Stuhl 180 ChainSaw nezíská hybnost

Řetězová pila Stihl 180 nezačne

Měl stejný problém, nová pila po druhém tankování nespustil, což jsem právě nenašel v Radě, odšroubovat shuffle, podívej se na pístu, jen tam není potřeba to udělat, pokud máte pocit, že existuje komprese, startovací kabel po všech úsecích s úsilím. A všechno se ukázalo být naprosto prostě, nalil svíčka a nezkušenost. Sloučit všechny benzín s barelem. Odšroubujte svíčku, zkontrolujte jiskru, poté, co je nutné vypustit zbytky benzínu z válce, pro to otočíme válec dolů hladce zatáhněte startovací kabel sloučení nadměrných časů 10. Pak vložte do stejné polohy pily na min 5 pro ventilaci a sušení, otočte svíčku. Navrhujeme tank benzinové nádrž v určených proporcích. Položil jsem páku do studeného startování dvakrát hladce třetí trhák, začal třetí trhák. A už půjdete na službu.

Stejný problém, viděl nový, ve druhém tankování se zastavil. Zkontrolováno, přetečení karburátoru, svíčka v benzínu, po sušení jiskra se objevila. Po proplachování válce, jak je popsáno v pokynech, pokusil jsem se začít. Když je klapka „studený start“ jeden blesk, přeložím klapku do počáteční pozice. nespustil se. Odšrouboval svíčku. znovu v benzínu. Odvážný stovek stovek, problém je stejný. A teď jsem vstoupil do svých stránek čtením Rady OLEG (týkající se produkce startéru v zahájené pozici pily) jsem se snažil, od válce a karburátoru, gramů 10 benzínu. Poté připojte svíčku (bez obalu) na špičku, vložte klapku na výchozí polohu, také vyfoukněte. Shromážděný, tankování. začal. Takže Oleg děkuji za dobré poradenství!

Oleg, děkuji moc Všechno geniální! Krátký viděl 6 let, používám to 10 za rok. Stalo se to špatně spuštěno a v určitém okamžiku všechno následuje vaše rada. Problém byl vyřešen, omlouvám se za peníze na novou svíčku a re. filtr, ale myslím, že v budoucnu to může přijít. Ještě jednou děkuji. Vážení čtenáři. vždy začněte s jednoduchým nejčastěji v malém. Hodně štěstí všem!

Díky Olegovi pro velkou radou. Tato doporučení musí být předepsána v pokynech. Nová pila již potřetí nezačala, jiskra je, ale svíčka hodí. Udělal všechno, jak napsal Oleg, začal s prvním blbcem.

Děkuji mnohokrát. Dá pití služby, ale po doporučení Olegu bylo vše velmi jednoduché.

Použil Radu OLEG, okamžitě začala bez problémů. Všechno je jednoduché, ale velmi efektivní. Děkuji tolik Oleg!

Oleg, děkuji moc. Udělal vše, co jste doporučil v komentářích a mých MS-180 od prvního startu.

Četl jsem spoustu informací a vypracoval jsem na internetu, četl jsem to, co Oleg napsal, rozhodl jsem se zkusit, udělal všechno ve stejné sekvenci a o zázraku. moje stará žena přišla do života (5 let) Stihl 180, i když to nebylo doufat v upřímně, že jsem právě udělal pro tyto 2 dny, chtěl jsem se vzdát opravy, myslel jsem si, že moje „stará žena, ale ne bude sloužit Opět se ukazuje, že je vše jednoduché, díky Oleg Obrovský.

chainsaw, nezíská, hybnost

Proč okamžitě stánky a motorová pila je při tlakovém plynu

Řetězové pily jsou poměrně spolehlivé a jednoduché návrhy. Proto, pokud je správně starat o ně a zvládnout doporučení výrobce, pak selhávají, dobře, velmi zřídka a rychle se rychle odstraní různé sodes. Ale pokud jste se setkali s touto situací a chcete samostatně opravit svůj nástroj, aniž byste se uchýlili k pomoci profesionálům, pak se uvést do informací uvedených níže.

Ve skutečnosti, rozhodně, je rozhodně nemožné určit důvod, proč nástroj nespustí nebo stáhne, když je plyn stisknuto, protože faktory ovlivňující je docela hodně. Nezapomeňte, co tlačí, že řetězová pila je vybavena jednoduchým dvoudobým motorem, jsou tyto podmínky důležité pro jeho účinný výkon jako: mazání, palivo, jiskru a vzduch.

V důsledku toho přípravu směsi paliva a vzduchu provádí karburátor přímo, filtr produkuje čištění vzduchu z prachu, zapalovací jednotky a svíčka vytvoří jiskru a benzín je mazivo.

Proto je nutné hledat příčiny tohoto druhu rozbití konzistentním způsobem, počínaje přímo od jednoduchého a postupně se přesunout do složitého. A to je důležitý faktor správné opravy, protože tato osoba, která, bez myšlení, začíná se vypořádat s analýzou karburátoru, vede ji k riziku. Vzhledem k tomu, že tento uzel by měl být opraven nebo regulován přímo ve speciálních workshopech (čtení o úpravě karburátoru).

Nesprávné palivo

Je důležité, aby skutečnost, že pro bezproblémový provoz nástroje je zapotřebí poměrně opatrně na palivo. Jako by tento druh směsi není vařen správný, pak bude jednoduše spuštěna většina motorových pily. V důsledku toho ne každý majitel odhaduje hledat příčinu poruchy paliva. To je důvod, proč tak, že váš nástroj vždy fungoval správně, aby směs používal výhradně vysoce kvalitní benzín.

READ  Jak dát disk na zastřihovač pro trávu

Stejně jako aplikovat pouze olej, který vyrábí výrobce vašeho nástroje. Kromě toho je důležité připravit tento druh směsi v množství, které přesně používáte jeden nebo dva týdny, ale ne více (viz. Podíl benzínu a oleje pro řetězové pily).

Vzhledem k tomu, jinak, recyklace směsi přímo v kanonu povede k tomu, že ztratí všechny své oktanové vlastnosti a povede k významným problémům s nástrojem.

Zátoky směsi, když je mechanismus běží

Také příčinou členění může být okamžitý zátoky směsi svíčky v okamžiku, kdy je mechanismus běží. Aby bylo možné tento problém vyřešit, musíte se otočit a vysušit svíčku, ale nezapomeňte, že je nemožné to spočítat v žádném případě. Vynikající palivo musí být vypuštěno pomocí otvoru (svíčky), počkejte 20-30 minut, po kterém jej nainstalujete na místě a zkuste to znovu spustit nástroj znovu.

Neexistuje žádná jiskra a řetězová pila není získávání hybnosti

Řetězová pily při lisování pro plyn díky tomu, že není jiskra. To se může stát, když neexistuje dobrý kontakt mezi špičkou svíčky a drátem (vysokonapěťové). Pokud však tento druh připojení funguje správně, ale stále není jiskra, pak je zapalovací jednotka (elektronická). Je důležité poznamenat, že tento druh náhradních dílů nepodléhá opravy, takže mohou být vyměněny pouze.

Nezapomeňte, že pomocí inspekce svíčky můžete získat významné informace o rozpadu řetězových pil. Vzhledem k tomu, že je jeho povrch suchý, důvodem je válec, který není přímo palivo. To je důvod, proč budete muset krok za krokem zkontrolovat celé spektrum jeho podání. Pokud je svíčková v černém Nagaru, znamená to, že karburátor pracuje nesprávně, to znamená, že buď hodně paliva buď buď transferovat olej přímo na benzín.

Nedostatek paliva pro krmení a provozní pily při plném výkonu

Pokud se při přidávání plynu přidává řetězová pila, znamená to, že palivo vstupuje do nedostatečných množství pro plnohodnotnou motorovou pilu. Tento důvod může být jako ucpávání karburátoru (jeho gibler) a znečištění samotného filtru (palivo). Nezapomeňte, že první uzel musí zkontrolovat výhradně profesionály, ale můžete vyčistit druhou.

Filtr kontaminován

Kromě toho může poškození sloužit jako filtr (vzduch), pokud je kontaminován prachem. Nezapomeňte, že každý model má snadno eliminované a charakteristické rysy. Je to z tohoto důvodu, že to nezačne rozebrat a opravit nástroj, a nejlepší „procházka“ na fórech, kde v obrovském množství recenzí různých majitelů, aby nedošlo k ještě horšímu.

Vzhledem k tomu, například Penasopil Stihl stánky při lisování pro plyn pro jednoduchý důvod, jmenovitě jednoduché ucpání okamžité sapuna.

Aby bylo možné tento druh problému vyřešit vše, co musíte udělat, takže tuto hadici (palivo) odpojit od karburátoru a věnujte pozornost tomu, zda je tekoucí paliva vyrobena z něj. Protože pokud směs proudí plnohodnotným proudem, znamená to, že SAPUN není znečištěn, a pokud naopak. pak byl nalezen důvod pro členění.

Tlumič, jako důvod, který viděl stánky při zatížení

Zde je další důvod, proč řetězová pálení stánky při lisování pro plyn. tlumič. To je tento detail, který může interferovat s plným provozem nástroje v případech, kdy je kontaminován přímo výfukovými pryskyřičnými sedimenty. Chcete-li to udělat, stačí ho vyčistit.

Cylindropional Group

Často často řetězová pálka partnera stánky při lisování a důvodem je to cylindropionální skupina. Vzhledem k tomu, že jejich inspekce, a to píst a válec mohou snadno určit příčinu poruchy nástroje přímo jejich náhradou. Můžete také provést přímé nudy samotného válce vzhledem k velikosti nového pístu.

Ale pokud po inspekci zjistili, že jak na pístu, tak na válci, neexistují žádné poškození, v tomto případě může mít důvod mýt přímo v kroužcích (píst). Pro tento druh šeku je nutné zasunout píst ve válci a jemně jej spustit, aby se přes připojovací tyč. Pokud náhle jste cítili vůli, pak kroužky musí být nahrazeny, protože již opotřebovali.

Viděl stihl není získávání hybnosti

Prerekvizity, pro které StiL 180 nevyvíjí obrat

Řetězová pila Stihl 180 nevyvíjí revoluce nebo poté, co jste pustili plynu teper, pokračuje v práci bez upuštění se všemi tahy. Tyto potíže jsou velmi prodloužené. Pokusme se pochopit důvody, jehož důsledkem je vzhled podobných vad. Také v tomto článku uvidíme, jak diagnostikovat, pokud řetězová pila netahá.

DŮLEŽITÉ. Zkušený elektrikář se spojil do sítrství, jak zaplatit za elektřinu dvakrát méně, právní způsob. Proč viděl, že Stihl 180 nevyvíjí revize: důvody. Přečtěte si více

Proč se řetězová pila nevyvíjí rychlost

Okolnosti nedostatku trakce a nechutné sady revolucí řetězovou pilou mohou být několik. Proto nestojí za to, že by mohlo začít rozebrat a opravit karburátor, t. na. Důvodem se může skrýt a ne v něm.

Na STIHL Řetězové pily 180 je instalován spolehlivý karburátor, na kterém je výrobce omezen možnost přizpůsobení kapacity a největších otáček motoru, protože na pádu trakční řetězové pily je karburátor poslední místo, kde je k nalezení problémů.

READ  Jak řezat čtvercovou otvor v kovu

Tlumič

Zeptejte se a co první? Odpověď. Silencer. Tlumič je zodpovědný za uvolnění výfukových plynů a sklizně v jejich plameni. Přes to všechny produkty spalování, které v čase mohou skóre. Situace s skórovací sazí tlumičem není jedinečnost, ale vypadá to v důsledku nesprávné konzistence paliva.

S obvyklým poměrem množství benzínu do množství oleje, spalovací produkty nejsou nasyceny sazí, aby se rozbil tlumič. V tomto případě, pokud je množství oleje větší než normální, během spalování se objeví příplatek. Dále se Nagar akumuluje pod pístními kroužky a v Chainser ChainSaws Stihl 180. Nezíská hybnost, když jste dal na pila nevyvíjí demontáž řetězec řetězec stihl. Takže Makar, zaměřený tlumič, je to nejbezpečnější věc, která se může stát, největší poškození extra Nagaru, je potřeba nahradit píst.

Jak zkontrolovat tlumič

Chcete-li zkontrolovat tlumič, musí být odstraněn z řetězové pily. K tomu pomocí hlavy pro 8 mm, dvě upevňovací matice jsou odšroubovány a část je odstraněna.

V zásadě: Po odstranění tlumiče musíte zkontrolovat integritu těsnění mezi ní a válec, t. na. jsou velmi často držet a lámání, když je tlumič odstraněn.

Přečtěte si nahrazení skupiny pístu Čínské řetězové pily 4500 náhradní pístová skupina řetězových pily 4500

Vyčistěte položku může být mechanicky používat šroubováky nebo jehly, a pak dobře vyhodit do stlačeného vzduchu. Místo přistání na tlumičku lze znovu odložit brusným papírem, aby se odstranily spálené části těsnění.

Instalace tlumiče je nutné v otočné sekvenci.

V zásadě: v době zpřísnění upevnění tlumičového bloku, to nestojí za extrémně tlumící matice, t. na. Závity na šrouby lze přerušit.

Příčina, kterou motor řetězů motorů STIHL může snížit výkon a nevyvíjejí revoluce, je blokování v palivovém systému. Obvykle první místo, ze kterého je nutné začít hledat blokování, jedná se o palivový filtr.

Zkontrolujte palivový filtr

Palivový filtr je instalován v nádrži řetězových pil STIHL 180 a není příliš pohodlné vytáhnout. Chcete-li usnadnit proces, můžete si vzít malý kus dalekého drátu a ohnout ho na konci, poté je možné ho zavěsit s palivovou hadicí a vytáhnout, spojený s filtrem nádrže. Chcete-li zkontrolovat filtr na něj, musíte vyhodit, pokud vzduch neprochází, znamená, že je důvod nalezen a filtr musí být změněn.

Pila se nevyvíjí obrat, nevyvíjí sílu.

Proč taková smůla vznikají, že se zdá pít

pracoval dobře, ale najednou je moc ztracena

STIHL 180. Klasika žánru. Nevyvíjí rev

Řetězová pila Stihl MS 180 má některé nuance, které dělají majitele, jsou nervózní, a je stráven na silnici

Pokud je filtr nespecifikován, musíte zkontrolovat hadici paliva. Chcete-li zkontrolovat, musíte ji odpojit od karburátoru a když je do něj odstraněn vzduchový filtr. Pokud je blok nalezen, je možné mechanicky vyčistit hadici, s drátem a po foukání stlačeným vzduchem.

Síťový filtr v karburátoru

Posledním možným místem tvorby blokování je síťový filtr v karburátoru. Ve schématu níže je označeno číslem 13.

Aby bylo možné vyčistit filtr síťoviny, musíte odstranit karburátor s řetězovými pily, STIHL 180. Práce začíná skutečností, že horní kryt pily se odstraní, poté se hlavou 8 mm, dvě montážní matice odšroubovány. Dále, vyjmut z vodovodů filtračního pouzdra, pak odpojuje zatížení vzduchu klapky a ovládací páku motoru. Konečně, hadice palivové hadice a přítlačného ventilu jsou odpojeny poté, co může být karburátor odstraněn z vodítek.

Přečtěte si, kde opravit řetězovou pilu STIHL

Síťový karburátor filtr je instalován v komoře palivového čerpadla, aby se k němu dostanete, jeden šroub je odšroubován kryt čerpadla a je vyčištěna těsněním.

Vyčistěte filtr síťoviny, můžete pouze s stlačeným vzduchem. Jakékoliv mechanické metody jsou kategoricky zakázány, t. na. Mřížka je velmi měkká a jen změní formulář. Odpověď: Řetězová pila Stihl 180.Oprava a léčba chorob dětí. Jiskra je, benzín přichází, t.na. Svíčka mokrá a viděl, aby nezačala.Jak léčit. Když na něj kliknete, je prostě rozdrceno a ohyb je tvořen podél okraje přistávacího místa, přes který se filtrovaný palivo může dostat do karburátoru.

V procesu čištění, přistávací místo s filtrem instalovaným v něm je polovina k pokrytí prstem a teprve po kterém může být vzduch foukání, v nepříjemném případě, mřížka může odletět a najít to nebude úspěšný.

Deposorec karburátoru a Zago trysky

Čas od času, kdy upevňovací šrouby s víkem karburátoru oslabené, buď těsnění přišlo do havarijků, může být také pozorována ztráta výkonu, aby se eliminovala možnost této poruchy, je nutné zkontrolovat integritu těsnění a utáhnout šrouby Na krytech karburátoru. K tomu je nutné jej odstranit z motoru (metoda je popsána výše) a demontáž. Protože je to stihl 180 nezačne, na kterém je jiskra, proč se pila nespustí. Vadné podložky musí být změněny pomocí pro tuto náhradní z opravárenské sady pro karburátor STIHL MS 180.

Opravte STIHL MS 180 / Demontáž a montáž karburátoru / stánků v nečinnosti

Dopravní policie STIHL MS 1800. Problémem řešení problému je právo na Chainsourish.

Na doporučení výrobců by měla být zapalovací svíčka změněna každoročně bez ohledu na intenzitu provozu nástroje. Nedodržení těchto tipů vede k zcela přirozenému výsledku: neúspěchy volnoběžný

READ  Jaký olej dát do alternátoru Huter

Typické vady systému zapalování jsou následující:

Řetězová pila Stihl 180 stánků v nečinnosti.

  • Svíčka nalil palivo v době startu. Je nutné jej extrahovat z hnízda, pokud je to možné, vyfoukněte stlačeným vzduchem. Od odtoku válce přes montážní otvor zbytků paliva, rána se stlačeným vzduchem. Poté nainstalujte svíčku, připojte vodič vysokého napětí, spusťte.
  • Nedostatek jiskranů na svíček elektrod. Musíte odpojit vodič vysokého napětí a zkontrolovat dostupnost jisker na něj. Pokud je jiskra normální, zkontrolujte připojení, zjištěno defekty Eliminovat. Absence jiskranů na vysokonapěťovém vodiči indikuje poruchu zapalovací jednotky. Toto zařízení nepodléhá opravy, musí být změněno na nový.
  • Rozbitá mezera mezi svíčkami elektrodami. Tento parametr pro různé typy zařízení může být od 0,2 do 0,5 mm. Kontrola a nastavení musí být provedeno pomocí speciální sondy nebo třmenu. Požadovaná hodnota naleznete v návodu k použití.
  • Podle vzhledu svíčky můžete určit směr hledání. Pokud se svíčka po několika pokusech spustit motor bude suchý, znamená to, že benzín nepřijme na válec. Musíte zkontrolovat systém zásobování paliv a karburátor.
  • Přítomnost černých na elektrodách sazí nebo černá černá indikuje nepravidelné nastavení karburátoru nebo ucpání vzduchového filtru. Je možné, že nízko kvalitní palivo s velkým olejem. V normálním provozu systému zapalování mají elektrody jednotný šedý a hnědý nájezd na izolátory.

Přečtěte si, jaký druh oleje přidat do benzínu pro řetězové pily

Základní prvky řetězové pily

Než začnete ponořit se do problémů poruch a opravných nástrojů, pojďme na to přijít na začátek, ze kterého je samotná řetězová pila. Nejprve bych chtěl poznamenat, že tento nástroj odkazuje na kategorii technologie, jejichž práce přímo závisí přímo od spalovacího motoru.

Je také důležité, aby řetězové pily jsou vybaveny motorem s jedním válcem a jehož dílo se provádí na tomto druhu paliva jako benzín. Stojí za zmínku, že navzdory podobnosti s různými nástroji nemá převodovku. A nahrazuje zvláštní řetězec jednostupňového přenosu, pomocí kterého se vyrábí řetězec (pila).

V podstatě je řetězová pila poměrně jednoduchý design, ale nebrání jí, aby byl spolehlivý, praktický a schopný plně zajistit okamžitou nepřerušovanou a cyklickou práci i v poměrně obtížných podmínkách. Tento nástroj se skládá z obrovského spektra některých prvků „životně důležité“ pro správnou a produktivní práci. Jedná se o karburátor, řetězový rovinující zařízení, pneumatika vybavená řetězem a dalšími prvky.

Před nákupem řetězových pil, nezapomeňte prozkoumat všechny možnosti a vyberte značku pravý řetězec.

Chcete-li zjednodušit volbu, udělali jsme pro vás řetězec.

Pokud máte omezený rozpočet, přečtěte si článek o ruských výrobcích řetězových pásů.

Nahrazení salonu

Jak opravit řetězovou pilu STIHL 180, pokud je nahrazení žláz? Je nutné rozebrat motor, pro který bude nejprve nutné odstranit řetězové pily. Demontáž se provádí podle algoritmu popsaného v odstavci: „Kontrolní klíč rozbil řetězec STIHL 180. jak odstranit“.

Po odstranění motoru, 4 šrouby upevnění palety motoru nejsou zaškrtnuté, po kterém je odstraněn. Tak, odstranění palety, dostaneme přístup k žlázám a ložisek klikového hřídele.

Důležitým bodem při výměně těsnění je reverzní instalace a utěsnění palety.

Pro strávení vysoké kvality je nutné vyčistit a odmastánět paletu a místo jejího montáže na válec pily a po ztrátě tmelu a nastavit paletu zpřísnit křížku k nezbytnému úsilí.

V době instalace palety je důležité, aby se umístění zaměňovalo a nastavit tak, aby se odlévání držel pouzdro olejového čerpadla bylo umístěno v opačném krytu setrvačníku, jinak vložte motor zpět do pily, je to bude nemožné.

Montážní řetězová pily po opravě se provádí v reverzní sekvenci.

Jak čistit filtrační řetězové pily

Clear ChainSwaw Filtr Husqvarna je nutný po každé aplikaci. Proces čištění sám, v závislosti na tom, kolik je filtr znečištěný, může být proveden dvěma způsoby:

  • Mechanická metoda čištění, která je purge filtr.
  • S vyšším stupněm kontaminace se filtr promyje v mýdlové vodě.

Důležité! Je zakázáno opláchnout filtr v agresivních řešeních: benzín, motorová nafta, aceton

Proč stánky v plné rychlosti

Velmi často můžete tuto otázku slyšet, proč se zastaví řetězová pila v plné rychlosti. Může existovat několik důvodů. Za prvé, musíte přesně vzít v úvahu, jak pila stánku. Předpokládejme, že nástroj pracoval normálně a najednou, bez viditelných důvodů pro ostře razítko a zároveň se startér nezmění. V takové situaci můžete být 100% jistý, že řetězová pila zasekla a potřebovala začít svou generální opravu.

Druhá situace, je to, když se řetězová pila STIHL 180 pracovala v pořádku, pak postupně ztratil výkon a zastavil se v krátké době a pozoruje se přehřátí válce. V tomto případě s největší pravděpodobností důvodem pro vzduchová sedadla pod gumovou tryskou spojující karburátor s válcem nebo jeho mezerou. Směs byla ochuzená, s výsledkem, že přehřátí. Eliminovat příčinu lze změnit tryskou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS