Trimmer pro trávu zahrada, která je lepší

Mnoho farmářů, letních obyvatel, majitelé domácích pozemků dlouho ocenili tzv. „Elektrokosu“. Hlavními výrobci zemědělských strojů a zahradních nástrojů mají několik možností pro zahradní trimry v jejich dosahu. V tomto materiálu se seznámíme s druhy a rysy zahradních trimrů a zaplatíte maximální pozornost elektrickým a dobíjecím modelům.

Vyberte si nové elektrokosy, které vám pomohou následující tipy a pořadí nejlepších elektrických a zahradních trimrů 2020.

Nejlepší trimry baterie

Vzhledem k jeho pohodlí, trimry trávy dlouho nahradili obyčejný cop. Jsou k dispozici v několika modifikacích. síti, benzínu a dobíjecích. První se snadno lišil, ale kvůli neustále připojenému kabelu nejsou příliš mobilní. Benzínové roztoky, dále mohou být použity kdekoli téměř neomezenou dobu (jen dostatek paliva), ale jsou příliš těžké. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vybrat nejlepší dobíjecí trimry pro trávu pro trávu. Ano, doba práce na takové techniku ​​je velmi závislá na kapacitě baterie a výkonu. Zároveň je poslední není obvykle příliš vysoká. Ale udržet pořádek na malé letní chalupě, to je dost, a kvůli mírné hmotnosti s takovými modely, dokonce křehké dívky se vyrovnat.

Volba vhodného zastřihovače pro trávu je tvrdý úkol. Je třeba vzít v úvahu mnoho charakteristik:

Při výběru určitých trimrů jsme se snažili soustředit na širokou škálu uživatelů. Recenze reálných kupujících byly zohledněny, což umožnilo nakreslit rating, ve kterém je vhodná volba pro cenu a příležitosti najít každá.

Patriot tr 230m

trimmer, trávu, která, lepší

Začíná recenzi Jeden z nejlepších trimérů pro recenze zákazníků. Patriot TR 230m. Na počet výhod tohoto modelu je ihned stojí za to, že připisuje nízkou cenu od 4500. Pokud je váš rozpočet omezen, pak stojí za to výběru tohoto modelu, protože jeho nejbližší konkurent bude stát téměř jeden a půlkrát dražší. Cool Trimmer pro trávu od Patriot pracuje s řadou o průměru 1,6 mm. Může zachytit až 30 cm široký pro SCO, takže je velmi výhodné péče o středně velké pozemky pomocí TR 230m. Maximální rychlost otáčení motoru je zde 8000 ot / min, která vytváří šum v 91 dB.

 • režim sekačky (instalace kola na skříni);
 • zachycuje velký pruh trávy v jednom průchodu;
 • Rychlost otáčení motoru a autonomie;
 • spolehlivost a praktičnost;
 • Snadné nákup spotřebního materiálu;
 • Velmi atraktivní náklady na zařízení.

Makita DUR181RF

Další levnější trimr baterie pro trávu nabízí značku Makita. Sušička pro zastřihovač pro model DUR181RF by měl mít průměr 2 mm, což umožňuje záchranu šetřící na hustou trávě. Zařízení je vybaveno rukojetí ve tvaru mobilního D, kapacitou baterie 3 A / h a napětím 18 V.

DUR181RF je vybaven nastavitelnou hlavou s maximálním úhlem 90 stupňů.

Průměr zkosení v Makitě DUR181RF je o něco menší a je 26 cm. Trimmer tyč pro trávu teleskopický, který umožňuje nastavit svou výšku pod růstem uživatele. Jinak máme klasický model, který je příjemný pro vysoce kvalitní plastový trup, stejně jako malá hmotnost 2,6 kilogramů.

READ  Je nutné namočit únik pro zastřihovač pro trimr pro trávu

Bosch Art 26-18 Li (0.600.8A5.E05)

Chcete si koupit dobrou baterii trimrů pro chaty pro chaty a doma, schopný sloužit po mnoho let bez jediného členění? Doporučujeme produkty Bosch. Společnost z Německa může dělat vysoce kvalitní vybavení pro dům, takže bylo těžké si vybrat jediné zařízení pro recenzi. Nicméně, v důsledku toho bylo rozhodnuto, že umění 26-18 je nejlepší, co je v rozsahu výrobce v hodnotě a poměru kvality. V tomto modelu lze použít pouze nože a v soupravě jsou najednou dvě. Průměr řezu v zařízení pro regeneraci je 26 cm. Kapacita a napětí baterie v soupravě jsou 2,5 A / h a 18 voltů.

 • Dvojice durablade nože;
 • Rychle za hodinu;
 • Jeden z nejlepších spolehlivosti trhu;
 • Ekonomická spotřeba elektřiny díky technologii Synon Chip;
 • Cenově dostupné náklady, jako pro značku.

STIHL FSA 45

Top tři otevírá populární německou značku STIHL se svým modelem FSA 45. Jedná se o jeden z nejlepších bateriových trimrů pro trávu, který stojí mezi konkurenty dokonalou montážní a spolehlivost. Tato sekačka na trávníku se může pochlubit nejmenší váhou mezi všemi jednotkami obsaženými v našem vrcholu (pouze 2,3 kg).

Až 100% baterie Motocos nabíjení za 3,5 hodiny. Připojením k výstupu po dobu 145 minut, uživatel bude moci získat 80%.

STIHL FSA 45 může pracovat s rybářskou linkou a nožem a vše je potřeba v sadě s vyžínačem. Vzhledem k touze provést zařízení kompaktní a lehký výrobce byl nucen darovat autonomii. Kompletní poplatek ACB je dostačující asi 20 minut práce. Nicméně, pro pravidelnou péči o oblast země, může to stačit.

 • nejmenší váha v recenzi;
 • relativně dobrá autonomie;
 • Snadné nahradit rybářskou linku;
 • tichá práce;
 • Snadné přeinstalování řezných dílů;
 • Ergonomická rukojeť;
 • Je možné svislé ořezávání okrajů;
 • Schopnost přizpůsobit pracovní hlavu.

GreenWorks 1301507 G-MAX 40V GD40BC

Výběr recenzí dobrých trimrů pro trávu, jsme se setkali s zajímavým modelem od GreenWorks. Toto zařízení se vyznačuje rychlostí otáčení motoru do 6500 ot / min, skládací rukojeti a možnost instalace přípravku Suchkoresis / Custome.

Pokud hledáte zastřihovač pro trávu s velkým zkoseným průměrem, bude tento model dokonale vyhovět. Zařízení zachycuje 35 cm šířku, kterou většina všech modelů v naší recenzi (s rybářskou linkou; použití nože snižuje šířku na 25,4 cm).

Rozhodování o koupi vyžínač baterie pro GreenWorks bylin, aby se domnívají, že je dodáván pouze s rybářskou linkou (2 mm tlustý), nůž a ramenní popruh. Baterie a paměť budou muset koupit samostatně, a jsou to velmi hodně.

Jak si vybrat zastřihovač pro trávu, v závislosti na umístění motoru.

Motor v zastřihovačích může být umístěn nahoře nebo dole:

 • Ve spodní poloze je motor vybaven levnými modely s malou mocí. Pohodlí tohoto přístupu je, že pokud začíná déšť, vlhkost nepronikne motorem. Nevýhodou je špatné chlazení a nedostatečná ochrana motoru před poškozením. Není to špatný příklad pro milovníky motoru z pod Bosch ART 26 Compitrim nebo Stihl FSE81;
 • Travní trimry s vrcholem motoru jsou praktičtější. Mají větší moc, stejně chlazené. Kromě toho jsou vhodnější v oběhu, protože hmotnost motoru je distribuována mnohem lépe jako v modelech GARDENA PROCUT 1000 (08852) a Stern GT20.
READ  Jak řezat laminované dřevo-štípané sporák s JIB bez čipu

Travní trimry s nižším místem motoru

Profesionální benzotrimmery se vyznačují vytrvalost, velký výkon a příležitost pracovat na dlouhou dobu i v drsných prostředích. Jejich praktičnost a nezávislost na energetickém těsnění mohou být dokonce zvyklí na ty, kteří se používají pouze eklektickými jednotkami. Technické vlastnosti zároveň nejsou ovlivněny měřítkem, nicméně nezasahuje s nástrojem, který slouží v době déle než výkonnější a rozpočtové verze. Takový vyžínač pro trávu bude určitě pracovat na dlouhou dobu, vyžadující pouze periodickou nahradit opotřebovanou spotřební materiál. Velkou výhodou bude bezvadná ergonomie a nedostatek dokonce malé flambery.

STIHL FS 250

Nejmocnější zastřihovač pro trávu v žebříčku je vyroben značkou STIHL. Jednotka s obouruční rukojetí je navržena tak, aby udržovala lesnictví, zahradní práce. Trimmer pro trávu bezchybně kopíně s rákosí, vyražené trávy, kopřivy, lopuchy, při instalaci nožů „osilit“ mladých stromů a bitch keř. TECHNICKÁ SIDE: Snadné a bezproblémové start, spolehlivé upevňovací prvky, kompenzátor STIHL varuje maximální směs udržováním konstantního výkonu. Končí obrázek elektronického zapalování, ruční palivové čerpadlo a kompetentní kontrolu, zaměřené na jednu rukojeť.

 • Vysoká síla vyžínače pro trávu pod stanou profesionální technikou;
 • Měkké boty popruhy rovnoměrně distribuují zatížení;
 • přítomnost systému světelného spuštění;
 • spolehlivost v práci;
 • promyšlený design;
 • Vynikající kvalita montáže;
 • nedostatek vibrací.

Husqvarna 143R-II

Dobrý profesionální zastřihovač pro trávu pro chalupu nabízí Husqvarna. High-end jednotka s řádnou údržbou bude trvat mnoho let, atraktivní nejen v kvalitě a dobrém shromáždění, což je charakteristické pro jakoukoliv profesionální techniku, ale také pohodlný provoz. Systém proti vibracím je 100% běží, trimmer Engine pro trávu s kapacitou 2 litrů.s. Odolný a vytrvalý, což potvrzuje mnoho uživatelských odpovědí.

 • Lehká výměna rybářské linky, cívky a startovací kabel;
 • Odolná spojka;
 • Dobrý zdroj;
 • antivibrační systém;
 • Dlouhou dobu nepřetržitého provozu;
 • Vynikající kvalita pro malé věci.

ECHO SRM-350ES

Tento model je jedním z nejlepších zástupců ve třídě profesionálních benzotrimmerů pro tvrdou práci. SRM-350ES s kapacitou 1,5 litrů.s. Může sekat jemné trávníku trávy, velké a vysoké plevele, bunyan, keře, mladé stromy. K tomu je zajištěna kombinovaná montáž pro cívku s rybářskou linkou nebo nožem, oba jsou zahrnuty v soupravě. Externě. to je dobře vyrobená plynová síla standardního designu, ale všechny nejzajímavější skryté uvnitř: ES-start technologie pro snadné spuštění eliminuje účinek „reverzního nárazu“, vibrační izolátor z trvanlivé pryže významně snížil vibrace Minimální, tvrdý chromový válec stěnový povlak. A to je jen část výhod profesionálního zastřihovače pro trávu od echo, který vstoupil nejlépe z naší redakční rady. Zejména uživatelé poznamenali snadnost použití a údržbu, spolehlivost spouštěcího zařízení, výrazně nízkou spotřebu paliva a nízký hluk sekačky na trávu.

 • Vhodné pro zpracování velkých oblastí;
 • Dokonale se přehájí s dlouhými zatížením;
 • Snadno začít;
 • Vynikající kvalita montáže;
 • Mocný a vytrvalý;
 • Hluk a vibrace jsou menší.

OLEO-MAC SPARTA 25 ECO Hliník

Trimmer benzínu pro trávu italského výrobce je vhodný pouze pro dům, ale také pro provoz v profesních podmínkách (terénní úpravy zahradních a venkovských míst, místní oblasti, parků, yardů). V nejlepších tradicích profesionálního vybavení, hlavní zastávkové inženýři vyrobené na kvalitě a spolehlivosti zastřihovače pro trávu-odolné vůně odolné proti opotřebení, podpěry hliníkového motoru, samoregulační převodové pouzdra. Rod je vyrobena z hliníku, který snižuje hmotnost a eliminuje korozi, hlavní rukojeť typu jízdního kola s pohodlnou podšívkou. На жесткий, кованый прямой вал в качестве режущего элемента можно ставить нож или катушку с леской. В результате пользователи получают простую, но хорошую газонокосилку, не прихотливую к отечественным горючесмазочные материалы и способную работать долгие годы даже в спартанских условиях.

 • легкий доступ к воздушному фильтру;
 • двигатель и конструкция очень надежны и долговечны;
 • не шумный в работе;
 • удобное управление;
 • вибрации малозаметны.
READ  Vyberte si zastřihovač trávy pro trávu

Hlavní charakteristiky

Этот агрегат подойдёт тем, кто хочет получить качественную вещь за свои деньги: траву косит как масло. Кроме того, Макиту оценят и экологи – у этого устройства пониженный выброс выхлопных газов. триммер для травы используется для удаления сорняков и травы на приусадебных участках.

Для работы с Makita EBH341U не нужно готовить топливную смесь: просто заливаете бензин в бак, а масло в картер. Trimmer pro trávu je navržen tak, že můžete nastavit své rukojeti bez přídavného nástroje. to dělá práci pohodlnější.

Pro zajištění větší bezpečnosti při práci je tělo vyžínače pro trávu vyroben z hustého plastu. Neočekávaný v provozu a spolehlivý.

Charakteristika

Trimmer pro trávu s dobrým poměrem cen-kvalitou. Je to mocné, může se vyrovnat i s zahájeným trávníkem. Elektrický vyžínač pro trávu se snadno udržuje, nevyžaduje další dovednosti během provozu, nevydává škodlivé plyny.

Dodává se s rybářskou linkou a kovovým nožem. Sušička pro zastřihovač může být nahrazena zesíleným a pak se kvalita střeva zlepší. Přístroj je však dostatečně závažná, takže s ním doporučujeme dokončit k zakoupení odlehavého popruhu pro distribuci zatížení.

Dezel Te-1400 (96612)

Если место, которое вам нужно обработать, густо заросло сорняками и кустарниками, то легкий и маломощный триммер для травы – плохой помощник. Тут пригодится электрическая коса для травы с ножом и с плечевым подвесом для более комфортной работы. И в комплекте Denzel TE-1400 все это есть.

Ширина скашивания у этого триммера для травы позволит быстро обработать большой приусадебный участок, а для большей эффективности работы можно установить на агрегат кусторез/сучкорез. Ширина скашивания ножом меньше, чем у лески. 25.5 см.

Ручка у данной модели складная и регулируется под рост пользователя. Двигатель с медной обмоткой имеет защиту от перегрева и систему плавного запуска. В целом Denzel TE-1400 – надежный, мощный и, что немаловажно, ремонтопригодный триммер для травы, тихий и удобный в работе.

Charakteristika

Данная модель совмещает доступность в цене и эффективность. Výkon motoru je 1000 w, horní uspořádání. Funkce tohoto modelu je systém Trimmer Plus, který poskytuje schopnost instalovat trysky. Konstrukce se skládá ze zakřivené tyče a rukojeti ve tvaru D a hmotnost zařízení je 5 kg.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS