Stuslo pro kruhové nebo končící vlastním rukama

Fantasy Pila: montáž s vlastními rukama a vlastnostmi

Fantazie pila. stejná pila o řezání disku na základě konvenčního kruhového. To vám umožní snížit s velkou přesností pod požadovaným úhlem téměř všechny materiály. od plastu na kov. Stojí za takový nástroj od výrobce, který je v hotovém formuláři, není shoda, a není tak snadné ho sestavit. Proto pokud máte akutní potřebu projíždoucího pila, a ruce vyrůstají z pravého místa, další informace budou velmi mimochodem.

SAW FANTASY se skládá z několika povinných prvků

Jděte do podstaty otázky: Máte kruhový na skladě a sbíráte domácí bratrizující pila. První tři body jsou již v kruhovém přehrávači, a čtvrtý nemusí potřebovat, pokud dovedně sestavíte vodicí pneumatiku na pila.

Jmenování a použití penové pily

Manuální řez materiálu pod úhlem a dokonce i ještě potřebujete udělat spoustu úsilí a používat speciální zařízení. Tento proces vynalezli elektrické koncové pily. Dávají příležitost snížit polotovary určitě v požadovaném úhlu a svahu. To znamená, že je možné změnit úhel jak v horizontální rovině, tak ve vertikálním. Nástroj našel aplikaci z montérů, truhlářů a povrchových úprav. Koncové pily slouží k výrobě nábytku, dveří, soklů, oken, pokládací podlahy a mnoho dalších. Nástroj lze řezat nejen dřevo, ale také plastové a kovové rohy a trubky.

Řezání pěnové pily

Fantazie viděl, aby pracovala pohodlně, snadná a rychlá.

Profesionální vybavení

Promluvme si nyní o profesionálním vybavení. Zvažte kruhový aneching Bison ZPTP-255-1800. Nástroj se používá pro řezání dřevěných dílů a tenkostěnného kovu. Proč kombinovat? Vše proto, že je to možné, jak trasovat polotovary a pracovat jako kruhový stroj.

Tento stroj kombinuje konec a kruhový zároveň. Uspořádání nastavitelné hlavy umožňuje rozsahy vysoké kvality. Stroj vám umožní provádět řezané podélně v daném úhlu. Zařízení je vybaveno mechanismem pro blokování pohonu a zvedání ochranného pouzdra. Tento model má schopnost připojit průmyslový vysavač pro udržení čistoty na pracovišti.

Koupit trasovací kruhový stroj může být kolem 15. 20 tisíc.

Další dobrou možností z celé šedé hmoty zařízení může být odlišena desktopovou bratrskou pilou Makita MLT100.

Používá se jak v každodenním životě a odborné výrobě v dílnách, workshopech. Konstrukce stroje vám umožňuje přesunout na speciální vozík a snadno namontován na určeném místě na pracovním stole. Posuvný stůl umožňuje pracovat s celkovými polotovary. Otočení nástroje se provádí stranou a dopředu. Dlouhá životnost tohoto zařízení se zvyšuje v důsledku vysoké kvality dílů a materiálů při montáži.

READ  Který kultivátor je lepší elektrický nebo benzínový?

Umožňuje vyrábět jak vertikálně, tak pod daným sklonem. Vysoká přesnost řezných dílů je způsobena přítomností svorek, vodítek, stupnice se stupněmi a pravítkem. Zařízení kombinuje konec a kruhové zároveň.

Individuální plus je zvýraznit přítomnost systému pro stabilizaci frekvence otáčení motoru, což zase hraje důležitou roli při výchozí výchozí vybavení.

В комплект входит электрический тормоз. K dispozici je konektor pro připojení zařízení pro odstraňování prachu, relevantní pro velké množství práce.

Jaký je účel tohoto nástroje a jak to funguje

Zařízení určené pro příčné řezání dřevěných polotovarů v jiném úhlu se nazývá konec (trasování) pila. Tento nástroj se často nazývá elektrický hloupý, analogicky s tesařským zařízením ve tvaru podnosu pro odřezávání desek pod určitým sklonem. Konstrukce takové pily vám umožní provádět, měnit jak vertikální, tak horizontální pily.

Odřízněte dlouhou prázdnou změnou vertikálního a horizontálního úhlu

Funkční funkce koncové pily umožňují ji aplikovat ve zpracování dřeva, kde přesné dokovací konce dvou prvků produktu nebo designu. Именно для обеспечения точности распила и требуется станина, которая может иметь ножки или устанавливаться на стол. Taková práce je často potřebná pro následující účely:

 • Dekorativní rámce;
 • zvládnutí dveří Lutkov;
 • Soklová zařízení;
 • Struktury dřevěných stavebních konstrukcí při stavbě domů a pomocných budov;
 • Dokončovací práce s šindelnými nebo plastovými panely, stejně jako styling dřevěné, parketové podlahy nebo laminát.

Při instalaci na takové zařízení konkrétního typu disku můžete řezat lehký kovový nebo plastový profil a trubky. V případě potřeby může končící pila dokonce zvolit tloušťku dřeva, uspořádání drážek, které se často používají k výrobě okenních nebo dveřních rámů a lutok.

Taková práce je často prováděna při výrobě okenních rámů

Navzdory pevnému vzhledu a skutečnost, že takové pily se nazývají často stroje, jejich hmotnost je malá (asi 18 kg) a mohou se stát vynikajícím nástrojem pro domácí nebo země workshop.

Части механизма

Všechny koncové pily mají jednoduchý design hlavně podobné různým typům tohoto nástroje. Hlavními prvky jsou:

Hlavní prvky návrhu konečné pily

 • postel s kruhovým gramofonem (některé modely mají na obou stranách rozšíření tabulky, rozšíření tabulky na integrované podpěry);
 • Otočná páka připevněná k lůžku se speciálním závěsem s vratnou pružinou, na které je pilníka připojena a rukojeť se startovacími a brzdnými tlačítky disku, taková páka se nazývá kyvadlo, což je důvod, proč celý nástroj přijatý Jméno pendulum;
 • Elektromotor umístěný na kyvadlu vpravo od pilového disku (v některých modelech, aby co nejlepší recenze, je nainstalován zezadu na kyvadlu;
 • Jednotka pro nastavení nastavení disku, která umožňuje otočit řeznou hlavu vlevo od obsluhy do libovolného úhlu

45o, поворот вправо невозможен из-за расположенного с этой стороны двигателя;

На столе инструмента по месту реза предусмотрена специальная вставка, в виде углубления лоткового типа позволяющая пильному диску до конца прорезать заготовку, делая аккуратный разрез. На станине нанесена шкала, для поворота стола в обе стороны на определённый угол. В нужном положении стол крепится винтовым зажимом. Pilový kotouč nástroje je chráněna speciálním transparentním pouzdrem, což umožňuje zobrazit průvodce. Pro pohodlí je mnoho modelů jemných pil je vybaveno laserovým ukazatelem, který ukazuje, kde bude provedeno řez a podsvícený.

Je možné vypořádat se designem konce pily, účelem jeho hlavních uzlů, a také vidět, jak se používají v práci, můžete na následujícím videu.

Jak používat pahýl

Aplikace Stusla výrazně zjednodušuje práci mistra. Далее рассмотрим для чего используется стусло на конкретных примерах. Před prací pečlivě prozkoumejte pokyny od výrobce.

READ  Salát z červených sleďů by měl být nakrájený na plátky nebo nastrouhaný

Jak řezat materiál

Aby bylo možné správně řezat prvek, je nutné pečlivě připravit materiál tím, že se stála s pily. Přítomnost Groove umožňuje provést přesné a hladké polotovary. Protože pila bude mít nastavenou polohu. Za prvé, je nutné zajistit šrouby nebo svorku na rovný povrch. Dále s tužkou nebo laserem, aby mini-kreslení. Obrobek je umístěn v zásobníku. Zároveň by měl být značka naproti odpovídajícím slotu. Pak je vložena hacksaw a řez.

Existuje příležitost změnit úhel. V závislosti na podmínkách kreslení může být zvýšena nebo snížena. Bohužel ne všechny stěny jsou vedle sebe v pravém úhlu. Proto se legitimně dotazuje, než zavřít rašeliniště sádrokartonu a zeď. Nejjednodušší způsob, jak je použít tmel. В небольших углах допустимо использовать серпянку. Můžete provést libovolný úhel pomocí modelu elektrického nástroje. Soktiny jsou umístěny na pracovní plochy, pevné a označené značky s pomocí. Po řezání by měly být získané části kombinovány.

Namáčení úhlů venkovního soklu vnitřního a venkovního

Při přípravě koutů podlahového soklu potřebujete znát základní pravidla. Formování vnitřního rohu je vyrobena takto:

 • STUSLO umístěný na straně stolu na sebe;
 • Sokl, v závislosti na levé nebo pravé straně, se pohybuje na druhou stranu zařízení;
 • Levá část je umístěna na levé straně pahýlku a úhel je odříznut vpravo;
 • V pravých částech je úhel odříznut vlevo;
 • Pil jsem měl být bez dokování;
 • Dále jsou sochory kombinovány a zkontrolujte hustotu úpravy.

Při práci s vnějším úhlem je sokl lisován proti opačné části, ale jeho. Левую часть устанавливают справа и отпиливают левый угол. Pravá strana je instalována vlevo a pumpovat po pravém úhlu. V každém případě, řezání soklů od přední strany.

Jak udělat stůl pro konec viděl s vlastními rukama

Dobrý stůl může sloužit jako 19 milimetrový sporák.

 • Změřte hloubku a šířku celého designu (stopovací pila);
 • Nyní změřte šířku a hloubku pracovního stolu, na které bude stůl stát a trasování sám;
 • Výsledkem je, že spodní část tabulky talířů Warfather by měla být rovna šířce a hloubce pracovního stolu a horní část se skládá ze dvou částí a celkem je menší než délka na šířku koncové pily;
 • Výška tabulky by měla být rovna hloubce řezu;
 • Uvnitř tabulky (mezi horními a dolními deskami) ve vzdálenosti 50 cm je důležité provést pevné diskové oddíly ze stejné desky na pásmo. Je nutné, aby stůl, když stůl nezmizí.
READ  Co je lepší používat s hoblíkem Makita nebo Metabo?

Teď je teď všechno. Fantazie viděl z běžného kruhového připraveného.

Stuslo pro kruhové nebo končící vlastním rukama.

Logický pokračování Video pravítko pro ruční kruhovou pilu nebo jak viděl hladce. STUSLO pro manuál.

Tento design má dvě hlavní nevýhody:

 • Chcete-li upravit přesnost řezacího dřeva s úsekem, musíte použít ořezávání stromů. Poté může být touha pevně stanovena a pracovat normálně;
 • Podobné domácí instalace s protažením při řezání trubek a kovové práce produkuje hodně hluku, což může nepříznivě ovlivnit alespoň náladu vašich sousedů.

Specifické postavy nebudou přinést, ale pro srovnání, řeknu, že výroba stroje, to stojí za cenu rozpočtové propustné pily z obchodu.

Samozřejmě existuje mnoho myšlenek o tom, a mohou se zdát poněkud chaotický, ale stále.

Můžete jít alternativní způsob a vytvořit tento stroj výhradně s pomocí úhlové brusky a vrtačku, aniž by se uchýlil k designu a modelování. Zároveň strávit spoustu času na pití dílů úhlovým broušením rezavého listu a večer, ve večerních hodinách, zvýrazněte černý snot, překonal svalovou bolest a únavu.

Samozřejmě, že může být také uložen, snaží se najít něco vhodného pro to v metalrolrey. Ale kolik času může trvat čas a najde?

Jinou možnost. Udělejte všechny překližky, jako autor videa vyrobeného z nichž jsem si vzal myšlenku stroje. Zdá se, že má dost ztuhlý a obecně všechno fungovalo a levnější, ale v jeho rukou jsem neměl takový stroj.

Každý si vybere možnost, která je blíže.

Částečně jsem udělal všechno: navržený, shromážděný. Lidé dělali další část práce pro mě. Ukazuje se, že jsem neudělal všechno sám. to znamená, že nemám samostatný?

Co charakterizuje sebe-made? Nezávislost výroby a / nebo použití pouze ručních nástrojů při výrobě? A možná něco jiného?

Nějaký čas prošel a stroj popsaný výše byl Dodelan. Některé připomínky byly zohledněny, ale ne všechny. Samostatný článek si nezaslouží dokončení, ale tento článek bude úplnější.

Další malá modernizace, která pravděpodobně stojí za zmínku v tomto článku.

Přidán princip laserové ukazovátko principu provozu, který je založen na refraci laserového paprsku ve sklenici válcového tvaru.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS