Úhlová bruska Sparky 125 s variabilním nastavením otáček

Úhlová bruska 125 s regulací otáček a pozvolným rozběhem: 10 nejlepších brusek

úhlové brusky s regulátorem nabízejí mnohem větší všestrannost a funkčnost. Možnost nezávislého nastavení rychlosti otáčení pro určitý typ materiálu umožňuje použití jednotky pro širší škálu aplikací.

Rozsah ovládání různých úhlových brusek je různý. Lineární rychlost obvodu disku roste přímo úměrně s poloměrem. Je však omezena na přibližně 80 m/s (vyšší rychlosti mohou disk zničit). Proto mají úhlové brusky s malým průměrem (115 mm, 125 mm) vysoké otáčky (cca 12 000 ot./min.). Tento rozměr má úhlová bruska pro domácnost s nízkým příkonem (do 1200 W). Měnič otáček těchto brusek má proto největší rozsah nastavení. Nejsou však vhodné pro intenzivní práci. Po 5-7 minutách udělejte přestávku, abyste zabránili přehřátí motoru úhlové brusky.

Pro velikost 150 mm. rozsah otáček je snížen na 2300-9000. A při použití 180mm kola. maximální rychlost nepřesáhne 8 tisíc. RPM. U lopatek s větším průměrem je rychlost ještě nižší. Tyto velikosti kol se používají v profesionálním nářadí, které může být v provozu až 6 hodin nepřetržitého provozu. Tyto stroje mohou mít výkon až 3 kW.

Úhlová bruska Makita GA4540C (úhlová bruska) s nastavitelnými otáčkami, průměr kotouče 115 mm.

V závislosti na aplikaci se obvykle volí následující otáčky:

Nastavení otáček na úhlové brusce automaticky řadí tento stroj do univerzální řady strojů určených pro různé druhy práce. Tyto brusky lze použít k řezání, broušení, obrušování, soustružení a leštění různých typů materiálů:

Při profesionálním použití tohoto nástroje proto není nutné používat jiné zařízení, pokud se mění ořezávaný povrch nebo tloušťka obrobku. To šetří čas a peníze. Není nutné mít pro každou aplikaci jinou úhlovou brusku. Stačí změnit polohu kotouče a rychlost otáček.

Úhlová bruska Makita 9565CV s nastavením otáček

Počet otáček se obecně upravuje pro následující úlohy:

 • Různé rychlosti řezání pro různé tloušťky kovů. Čím tenčí je materiál, tím pomaleji se musí kolo otáčet. V opačném případě není řez takový, jaký by měl být: při rychlém otáčení se kotouč může vychýlit do strany a řezná plocha je nerovná. Při řezání silnějších kovů nedochází k deformaci řezu a s úhlovou bruskou můžete používat vyšší řezné rychlosti.
 • Řezání jednoho typu kamene vysokou rychlostí může způsobit výmoly a nerovnosti v řezu. Jiné typy hornin naopak vyžadují vysoké otáčky. Z tohoto důvodu je třeba volit otáčky pro každou aplikaci zvlášť.
 • Broušení a leštění zpočátku vyžaduje proměnlivé otáčky. Nesprávná rychlost může způsobit poškození opracovávaného povrchu, např. při leštění automobilu.
 • Povrch diamantových kotoučů se při přehřátí rychle láme. Při jejich používání byste proto měli snížit rychlost.

Důležité! Při různých typech prací vždy individuálně přizpůsobte průměr a rychlost kotouče danému úkolu.

Pokud ovšem pravidelně provádíte stejný typ práce, např. řezání rohů tyčí nebo leštění povrchů, pravděpodobně nemá smysl kupovat úhlovou brusku s proměnlivými otáčkami. Koneckonců jsou tyto stroje mnohem dražší než běžné stroje.

Na druhou stranu při změně nebo rozšíření rozsahu práce může být vyžadována další funkce. A dříve odůvodněné úspory jsou dnes náklady v podobě dodatečného vybavení.

Další užitečné funkce

Kromě regulace otáček jsou tato zařízení vybavena dalšími funkcemi, které zajišťují jejich pohodlnou a bezpečnou obsluhu.

Hladké spuštění. Jednou z těchto funkcí je softstartér. Při rozběhu je rozběhový proud násobkem jmenovitého proudu. Takto vysoké hodnoty mají škodlivý vliv především na životnost vinutí motoru. Velké úhlové brusky také mohou kvůli své setrvačné hmotnosti při spouštění vyskočit z rukou obsluhy, což zvyšuje riziko zranění.

Úhlová bruska Makita GA6040C (úhlová bruska) s regulací otáček a pozvolným rozběhem

Abyste tomu předešli, je k dispozici funkce softstart. Jeho mechanismus je elektronický blok, který je zabudován do úhlové brusky a je navržen tak, aby omezoval rozběhový proud. Tato možnost zabraňuje výše uvedeným nepříznivým účinkům a prodlužuje životnost nástroje.

Pozor! Při práci s úhlovou bruskou je nutné dodržovat bezpečnostní opatření. V opačném případě hrozí nebezpečí zranění.

Ochrana proti neúmyslnému spuštění je další funkcí, která má zajistit bezpečnost obsluhy. Pro spuštění úhlové brusky je třeba stisknout dvě tlačítka. Jedna z nich má vždy podobu spouště ve spodní části rukojeti. Další na boku stroje. Lze jej spustit pouze současným stisknutím tlačítek.

Možnost rychlé výměny kotouče (M-Quick). Nutnost, pokud je třeba často měnit brusné kotouče. Díky tomu je možné po stisknutí tlačítka povolit pojistnou matici disku bez použití klíče. Společnost Metabo jako první vyvinula M-Quick. Později ji převzali i další výrobci.

ochranný kryt proti rušení. Během používání nezřídka dochází k zaseknutí disku. Důvodů může být několik

úhlová, bruska, sparky, variabilním
 • matice, která drží kotouč na místě, je uvolněná;
 • obrábění tvrdých materiálů tupými nástroji;
 • uvnitř obráběného tělesa se mohou nacházet pevná cizí tělesa;
 • Pracovní nástroj úhlové brusky není správně umístěn vzhledem k opracovávanému předmětu;
 • namontovaný kotouč neodpovídá parametrům (průměr, tloušťka, materiál atd.) úhlové brusky.

Speciální vlastnosti spotřebního materiálu pro brusky Sparky.

Řezný výkon a rychlost řezání různých předmětů je do značné míry závislá na kvalitě kotouče. Každá úhlová bruska vyžaduje specifickou velikost kotouče, protože nástroje mají různé rozměry a výkon.

READ  Jak řezat hliníkový roh pod 45 stupňů

K dispozici je celkem 5 různých standardních velikostí disků:

 • 115 mm je nejmenší možná velikost a je vhodná pro provádění malých prací;
 • Nejoblíbenější jsou kotouče o průměru 125 mm a v obchodech je možné zakoupit kotouče z různých materiálů;
 • 150 mm. umožňuje hrubé řezání, vhodné pro kov a cihly;
 • 180 mm. vhodné pro stavební a renovační práce
 • 230 mm. pro domácí účely se téměř nepoužívá, je určen pro velké výrobní provozy;
 • pro průmyslové aplikace, v domácnostech se používá zřídka.

Disk je považován za spotřební materiál a v případě potřeby musí být vyměněn. Použitelná plocha pro řezání je 1/3 nebo 1/4 celého průměru kotouče.

Úhlová bruska 125 mm s plynulým nastavením otáček

Vytvořeno pro použití při stavbě, renovaci a dokončovacích pracích. Stroj lze použít také k broušení povrchů a odstraňování starých nátěrů. Nástroj si snadno poradí s kovem, cihlami, kamenem, dlaždicemi a betonem. Má kompaktní rozměry, ale přesto je vybavena „výkonnou“ úhlovou bruskou.

Typ napájení: síťové, max. průměr kotouče: 125 mm, funkce: aretace vřetena, variabilní otáčky, příkon: 1000 W, max. otáčky kotouče: 11000 ot/min, funkce: zámek tlačítka napájení, pomocná rukojeť, hmotnost: 1.

úhlová, bruska, sparky, variabilním

Robustní a výkonná úhlová bruska pro dokonalé výsledky při broušení kovů. WEV 15-125 Quick má revoluční motor Metabo Marathon, který vyvíjí 1,5krát vyšší točivý moment než předchozí modely. výměna disku v.

Úhlová bruska Bosch GWS 660. kompaktní nářadí s vysokootáčkovým motorem a výkonem 660 W. Přímé chlazení motoru a přídavné větrací otvory chrání motor před přehřátím a zajišťují delší životnost nástroje. Na stránkách.

Úhlová bruska Metabo WEV 850-125 603611000 je vhodná pro všechny aplikace. Regulace rychlosti. Stroj se přizpůsobuje tvrdosti materiálu a systém automaticky podporuje. Pozvolný start. Po zapnutí se kotouč roztočí plynule, bez trhání nástroje.

Úhlová bruska Denzel AG125-1100 s vysokým výkonem 1100 W je ideální pro opracování kovu a kamene. Nastavení otáček nástroje v rozmezí 3000-11000 ot/min nabízí možnost nastavení optimálních otáček pro danou aplikaci. Možnost řezání materiálů do maximální tloušťky 35 mm.

Typ napájení: AC, max. průměr kotouče: 125 mm, speciální provedení: aretace vřetena, pomocná rukojeť, příkon: 900 W, balení: karton, max. Otáčky: 11500 ot/min, hmotnost: 2 kg

úhlová bruska MSHU-0.95-01 je určen k broušení a řezání kovů a jiných stavebních a konstrukčních materiálů bez přívodu vody v domácnosti. Křehké materiály je třeba zpracovávat s maximální opatrností, pr.

Ergonomie, výkon a kvalita konstrukce pro nejlepší výkon a dlouhou životnost. úhlová bruska vhodná nejen pro domácí použití, ale také pro profesionální použití. Dostatečný výkon (1000 W) a otáčky (11 000 ot./min.) zajišťují výrobu.

úhlová bruska Vega úhlová bruska VG-1300E 125 mm., 1300 W., nastavení rychlosti

Bruska Parma úhlová bruska-01-125/800RK určená k čištění a broušení různých povrchů.Disk je krytý nárazuvzdorným krytem, který chrání uživatele před poškozením.Měkký start slouží k zapnutí nářadí bez trhání omezením rozběhu.

Úhlová bruska Parma úhlová bruska-01-125/800RK (02.026.00009), 125 mm černá/červená

Úhlová bruska od jednoho z lídrů ve vývoji stavebního nářadí se vyznačuje kompaktními rozměry a poměrně silným výkonem 720 W. Kotva a stator jsou chráněny speciálním lakem, který zajišťuje trvalý bezporuchový provoz.

Popis 230 V příkon 1100 W průměr kotouče 125 mm. Otáčky při volnoběhu: 0-11000 ot/min Možnost nastavení otáček

úhlová bruska „ENERGOPROM Home Master“ 1100W 125mm s regulací otáček

Max. průměr kotouče: 125 mm, funkce: aretace vřetena, nastavitelné otáčky, přídavná rukojeť, pozvolný rozběh, motorová brzda, příkon: 1700 W, max. otáčky kotouče: 10500 ot/min, hmotnost: 2.53 kg

Bezkartáčová úhlová bruska DeWALT DWE4369, 125 mm, 1700 W s nastavitelnými otáčkami

Popis Profesionální model s ochranou proti prachu a pohonem s proměnlivými otáčkami, vhodný pro každodenní intenzivní používání. Vybaveno japonskou ocelovou převodovkou. Vinutí motoru je chráněno osmi vrstvami laku. Chráněno proti.

Úhlová bruska FAVOURITE (úhlová bruska) 1000 W 125 mm bezprašná S variabilním nastavením otáček

Úhlová bruska Sturm AG9514E je vhodná k řezání a broušení různých materiálů. Údržbová jednotka je umístěna na vnější straně, což umožňuje snadnou výměnu uhlíkových kartáčů. Kryt chrání nástroj před vniknutím brusného prachu a také prodlužuje jeho životnost.

Úhlová bruska Sturm AG9514E 125 mm 1100W s proměnlivými otáčkami

Optimální kombinace ceny a kvality, výkonu a hmotnosti pro domácí použití. S úhlovou bruskou s nastavitelnými otáčkami od společnosti Lepse z Kirova můžete snadno brousit, brousit, řezat kov, zpracovávat beton, kámen a cihly.Plynulý start úhlové brusky.

úhlová, bruska, sparky, variabilním

Úhlová bruska Sparky

Typ napájení: síťové, max. průměr kotouče: 230 mm, funkce: aretace vřetena, příkon: 2000 W, max. otáčky nože: 6600 ot/min, funkce: zámek tlačítka napájení, přídavná rukojeť, hmotnost: 4.50 kg

Úhlová bruska od jednoho z lídrů ve vývoji stavebního nářadí se vyznačuje kompaktními rozměry a poměrně dobrým výkonem 720 W. Speciální lak chrání kotvu a stator pro nepřetržitý provoz za všech podmínek.

Typ napájení: síťové, max. průměr kotouče: 180 mm, funkce: aretace vřetena, pozvolný rozběh, připojený výkon: 2200 W, max. otáčky talíře: 8500 ot/min, speciální provedení: zámek tlačítka napájení, pomocná rukojeť, hmotnost: 5 kg.40 kg

Úhlová bruska Makita 9565HZ vyžaduje příkon pouze 1100 W při otáčkách 11 000 ot/min. Stroj je určen pro kotouče o průměru až 125 mm. Jako pojistka je k dispozici kovový kryt. Hmotnost 2.4 kg.

Úhlová bruska Makita 9562 CVH je určena k řezání a broušení. Zámek vřetena pro rychlou a snadnou výměnu příslušenství. Měkký start pro práci bez trhání. Pro udržení stálého množství.

READ  Akumulátorová úhlová bruska Metabo s nastavením otáček

Úhlová bruska Makita 9562 CH pracuje hladce a bez trhání díky speciálnímu systému pohonu s kluznou spojkou. Výkonný motor (1200 W) pro hladké řezání kamene. Plně chráněný mechanismus úhlové brusky.

Typ napájení: AC, max. průměr kotouče: 125 mm, speciální konstrukce: aretace vřetena, aretace tlačítka napájení, pomocná rukojeť, příkon: 1000 W, balení: karton, max. otáčky kotouče: 11000 ot/min

Dvouruční úhlová bruska WORTEX AG 2326-2 v provedení cor. (2100 W, kotouč 230×22 mm, pozvolný rozběh, otočná rukojeť) (AG2326200029)

Napájení: napájení ze sítě, max. průměr kotouče: 125 mm, funkce: aretace vřetena, příkon: 850 W, max. otáčky kotouče: 10000 ot/min, speciální konstrukce: zámek tlačítka napájení, pomocná rukojeť, hmotnost: 1.70 kg

Číslo 1. Bosch PWS 650-125: Funkce a cena

Příkon 650 W
Max. rychlost disku 11000 otáček za minutu
Max. průměr kotouče 125 mm
Hmotnost 1.9 kg
Cena 2 414 ₽

Bosch PWS 650-125: Výhody a nevýhody

Tichý provoz modelu;

Plní svou primární funkci;

Atraktivní poměr ceny a výkonu;

šňůru jako výhodu;

Snadné ovládání;

Kvalita provedení;

Jak vybrat dobrou úhlovou brusku

Průměr disku

Kotouč je hlavním spotřebním materiálem úhlové brusky. Je to kotouč, který řeže, brousí a čistí. Při volbě průměru je důležité vzít v úvahu, že „využitelná plocha“ kotouče, a tedy i hloubka řezu, je přibližně čtyřikrát menší než průměr kotouče. To znamená, že se odřízne pouze nejvzdálenější 1/3 až 1/4 kotouče. Kotouče jsou k dispozici v 5 průměrech:

 • 115 mm. nejmenší kotouč. Kvůli malé hloubce řezu (pod 25 mm) není vhodný pro běžné řezání, ale hodí se pro drobné práce a broušení. Stále existují kotoučové brusky s kapacitou 100 mm, které jsou ideální pro broušení a leštění, ale jsou vysoce specializované a v domácnostech velmi vzácné.
 • 125 mm. nejoblíbenější velikost kotouče pro domácí úhlové brusky s hloubkou řezu přibližně 40 mm. S kotouči pro různé aplikace lze řezat téměř všechny materiály;
 • 150 mm je vhodný pro řezání betonu, cihel a kovových trubek;
 • 180 mm je ideální pro renovace a stavební projekty;
 • 230 mm. kotouče pro profesionální úhlové brusky s hloubkou řezu až 70 mm, zřídka používané pro domácí účely. Čím větší je kotouč, pro který je úhlová bruska vhodná, tím těžší je celý přístroj.

Power

Zajišťuje stabilní provoz při zatížení a umožňuje pracovat dlouhou dobu bez přerušení. Výkon brusek na plech se pohybuje od 0,5 do 2,6 kW a není přísně vázán na velikost disku, to znamená, že se můžete setkat se strojem s diskem o kapacitě 125 mm jako 600 W a 1,5 kW. Pro domácí použití postačí úhlová bruska o výkonu 600-900 kW. Pro časově náročnou a těžkou práci s těžkými brusnými kotouči se vyplatí zvolit variantu s výkonem 1,5 kW nebo vyšším.

Rychlost

Klíčovým kritériem pro výběr úhlové brusky jsou otáčky nástroje měřené v otáčkách za minutu (ot/min). Díky variabilním otáčkám je univerzální. jeden nástroj lze použít k broušení, řezání, soustružení a dokonce i k leštění.

Typické rychlosti v závislosti na aplikaci jsou následující:

 • do 3000. broušení na plocho
 • 3. 4 tisíce. zpracování dřeva;
 • 4. 5k. práce s kovem, bez řezání
 • 5. 7 tisíc. řezání kamene a betonu;
 • 7. 10 tisíc. řezání kovů.

RPM

Označuje otáčky vřetena, na kterém je pohon namontován, a mohou být až 7000-9000 ot/min u modelů s velkými kotouči a až 12000 ot/min u modelů s malými kotouči. Dobré brusky mají manuální regulaci otáček, která v případě potřeby otáčky sníží.

Počet úchytů

Na tomto parametru závisí pohodlí a bezpečnost. úhlové brusky mohou být jednoruční nebo obouruční. První možnost je běžná u relativně lehkých modelů, a to jak domácích, tak profesionálních. Lehkou úhlovou brusku lze jednoduše držet v pouzdře druhou rukou. Obouruční úhlové brusky. profesionální a poloprofesionální modely pro těžké práce, které vyžadují fyzickou sílu a pevný úchop pro efektivní a bezpečnou práci. Úhlová bruska by měla mít pogumovanou rukojeť nebo systém tlumení vibrací.

Další funkce

Kvalitní úhlové brusky mají užitečné funkce, které vám usnadní práci a prodlouží životnost úhlové brusky. Tyto vlastnosti jsou známkou profesionální aplikace a mají významný vliv na cenu. Ty se také nacházejí v mnoha dobrých domácích nástrojích:

 • „Měkký start (bez trhavého rozjezdu);
 • automatické vypínání kartáčů v případě krátkodobého výpadku proudu;
 • Automatické vyvažování kotouče (snižuje kmitání kotouče způsobené nerovnoměrným broušením, a tím i vibrace v rukou);
 • Tlačítko zapnutí/vypnutí lze zajistit pro nepřetržitý provoz;
 • Možnost výměny krytu bez použití nářadí;
 • Automatické (elektronické) nastavení rychlosti otáčení disku;
 • zlepšená ochrana statoru a kotvy proti prachu;
 • systém odsávání prachu (speciální tryska pro připojení stavebního vysavače).

Výběr plastického maziva a jeho použití na převodovku úhlové brusky Sparky

Výrobci úhlové brusky Sparky doporučují používat k mazání nástroje plastické mazivo Liver T-0-1,00 kg. Je však povoleno používat maziva speciálně určená pro mazání převodovek strojů s výkyvným mechanismem v tuzemsku. V současné době existuje široká škála maziv pro stroje na vyklízení.

Vysoce kvalitní převodové mazivo pro úhlové brusky si můžete připravit i doma.

Stačí použít mazivo, které velmi dobře přilne ke kovovým povrchům a při vysokých rychlostech se obtížně odděluje. Z vědeckého hlediska by základní mazivo mělo mít zvýšenou přilnavost.

Jako základ, který splňuje požadavky, je nejlepším mazivem pro kloubové spoje v automobilech. Jako základní mazivo použijte SchRUS-4. Přidejte tuk TAD-17 pomocí mazací pistole a důkladně promíchejte, dokud nebude mít konzistenci husté zakysané smetany. K míchání tuku použijte vrtačku s podomácku vyrobeným míchadlem.

Vložte tolik maziva, kolik se vejde do poloviny objemu skříně převodovky.

READ  Bosch 125 bruska s otáčkami

Mazivo pro převodovky

Mazivo se nanáší po důkladném odstranění starého maziva. K důkladnému a úplnému odstranění starého tuku se doporučuje použít fén, který starý tuk zahřeje a snadno jej vysaje ze všech nepřístupných míst

úhlová bruska (úhlová bruska) Sparky. nalezeno 443 položek.443 položek

Úhlová bruska od jednoho z lídrů na trhu stavebního nářadí se vyznačuje kompaktními rozměry a výkonem více než 720 W. Speciální povrchový ochranný lak chrání kotvu a stator a umožňuje nepřetržitý provoz za všech podmínek.

typ napájení: síťové, max. průměr kotouče: 125 mm, speciální konstrukční prvky: aretace vřetena, aretace tlačítka napájení, pomocná rukojeť, příkon: 730 W, balení: karton, max. otáčky kotouče: 10000 ot/min, hmotnost: 1.80 kg

úhlová bruska, 1050 W, 10000 ot/min, vřeteno M14, kotouč 125 mm, 1.7 kg

Typ napájení: AC, max. průměr kotouče: 125 mm, speciální konstrukce: přídavná rukojeť, příkon: 910 W, balení: krabice, max. otáčky talíře: 11000 otáček za minutu

AG 124. Určeno k broušení a čištění různých povrchů a k řezání malých tlouštěk plastových a kovových dílů. Díky nízké hmotnosti a pohodlnému držení lze úhlovou brusku používat v různých polohách a v situacích, kdy je omezený prostor.

Napájecí napětí: AC, max. průměr kotouče: 125 mm, funkce: aretace vřetena, regulace otáček, příkon: 1010 W, max. otáčky kotouče: 11000 ot/min, funkce: zámek tlačítka napájení, pomocná rukojeť

Kompaktní, praktický model s vylepšenou manipulací pro jistou práci ve stísněných prostorech a nad hlavou.S tímto nástrojem lze provádět veškeré řezání, škrábání a broušení kovů, keramických obkladů, cihel a kamene.Vzácné.

Bort BWS-905-R. kompaktní a praktická úhlová bruska. Je to ideální nástroj pro všechny příležitosti. Velmi tenký design (pouhých 190 mm) je považován za jeden z nejpohodlnějších ve své třídě. Rotor je chráněn přídavnou směsí a kapronovou páskou, která chrání vinutí před poškozením.

Úhlová bruska vortex 125/1100 se používá k broušení, čištění povrchu nebo řezání materiálu. kovová skříň převodovky zajišťující dlouhou životnost. Rukojeť lze uzamknout ve dvou polohách pro pohodlnou práci. podlouhlé tělo.

Úhlová bruska Bort BWS-1000-R. výkonná úhlová bruska s průměrem kotouče 125 mm. Ideální pro domácí dílnu nebo hobby místnost. Při dostatečném výkonu zůstává nářadí lehké a relativně malé. úhlová bruska má.

úhlová bruska, 750 W, 10000 ot/min, vřeteno M14, kotouč 125 mm, 1.6 kg

Úhlová bruska Zubr úhlová bruska-125-800 M3. je vysoce výkonné elektrické nářadí s výkonným 800 W motorem. Je vhodný k odstraňování otřepů a řezání kovových obrobků a k opracování betonu, přírodního kamene nebo litého kamene. Díky.

Typ napájení: síťové, max. průměr kotouče: 125 mm, funkce: aretace vřetena, regulace otáček, absorbovaný výkon: 1000 W, max. otáčky kotouče: 11000 ot/min, speciální provedení: zámek tlačítka napájení, pomocná rukojeť, hmotnost: 2.

Malá jednoruční úhlová bruska. Kompaktní, univerzální nástroj s kompaktními rozměry a nízkou hmotností pro broušení a řezání různých materiálů s nejběžnějším průměrem nástroje 125 mm. Zmenšený průměr motorové jednotky zajišťuje pohodlný pohyb.

Typ napájení: síťové, max. průměr kotouče: 150 mm, funkce: aretace vřetena, příkon: 1300 W, max. otáčky kotouče: 9500 ot/min, speciální provedení: tlačítkový zámek, pomocná rukojeť, hmotnost: 3 ks.40 kg

Profesionální dvouruční úhlová bruska. Vhodné pro abrazivní řezání v kovových konstrukcích, broušení, obtahování svarů. Praktické pro všechny aplikace, kde je vyžadována střední velikost brusného kotouče.Výkonný, robustní, pancéřovaný motor řady C. nízký točivý moment.

Úhlová bruska Metabo W 750-125 je spolehlivý model od důvěryhodného výrobce. Společnost má dlouholeté zkušenosti s konstrukcí strojů, zohledňuje všechny nuance a používá kvalitní komponenty.Úhlová bruska Metabo W 750-125 s ochranným krytem.

Konstantní elektronika v kombinaci s robustní, odolnou mechanikou a rychloupínacím krytem. Model AG9012TE je jasnou jedničkou na trhu. Kompaktní, praktický model s vylepšenou manipulací pro jistý provoz v omezených prostorech a při práci nad hlavou. Stroj je schopen vyrobit.

Typ napájení: síťové, max. průměr kotouče: 125 mm, funkce: aretace vřetena, variabilní otáčky, příkon: 850 W, max. Otáčky: 11 000 ot/min, konstrukční prvky: tlačítkový zámek, pomocná rukojeť, hmotnost: 2 ks.

Úhlová bruska Hitachi G13SS2 má motor o výkonu 600 W a 11 500 ot. Hmotnost nástroje usnadňuje řezání nebo broušení nad hlavou i v těsných prostorech. Pro snadnou a bezpečnou výměnu nástrojů.

Typ napájení: AC, max. průměr kotouče: 125 mm, funkce: aretace vřetena, regulace otáček, systém stabilizace otáček, ochrana proti přetížení, pozvolný rozběh, připojené zatížení: 1400 W, max. otáčky kotouče: 7500 ot/min, konstrukční vlastnosti.

Úhlová bruska Metabo WEV 850-125 603611000 vhodná pro všechny aplikace. Nastavení rychlosti. Stroj se přizpůsobuje tvrdosti materiálu a systém automaticky podporuje. Soft-start. Otáčení nože se spouští plynule a nedochází k trhavým pohybům.

Typ napájení: síťové, max. průměr kotouče: 230 mm, funkce: aretace vřetena, pozvolný rozběh, příkon: 2000 W, max. otáčky nože: 6600 ot/min, speciální konstrukce: zámek tlačítka napájení, pomocná rukojeť, hmotnost: 5 ks.70 kg

Typ napájení: AC, max. průměr kotouče: 125 mm, speciální konstrukční prvky: aretace vřetena, aretace spouště, pomocná rukojeť, příkon: 1100 W, balení: krabice, max. otáčky lopatek: 11000 ot/min, počet lopatek: 1

Výrobek v kompaktním provedení pro řezání, broušení, odjehlování a odstraňování otřepů v domácnosti, garáži, dílně. Pohodlná rukojeť pro bezpečné držení, přídavná rukojeť na levé a pravé straně, umožňuje pohodlné používání a plnou kontrolu nad výrobkem během řezání.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS