Umyjte trávu na vyžínače pro trávu. nevýhody

Umyjte trávu na vyžínače pro trávu

O výběru kritérií Tento materiál je subjektivní, ne reklama a neslouží jako průvodce při nákupu. Před nákupem musíte konzultovat s odborníkem.

Majitelé venkovských domů potřebují plynový trimr pro trávu, aby si udržel svůj osobní pozemek v perfektním stavu. Toto mobilní zařízení může pracovat na nerovných plochách, v blízkosti plotů a základů. Současně může štětec zvládnout nejen měkkou nízkou trávu, ale také plevele a pouzdra. Ruský trh představuje širokou škálu plynových trimrů. Jsou charakterizovány náklady, výkonem a manévrovatelností. Chcete-li vybrat vhodný model pro vaše stránky, musíte dodržovat doporučení našich specialistů.

Vlastnosti použití trimrů

Byliny byliny zastřihovač s rybářskou linkou, lze použít v blízkosti: domy a další budovy, ploty a živé ploty, stromy a keře, postele a záhony, záhony, pruty v zahradním pozemku.

Takové pohodlné a co je nejdůležitější, účinné zařízení, jako je vyžínač pro trávu, existuje v několika variantách:

umyjte, trávu, vyžínače, nevýhody

Jak je jasné ze jmen, typy zastřihovačů pro trávu jsou znatelně odlišné od sebe. Bez ohledu na typ tohoto nástroje, jeho řezný prvek může být únik vyžínače. Samozřejmě, ochucené v trimrové cívce pro trávu Leske pro zastřihovač není nekonečný. A dříve nebo později bude nutné jej nahradit novým.

Průtok přímo závisí na frekvenci používání zařízení a stupnici provedené práce. Čím více trávy je zkosený a tím častěji se nalije vyžínačem pro trávu, čím je aktivní v něm, strávený v zastřihovači. A tím co rychleji skončí. V tomto ohledu vyvstává otázka: Jak doplnit linku pro zastřihovač v trimrové cívce pro trávu?

Daleko od každého zná odpověď na tuto otázku. Ale vinutí rybářské linie na cívce hraje důležitou roli v práci zastřihovače pro trávu. Chcete-li funkci normálně fungovat, je velmi důležité pokrýt nový řádek pro zastřihovač k cívce. O tom, jak změnit únik pro zastřihovač na zastřihovači a bude v tomto článku projednána.

Ke každému zastřihovači doporučuje výrobce obložení pro vyžínač nebo kabel, určitý průměr. cívka je vyrobena pod ním. Může být od 1,2 do 4 mm: je třeba zobrazit podle pokynů, jaké velikosti rybářské linky jsou platné pro váš nástroj. Například, mnoho trimerů s maximální hodnotou je 3 mm (doporučeno pro tuhou trávu). silnější kabel nebude určovat. Pro sečení mladé, měkké vegetace je vhodná tenká čára pro vyžínače o průměru 1,2. 1,6 mm. Také při výběru, věnujte pozornost struktuře šňůry: kolo je nejodolnější a vhodné pro hrubou trávu, kudrnaté. pro měkké, zkroucené nebo se zářezy. pro tenké stonky. V závislosti na tom, která tráva roste na místě. trávník nebo plevel, koupit příslušné spotřební materiál. Délka vinutí může být z několika desítek do několika set metrů, jeho cena závisí. Je třeba pocházet z objemu nadcházející práce. Pokud je vyžínač trávy používán na soukromé farmě, není třeba kupovat jeden až 100 m.

Je důležité vědět! Koupit pouze trimmer značkové linky doporučené výrobcem zastřihovače pro trávu. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a má trvanlivost. bude dokonale odříznout trávu a ne tak rychle.

Pro jeden tankování rybářské linky v cívce potřebujete segment od 2 do 4 m. vše závisí na jeho tloušťce a doporučení výrobce. Pokud máte více, pohyb rybářské linky bude obtížné a v procesu práce mohou být problémy s protahováním nových konců. Udělejte požadované číslo a odřízněte nůž.

Užitečné rady: Umístěte segment kabelu ve vodě po dobu 30 minut, pak se stane elastickým a silnějším.

Pro vložení čáry pro zastřihovače v hlavě Trimmer, musíte jej odstranit z nástroje. V závislosti na konstrukci to lze provést stisknutím skříňky nebo spřádacího jehněčího. Věnujte pozornost směru nitě. vpravo nebo vlevo. a v závislosti na tomto otočení jehněčího. Typicky je směr otáčení indikován šipkou na skříni hlavy zastřihovače. Doporučuje se provádět tuto operaci v rukavicích. prsty nebudou sklouznou a ruce se neznečistí.

Demontáž hlavy mozosti

Sušička pro zastřihovač je navinuta na cívce, která je skryta v těle hlavy vyžínače. Chcete-li se k tomu dostat, musíte prvek rozebrat. V případě, že jsou bloky-zámky, když na ně kliknete, kryt skříně se snadno odstraní. Někdy demontáž provádí podporou případu.

READ  Jak změnit únik pro zastřihovač na vyžínače HUTER

buď opatrný! Nezapomeňte, ve které sekvenční položky jsou nainstalovány, jak uvnitř hlavy je pružinový a uzamykací šroub. Jemně složit všechny detaily na jednom místě, aby nic neztratilo a nemá žádné problémy při montáži.

Oříznutí hlavy se liší ve struktuře, typ cívky a principu tažení rybářské linky. Nesouhlasíte případ, uvidíte cívku a určit, do jakého typu patří. Existují produkty se stranou uprostřed, které odděluje cívku na horní a dolní části pro každý konec rybářské linky. V produktech bez vinutí pevné pevné látky. Takže proces je jasnější, navrhujeme použít stůl.

Vinutí rybářská linka na cívkách různých typů

S oddělovací stranou

Bez oddělení pátého

Popsali jsme, jak vítřit vyžínače rybářskou linku v trimrové cívce pro trávu se dvěma knírkem. To je nejčastější volba. Ale existují i ​​jiné způsoby. Například, pokud jeden knír v hlavě Mosica, pak se vinutí provádí bez skládání úniku pro vyžínače. Otáčejte ve směru uvedeném na pouzdru cívky a volný konec kabelu je dočasně upevněn ve slotu v případě. Pro vyžínače se čtyřmi hektary jsou čtyři krátké segmenty spotřební, které jsou zasunuty do otvorů již smontované hlavy.

Užitečné rady: Při navíjení rybářské linie, jednat úhledně, neotahujte ho tak, že to nesedí v cívce velmi těsně. Je nutné zajistit jeho volný pohyb na pozdější tahání.

Montáž Trimmer Head

Po sušičce pro zastřihovač je navinut na cívce, je nutné sbírat pouzdro. Cívka je tak, že konce rybářské čáry mohou být vytaženy v výstupních otvorech hlavy vyžínače. Sloty v cívce, kde byly dočasně vloženy, nedovolí jim sklouznout. Pokud nejsou žádné takové sloty, držte konce prsty, když vložíte cívku do pouzdra. Po natahování volných konců je víko uzavřeno ve výstupu a upevněte jej západkami nebo twist. Nainstalujte hlavní hlavu na vyžínače pro trávu a vytáhněte konce rybářské linky na požadovanou délku, takže během provozu neublížily ochranné pouzdro. Připravený! Můžete začít pracovat!

Tak, teoreticky znát algoritmus pro nahrazení rybářské linky v hlavě vyžínače, můžete snadno a rychle vyrovnat s tímto úkolem. Hlavní věc není spěchat a před první náhradou pečlivě zkontrolujte design bug. Pokud existují potíže s demontáží případu, můžete vždy odkazovat na návod k použití, kde jsou definovány fixační mechanismy. Pomůže to vyhnout se poruchám nedbalostí. Kupte si sušičku pro zastřihovač a další spotřební materiál pro zastřihovače můžete v našem internetovém obchodě.

Jak se sekat trávu v zemi

Dnes bude o prvním nástroji zahradní energetický nástroj od velkého souboru, který jsem dostal do venkovského domu. dobíjecí trimrů greenworks s bezkartáčovým motorem.

Dáváme plevelům, abychom se vrátili, dáváme náš pozemek a okolí v pořádku. Jít!

Takže máme baterie vyžínač pro trávu GreenWorks GD40BC, síťovou nabíječku a dvě baterie s napětím 40 voltů a kapacitou 4 Ah. Všechny tyto komponenty se prodávají samostatně, t.na. Nabíječka a baterie jsou univerzální pro všechny elektrické nářadí z této série, proto není třeba je opět kupovat, pokud již máte.

Tento model vyžínače pro trávu se vztahuje na semifinále. To už není amatérský účes, ale ne nepřetržité použití 8 hodin denně. V podstatě. Zlatá střední účinnost, snadná použití a spolehlivost. Hmotnost zastřihovače pro trávu sestavenou s „velkou“ baterií pro 4 AH asi 7 kilogramů.

Srdcem jakéhokoliv nástrojového nástroje je jeho motor. Zde je vysoce efektivní bezkartáčový motor série DigiPro. Na vrcholu může vyvíjet sílu v 1 kW! Obrovská výhoda podkladních motorů před klasickým kartáčem je plně elektronicky řízena seřízením výkonu (automaticky se zvyšuje, pokud se zátěže zvyšuje), nepřítomnost dílů (kartáče), vyšším točivým momentem a tichou práci bez vibrací.

Jako výživa se baterie používají ze sestavy baterií 18650. V instalaci baterie 20 baterií připojených v sérii a paralelně (2×10). Celková kapacita baterie 4 AH, její hmotnost je 1,3 kg. Také v této sérii jsou baterie dvakrát vyšší než hladší kapacita, 2 AH, jsou také kompatibilní s nástrojem z této série, ale v případě trimru budete muset upravit výdaje pod bateriemi s různou kapacitou.

READ  Jak je uspořádán elektrický vyžínač pro trávu

Ale baterie instalovaná na nabíječce vypadá. Napětí 40 voltů, nabíjecí proud 2.2 A. Jedná se o nabíječku s nízkým výkonem, takže doba nabíjení baterie 4 Ah je 120 minut a pro nabíjení baterie 2 ACS bude vyžadováno přibližně 1 hodinu. Mimochodem, v řadě nástrojů GreenWorks pro 80 a 82 voltů, je použita výkonnější nabíječka s nuceným chlazením (to vám umožní snížit dobu nabíjení více než 2 krát. Ale v praxi není absolutně kritické (navíc nabíjení bez nuceného chlazení není hluk). Samotná nabíječka může být zavěšena na zdi, v tomto formuláři použít mnohem pohodlnější. Baterie instalovaná na nabíjení je upevněna pomocí západky.

umyjte, trávu, vyžínače, nevýhody

Přesunutí na ovládací prvky. Tlačítko Start má blokování z náhodného lisu, síla na blokovací pružině je perfektní. nebude to náhodně zapnout trimmer pro trávu, ale také udržet tlačítko zámku není namáhavé. V blízkosti rukojeti je trojm segmentový indikátor provozního režimu, tlačítko ZAP / OFF a vyberte vysokou rychlost otáčení hlavy (10000 otáček za minutu). Red Indikátor informuje o vybití baterie.

Rukojeť ve tvaru D má pohodlnou přilnavost, a zde je docela vzácné, aby tyčinky střelců zastavily ve stehně (vlevo). Je třeba snížit zátěž z vyžínače pro trávu na rameni. Mimochodem, rukojeť ve tvaru D se spojuje s činkou přes gumový tlumič, který, jako by snižuje vibrace, což ve skutečnosti neexistují žádné bezkartáčové motory. Ramenní pás má spojení závěsu, které lze přesunout lišty. je nutné správně nastavit reproduktory pod operátorem. Upevnění je upevněno šroubem. Pro skladování může být tyč oddělen a vyžínač pro trávu bude dvakrát méně.

Správně nakonfigurován pod operátorem, který vypadá trimr pro trávu.

Řezací hlava má pracovní průměr 360 milimetrů a je vybaven poloautomatickou přívodní linkou. Pokaždé, když je spuštěn vyžínač zastřihovač, čára vyžínače se nastaví přibližně o 2 mm a s mírným poklesem hlavy na zemi (během zastavení), můžete vytáhnout obložení pro zastřihovač pro velkou délku.

Průměr použité rybářské čáry. 2 mm. Taková sušička pro zastřihovač umožňuje efektivně zvýšit i velmi husté houštiny keřů. Zahraniční linie pro kruhový zastřihovač, ale zvýšit produktivitu, můžete nainstalovat rybářskou linku pro čtvercový průřez s ostrými hranami. Také zahrnuty s vyžínačem je ocelový disk. řezačka kartáče. Je určen pro čištění území z houštiny malých keřů, se kterým není flexibilní rybářská linka pro vyžínač schopen vyrovnat se. Železný disk rotující rychlostí 10 tisíc revolucí za minutu. velmi nebezpečná věc.

Při práci s vyžínačem použijte Ochrana očí! A není možné být bez ochrany očí v poloměru 10 metrů od provozovatele. Trimmer pro trávu je vhodný pro práci jak v hustých houšti a v plochých prostorách. Zde jsem s levou rukou držící zastřihovač pro trávu pro bar, který je navržen tak, aby se zastavil ve stehně, v některých situacích může být pohodlnější než rukojeť ve tvaru D.

Zvláštní pozornost by měla být věnována převodovce, která se nachází na hřídeli zastřihovače pro trávu. Zde používá ozubený mechanismus pro vysílání točivého momentu na hlavě vyžínače umístěných pod úhlem k ose elektromotoru. Mimo jiné mohou být buržoazny změněny trysky. Viděl jsem řezačku, foukání a něco jiného. To znamená, že se jedná o standardizovaný výběrovou výběru. Na některých rozpočtových modelech, zastřihovači vytvářejí zakřivený tyč, ve kterém je hnací kabel nejen rychle zkažených, ale také přidává vibrace při práci. Je velmi zajímavé pozorovat, jak se výkon motoru automaticky zvyšuje, když se zvyšuje zátěž (v tlustých houšti). Špičkový výkon elektromotoru je téměř 1 kW, ale samozřejmě u takové energie funguje epizodicky. Byl jsem dost na kompletní náboj na baterii po dobu 1 hodiny z kalení houštin na pozemku, podél silnice a na území hraničícího s lesem. A dokonce i po tom, že jedna rozdělení náboje ze čtyř možných zůstalo na baterii. Pokud jsou zpracované oblasti větší, existuje vždy náhradní baterie, která může být nadále používána až do první nabíjení. Tímto způsobem můžete skutečně pracovat non-stop, ale nezapomeňte, že jak pro motor je zapotřebí v provozu.

Mimochodem, existuje několik tajemství, která umožní efektivněji pracovat s vyžínačem. Například, že zkosené byliny na hřídeli na hřídeli, musí být vysoké houštiny zvýšeny na dvě pasáže.

Nuance nahrazující rybářskou linku v zastřihovači

Výběr úniku pro zastřihovač, musíte odrazit z typu motoru. Pokud je závit příliš velký, bude odolnost vůči otáčení, respektive, motor bude neustále přehřát a brzy selže. Zvažte všechny funkce tankování rybářské linky v trimrové cívce pro trávu, video struktura pomůže správně provádět veškerou práci.

READ  Loď motor od zastřihovač pro trávu s vlastními rukama

Doporučení, jak změnit lubte zastřihovač na zastřihovači běžícím od elektřiny

Před nabíjením sušičky pro zastřihovače v elektrickém trimru pro trávu, musíte zvolit správný průřez vlákna:

 • Pro model s kapacitou motoru menší než 500 wattů, šňůra o průměru 1,3 mm nebo 1,6 mm;
 • Pro výkon více než 1 kW vyberte spotřební úsek s průřezem 2 mm.

Chcete-li podrobněji zjistit, jak vítřit únik pro zastřihovač na elektrické trimrové cívce pro trávu pomůže následující

Několik tipů, jak změnit únik pro zastřihovač na vyžínače benzínu

Mnoho uživatelů objasní, jak pokrýt sušičku vyžínače pro zastřihovač pro trimrů trávy, který pracuje na benzínu. Pro takový model věnujte pozornost sekačce hřídele:

Doporučení pro výběr

Intenzita aplikace. Nejlepší je začít hledat plynový vyžínač pro trávu z destinace.

 • Pokud je chata malá, tráva může být často namontována, můžete zůstat na nízkonákladových a kompaktních modelech domácností. Je-li to nutné, pravidelně přepravovat frézu kartáče, preference by měly být podávány sklopným modelům.
 • Majitelé velkých pozemků (více než 20 akrů) potřebují spolehlivé profesionální vybavení. Může pracovat dlouho s nejvyšší trávou nebo lze použít k odstranění křoví.

Typ benzínového motoru. Trávníky jsou vybaveny dvěma typy benzínových motorů.

 • Dvoudobé motory jsou nízké náklady a jednoduchý design. Ale při každé přívodu palivové nádrže by měl být plyn smíchán s motorovým olejem.
 • Čtyřtaktní motory přitahují potenciální kupce snadnosti provozu. Benzín se nalije do palivové nádrže a olej se vlije do motoru. Ale takové síly agregáty jsou dražší, budou obtížnější opravit.

Napájení. Motory štětců se liší v moci.

 • Nejproduktivnějšími jsou trimry pro trávu s 2,5-4,0 litrovými motory. S. Nejčastěji jsou tyto jednotky umístěny na profesionální vybavení.
 • Pro starší osoby jsou vhodné světelné modely s motory 1.0-2,0 litrů. S. Tento nástroj se může vyrovnat s malými bylinkami as malinovými procesy, ostružinami, švestkami.

Pohodlí v práci. Jak může kočka trvat hodně času, některé užitečné funkce pomůže snížit únavu operátora.

 • Anti-vibrační systém je nedílnou součástí profesionálních benzínových prýmen. Díky gumovým tlumičům tlumiče, vibrace z motoru nedosáhne rukou obsluhy.
 • Ramenní pás by měl rovnoměrně rozdělit zatížení tělesa obsluhy. Při nákupu, musíte věnovat pozornost snadnému nastavení a snadnému odstranění a nastavení pásu.
 • Stupeň únavy v ústech závisí na konstrukci rukojeti. Dvouložkové rukojeti ve tvaru písmene U jsou nejlépe přizpůsobeny. Každý z nich se snadno přizpůsobí ruku.

Montáž plastových potěrů: Výhody a nevýhody

Pokud během provozu úniku pro zastřihovač najednou končí a stále existuje spousta práce, pak není nutné hledat nový. Jeho funkce bude dočasně schopna provádět plastové svorky. Jsou to docela tuhý a schopný vyrovnat se s téměř jakoukoliv trávou.

Nevýhoda je v rychlém opotřebení. Účinnost plastových svorek, v tak nestandardních aplikacích, také nízké. Taková alternativa však může být vždy použita.

Instalace rybářské linky: Výhody a nevýhody

Někdy obyčejná rybářská linka pro vyžínač je instalována v zahradním bubeníka pro trávu, místo zvláštního času. je to jen ztráta času. Rybářská linka pro zastřihovač je příliš měkká a v době rychlejší než tradiční volba vymazána. Opravdu může sekat trávu, ale takové nestandardní použití je vhodné pro něj. Rybářská linka pro zastřihovač může být použita výhradně, jako náhradní volba, pokud není v ruce nic.

Mělo by být také třeba mít na paměti, že by to mělo být docela silné. Je lepší vložit stojan pro zastřihovač s tloušťkou alespoň dvou milimetrů do sekačky. Mimochodem, s jeho instalací mohou být potíže, pokud je v modelu zastřihovače pro trávu pokryté cívkou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS