Tryska na vrtáku pro řezání kovů

Recenze: Drill Tryska Curl nůžky pro kovový Encor „Cricket“. Říká se, že potřebujete třetí ruku při práci. Musíte zahrnout mozky, bude fungovat oba.

Dobrý den všem. Rysk nedávno na internetu „zazvonil“ na zpětnou vazbu na výfukové trysky „Enkor“. Fráze, kterou jsem se snažil trochu: musíte mít třetí ruku pro normální provoz. V kořenu nesouhlasím s tímto prohlášením.Před třemi lety jsem musel udělat střechu. I když mám značné znalosti a zkušenosti v této oblasti výstavby, ale snažím se vyhnout, kdykoliv je to možné (z mnoha důvodů).

Ale tak okolnosti bylo, že jsem musel vzít.Střešní krytina. Kovové dlaždice. Jen málo lidí ví, že je kategoricky nemožné snížit úhlovou brusku.Hot Spark hoří ochrannou vrstvu a porušuje integritu materiálu, který následuje mnoho problémů.Jak jsem řekl, střecha není moje, a proto si koupit elektroniku pro kov, házet 15. 20 tisíc opravdu nechtěl.Skóroval na internetu Vyhledávání, náhodně viděl trysky v reakci. Přezkoumal jsem informace, přerušil jsme možností získání v Bataysku. Dal obchod „enkor“.Na obchod a koupil. Celkem 1300.

Princip operace se ukázalo být poměrně jednoduchý. Hexová část je vložena do vrtáku hlavy a pevně upnuta.

Ostatní vynikající detaily (razníky) mohou být řezat kov.Takže, tam jsou dvě řezací svítidla na hlavě, které mají směr v opačných stranách, je možné pracovat v různých směrech, což značně zjednodušuje práci.

Řezání kovů může být jak v přímém i radiálním rovině.Můžete také řezat díry. Dostatečně vrták vrtáku 12 mm, to je dost a dopředu, punson je dost.Profesionální podlahy je obecně řezáno bez problémů, s kovovou dlaždici, je však nutné pro některé dovednosti.

Je tu další nevýhoda, ale v zásadě je nevyhnutelné, při práci s podobnými typy nástrojů.To střih ve tvaru půlměsíce, který jde, je do značné míry při práci.Může být vybrán globální nebo odstranit s magnetem.A teď o „třetí“ ruku. Při řezání kovových pneumatik po dobu dlouhých 4 nebo více metrů, obecně nemůžete „Steam“. Hmotnost neumožňuje pěší list.Pokud méně, také problém. Nezáleží na tom. Osobně jsem dát desku, pro pohodlí během řezání a ne zvlášť „bombardování“ tlačeno kovové koleno.Třetí ruka nebyla prostě potřeba.V každém případě ano, pokud jste profesionálně zapojili do práce související s řezacím kovem, je lepší koupit specializovaný nástroj, a to je hloupé popírat to.Ale v případě, že je to moje, (a nejsou vzácné), můžete udělat výše popsané volbou a bude optimální.

Jak fungují řezbářské nůžky „kriket

Prezentace Práce výstupních nůžek je dostatečně jednoduchá. ve skutečnosti může být srovnávána s dlátem, který dělá maličkosti v kovu s vysokou frekvencí. Další srovnání může sloužit jako moderní elektrická skládačka, ve kterém je standardní růžová se zuby nahrazena poruchovou tyčí (sekáč). Takový princip robotů, který kombinuje děrovací nástroj a skládačku, odhaluje dostatečné příležitosti a umožňuje používat nástroj tohoto typu, a to i pro kudrnaté řezání plechu. Z tohoto důvodu moderní stavitelé používají „kriket“ pro řezání:

Nejedná se o jediné důvody, proč tryska na vrtáku, spontánní nůžky byly široce distribuovány v oblasti stavby a opravy.

Výhody tohoto nástroje

Další dobrou důstojností kriketu je pečlivý postoj k ochrannému a dekorativnímu povlaku vlnité podlahy nebo kovové dlaždice. Děrovací materiál přes, není to, co nezranou na okrajích řezu, ale naopak, válec, chrání konec řezání od korozi. Jako výsledek je kov mnohem delší.

Navíc, následující momenty mohou být rozlišeny jako výhody řezného kovu.

 • Vysoký výkon. 1 m dlouhá může být zvládnuta za méně než minutu. Ano, úhlové písčité písečné řezy rychleji, ale na rozdíl od trysky spaluje ochranný a dekorativní povlak.
 • Co je to jen příležitost překonat téměř překážky. Vlna a různé ohyby nejsou vůbec problém. můžete nasměrovat pohyb řezačky nejen vpravo dole, ale také vzhůru.
 • Podle výrobců je tento nástroj schopen snadno vyrovnat se s kovem s tloušťkou až 2 mm, což je dostačující pracovat s střešními materiály.
 • Náklady na nástroj lze nazvat čistě symbolickými. To je nejméně pětkrát nižší než cena profesionálních spontánních nůžek s vestavěným elektrickým pohonem.
READ  Tryska na vrtačku pro řezání listů

Pokud jde o nedostatky, nejvýznamnější je pouze jeden. je téměř nemožné dosáhnout dokonale hladkého řezu. V zásadě není potřeba, protože hrany ve většině případů se překrývají dalším plechem kovových nebo speciálních prvků. Pokud se opravdu snažíte a přijít s nějakým průvodcem, pak tento problém lze vyřešit.

Výhody použití trysek pro cvičení

Vrtací trysky, pokud je porovnáte s populárním nástrojem pro řezání kovů, jako je úhlová bruska, se liší v řadě výhod.

 • Plodina provedla vysokou kvalitu.
 • Při použití trysek na řezání kovů není třeba získat další spotřební materiál, což významně šetří finanční zdroje.
 • Použití takové trysky poskytuje vysoký výkon řezného procesu.
 • Trysky vrtáků se vyznačují vysokou univerzálností.
 • Vzhledem k tomu, že tento nástroj je vybaven speciální rukojetí, je řezný proces s ním velmi pohodlný.
 • Takové trysky jsou vhodné pro elektrické i pneumatické vrtačky.
 • Nepřipojující pohodlí těchto trysek jak v aplikaci, tak v údržbě.
 • S pomocí těchto nástrojů můžete provádět škrty téměř jakékoli konfigurace.

Navzdory jednoduchosti konstrukce takových trysek, jejich aplikace vyžaduje uživatele některých dovedností a dovedností.

Shlinking Drill tryska

S pomocí brusné trysky na vrtáku, odstranění starých nátěrů, korozi, jar, Otlin z povrchu výrobku. Používá se pro broušení okrajů skla, kovových dílů a výrobků z jiných materiálů. Vzhledem k malé velikosti vybavení můžete zpracovat těžko dostupné oblasti. Průměrná cena produktu je 500

PLIFOVÁNÍ VRILUJÍCÍCH VÝROBKŮ se používají pro předběžnou přípravu základy pro budoucí leštění. Je vyroben ve formě tyče, na kterém je brusný materiál fixován ve formě štětce nebo brusného papíru. Existují různé typy takových zařízení, které se používají pro specificky nastavené úkoly.

tryska, vrtáku, řezání, kovů

Pohárová tryska na vrtáku pro broušení stromu nebo jiného materiálu je reprezentována tyčem upevněnou na kazetě a tělu ve formě šálku naplněného světlým nebo tuhým štětinami. Pouzdro je vyrobeno z kovu nebo odolného a lehkého plastu. Obvykle se taková tryska používá k odstranění starého povlaku nebo korozi z povrchu.

Tryska na vrtáku pro broušení je určena pro čištění kovových povrchů z rez a nečistot

Další variantou je disková tryska na vrtáku pro broušení kovů, kde štětiny brusného materiálu ve formě mosazného kartáče nebo ocelového drátu směřují k okrajům disku ze svého středu. Использовать данную присадку следует очень аккуратно, так как можно легко испортить покрытие. Тарелочная насадка имеет подвижный или неподвижный стержень, который закрепляется на патроне. К нему крепится наждачная бумага при помощи липучек.

Užitečné poradenství! Лучше приобретать насадки с подвижным стержнем, что позволяет выполнять регулировку угла наклона дрели, при этом плавно повторяя контуры материала.

Лепестковая или веерная шлифовальная насадка представлена штоком, на котором закреплены кусочки наждачной бумага или иного абразивного материала. Она используется для выполнения радиусного шлифования или обработки поверхности со сложным профилем. Также может применяться для шлифовки отверстий, как и твердосплавные фрезы или шарошки, которые работают по принципу напильника.

Broušení abrazivních kamenů, upevněných na skladě, jsou používány k odstranění zdrojů, setí, ujištění otvorů nebo vyrovnávání svaru.

Mnoho průvodců při nákupu vrtáku okamžitě si vyberte sadu trysek, které umožňují self-provádět broušení

Jak se přihlásit

Trysky kovových vrtáků by měly být použity v souladu s návodem k obsluze vyvinutému výrobci podniků. Pokyny definované seznam dostupných materiálů pro zpracování v jednom nebo jiném zařízení a jejich parametry.

Práce se provádějí pomocí jednotlivých ochranných prostředků

Obecné požadavky na správné použití lze formulovat následovně:

 • Vrták (šroubovák) by měl mít nezbytné specifikace (výkon, rychlost za minutu) pro provádění operací pro řezání kovů a být technicky použitelné.
 • Tryska je instalována v kazetě použitého elektrického ručního nástroje a bezpečně pevné.
 • V případě potřeby jsou instalovány rukojeti a další upevňovací prvky. pokud je k dispozici nějaký design.
 • Při provádění složitých prací připravují nástroje, které zajišťují provádění požadovaných operací. závorky pro stacionární instalaci vrtáků a dalších konstrukčních prvků.
 • V procesu provádění řezání je nutné sledovat provoz operace, v případě kovových snacking, musíte nástroj vypnout a eliminovat příčinu, která to způsobila.
 • Práce prováděná v ochranném oděvu a používání jednotlivých ochranných prostředků.
 • Po dokončení práce je nutné odstranit výsledné čipy, vyčistit a vyjmout nástroj pro uložení uložení.
READ  Jak používat obaly pro nože Fiskars

Pracovat s kriketem

K dnešnímu dni, ve věku vysokých technologií, oceli a neželezných kovů spalovat a vyříznout. nikdo nepřišel s ničím jiným originálním. Všechny tyto metody mají spoustu nedostatků: především se jedná o problémy s přesností a rychlostí. Nicméně pracující „kriket“ tryska pro řezání, můžete tyto ztráty minimalizovat, i když ne 100%. Возможно, кто-то скажет, лазерная обработка с ЧПУ куда точнее, но вы ведь не станете вырезать одну-единственную нужную вам фигуру, предварительно настраивая программное управление станка?!

Возможности и технические характеристики

Высечные ножницы «сверчок» можно приобрести в магазине или другой торговой точке в следующей комплектации. по одной штуке каждого наименования:

 • насадка с двумя головками;
 • матрица сменного типа;
 • пуансон (зубило) сменного типа;
 • ключ комбинированный (рожковый/шестигранник);
 • ручка пластмассовая;
 • кейс металлический;
 • uživatelský manuál.

Примечание: перечень, приведенный выше, должен быт также в инструкции от завода-изготовителя. При покупке не будет лишним проверить наличие всех перечисленных наименований комплекта.

Ниже смотрите таблицу с основными техническими характеристиками насадки «сверчок» на дрель.

Rychlost otáčení doporučená výrobcem 3000 rpm
Požadovaný výkon nástroj ≥420 W
Minimální Rezervní poloměr 12 mm
Změna směru při práci 360 °
Řezání z nerezové oceli ≤1,0 mm
Řezání černé oceli ≤ 1,6 mm
Řezný plech ≤ 2,0 mm
Rozměry nástroje 180x75x55 mm
Čistá hmotnost 400 g

DŮLEŽITÉ: Jak je vidět z požadavků na technické vlastnosti trysky, může být použita pouze pro kabelové nebo pneumatické vrtačky. Dokonce i profesionální akumulátorové šroubováky typu Makita pro kriket není rychlý motor a výkon.

Neměli bychom zapomenout na to, co nemůžete udělat:

 • řezané plechy tlustší doporučené v tabulce parametrů;
 • Použití nástroje není pro účely;
 • změnit design zařízení;
 • Začněte pracovat, dokud nevrátí vrtačku plnou rychlost;
 • Vypněte vrtačku do procesu řezacího kovu.

Doporučení pro nahrazení matice a punču

 • Odšroubujte šroub s šestihranným klíčem.
 • Ujistěte se, že (může být vizuálně), že neexistují žádné cizí předměty pod šroubem (čipy, piliny).
 • Hladce odstranit matici z pouzdra.
 • Instalace jiné matrice se provádí v opačném pořadí.
 • Vyjměte blokovací kroužek a vyjměte víko.
 • Uvolněte se na dvou nebo třech otáčkách blokovacího šroubu s klíčem houkačky.
 • Odšroubujte tento šroub a odstraňte punč.
 • Další punson nastavený v jezdci tak, že upevnění šroubů může vstoupit do vybrání.
 • Utáhněte uzamčení upevnění.
 • Zavřete víko a upevněte ji pomocí zámku.

Tip: Pokud okraj Punsona fodboloval, pak nespěchejte, aby to změnil. Nejčastěji se jednoduše otáčí matrici o 90-120 °. Pro takové akce potřebujete oslabovat blokovací šroub a otočit matrici v požadovaném úhlu, po kterém se opět upínat tento šroub.

Bezpečnost

Samozřejmě, největší riziko při použití takového nástroje, „jako kriket“ pro řezání kovů, toto řezané ruce nebo prsty kolem okraje oholeného plechu. Ale existují jiné příležitosti, které mají být zraněny. Jedním z důvodů může být čipy, zejména z nerezové oceli: má tedy vysokou tvrdost a pružnost, s lehkostí piericí nejen pracovní rukavice a oděv, ale také podešev boty. Takový čip je obvykle rozptýlen ve formě malých tresek, ale tam může být malé bodové fragmenty, které spadají pod kůži a někdy nevěnují pozornost, přičemž se poškrábáme.

Takové fragmenty jsou snadno zraněné, zejména pokud jsou z nerezové oceli zdroj LCD aquapolis.

 • Nejvíce postižená oblast při práci s takovým nástrojem, je to nohy nohy. Často, kůže u mužů, polykání a člověk se okamžitě necítí trochu ránu. V důsledku toho může začít praskání nebo dokonce i spupení, což vede ke ztrátě pracovní kapacity. I když pracujete v uzavřených botách (bot), podlaha by se měla neustále zametat.
 • Také nebezpečí může představovat vrtačku oběžného kola, který slouží k ochlazení motoru. Kovové fragmenty, padající do proudění vzduchu, s silou jsou vyhozeny a snadno se snaží pokožku na obličeji nebo rukama (což je důvod, proč je důležité použít ochranné brýle). Pokud bude kriket na vrtačku na dlouhou dobu aplikován, pak mohou být přijata některá bezpečnostní opatření: Pokrytí radiátoru nástroje konvenčními ženskými punčochemi.
 • Kovové čipy roztroušené kolem dvora je vystavena korozi, a to může dodávat drobné potíže ve formě zkažených dlažebních desek (rezavé skvrny) nebo rozbité cyklistické komory.
READ  Obrázek řezání pěny doma

Při nákupu nástroje

Lze říci, že všechny řezné nebo řezbářské kriketové nůžky mají stejný design, protože se používají pro stejný účel, to znamená, že není univerzální, ale jedinečný typ nástroje. To naznačuje, že tam nejsou poskytnuty žádné další možnosti ani nedostatek některých funkcí, proto budou všechny požadavky stejné bez ohledu na výrobce.

Většina z nich by měla být věnována dvěma věcemi:

 • Výroba země. Němci, Italové a Američané jsou nejlepší, ale většina mistrů nezpůsobuje stížnosti domácích modelů. Kromě toho by mělo být pamatováno, že čínská shromáždění není vždy špatné: dělají zboží nejen pro rozsáhlé spotřeby, ale také profesionální nástroj. Proto je jeden a možná nejvýznamnějším ukazatelem kvality nástroje je jeho cena. V těchto případech není nutné si všimnout, parafrázování slavného přísloví, neplatí dvakrát.
 • Stupeň Case. Pokud má zboží licenci, pak ve vyspělých zemích nemůže tento parametr ani kontrolovat. výrobce se postará o celý soubor poskytnutý továrnou. Ale bohužel ne vždy pracujeme v obchodu a poněkud v případě, že nemusí chybět. bude okamžitě patrný na prázdné buňce. V extrémních případech může být sada zkontrolována dokumenty. pokud je kriket prodáván v obchodě, a ne s rukama, pak papír (nebo jeden z nich) by měl být v ruštině.

Jiné trysky

 • Na vrtáku je úhlová tryska, s níž můžete dělat díry na těchto místech, kde není možné pracovat v obvyklém režimu. Úhel lze nastavit nebo může být nezměněn. 90 stupňů. S pomocí korun můžete vyvrtat otvory v betonu, dřeva, dlážděných nebo keramických obkladech a v kovech a dalších materiálech velkých velikostí. Zařízení je z vysoce kvalitní oceli tak, aby otvor zastavil hladký a po zpracování neměl žádné trhliny a čipy.
 • Stále jsou zasaženy, které jsou navrženy tak, aby ostřily. To je zvláštní tělo s vodítkem a mletým kamenem, který se nachází uvnitř. Otvory pro tažné vrtačky mají jiný průměr. Jejich množství může dosáhnout 15 kusů.
 • Směšovací trysky se používají k míchání různých roztoků, nátěrových hmot nebo jiných nezbytných směsí. Vyberte zařízení je nezbytné v závislosti na konzistenci kapaliny.
 • Chcete-li točit s vlastním poklepáním nebo šroubu, můžete si koupit speciální trysku, ale je žádoucí aplikovat pouze na ty fouries, které jsou vybaveny funkcí nízkých otáček.
 • Pokud je na pozemku drůbež, můžete si koupit trysku pro zapojení. Takový snímek okamžitě odstraní absolutně všechny peří z jatečně upraveného těla. Pozitivním rysem je, že maso a pokožka nebudou vůbec zranit. Než začnete pracovat, ani nemusíte nejprve posunout ptáka a po práci není třeba jej zpracovat s pájecí lampou. Taková snap je velmi snadno použitelný, je nutné jej opravit na vrtacích vrtáku a přivést do gulášu. Zařízení je vyrobeno z plicních materiálů, které zabírají velmi málo prostoru.
 • Pokud pracuje s materiálem s dřevěnými materiály, trysky různých druhů se speciálně prodávají. Detail lze provést s nimi, aby se různé formy, rukojeť otvory, odstranit vady.

Než začnete pracovat s jakoukoliv tryskou, musíte se ujistit, že přiřazení je vždy nutné držet vrtání pouze se dvěma rukama. Stejně jako během provozu je nutné nosit brýle, aby nedošlo k poškození očí.

tryska, vrtáku, řezání, kovů

Jak je vidět, zařízení jsou zcela pro jakýkoliv účel a není nutné nakupovat drahé a masivní vybavení vůbec, protože vše může být provedeno pouze s jedním vrtáním. Prozkoumejte všechny možnosti trysek a vyzvedněte si ten, který je potřebný k provedení určité práce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS