Úhlová bruska 125 mm s regulací otáček

úhlová bruska s proměnlivými otáčkami 125 mm

Vytvořeno pro stavební práce, renovace a vybavení interiérů. Stroj lze použít k broušení povrchů, odstraňování starých nátěrů. Nástroj si snadno poradí s kovem, cihlami, kamenem, dlaždicemi a betonem. Má kompaktní rozměry, ale zároveň je vybaven silným.

Typ napájení: AC, max. průměr kotouče: 125 mm, funkce: aretace vřetena, plynulé nastavení otáček, příkon: 1000 W, max. otáčky kotouče: 11 000 ot/min, funkce: zámek tlačítka click-button, pomocná rukojeť, hmotnost: 1.

Robustní a odolná úhlová bruska pro dokonalé výsledky při broušení kovů. WEV 15-125 Quick je vybaven revolučním motorem Metabo Marathon, který má 1,5krát vyšší točivý moment než předchozí modely. Výměna disků v.

Úhlová bruska Bosch GWS 660. Kompaktní nářadí s vysokorychlostním motorem a výkonem 660 W. Přímé chlazení motoru a přídavné větrací otvory zajišťují spolehlivou ochranu proti přehřátí a prodlužují životnost stroje. Údaje:.

Úhlová bruska Metabo WEV 850-125 603611000 je vhodná pro všechny aplikace. Nastavení rychlosti. Nástroj se přizpůsobuje tvrdosti materiálu a systém automaticky udržuje. Pozvolný start. Talíř se po zapnutí otáčí plynule, bez trhání.

Úhlová bruska Denzel AG125-1100 s vysokým výkonem 1100 W je ideální pro práci s kovem a kamenem. Nastavitelné otáčky 3000-11000 ot/min pro nejlepší výkon. Možnost řezání materiálů do maximální tloušťky 35 mm.

Typ napájení: AC, max. průměr kotouče: 125 mm, vlastnosti: aretace vřetena, pomocná rukojeť, příkon: 900 W, balení: karton, max. otáčky kotouče: 11500 ot/min, hmotnost: 2 kg

úhlová bruska MSHU-0.95-01 je určen k broušení a řezání kovů a jiných stavebních a konstrukčních materiálů bez přívodu vody v domácích aplikacích. Obrábění křehkých materiálů je třeba provádět s maximální opatrností, pr.

Ergonomie, výkon a kvalita provedení zajišťují vysoký výkon a dlouhou životnost. Úhlová bruska je vhodná nejen pro domácí účely, ale dobře poslouží i profesionálům. Dostatečný výkon (1000 W) a otáčky (11000 ot./min.) zajišťují produktivitu stroje.

Úhlová bruska Vega VG-1300E 125 mm., 1300 W., regulace rychlosti

Úhlová bruska Parma 01-125/800RK určená k odstraňování otřepů a broušení různých povrchů.Disk je krytý nárazuvzdorným krytem, který chrání uživatele před poškozením.Měkký rozběh se používá ke spuštění nářadí bez trhnutí omezením rozběhu.

úhlová bruska Parma úhlová bruska-01-125/800РК (02.026.00009), 125 mm černá/červená

Úhlová bruska od jednoho z lídrů na trhu stavebního nářadí se vyznačuje kompaktními rozměry a dostatečným výkonem 720 W. Odolná ochrana kotvy a statoru speciálním lakem zajišťuje hladký a bezproblémový provoz za všech podmínek.

Popis 230 V příkon 1100 W průměr kotouče 125 mm. Otáčky při volnoběhu: 0-11000 ot/min Variabilní otáčky

úhlová bruska „ENERGOPROM Home Master“ 1100W 125mm s regulací otáček

Max. průměr kotouče: 125 mm, speciální konstrukční prvky: aretace vřetena, plynulé nastavení otáček, přídavná rukojeť, pozvolný rozběh, motorová brzda, absorbovaný výkon: 1700 W, max. otáčky kotouče: 10500 ot/min, hmotnost: 2.53 kg

Bezkartáčová úhlová bruska DeWALT DWE4369, 125 mm, 1700 W, variabilní otáčky

Popis Profesionální model s ochranou proti prachu a nastavitelnými otáčkami pro intenzivní každodenní použití. Vybaveno japonskou ocelovou převodovkou. Vinutí motoru je chráněno osmi vrstvami laku. Navrženo pro ochranu proti.

Úhlová bruska FAVOURITE (úhlová bruska) 1000 W 125 mm, prachotěsná, s regulací otáček

Úhlová bruska Sturm AG9514E je určena k řezání a broušení různých materiálů. Technická jednotka je umístěna zvenčí, což usnadňuje výměnu uhlíkových kartáčů. Kryt chrání stroj před vniknutím brusného prachu a také zvyšuje účinnost stroje.

Úhlová bruska Sturm AG9514E 125mm 1100W s proměnlivými otáčkami

Optimální kombinace ceny a kvality, výkonu a hmotnosti pro domácí použití. Úhlová bruska s nastavitelnými otáčkami od společnosti Lepse Kirov, která se snadno čistí, brousí, řeže kov, zpracovává beton, kámen a cihly.Plynulý start úhlové brusky.

Úhlová bruska Bort BWS-920-125, 11500 ot/min, 0.9 kW, 125 mm

Úhlová bruska BORT BWS-920-125 je mladším zástupcem řady HEAVY DUTY společnosti Bort. Řešení použitá v designu jsou obvykle vyhrazena pro profesionální nástroje. Spolehlivé chlazení díky zdokonalené konstrukci odvětrávání.

místo. Metabo WEV 15-125: Funkce a cena

Spotřeba energie 1550 W
Max. rychlost disku 11000 otáček za minutu
Max. průměr kotouče 125 mm
Hmotnost 2.5 kg
Cena 9 949 ₽

Metabo WEV 15-125: výhody a nevýhody

Vysoce výkonný model;

Vysoce kvalitní materiály a zpracování;

Snadná manipulace;

Nastavení rychlosti je možné;

Měkký start, což je výhoda;

Délka flexibilního kabelu 4 metry;

K dispozici je vibrační rukojeť;

Tříletá záruka od výrobce;

úhlová, bruska, regulací, otáček

K dispozici je rychloupínací matice;

Ochranný kryt lze snadno nastavit;

Úhlová bruska Zubr-125-1100 TM3

Vynikající úhlová bruska s pozvolným rozběhem za přijatelnou cenu. Jeho příkon (1100 W) vám umožní brousit i náročné a zdlouhavé práce. Model má ergonomické pouzdro, které se snadno ovládá. Volitelnou rukojeť, která je součástí dodávky, lze uzamknout ve dvou polohách, což ještě zvyšuje pohodlí při používání. Kromě regulace otáček kotouče je stroj vybaven tlačítkem proti náhodnému spuštění a ochranou proti přetížení.

READ  Rohový bruska DWT 125 s revolucí

Hammer USM 1200 E

Výkonná úhlová bruska s průměrem kotouče až 125 mm. Jedná se o vysoce výkonnou metodu a uživatel může snadno provádět ořezávání i broušení. Nastavení otáček umožňuje nastavit úhlovou brusku na režim vhodný pro obsluhu. Zvláštností brusky je rukojeť, kterou lze uzamknout ve dvou polohách, na levé nebo pravé straně, což zvyšuje pohodlí při používání. Zvláštní zajímavostí stroje je také aretace vřetena, která usnadňuje výměnu nástroje.

Sturm AG9012TE, 1100 W, 125 mm

Cenově výhodná řetězová bruska pro kotouče do průměru 125 mm. Maximální výkon brusky je 1100 W a počet otáček nástroje 10 000 za minutu. Zvláštností tohoto elektrického nářadí je jeho bohatá nabídka dalších funkcí za nízkou investici. Patří sem ochrana proti přetížení, stabilizace otáček, regulace otáček kotouče, aretace vřetena, pozvolný rozběh motoru, blokování spouště, přídavná rukojeť.

 • snadné používání
 • dobrá kvalita provedení
 • nízká cena
 • mnoho dalších funkcí
 • Dobrý výkon
 • Má nastavitelnou rychlost
 • pozvolný start
 • nízká hmotnost

Bosch GWS 660-125

Příkon této úhlové brusky je 670 W. Menší výkon, ale stejná kvalita a výkon. Stroj se používá spíše pro domácí účely, pro profesionální stroj nejsou parametry příliš dobré. Úhlová bruska má přídavnou rukojeť. Hmotnost pouze 1,5 kg. Otáčky nástroje jsou 11 000 ot/min, ale nelze je nastavit. Funkce aretace vřetena.

Bort BWS-1000-125

úhlová bruska má jmenovitý výkon 1 000 wattů. Maximální otáčky kotouče jsou 11 500 ot/min. Má přídavnou rukojeť, vřeteno lze uzamknout a součástí balení je i přídavná sada kartáčů. Někteří považují za nevýhodu chybějící regulaci rychlosti a chybějící měkké uvolnění. Za tak nízkou cenu je to však dobrý nástroj i bez těchto dalších funkcí. Váží 2 kg, takže je ideální pro použití doma nebo na chatě.

Metabo W 650-125

 • Nízká hmotnost
 • Dobře padne do ruky
 • Vysoce kvalitní provedení
 • Dostupnost pancéřovaného statoru
 • Vyrobeno v Německu
 • Pěkný ochranný kryt
 • Rukojeť si můžete nastavit podle libosti
 • Pozitivní hodnocení majitelů
 • Snadné nastavení
 • Oblíbenost značky
 • Ideální pro lehké kutilské práce
 • Atraktivní cena

Top 10 hodnocených podle KP

Makita GA5030 (od 3,4 tis. Kč). rublů)

Výrobek je velmi žádaný a najdete ho na pultech většiny velkých stavebních obchodů a center s vybavením. Japonský výrobce, ale výroba probíhá v Číně. Někdy se objevují modely z Rumunska. Proslulá svými nástroji střední cenové kategorie. Z velké části díky dobré ceně se mu podařilo získat lví podíl na trhu. Tuto úhlovou brusku lze použít k čištění a broušení povrchů i k řezání různých dílů a materiálů. Motor zde na 720 W. není rekordní číslo, ale v každodenním životě a při opravě domu vypiluje cokoli. Boční rukojeť. nepostradatelná pro přesnou práci. Kompaktní průměr pouzdra. Funkce aretace vřetena. po stisknutí tlačítka se mechanismus zastaví a kotouč lze vyměnit, aniž by bylo nutné přístroj odpojit od elektrické sítě. Výrobce přidal bezpečnostní zámek tlačítka napájení, což znamená, že během práce již není nutné tlačítko stisknout. Pozitivní je, že ložiska jsou chráněna proti ucpávání nečistotami a kryt je z bezpečnostních důvodů dvojitě izolován.

Charakteristika:

Navzdory přijatelné ceně této úhlové brusky pro domácí použití je vybavena pákou s proměnlivými otáčkami. V roce 2022 výrobci dražších modelů na této funkci často šetří, ale německá společnost na přídavném mechanismu nešetřila. Úhlová bruska se od konkurence liší štíhlým tělem, které měří pouhých 19 cm. Zákazníci si tuto vlastnost pochvalují v zákaznických recenzích. Váží necelé dva kilogramy a v porovnání s nimi působí jako lehounké tělíčko. Stejně jako ostatní brusky v této třídě zvládne broušení dřeva, keramiky a kovu. Klíčem k úspěchu je vyzvednout disk. Pozitivní je aretace vřetena pro rychlou výměnu nástrojů, pohodlná rukojeť a kryt pro ochranu obsluhy. Sluneční brýle jsou však dobrý nápad. Mimochodem, na rozdíl od předchůdce našeho nejlepšího modelu lze kapotu nastavit bez použití klíče. několik větracích otvorů na krytu, kterými je odváděno teplo. Podle recenzí je to nezbytná věc, ale není zcela dokončena, protože existuje mnoho stížností na přehřátí během prodloužené práce. Přesvědčivý je deklarovaný výkon 900 wattů.

Vlastnosti:

výrobci úhlových brusek si oblíbili barvu aqua wave, a proto budeme mít v našem hodnocení opět výrobek v této barevné řadě. Tentokrát od dalšího německého výrobce nářadí. Tento model má všechny vlastnosti dobré brusky: rychlou výměnu kotouče díky aretačnímu mechanismu, přídavnou rukojeť, kterou lze umístit na levou i pravou stranu. Mimochodem, lze do něj vložit značkovací nástroj, tzv. scribbler. Musíte si ji však koupit zvlášť. Tlačítko napájení lze zajistit, aniž byste na něm museli držet prst. Ve stroji jsou integrovány komponenty pro pozvolný rozběh, což je u této brusky důležitý detail, který se u těchto modelů dříve nevyskytoval. Elektronické plnění tohoto spotřebiče je všeobecně chváleno: v případě nouze se jednoduše vypne a znovu nastartuje. Otáčky jsou nastavitelné, takže se přizpůsobí různým materiálům. Kryt se otáčí jedním pohybem, takže není potřeba šroubovák.

Charakteristika:

Hned si ujasněme, že deklarovaný výkon 1100 W nepotřebujete, můžete ušetřit 1000 a vzít si model stejné společnosti s výkonem o 200 W nižším. Je prakticky totožný, až na tuto výjimku. Nářadí od ruské společnosti slibuje svému majiteli dlouhou životnost. Kolik přesně. to nebylo možné najít v technických dokumentech této úhlové brusky. V recenzích uživatelů jsme však nenašli žádné stížnosti na přehřívání. K dispozici je regulace otáček a ovládání chuti soft-touch. Skvělá funkce. udržování otáček při zátěži. Kdo alespoň trochu pracoval s úhlovou bruskou, zná situaci, kdy během dlouhého broušení tvrdého materiálu začnou otáčky klesat. Nástroj si jednoduše neporadí. Teoreticky by se to u tohoto nástroje nemělo stát. Přídavnou rukojeť lze přemístit do dvou poloh. Kapotu lze otočit bez klíče. Výrobce doporučuje používat tento výrobek k čištění svárů, abrazivnímu řezání kovů, při práci s lopatkovými kotouči a závitníky (odstraňování rzi).

úhlová, bruska, regulací, otáček

Vlastnosti:

Jedná se o poměrně kvalitní a spolehlivé zařízení, které je vlastně umístěno nikoliv jako nástroj pro domácí použití, ale s vážným nárokem na profesionální použití. Pouze výkon motoru 1,3 kW! Počet otáček za minutu, ve srovnání s ostatními účastníky top, tento mlýnek nepřidal. Má však velký vliv na pohodlí. Lze řezat cihly, výztuž a beton až do hloubky 40 mm. Když jej vezmete do ruky, zjistíte, že konstruktéři věnovali tomuto nástroji spoustu času. Vše je čisté, zadek na zadek, plast je pevný. Rukojeť s ochranou proti vibracím. Má ochranu proti přehřátí, která při kritické teplotě vypne zařízení bez následků pro strojní zařízení, a také regulaci otáček. Čtyřmetrový kabel je snem mnoha domácích kutilů. Často si zákazníci musí náhradu vyrobit sami. S tímto modelem již nemůžete riskovat.

READ  Jak vypočítat počet otáček statoru rohové brusky

Charakteristika:

Pokud si to můžete dovolit, můžete zvážit koupi tohoto modelu. Je montován v Rusku. Pokud porovnáte jeho výkon s ostatními členy hodnocení nejlepších úhlových brusek, nic není vynikající. Stejný počet otáček, výkon 900 W, nastavitelná poloha rukojeti a otáčky. Podívejme se však blíže na jednotlivé nuance. Za prvé, držení je nenáročné. Pracuje po delší dobu bez přehřátí. Žádné stížnosti na rychlé selhání úhlové brusky. Ti, kteří již dlouho pracují ve stavebnictví, si mohou pamatovat tento nástroj z dávné minulosti. Motor v modelu 2021 se však změnil: zvýšila se účinnost, zlepšilo se vinutí. Přepracovaný bezpečnostní systém. Obsluha má k dispozici šest rychlostí. První z nich lze použít na stěny k odstranění barvy nebo k ošetření zrezivělých částí. Poslední z nich může snadno řezat výztuž. Místní uhlíkové kartáče mají dlouhou životnost. Pokud potřebujete mlýnek v domácnosti jen občas, můžete na výměnu tohoto spotřebního materiálu vůbec zapomenout.

Štítky: úhlová bruska bort, bort bws-1000-r, recenze úhlové brusky, levná úhlová bruska, úhlová bruska s nastavitelnými otáčkami, demontáž úhlové brusky bort

Mám jeden z nich, šňůra se změnila, regulátor se nabažil

Úhlová bruska Zubr-125-800 M3 za cca 2 ruble.Myslím, že také, a také volnou cenu. Ale použil jsem ho více než stokrát. Dokud je naživu, funguje dobře. 🙂

Nevím, mám malou úhlovou brusku Bort zapomněl, když jsem ji koupil, funguje jako hodinky.

Měl jsem Bort 910 úhlová bruska, rozbil v prvních šesti měsících, předal v záruce, odpověď přišla zpět, že tělo v lepidle, šel do něj, i když jsem ani otevřít to. Takže technologii této firmy už nevěřím!

Přetrvává přesvědčení, že nástroj této značky je stále nejlepší „loterie“. I když je to použitelné na všechno levné „Čína“. IMHO je lepší zaplatit o něco více, ale koupit si osvědčený model, než se přesvědčovat, že „Pokud se rozbije, vyhodím ho a koupím si jiný“.

Pokud vyrobí něco více či méně kvalitního, stojí to podobně jako Bosh, Hitachi, Makita 🙂

Doslova druhý den vybral úhlovou brusku pod 125 kolo, podíval se na recenze, a tak dále.д. Každopádně jsem si v obchodě koupil Makitu 9558 HN. Všechny nástroje. pro 4300r. Makita, protože má všechny náhradní díly pro každý model. a recenze jsou skvělé. Předtím jsem měl 2 stroje Diold, které byly v pořádku, a Hitachi od Leroye, který stále žije. Obecně platí, že druhá strana vřetena by měla být na normálním ložisku, nikoli na pouzdře.

Ještě bych dodal, že cena, kvalita a funkčnost Makity (to platí prakticky pro všechny její výrobky) jsou v dokonalém souladu. A v různých testech a srovnáních patří zcela zaslouženě mezi lídry.

V mé desce nejprve letěl regulátor, pak se drážky opotřebovaly, pracoval dva roky.

Drahý, rotor máš venku, protože máš střídavý motor. Na vaší fotografii není stator vůbec vidět. Vyfotil jsi rozdělovač? Co to je? „brnění“?

Jaký je rozdíl mezi kotvou a rotorem?? Stator je mimochodem vidět na úvodní obrazovce videa.

Kotva/rotor je pohyblivá část stejnosměrných/akustických strojů. Stator je stacionární část. V tomto případě se jedná o kotvu, nikoliv o stator, tj.к. Kolektor je v podstatě stejnosměrný měnič

Na 125 kol a 900 wattů je to trochu obrovské. Můj AEG 12-125xe je menší, výkonnější a dodává se s rychloupínací maticí a „pedál“ kryt, vibrační rukojeť, měkký startér, nastavení a kabel o délce čtyř metrů. A zde jsou rozměry téměř jako u úhlové brusky o výkonu 2 kW s 230 kotouči, výkon jako u šroubováku, ale jen 125 kotoučů a chudé příslušenství. Proč ??

Vzhledem k rozdílu v ceně nevypadá srovnání správně. Za cenu AEG můžete získat tři modely Bort. Pro ojedinělé práce kolem domu nemá smysl (to je jen můj názor) brát drahé nářadí. V případě živobytí bude přístup samozřejmě jiný.

Alespoň je na co se dívat. Tady však není nic a nevypadá to jako nápověda. ne v tom smyslu, že by to vypadalo ošklivě, ale v tom smyslu, že to na jedné straně nic nedělá. Je také nepříjemné dělat něco na stroji, řekněme, jako 230 mm úhlová bruska, ale že alespoň rychlost nebude prohýbat v okamžiku práce. Pro takovou sílu a kruh je nutná alespoň malá úhlová bruska a zde je monstrum. Jako obouruční zavírací nůž.Co se týče AEG. je pohodlnější něco vyrobit pouze s dremelkou s kotoučem, která jde prakticky všude a energicky řeže a brousí. (Nemám dremel, ale) „Sturm“, Třeba takhle. vlastnoručně vyrobené disky). Chci si objednat další 400 W dremel z Číny pro 6 mm trysky.

READ  Kolik let funguje elektrická sušička ledu?

To je na 125 krouťáků a 900 wattů trochu moc. Tady, řekněme, můj AEG 12-125xe, za prvé, je menší, za druhé, je výkonnější a za třetí, má rychloupínací matici a rychloupínač na „pedál“ kapotu, vibrační rukojeť, softstartér a seřízení, a drát je dlouhý čtyři metry. A zde jsou rozměry téměř jako 2 kW úhlová bruska pod 230 kruhem, výkon jako šroubovák, a tak pouze 125 kulaté a špatné vybavení. Proč?

Ahoj.Mám téměř stejný, jen 1300w.Vyměnili jste šňůru nebo ne??

Ne, nepoužíval jsem. Nepoužívám ho každý den, ale myslím, že má dobrou šňůru

Opraváři říkali, že jejich šňůry dlouho nevydrží.

No, já ji mám už delší dobu srolovanou, takže zůstává kolem jednoho metru, někdy i méně. na fotce je vidět, že v mých podmínkách nejsou 4 (nebo kolik) metry vždycky nutné. Kartáče jsou původní, mazivo v převodovce se neměnilo. Od „“ Jediným problémem je, že kapota je zanesená abrazivem, ale to je asi případ každého a v podstatě se toho můžete zbavit pískovačem nebo jednoduchým kartáčem na prach.Mám to pro ne zvlášť časté (snad, thud, thud, thud, thud, thud) karoserie a tam je vždy potřeba přepnout řezací kotouč na broušení nebo dz on tak co, obecně, žonglování kotouče 0.8-1 mm, 6 mm a kolo, i když tam je elektrický pilník, ale já jsem znuděný s pásky, aby to udělal, někdy odletí jen tak v cestě, takže v případě, že délka švu je velký. I brousit kruhy. Alespoň obecný pohled.

nejlepších akumulátorových úhlových brusek 125 mm

Při nákupu akumulátorových úhlových brusek je důležité vědět, podle čeho se rozhodovat. Každý model má jinou úroveň účinnosti a výkonu, což znamená, že je důležité prozkoumat všechny výhody úhlové brusky.

Makita DGA504RME

Akumulátorová úhlová bruska Makita dga504 je výkonné profesionální nářadí s vysokým výkonem. Používá pracovní kotouč o průměru 125 mm. úhlová bruska je vybavena bezkartáčovým motorem, což znamená nízkou spotřebu energie, kompaktnost a odolnost. Automatické nastavení rychlosti řezání v závislosti na zatížení. Ochrana proti přetížení, funkce pozvolného startu, systém stabilizace otáček.

Dobře vypadající design.

Lehké a odolné tělo.

Lze držet v různých úhlech.

Systém ochrany proti přetížení.

Dvě baterie.

Bosch GWS 180-Li 4.0 Ah x1, pouzdro GAL 18V-40 (06019H90R1)

Akumulátorová úhlová bruska GWS180-LI má vysoce výkonný bezkartáčový motor, který odpovídá modelům s příkonem 700 W, krásný design a ergonomickou rukojeť, která je optimalizovaná pro řezání v různých podmínkách.

Výkonná baterie.

Pozvolný start.

Slušná rychlost.

Neobvyklý design.

Metabo W 18 LTX 125 Quick 4.0 Ah (T0333) 2021

Metabo. vysoce kvalitní, robustní a odolná úhlová bruska. Rychle odvede práci bez ztráty výkonu. Rychlý systém Metabo pro výměnu nástrojů bez dalšího příslušenství. nástroje.

Kompaktní a praktické pouzdro.

Zajímavý design komponentů.

Výkonná baterie.

Technologie Ultra-M.

Baterie s indikátorem kapacity.

DEKO DKAG20-125 1.5 Ah x2

Úhlová bruska DEKO DKAG20-125 je univerzální stroj, který se používá k řezání, broušení a hrubování kovových a zděných stavebních materiálů. Úhlová bruska s tímto akumulátorem je vhodná i pro kombinované broušení.

úhlová, bruska, regulací, otáček

Stroj vyniká kompaktním a praktickým krytem, který mu spolu s nízkou hmotností dodává kompaktní a praktický vzhled. rukojeť zajišťuje pohodlí i při dlouhodobé práci se stavebním materiálem. Jako zdroj energie je v modifikaci použita dobíjecí baterie, která poskytuje volnost pohybu a umožňuje používat zařízení v místech bez elektrické energie.

Nízká hmotnost.

Dobře padne do ruky.

Příjemný design.

Úhlová bruska Interskol 125/18V 4.0 Ah x1

Není to jediná akumulátorová úhlová bruska v sortimentu Interskol. Na jeho základě byl vytvořen podobný model s nastavitelnými otáčkami vřetena. úhlová bruska-125/18 VE. Regulátor otáček je umístěn na spodní straně rukojeti, nad slotem pro baterii. To je jediný rozdíl mezi modely.

Top 50 nejlepších kempinkových stanů. Hodnoceno pro rok 2022

Je třeba také poznamenat, že tato úhlová bruska je stejně jako mnoho dalších nástrojů Interskol součástí systému MST.

Vysoký výkon: 5 řezů za 41 sekund.

výkonná baterie.

Kompaktní a praktické pouzdro.

Model je dodáván s lithium-iontovou baterií.

Jak vybrat úhlovou brusku pro domácnost?

Při zvažování nákupu brusky je vhodné věnovat pozornost především následujícím parametrům:

 • sílu. Záleží na množství práce, kterou můžete udělat, na produktivitě;
 • možnost nastavení rychlosti tak, aby pro každou úlohu byla vybrána optimální rychlost disku;
 • délka síťového kabelu;
 • nastavení rukojeti do různých poloh (dvě, tři) pro snadnější broušení nebo řezání materiálu;
 • přítomnost krytu, který chrání uživatele před střepy, prachem a jiskrami;
 • možnost výměny příslušenství bez použití tlačítek;
 • Další funkce, jako je prevence náhodného spuštění nástroje, antivibrační systém nebo ochrana proti zaseknutí nožů.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS