je to sekačka na trávu, bylo by to divné. Kdyby se dalo nastartovat tlačítkem, třikrát nebo pětkrát bych za něj prudce zatáhl a jel! Sada. Je to nadmíru chvályhodné. Křížové poutko se štítem, nůž, cívka 2.4, ochranné brýle. vše, co je v sadě. během prvního dne používání nevěděl, jak vytáhnout šňůru pro trimmer z cívky a vytáhl ji ručně. ukázalo se, že to byl problém. stačí bouchnout do země tlačítkem na otáčkách. Obecně platí, že auto. Zvíře, do dači vkládám velké naděje! Můžete s ním dokonce řezat palivové dřevo až do výšky 5 cm! Rada pro ty, kteří mají pochybnosti. Kupte si ho, nešetřete 5 000 dolarů. Bude to kosmický rozdíl a vydrží vám to dlouho! Lakomec platí dvakrát a my nejsme tak bohatí. kupovat levné zboží!

Výhody: Četl jsem recenze, bylo tam několik negativních. Motorová pila stejné značky funguje už pět let. Koupeno na pozemku o rozloze 30 akrů, který je zarostlý asi metr vysokou trávou, výhonky švestek, šípky, třešněmi. V sadě byl nůž a 2 čepele. Po elektrické sekačce Makita můžete říci, že nemá žádné vibrace. Ale! Když sekáme vlascem, chodíme kolem a sekáme všechno kromě hustého porostu. S ostřím je třeba zacházet opatrněji. Přistoupíte ke křoví a kousek po kousku ho odříznete. Nemusíte se bát, že byste museli přeříznout elektrický kabel, váha je větší, ale vyvážení je dobré a není to tahoun. Byl jsem zmaten benzínovým motorem, směsí. Koupil jsem si stříkačku o objemu 20 cm3, nalil do ní litr benzínu a získal směs. Zamíchejte ji a nalijte do nádrže. Zkusil jsem to. benzinové čerpadlo, vzduch je vyfukován ven. Stiskl jsem tlačítko a přepnul ho do zahřívacího režimu, zahřál, přepnul na provoz, nastartoval motor, dal si ho na rameno a šel sekat)))

READ  Jak vyměnit kotouč na sekačce STIHL

Komentář: S nákupem jsem spokojen. O servisu a opravách nemohu nic říci. S motorovou pilou ani sekačkou nebyl problém. Všechno běží jako po másle.

Komentář: skvělé zařízení. Pro pozemek o rozloze 9 akrů je stroj více než dostačující! Když je tráva malá, vytlouká zeminu a drobné kamínky, takže doporučuji pořídit si obličejový štít, protože brýle zakrývají pouze oči, což vám umožní ušetřit si nepříjemné pocity. Spotřeba paliva není vysoká a malá nádrž pomáhá řešit dva problémy: zajišťuje malou hmotnost zařízení a umožňuje vyhnout se přehřátí (koneckonců, model není určen pro profesionální použití), přičemž každých 20-30 minut dělá přestávky na doplnění paliva. Malé keře se mlátí bez zpomalení, s kotoučem se jenom „šelma“ a mohl by nakrájet něco výraznějšího.

Výhody: Snadná obsluha, sestavení trvá asi 15 minut, srozumitelný návod, spuštění na jeden zátah, dostatečný výkon, relativně tichý chod, nízké vibrace.

Komentáře: Koupeno nedávno s hlavou 25-2 a popruhem na batoh. Měl jsem dlouhý výběr, dokonce jsem chtěl koupit čínskou, Hitachi, Husqvarna, ale pak jsem se rozhodl koupit STIHL. Vlastním motorovou pilu a myčku od společnosti STIHL. žádné stížnosti. Když jsem ho koupil, nastartoval za studena na čtyřikrát, ale to je normální. Podobný jsem měl asi 10 let a dal jsem ho známému a myslím, že stále funguje. Model 55 má méně vibrací. Protože po práci s tím starým mě ještě půl hodiny po práci brněly ruce, ale tenhle ten efekt vůbec neměl. Výrazně nižší hlučnost. Velmi náročné na směs. Koupený značkový olej s dávkovačem (og. Z benzínu, který jsem měl v garáži, už o moc víc nedostanu, ve středních otáčkách trochu zlobil, musel jsem ho přidat. Ale pak se to vyrovnalo. Popruh pro příslušenství. Je to věc, ale připadalo mi, že břemeno je stále na jednom rameni. Nevidím v tom smysl. Kéž by si nasadili své značkové rukavice. Ale při zkušebním provozu funguje při středních otáčkách, pak jsem nalil 0,3 litru šťávy a za hodinu posekal všechno, co na šesti stech metrech čtverečních pozemku rostlo špatně. Super rychlost. Měl jsem 800W elektrický, ale napětí v naší krajině je skvrnité a přesměrování kabelu je velká zábava. Celkově jsem s nákupem spokojen, vím, že STIHL je dlouhodobá investice, takže je lepší utratit 3-4t.р. Více, ale ujistěte se. Navíc velmi dobrá servisní síť a dostatek náhradních dílů.

Komentář: Má dostatečný výkon. Snadné spuštění. Spotřeba paliva je nízká. Někdy je tráva příliš vysoká, ale to je víceméně případ všech křovinořezů.

Systém ErgoStart

Systém ErgoStart se skládá z přídavné pružiny mezi cívkou startovacího lana a klikovým hřídelem. Chcete-li křovinořez zapnout, zatáhněte rovnoměrně za šňůru.

Náš prodejce je oficiálním prodejcem strojů a nářadí STIHL a VIKING a má skladem kompletní sortiment nejnovějších modelů benzínových vyžínačů. Benzínový vyžínač trávy STIHL FS 55 C je výhodnou koupí, můžete si jej vyzkoušet s naším kurýrem a v případě zájmu absolvovat školení.

Jsme také autorizovaným servisním partnerem STIHL a VIKING. K dispozici je velký výběr náhradních dílů a příslušenství pro všechny modely.

Křovinořez STIHL FS 55

 • Pohodlná nastavitelná dvourukojeť
 • Měkký ramenní popruh
 • Kompletní ovládací skříňka je v rukojeti
 • Při použití ručního palivového čerpadla je karburátor napuštěn
 • Plně utěsněný elektronický zapalovací systém pro okamžitý start a stabilní chod motoru
 • Součástí balení jsou ochranné brýle
 • Dvoutaktní motor
 • Přímý hnací hřídel
 • Plně autonomní provoz
 • Kompaktní rozměry
 • Nízká hmotnost
 • Vynikající vyváženost
READ  STIHL FS 250 Lawn-Lawn sekačka seřízení karburátoru

Dvoubřitá žací hlava Autocut 25-2 s nylonovým lankem vyniká při sečení v blízkosti překážek a na těžko přístupných místech. Rychlost a účinnost sečení. Struny se automaticky nastaví při kontaktu se zemí.

Pozor! Žací hlavu lze používat pouze s ochranným štítem!

Závady

Konstrukce se zdá být jednoduchá a přímočará, ale stejně jako u všech spotřebičů s napájecím zdrojem je nutná pravidelná údržba.

Následující závady mohou být způsobeny použitím nekvalitních materiálů:

 • Motor nenastartuje;
 • Motor se po krátké době sečení zastaví;
 • Převodovka se přehřívá;
 • Mechanismus na sekání trávy má nízké otáčky;
 • Hřídel silně vibruje;
 • Stroj je při chodu motoru hlučný.

Sekačka s pojezdem STIHL FS 55, 4140 200 0475

Sekačka na trávu FS 55, GSB 230-2, AutoCut 25-2 s dvourukojetí. Jedná se o základní sekačku s dvoutaktním motorem (27,2 cm3) a rukojetí na kolo pro snadné sekání. Stroj má hřídel s přímým pohonem. Jednotka je vhodná pro použití na velkých otevřených plochách, jako je louka nebo pole. ale lze je použít i v zalesněné oblasti. Stroj se efektivně používá v kombinaci s vhodným žacím nástavcem pro sečení zplstnatělé trávy, rákosu a kopřiv. Stroj je vybaven novým dvousložkovým úsporným motorem pro nízké emise a nižší spotřebu paliva.

FS 55, GSB 230-2, dvouruční sekačka AutoCut 25-2. základní sekačka na trávu s dvoutaktním motorem (27,2 cm3) a rukojetí na kolo pro pohodlné sekání. Stroj má hřídel s přímým pohonem. Vhodné pro velké otevřené plochy, jako jsou pastviny nebo pole. Lze ji však použít i při lesnických pracích. V kombinaci s vhodným sekacím nástrojem se přístroj efektivně používá k sekání padlé trávy, rákosu a kopřiv. Nový motor se 2 směsmi snižuje emise a spotřebu paliva.

Speciální vlastnosti: Ergonomická dvouramenná rukojeť Dvouramenná rukojeť. Ergonomická obouruční rukojeť pro kobylku. Poskytuje přirozený pohon kobylky a je snadno nastavitelný pomocí T-šroubu. U křovinořezů a sekaček je při častém sečení velkých ploch nepostradatelná dvouruční násada. Elektronický systém zapalování Plně utěsněný elektronický systém zapalování zaručuje spolehlivé startování a bezproblémový provoz. Vysoké zapalovací napětí zajišťuje spolehlivou tvorbu jiskry a dlouhou dobu zapalování. To zlepšuje spalování a snižuje emise. Ruční palivové čerpadlo Pomocí ručního palivového čerpadla lze palivo do karburátoru čerpat ručně mírným tlakem prstu. Tím se snižuje počet startovacích trhnutí po dlouhé době nečinnosti. ErgoStart Snadné a pohodlné startování motoru díky přídavné pružině mezi cívkou startovacího lana a klikovým hřídelem. Pro nastartování motoru stačí plynule a rovnoměrně zatáhnout za startovací lanko. Součástí všech modelů označených C-E. STIHL ElastoStart Kompresní tlak potřebný k nastartování dvoutaktního motoru způsobuje svalovou a kloubní zátěž. ElastoStart tyto škodlivé účinky viditelně snižuje. Speciální tlumicí prvek v rukojeti spouště střídavě pohlcuje a uvolňuje energii v závislosti na procesu stlačování. Motor startuje plynule a bez trhání. Multifunkční rukojeť Všechny ovládací prvky motoru jsou integrovány do jediné rukojeti. Snadnější a bezpečnější ovládání. Bezpečnostní brýle Pro vaši bezpečnost jsou bezpečnostní brýle součástí standardní výbavy. Jsou dobře větrané a mají velkorysou boční ochranu. Ramenní popruh Polstrovaný ramenní popruh usnadňuje dlouhou práci, je pohodlnější a bezpečnější. Víceúčelový opasek ADVANCE PLUS Ergonomický, pohodlný a lehký. Pro méně namáhavé sečení a drcení. Nastavitelný popruh a pouzdro na nářadí. S rychloupínacím háčkem pro rychlé připevnění a odejmutí.

Řada křovinořezů

Křovinořezy STIHL již více než 80 let odstraňují všechny druhy vegetace, a to nejen na zahradě, ale také na polích, v lesích, parcích a sadech.

spotřeba, paliva, sekačky, stihl

Díky vynikajícímu výkonu, pohodlnému tvaru a použití nejnovějších technologií při vývoji je tento výrobek mezi spotřebiteli oblíbený.

Křovinořezy STIHL jsou lehké a snadno ovladatelné, takže můžete sekat hustou trávu v jakémkoli terénu. Obzvláště obratné na hrbolatých svazích, kde jsou samojízdné sekačky nepohodlné.

Křovinořezy STIHL jsou k dispozici v různých modelech s různými funkcemi. Uživatelé si mohou vybrat stroj odpovídající jejich individuálním požadavkům.

spotřeba, paliva, sekačky, stihl

Široká nabídka zahrnuje lehké a výkonné sekačky, křovinořezy, elektrické a bateriové stroje.

Výhodou moderních křovinořezů je jejich bezpečnost, dlouhá pracovní doba při maximálním zatížení a dlouhá životnost.

Lehké křovinořezy

Lehké křovinořezy jsou nejen lehké a výkonné, ale také se snadno ovládají.

READ  Jak správně spustit Motocos. Sekačka na trávu - Jak vyměnit sušičku pro zastřihovač?

Mohou být použity pro konečné terénní úpravy.

spotřeba, paliva, sekačky, stihl

Ideální pro oblasti s větším množstvím omezení v krajině, jako jsou skály, stromy, keře a květinové záhony. Typ ručního spuštění.

Dostupné modely váží od 4 do 5 kg. a výkon motoru až 1 litr.с. Pro snadné používání je vybaven ramenním popruhem, který výrazně usnadňuje sekání.

Modely sekaček na trávu jsou vybaveny benzínovým motorem s technologií 2-MIX, která výrazně zlepšuje spotřebu paliva při zachování výkonu a snižuje emise.

Výkonné křovinořezy

Tato třída strojů je na profesionální úrovni a může být použita v průmyslovém měřítku. Tyto sekačky mohou sekat až 50 akrů půdy s objemem motoru 1 až 2,2 litru.с.

Typ ručního spuštění. K prořezávání keřů lze použít speciální prořezávací nože.

 • Sekačka STIHL FS 70
 • Sekačka STIHL FS 94
 • Sekačka STIHL FS 111
 • Sekačka na trávu STIHL FS 120
 • Sekačka STIHL FS 131
 • Sekačka STIHL FS 38
 • Sekačka STIHL FS 250

Hmotnost sekaček se pohybuje mezi 5 a 6,5 kg., ale pro pohodlnou obsluhu je vybaven ramenním popruhem a ochrannou deskou na bedra.

Vyžínače trávy jsou vybaveny antivibračním systémem, který zabraňuje přenosu vibrací na ruce a paže.

Pohodlná dvojitá rukojeť je nastavitelná a usnadňuje ovládání přístroje. Délka výložníku umožňuje práci vysoké osobě v širokém okruhu kolem sebe, aniž by se musela ohýbat.

Funkční rukojeť sekačky STIHL STIHL on-the-go má všechny potřebné ovládací prvky. Elektronické zapalování umožňuje rychlý start motoru.

Každý model sekačky na trávu je vybaven ručním palivovým čerpadlem, které lze použít k ručnímu čerpání paliva a rychlému spuštění motoru po delší době nečinnosti.

Hedgetrimmers

Tyto modely jsou uzpůsobeny pro náročné nebo hustě zarostlé terény, kde potřebují větší výkon.

Váží 7 až 10 kg., Kvůli pohodlí byste měli nosit ramenní popruh, který rovnoměrně rozkládá váhu na ramena a paže. Typ ručního spuštění.

Zážehové motory, kterými jsou tyto modely vybaveny, mají objem od 2,2 do 3,8 litru.с.

STIHL nabízí řadu řezacích nástavců pro všechny druhy prací. Navzdory své velikosti lze nůžky na živý plot používat nejen k základnímu sekání, ale také k dokončovacím pracím při úpravě krajiny.

Všechny profesionální benzínové sekačky jsou nenáročné na údržbu a snadno se udržují.

Modely elektrických vyžínačů

Zvláštní třída výrobců vyčlenila elektrické modely, které jsou napájeny ze sítě nebo z baterií.

Představené modely jsou vhodné i pro amatéry a profesionály, protože mají nejen různou hmotnost, ale také vysokou spotřebu energie.

Akumulátorové sekačky nabízejí skutečnou kontrolu a poskytují obsluze velkou volnost. Jediné, co je třeba vzít v úvahu, je množství náboje v baterii.

Tichý a efektivní provoz a možnost pracovat kdekoli.

Výhod používání těchto zařízení je celá řada:

 • Díky stálému připojení k elektrické síti můžete pracovat tak dlouho, jak chcete;
 • Nízká hlučnost při chodu motoru;
 • Zcela bezpečné použití;
 • Šetrné k životnímu prostředí;
 • Manévrovatelnost a účinnost.

Co říkají majitelé

Různé recenze na internetu poukazují na spolehlivost a snadnou obsluhu benzínové sekačky STIHL FS 55. Dokonce i mladé výhonky stromů lze řezat pomocí hlavice rybářského vlasce. Nevýhodou je podle majitelů malá délka výložníku a vibrace.

Timur: „Dlouho jsem se nemohl rozhodnout, zda sekačku na trávu, nebo benzínovou sekačku. Hlavním faktorem byla cena, a proto jsem si koupil křovinořez STIHL FS 55. Máme 30 akrů k sečení a sekačka si se vší trávou hravě poradí. Studený start se spustí stejným způsobem, jak je uvedeno v návodu, od 3. spuštění. Pokud je motor zahřátý, ani ho nesundávám z řemene. startování je okamžité. Ramenní popruh mi vůbec neunavuje záda. Je překvapivé, že dokonce chrání stehna před vibracemi. Žádné zásadní nevýhody, ale rameno se pro vyšší osobu roztáhne na nejtěsnější, pokud je osoba vyšší, může to být nepohodlné.“

| Denial of responsibility | Contacts |RSS