Trimmer pro trávu patriot et 1200 nahrazení rybářské linky

Trimmer Elemanic pro trávu Patriot Et 1000 Jak odstranit cívku

Pokud je vaše cívka navržena tak, aby pracovala pouze s jedním knírkem, pak je vše jednoduché. 2-4 m Rybaření (v závislosti na velikostech cívky), najít otevírací linku na vnitřní straně cívky na vnitřní straně cívky, vložte jeden konec rybářské linky a začněte vinutí linky pro vyžínač v směr otáčení směru cívky na vyžínače. Na vnitřní části cívky obvykle naznačují šipku, na kterou je strana vítat rybářskou linku pro vyžínače. Mottling lope pro zastřihovač, nechte malý kousek, který by ho uvolnil. Tento kus je fixován ve speciálním Pazik, který se nachází na vnitřní části cívky a zamýšlel, aby v době sběru cívky rybářské linky pro zastřihovač není otevřen. Není-li takový pazik, pak bude linie pro zastřihovač, aby držel prst tak, aby to nedal to pracovat během další sbírky cívky. Dále vezmeme vnější část cívky a děláme vnější kus rybářské linky ve stávající díře, sbíráme a nosíme cívku zpět do vyžínače pro trávu.

Pokud je cívka navržena tak, aby pracovala se dvěma knírkem, pak děláme následující. Na vnitřní straně cívky se podíváme na to, kolik drážek je k dispozici pro navíjení rybářské linky. Může být jeden nebo dva. Pokud je drážka jedna, oba knír se naviní na této jedné drážce. Pokud jsou drážky dva. pak každý knír na jeho drážku. Cívka s jednou drážkou by měla být průchozí otvor, ve kterém únik vyžínače. Cool 2-4 m Rybaření, vyrábíme ji přes tuto díru, takže na každé straně rybářské linie stejná. A vítr současně obě střelivo rybářské čáry v jednom směru, opačný směr otáčení cívky na vyžínače a shodě se směru, který se šipka objeví na vnitřní části cívky. Opustíme malou rybářskou linku, která nehlasují, výsledná konec opravuje ve speciálních drážkách, a pokud nejsou držet prsty. Vezměte oba konce ve stávajících otvorech na vnějším plášti cívky. Sbíráme cívku a zajistíme ho vyžínači.

S přítomností dvou drážek je kus rybářské čáry 2-4 m složen na polovinu, vložen na místo ohýbání smyčky vložené do drážek, které je k dispozici mezi dvěma drážkami a větrem současně oba konce rybářská linka po jeho drážce. Další akce jsou podobné předchozí možnosti.

Tam jsou stále cívky, ve kterých je únik vyžínače proveden přes otvor na vnitřní straně. Poté, konce rybářské čáry, nejsou navinuty, jsou zcela přes otvory na vnějším tělese cívky, sbírejte cívku a začnou otáčet tlačítko, které se obvykle stlačuje, aby se sušička pro zastřihovač vydání, jak je. Otočte tlačítko. uvnitř sebe rány sušičky pro vyžínače. Zároveň je to v „špatném“ směru nebude fungovat, protože se může otáčet pouze v jednom směru. Pokud se přizpůsobíte, pak můžete vítřit čáru pro zastřihovač na takové cívce, ani dokonce rozebrat. stačí kombinovat otvor vnitřního bubnu s otvory na vnějším krytu cívky, a pak se obrátit jejich obložení pro zastřihovač.

To je vše na tomto problému. Úspěšný vinutí!

Vyjměte cívku vyžínačem pro trávu

Na malých elektrických trimrů s nižším uspořádáním motoru (když je umístěn při práci na zemi), má na stranách dva klíče. Stiskněte je a odpojte polovinu tělesa cívky od druhého, který zůstane na vyžínači. Spolu s první polovinou se vnitřní část odstraní, na které je samotná římsa zraněná pro vyžínače. Při analýze syntaxe buďte opatrní: Uvnitř je jara, která může létat a ztratit.

Na elektrických a benzínových trimrů se zakřiveným Barbeerem (na takových trimrech není stále možnost dát nůž), musíte zabalit tělo cívky jednou rukou a druhou ruku musíte začít otáčet proti směru hodinových ručiček, jehněčího masa. Je to on, kdo napadá cívku na hranu baru. Odšroubujte jehněčího masa, pečlivě odstraňte celou cívku, snažil se ztratit jarní uvnitř.

Na elektrické a benzínové trimrátory s přímou tyčem a převodovkou na konci (můžeme také instalovat nůž vedle čáry), hledáme otvor pod cívkou, vložíme šroubovák do něj, například, kroutíme se do cívka se stává hlouběji a cívka je blokována. Nyní otočte celou cívku ve směru hodinových ručiček (protože vlákno je vlevo) a vyjměte jej z vyžínače pro trávu. Pak jsme propustili cívku. Může být sestaven se západkami nebo zkrouceným jehněčího masa. Pokud je cívka odsknuta, klikneme na boky na základně západky tak, že se ohnou a pustili polovinu těla cívky. Jehněčí je jen zkroucený. Může existovat také třetí typ připojení dvou polovin takové cívky: musíte chytit spodní část jednou rukou a druhou. Horní a začít je otočit v opačných směrech. Při dekódování takové cívky se musíte také ujistit, že jaro není ztraceno.

Blok: 2/5 | Počet znaků: 1764

Napište recenzi bez registrace Zobrazit všechny (nejen špatné) recenze na Patriot et 1200 používat aktuální propagaci koupit levnější!

– 2. Data Skrytá

Profesionálové: Výkonný, cena
Minusy: spolehlivost
Posouzení: Zemřel ve druhé sezóně, skládací tyč je velmi tenký kov = všechny upevnění je vypuklo a jak byl výsledek rozbitý. Koupil pro 3500, lítost nákupu. Pokud plně pracujete na lokalitě země, měli byste si vzít něco jiného.

– 2. Data Skrytá

Profesionálové: Dostatečný dobytek dobytka
Minusy: Sestavte 1 bod: Replete Malé pouzdro upevňovací šrouby. Po 40 minutách soustružení, 2 šrouby byly ponechány bez slotů, i když se odvrátili, třetí musel vrtat. Zbytek se shromáždil normální. Job: Dlouhé zisky hybnosti a často musí vyčistit z trávy, možná tráva je vysoká.
Posouzení: Koupil jsem, že jsem koupil. Jako vždy zničila chamtivost.
READ  Jak snížit dřevotřískovou desku doma

– 2. Mike592007

Profesionálové: Dostatečný dobytek dobytka
Minusy: Sestavte 1 bod: Replete Malé pouzdro upevňovací šrouby. Po 40 minutách soustružení, 2 šrouby byly ponechány bez slotů, i když se odvrátili, třetí musel vrtat. Zbytek se shromáždil normální. Job: Dlouhé zisky hybnosti a často musí vyčistit z trávy, možná tráva je vysoká.
Posouzení: Koupil jsem, že jsem koupil. Jako vždy zničila chamtivost.

– 2. Data Skrytá

Profesionálové: Snadné, pohodlné, výkonné, levné.
Minusy: Nákup Číňanů. To je loterie
Posouzení: Nejprve jsme koupili před 5 lety. Auto. bestie. Zašrouboval jsem nůž zarostlé 18 akrů po dobu 5-6 hodin (dorazíme do chaty na pomlčku, tráva roste na pásu, včetně tulatého sušeného prstu 2. Pokud místo není příliš nudné. sekala rybářskou linku, vyšla mnohem rychleji. Část stránky byla zarostlá s spirea keře. Scripeed nůž bez problémů, je zapotřebí jen obličejový štít. Není teplá, jediná věc, pokud je velmi vysoká tráva. rány na cívce, ale může být upravena tak, aby se to nestalo. Obecně platí, že nákup byl velmi potěšen. Tento rok zařazený po zimě. pracoval asi 10 minut, vstal a srdce. Opravy nemá smysl, levnější koupit nový. Koupil přesně stejný. Během deseti minut práce byla neuvěřitelně teplá, ochlazena 4 hodiny. Již nejsou zahrnuty, že se báli, že stateční. Nakonec dal služby. Pokud musíte opravit za peníze, a ne v záruce, hodit na odpadky. Pokud je manželství továrně. Pokusme se vrátit peníze.

– 2. kwilks

Profesionálové: Opravdu mocná, dobře kositida, jsou zde zahrnuty nože.
Minusy: jeden. Uvedené okamžiky odpočinku chybí pro chlazení motoru. 2. Nespolehlivý. 3. Oprava stojí jako nový vyžínač pro trávu.
Posouzení: Získaný zastřihovač pro trávu tohoto modelu v květnu 2016. Po měsíci a půl zlomil, opravit ACS. A v červnu 2017 se znovu zlomil. ASCS napsat závěr, že věc je non-záruka, přirozené opotřebení. To je legrace! Koshu je pouze 10 akrů, a ne v průmyslovém měřítku, nechte chladnou půl hodiny, ale zřejmě to není určeno pro trávu byliny. Napsal dopis výrobci s žádostí o opravy s opravou, jsou obecně tiché. Stručně řečeno, přístroj hlasitě žije pouze v době, kdy existuje záruka. Nedoporučuji nikomu!

– 2. Alex L.

Profesionálové: Dobré vybavení, snadná montáž demontáže. Schopnost nahradit rybářskou linku pro lopatky. Silný.
Minusy: Nejdůležitější chyba. Kvalitní prvky. Hlučný. Tlačítko „FUSE“ vytváří nepříjemné zachycení a ruku unavený rychleji.
Posouzení: Získané přibližně v roce 2016. Za sezónu dvakrát vyčištěn bylina. Sloužil správně, vyčistěte, změnil se tuk. Ve třetím roce byl poprvé obhajován obranný kryt, pak spojovací trubka (uvnitř které se kabel otáčí) popraskaný. Kovový měkký, „prášek“.

– 2. Data Skrytá

Profesionálové: Ramenní popruh, disk / nůž, skládací rukojeť s nastavitelnou výškou
Minusy: Výměna cívky s rybářskou linkou na disku / noži trvá dlouho
Posouzení: Zapnuto pouze dvakrát, na 3. okamžiku, kdy motor voněl hořící a obrat spadl. Ve službě po dlouhou dobu nevypadali a řekli, že továrně manželství, zřejmě nejsem první.

– 2. Tolkachev Dmitrie

Profesionálové: jeden. Silný. 2. Velmi dobře. 3. Podle návrhu je velmi podobný modelům „vážnějších“ firem.
Minusy: jeden. Zcela ošklivý. Přesněji, téměř úplně nefunguje. Výsledkem je, že po uvolněném části rybářské linky je generována, to představuje téměř pokaždé, jak rozebrat hlavu a 2. Proces instalace rybářské linky je extrémně zamotaný a hemoroidy. Bylo možné přijít na to po jednom a půl hodiny trápení. 3. Jednou v záruce. rozbití plastové části v hlavě. V důsledku toho byla vyměněna celý dno dna s tělem a hřídelem.
Posouzení: Když jsem přivedl na záruční opravu, všechno tam bylo opraveno, ale zeptal se správné (jak teď chápu). „Proč nechcete vzít normální“ Boshevsky „aparatus? Nebude pracovat jako příklad lepší. „. Tato myšlenka mi cítila v hlavě, ale o dalším roce jsem byl trápen s rybářskou linkou. Výhoda je pro mě vyžadována zastřihovač pro trávu v zemi jen několikkrát ročně. Nakonec si nyní koupil model Bosch Art37. Podle ceny. asi tisíc více než tento model. A na rozložení je vlastně jeden v jednom. Ale: Bossevský zastřihovač pro trávu krmení rybářská linka funguje bez problémů. Celkem: Trimmer pro trávu Patriot Et 1200, který každých deset minut musí rozebrat a sbírat znovu, nelíbí se mi.

– jeden. Igor

Profesionálové: Mocný
Minusy: Ve druhém dni, čepy upevňující tyče v pouzdru a tyč vypadli. Záruka se nevztahuje na vysoké vibrace, které nejsou pohodlné ergonomie, unavené ruce, zejména tlačítko
Posouzení: Nikdo by to nedoporučil koupit, spoustu poruch, a to není rychlé pro všechny záruky.

– 4. Oleg

Profesionálové: Pás, pohodlná rukojeť. Náhodná ochrana proti soustružení. Практически не греется.
Minusy: Задалбливает регулятор оборотов, включается не впопад. Тугая ручка включения
Posouzení: Пользуюсь 6 лет. Скашиваю по 4 сотки по 4-5 раз в год. Funguje dobře. думаю еще пару лет выдержит. Регулярно мазываю. Сточил уже 2 головки.

– 4. Data Skrytá

Profesionálové: Очень мощный тример!
Minusy: Слабая защита.
Posouzení: Сломалась дюралевая защита, отлетела от редуктора под корень! Толщина всего 1 мм. для такой мощности мало. Если конечно одну траву косить, то хватит. У меня с кустами. Видимо от ударов треснула и сломалась.

– 4. Data Skrytá

Profesionálové: мощная для электрокосилки, удобная, в комплекте катушка для лески и нож
Minusy: Při vysoké trávě je navinuta pod převodovkou a svorky cívky a musí šířit trávu, aby pokračoval v sekání pravidelně rozbije linku pro zastřihovač a musíte odšroubovat cívku a vytáhnout sušičku pro vyžínače, náhradu cívky (cca 500)
Posouzení: Pracoval dva roky, nůž se přestal otáčet, ale v té době elektromotor pracoval!Kovový prvek vázající elektrický motor a čtvercový hřídel zlomil! Tyto podrobnosti v obchodech nástrojů nenašly! Požádal, aby vyrostl novou položku a vstala jako rodná a pracuje na tento den (někde rok)!Sekačka není špatná, ale nehodí!P.S. Chcete-li povolit režim Turbo, stačí zvýšit čáru pro zastřihovač)
READ  Jak si vybrat sekačka pro trávu. Co je sekačka na trávu lepší, elektrický nebo benzín?

– 4. Viktor R.

Profesionálové: Napájení 1100vatt, ne vysoká cena
Minusy: Továrna Lesk pro zastřihovač není příliš, hitch popruh, vibrace. Hlasitý provoz motoru
Posouzení: V zásadě 4100 není špatný trimr pro trávu. Předtím, než byla BOSCH, vyhořela kotva po 3 letech, nahrazení pouze sestavil, 6000TR. Doufám, že patriot bude trvat déle.

– 5. Data Skrytá

Profesionálové: Výkonná, jednoduchost designu, rozdělené tyče, vybudovat kvalitu. Nůž v sadě
Minusy: Žádné tlačítko upevnění tlačítka, po dlouhé kočce, ruka unavená z držení tlačítka
Posouzení: Dlouhý zvolil mezi Benzo a elektrickou šikmou. Užíval si Benzo (udělal test) Dobré, echo. ale hodně lynzinového oleje a t.D. Nejsem tolik roztavit, nakonec jsem se zastavil u elektřiny, četl jsem spoustu recenzí na konci jsem si koupil, že výrobce, který jsem chtěl vzít elitu, ale vůbec lituji. Takže: 1. Moc je dost více než. 2.Kvalita montáže na úrovni. 3.Pohodlnější cívka s cívkami než Benzo Echo. Sušička pro zastřihovač nemůže být zmatená, ti, kteří o tom píší, zřejmě nejsou správně upevněny 4.Vysoká tráva musí být namontována v dílech, pak není zmatená (to je napsáno v pokynech), i když jsem nic nebylo zmatené. Design hlavy. 5.Jednoduchá převodovka koně. Snadno diskutovat (ořech za mazaný) na benzo Echo neexistovala žádná taková věc. 6.Linka sečila i prase.Personální linka pro zastřihovač není moc, doporučuji vám koupit najednou normální, koupil jsem 2,4 Oregon hvězdiček. Rubit na třesk. 7. Ani převodovky ani necelnější motor nikdy. Poté, co bankovní zařízení mírně teplý, byl motor obecně chladný. Mowed aniž by dodržoval doporučení v pokynech: 15 min sekání, 10 odpočinek, sekal, jak máte. Po dobu 2 hodin, splachování 3 8.Samostatně o pouzdru: Neviděl jsem to lépe, opravdu se mi líbil tento design. devět.Myslel jsem, že po sekačce trávníku by šňůra byla napjatá vzadu, nakonec jsem ani nevšiml. Obecně jsem si koupil lépe, než jsem chtěl, pro 3190 rublů. jsem velmi ráda.

– 3. Lo Walter

Profesionálové: Před 3 lety byla důstojnost cena, studna, skládací hřídel. Síla je dobrá, sečení nádherné.
Minusy: O rok později se spojka halátu hřídele se zhroutila. Bylo nutné řezat kus potrubí kohoutku v polovině podél a upevněte 4 svorky. Také, příští léto přestalo být podáváno pro zastřihovač z cívky, a ve třetím létě, cívka a sbalené vůbec. Přepnutí na nůž, ale účinnost nože není ten s rybářskou linkou.
Posouzení:

– 5. Michael

Profesionálové: Koupil si elektrický vyžínač pro trávu Patriot-Garden Et 1200 nůž. Na první pohled je shromáždění vysoká kvalita a silná. Kosses Rybářská linka s třeskem, otírá všechno a takový pocit rybářské linky pro vyžínače věčné, pro zkosené 3 tkaniny 2krát pouze předloží obložení pro vyžínače. Dostatečně výkon, aby se v blízkosti rybníka. Než jsem zemřel s vlastencem 0,95 kW, musel jsem jít v několika cílech! A nový bezprostředně pod kořenem!
Minusy: Unavený držák rukou, udělal držák jako vrták!
Posouzení:

Způsob platby

V obchodě hospodyně pro zákazníky existují následující typy plateb: kalkulace hotovosti očekává prostřednictvím bankovního platebního terminálu. Účet může být kladen na obou jur. tvář a fiz. tvář. Při své uvážení je účet vystaven s DPH nebo bez něj. Platba podle státu. Certifikáty pro uzavření smlouvy (zjistit detaily manažerů po telefonu 8 (383) 388-88-01). Bankovní karta. Platba v zápočtu. Žádost o úvěr pro vaše zboží Máte zájem o webu (na kartě Product Card je vhodné tlačítko), nebo na stanici stanice, 83. V případě schválení úvěru bude zboží vydáno pouze po podpisu dokumentů. Domotechnology Shop spolupracuje s Tinkoffem a Postabank. Domotechnology Store nevytváří výpočty na Halva a svědomí karty. V případě, že produkt je dodáván se vzdáleným skladem (z jiného města), nebo poslán příjemci dopravní společností, platba se provádí před plným nebo dílčí náklady na zboží.

Pokud potřebujete doručení zboží zakoupeného v obchodě hospodyně, naší specialistou přijde na adresu, kterou jste zadali, řekne vám podrobně vše, co potřebujete vědět o technice, kterou jste zakoupili a odpověděli na všechny vaše dotazy (nevztahuje se na doručení Dopravní společnost). (S výjimkou vzdálených oblastí). Při objednávce od 10.000 městských doručení je zdarma. (kromě odlehlých oblastí) ve vzdálených oblastech města pod odlehlými oblastmi jsou míněny: Akademgorodok, HPP, zkontrolujte, bříza, bříza, Rodniki, pátý mikrodistik, kriminátor, Marusino. Dodávka v regionu se vypočítá individuálně, na základě kilometru. Dodávka z obchodu do dopravní společnosti je zdarma ve dvou pracovních dnech ode dne zaplacení zboží, s výhradou jeho dostupnosti v obchodě.

Platba služeb dopravní společnosti se provádí po obdržení zboží bez ohledu na náš obchod.

Specifikace Trimmer pro trávu Electric Patriot Et 1200

Obecné charakteristiky

Motor

Design

dodatečné informace

Gabarits

Úplné informace o produktu, výrobci, konfiguraci, specifikacích a funkcích jsou obsaženy v technické dokumentaci.

Výhodně udržovat v ruce

Nevýhody1. Tyč ze 2 dílů, začal v týdnu 2. Nesprávná konstrukce cívky pro rybářskou linku. Tráva je plněná pod ním, na tvrdé trávě více času vyčistěte zastřihovač pro trávu, než pracujete 3. Nesprávný návrh ochranného pouzdra. Malé pouzdro (pro disk) není odstraněn, na něm je namontováno velké pouzdro (pro rybářskou linku) během provozu sušičky pro vyžínače periodicky klins přes malé pouzdro a listy. Znovu ztrácí čas. 4. Uvedený výkon. beletrie. V zastřihovači je regulátor, který vyvolává výkon jako zvýšení zatížení. Samozřejmě je zastřihovač pro trávu strašně teplý. Samozřejmě vyvolává moc se zpožděním a Nepopad (regulátor není obratem, ale zatížením).

READ  Jak dát disk na zastřihovač pro trávu

Komentář. Je vhodný pro americké trávníky 5×5 metrů. Za našich podmínek. Hozené peníze.

Výhody1. Cena. pro 3900 nejlepší pro tuto možnost. Universality. je možné použít a rybařit pro zastřihovač a nůž. 3. Vynikající šířka rybářské čáry. 46 cm. 4.Napájení.za den squattal spiknutí 15 akrů !

Ne vyšší a hustá tráva. na cívce.

Spokojenost komentáře. Předtím jsem použil obvyklý zastřihovač pro trávu (LESK pro zastřihovač 1,6 mm). rozdíl je jednoduše fenomenální! Za jejich peníze.nejlepší.

Nevýhodou doby od května do srpna se blíží pětkrát v důsledku popraskaného tělesa převodovky a spálil motor opravy v grananské workshopu !12001450r. Záruka pouze 2 body v záručním talonu, zbývajících 15 na úkor kupujícího ! věděl.nekupoval.

Doporučené dodávky výkonu dobytka trávy

MultiCsion of 1 bod: Replete malé pouzdro upevňovací šrouby. Po 40 minutách soustružení, 2 šrouby byly ponechány bez slotů, i když se odvrátili, třetí musel vrtat. Zbytek se shromáždil normální. Job: Dlouhé zisky hybnosti a často musí vyčistit z trávy, možná tráva je vysoká.

Komentář, který koupil. Jako vždy zničila chamtivost.

SOMENTARU Jednoho dne, přesněji několik hodin, velké zatížení nedalo, ve druhém dni jsem měl pár minut v motoru tam byla bavlna, hybnost prudce vzrostla, skočila do agónii několikrát. Nejbližší servisní centrum v g.Vladimirie, já sám držím v regionu Nizhny Novgorod. 4000R kočka pod ocasem.

Zvýhodněno Barbecue Rod Kit Fash Label pro vyžínače Disc Power

Znevýhodněné, těžké pro mou ženu, je pro mě normální, abych dostal vysokou trávu na cívku

Komentář je elektronický regulátor, pokud sekáte velkou vysokou trávu, pak porazit zastřihovač pro trávu v režimu Maximální výkon, bude se cítit.A tak si můžete dát malý počet těžkých UK-ka. Ale ne dlouho. velmi spokojený, nejlepší zastřihovač pro trávu pro tyto peníze byl zakoupen pro 3200

Výhody-hmotnost v 7 kg, dobrý chladicí kotouč v soupravě komplexu Laster Laster Lash. 46 letní tyč (stále plus logistika, když je nutné provést toto zařízení k chatě).Obrovská „síla“ nedostatek hmotných vibrací (porovnání s oleo-makovým)

Nedostatky jsou neobvyklé (první) tlačítko Start pod celým startem palm (eliminovaný divoký na nízkých otáčkách).Vysoká tráva je neustále ucpaná pod převodovkou.

Komributileled speciálně hodit z břemene.Bylo na výběr mezi benzínem a to, ale prostě bych nepřinesl benzín, a kromě toho, palivo pro ni v našich oblastech není snadné dostat a elektřina je vždy tam. Jen tak sbírat dost, ale některé šrouby, které se točí v továrně, stále jsem se musel otočit. Okamžitě položte disk, všechno bylo úžasné jít do postele, ale tráva stále, bez ohledu na to, jak jste sotva mohli, byl jsem ucpaný pod převodovkou. Ale ve srovnání s mým minulým šikmým, tento nedostatek vyblednutí. Po krátké době se 12 akrů polovičního měřidla byl třdiněl, nebyly žádné přehřátí, ani praskliny, nic, co by mohlo stěžovat na trávu pod převodovkou. Takže kdybychom se rozhodli vzít Electric one, pak si „Patriot„, jen abych to zkontroloval přímo v obchodě, jinak nikdy nevíte co.

Komentář před 2 dny. Přilákala cenu! Shromážděné podle pokynů bez problémů. Twisted 12 akrů s rybářskou linkou po dobu 3 hodin s přestávkou po dobu 1 hodiny. Problém je sám. Unavená pravá ruka z vibrací. Po několika týdnech přidám stanovisko k provozu.

trimmer, trávu, patriot, 1200

Nejhodnotit, jednoduchost návrhu, odnímatelné tyče, kvalita budování. Nůž v sadě

Multi.Scent inkluze upevňovací knoflíky, po dlouhodobé kočičí ruku unavený z udržování tlačítka

CommentMargo si vybral mezi Benzo a elektrickou šikmou. Užíval si Benzo (udělal test) Dobré, echo. ale hodně lynzinového oleje a t.D. Nejsem tolik roztavit, nakonec jsem se zastavil u elektřiny, četl jsem spoustu recenzí na konci jsem si koupil, že výrobce, který jsem chtěl vzít elitu, ale vůbec lituji. Takže: 1. Moc je dost více než. 2.Kvalita montáže na úrovni. 3.Pohodlnější cívka s cívkami než Benzo Echo. Sušička pro zastřihovač nemůže být zmatená, ti, kteří o tom píší, zřejmě nejsou správně upevněny 4.Vysoká tráva musí být namontována v dílech, pak není zmatená (to je napsáno v pokynech), i když jsem nic nebylo zmatené. Design hlavy. 5.Jednoduchá převodovka koně. Snadno diskutovat (ořech za mazaný) na benzo Echo neexistovala žádná taková věc. 6.Linka sečila i prase.Personální linka pro zastřihovač není moc, doporučuji vám koupit najednou normální, koupil jsem 2,4 Oregon hvězdiček. Rubit na třesk. 7. Ani převodovky ani necelnější motor nikdy. Poté, co bankovní zařízení mírně teplý, byl motor obecně chladný. Mowed aniž by dodržoval doporučení v pokynech: 15 min sekání, 10 odpočinek, sekal, jak máte. Po dobu 2 hodin, splachování 3 8.Samostatně o pouzdru: Neviděl jsem to lépe, opravdu se mi líbil tento design. devět.Думал что после газонокосилки шнур сзади будет напрягать, в итоге даже не замечал. Вообщем купил лучше чем хотел, за 3190 р. jsem velmi ráda.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS