V jaké pozici udržet benzotrimmer

Úložné sekačky na trávu v zimě. Zachování Motocos, benzotrimer

Moderní zahradnické vybavení je spolehlivý asistent na zahradník a dachank, což umožňuje efektivně, s nejnižší zátěží a úspory času péči o zahradu nebo v zemi. Zároveň nás může přivést na nejvíce inopportune moment, na jaře, kdy „horké“ dny začnou na přípravě, přistávací materiál výsadba, zahradní hádka a jarní tráva rychle a vzrostl. To může být jak nesprávné ukládání sekaček trávníku v zimě a není plně provedeno uchováním benzotrimeru, pro dlouhodobé skladování. Zvažte všeobecné konzervační tipy Sekačky, Motocos, benzotrimer pro zimní skladování. Tato doporučení budou spravedlivé pro přípravu na dlouhodobé skladování jakékoli technologie benzínové zahrady.

Tato otázka v mnoha aspektech je kontroverzní. Značné množství zahradníků se dodržuje názor, že značková zahradní technika, při používání vysoce kvalitních paliv a maziv, nevyžaduje přípravu na zimní skladování vůbec. A na pružině, po polevu a kyvné směsi benzínu nebo paliva, bez problémů bude pokračovat ve své práci.

jaké, udržet, benzotrimmer

Zároveň jsou podmínky pro skladování zahradního vybavení zcela jiné. Někdo si to může dovolit, aby udržel v teplé místnosti, a někdo má rozbije všechna zima v mokrém a mrazivém kůlně. Ano, a koncept „vysoce kvalitního paliva a maziv“ máme spíše rozmazané.

Můj názor je, pokud můžete během skladování benzínového motoru, aby se zabránilo ztrátě vlhkosti (Rosa), uchování válců a prvků zahradní zařízení pro zimu není nutné. Bude to stačit, aby jen vypustil a vyrobil pozůstatky benzínu nebo palivové směsi. Vzhled vlhkosti je možné se vyhnout několika způsoby: Udržujte motor při pokojové teplotě, nebo zajistěte vysoce kvalitní tepelnou izolaci motoru, skladovanou v husté zásuvce, s vnitřkem minerální vlny.

Kde udržet sekačka na trávu lépe?

Během jarní a letní sezóny se sekání trávy a plevele provádí několikrát a údržba trávy je vyčistit řezné díly a měnící se benzín a olej.

Když se sezóna používání tohoto nástroje projde, přichází čas na přemýšlení, kde je lepší uložit sekačku trávníku, takže po zimě to bylo ve stejném dobrém stavu, neporušil a nesrovnal opravu!

Aby vaše jednotka, která je moderní a komplexní, a zpravidla není levným zařízením, a po zimě bylo celé číslo a v pracovním stavu, nejprve musíte prozkoumat pokyny pro provoz a Údržba nabyté sekačky na trávníku, ve které existuje vždy pravidlo skladování sekačky.

Z souladu s pravidly pro použití, řádná údržba, včasná prevence a opravy, s použitím pouze originálních náhradních dílů a správné skladování, kvalitní práce a výkon vaší sekačky na trávu.

Pravidla pro skladování sekačky na trávu

Sekačka na trávu musí být skladována v místnosti s mírnou vlhkostí, suchý, s teplotou, ne nižší než místnost. Zároveň nezapomeňte na dodržování požárních standardů.

Motor sekačky na trávu musí být studený před nástrojem pro přípravu na skladování. A všechny benzínové sloučení. Motor se zapne v případě, že palivo není vyvinuto, a počkejte, kdy se motor zastaví, s vyrobeným palivem. Vzhledem k tomu, že jeho páry mohou přispět k zapálení, pokud existuje zdroj otevřeného ohně v okolí.

Poté s cílem připravit sekačku trávníku v dlouhodobém skladování, musíte jednotku umýt a vysušit. Pro externí čištění naneste malý kartáč. Je nemožné používat detergenty a výrobky pro domácnost s aromatickými oleji, které mohou poškodit plastové části sekačky na trávu. Poté otíráme všechny suché s čistým hadříkem. Všechny mechanismy a odnímatelné díly musí být dobře mazány olejem a na kovovém povrchu, aplikujte speciální nápravu pro korozi a korozi.

Jednotku uložte ve svislé poloze tak, aby byla zapalovací svíčka vypracována. Pro ochranu sekačky na trávu před poškozením a prachem je kladen na kryt husté tkáně, nebo ji vložte do nádoby tak, aby to nikdo nepoužije jmenováním. Místo pro jeho skladování by mělo být pro děti nedostupné. A samotné prostory by měly být nejen suché, ale také dobře větrané.

K dnešnímu dni, pokud speciální společnosti, které nejenže pomáhají připravit zahradní vybavení k jeho řádnému skladování, ale také poskytovat originální díly každému jednotlivé jednotce konkrétního výrobce. Také v těchto specializovaných prodejnách lze také zakoupit a další komponenty. Flexibilní hřídel, cívky s rybářským prutem, olejem a všechny typy mazání, svíčky. Veškeré zboží zároveň splňují moderní standardy kvality, což zvyšuje životnost agregátů.

S vyžínačem musíte být schopni nejen správně kontaktovat, a je správně uložen. Často majitelé zahradní inventáře, aniž by přemýšleli o vlastnostech benzo- nebo elektroků, jednoduše hodit nástroj do skladu a zámku na zámku. Za těchto podmínek je zde možnost, že se trimrová travnice zlomí. Pojďme na to, jak uložit zastřihovač pro trávu vpravo.

Pokud dáte zastřihovač pro trávu v kabinetu na chatu na týden. to je jedna věc, ale nástroj vaření na „zimování“ v zahradě je docela další. Před dlouhodobým skladováním elektrotrimmer kontroluje všechny vodiče a veškerý benzín a olej jsou vypuštěny z benzotrimeru. Nicméně, někteří, naopak nedoporučují to dělat, aby se zabránilo sušení těsnění v mechanismu. Podle našeho názoru by měl být benzín stále sloučen. jak z motoru, tak z karburátoru, protože po 2-3 týdnech může být sraženina v kapalině, a to bude mít za následek poškození mechanismu sekačky na trávu.

READ  Jak snížit vnitřní roh bagety

Nejlepší místo skladování bude suchá nadzemní skladovací místnost nebo glazovaná loggia plastová. Jakékoliv místo daleko od otevřeného ohně je vhodný, izolovaný z velkých teplotních kapek, s normální vlhkostí. Pokud neexistují žádné možnosti, a vlhkost v místnosti se zvyšuje, stojí za to stanovit zastřihovač pro trávu absorbérem vlhkosti. To ušetří přístroj z mrazu a polevy. Pokud si všimnete, že zastřihovač trávy je zmrazený, stojí za to přesunout na jiné místo, například v šatníku ve vytápěné místnosti. Nicméně, ne každý benzotrimer fit v šatníku, spíše patří do malých přenosných a skládacích elektroků. Proto může být benzotrimmer přesunut do garáže.

Jak uložit sekačku trávníku v zimě

Tato jednotka je odeslána na „ctěný volný čas“ na podzim, a zotavuje se blíže k konci jara. Vzhledem k tak dlouhému „nečinným“ požadavkům na ochranné trávníku sekačky velmi vysoké.

Sekačka benzínová sekačka

V benzogon sekačkách jsou hlavními prvky motoru a řezací díly. Je pro ně platit maximální pozornost:

 • První stav řádného skladování je místnost s vlhkostí ne více než 70%, stejně jako absence náhlých kapek teplot, které zvyšují vlhkost;
 • Pokud jste pracovali hodně tavení, částice trávy a spolu s nimi a vlhkost se mohla dostat do vnitřních částí zařízení. Takže ujistěte se, že mytí, čistým a suchým nožem a další části v oblasti REACH. Odstraňte zbytky trávy z pouzdra, výfukových potrubí, chladicích radicích motorů a t.D.;
 • V souvislosti s palivem byly rozděleny názory. Část Dacrooms se spojuje jeho zbytky a otírá benzobak suché, takže kondenzát není pro zimu tvořen. Další polovina, naopak, vyplní nádrž k okrajům a listům pro zimu v této formě. V tomto případě však benzin s nízkou kvalitou může poskytnout sraženinu, což ztěžuje zahájení motoru na pružině. Odstraňte zbytky kapaliny z karburátoru jsou stále jednodušší než čištění z plaku a sraženiny, takže doporučujeme první možnost;
 • Zkontrolujte řezný nůž. vyžaduje opravu a ostření. V každém případě jej odstraňte a zaostřete na zimu. Pokud je to nutné, obraťte se na specialistu;
 • Hladina oleje musí splňovat doporučení návodu k obsluze (pro čtyřdobé motory);
 • Sekačka na trávu uchovávejte tak, aby jeho kola nepřišli do styku s podlahou nebo v pozastavené poloze, nebo na stánku.

Elektrická sekačka na trávu

Před čištěním jednotky pro zimu zkontrolujte integritu všech kontaktů a zkontrolujte je pro oxidaci a rez. Zbytek elektromotoru nevyžaduje žádné konkrétní ochranné činnosti. Nabijte baterii na zimu, očistěte pouzdro, balíček a nože z trávy a v případě potřeby je napište.

Uniosiální traktor

Uniosiální traktor. vážný zemědělský stroj, který potřebuje vhodnou péči. Hojnost dílů a komplexního zařízení vám ne vždy umožňují zcela vyčistit zařízení od nečistot, ale zkuste to udělat. Takže před zimování je nutné:

 • Zástrčky a nože kultivátoru z nečistot, umývání, suché a léčit olejem nebo solidolem. Je lepší uložit je samostatně. v suchém větraném pokoji;
 • Vyčistěte kartáč motoru, v zóně tlumiče odstraňte produkty spalování. Sloučit benzín a rozvíjet zbytky zbytky. Dokud motor chlazen, odstraňte olej a nalijte nový;
 • Obnovit filtr vzduchu papíru nebo opláchněte pěnový filtr s teplou vodou s detergentem. Filtru se s ním uschlí a impregnuje se strojovým olejem;
 • Vyjměte svíčku zapalování, vyčistěte ji, navlhčete v benzínu a suchu. Nalijte 15 ml oleje do válce a pomalu otočte hřídel tak, aby byl distribuován přes všechny části, po kterém vrátí zapalovací svíček na místo.

Během inspekce motobloku a odstranění kontaminantů z převodovky, frézy a dalších částí by neměly být použity ochranné škrabky. můžete snadno poškodit ochrannou vrstvu a provokovat rez. Je lepší použít dřevěnou tyč nebo čepel a opláchněte části pod vodou. Po „vodních proceducích“ je nutné otřít vše s ubrouskem a suchým.

MOTOBLOCK trysky a odnímatelné kovové díly Stojí za to pokrývat ochranný olejový film, zabalte v balení papíru a uložte odděleně umístěním v dřevěné nebo plastové krabici. Stejně jako sekačka na trávu, v zimě musí být uniosný traktor uchováván v suchém větraném pokoji.

Jak uložit zastřihovač pro trávu v zimě

S vyžínačem musíte být schopni nejen kontaktovat správně, ale také pro uložení kompetentně. Často benzo- nebo elektrické záběry jen hodí do stodoly, kde leží až do jara. Podobná nedbalost může dělat drahé.

Trimmer benzín pro trávu

Benzotrimmers jsou výkonná a kompaktní zařízení určená pro úkryt. Správné skladování je jedním ze složek jejich dlouhé a nepřerušované práce.

 • Najděte vhodný úložný prostor. Měl by to být suchá místnost s normální vlhkostí, izolovanými z jasných světelných zdrojů a otevřeného ohně. Je nemožné dát zastřihovač zmrazený, je lepší dát ji s absorbéry vlhkosti (například stará deka);
 • Vypusťte celou směs paliva (benzin a olej) a nechte přístroj pracovat na volnoběhu, dokud nebude stánky;
 • Odstraňte rostlinné zbytky mezi nože a pevnými částmi zastřihovače pro trávu a lopatky. Nebuďte líní a pečlivě zkontrolovat tělo na přítomnost organického;
 • Vyjměte a zkontrolujte svíčku zapalování. Normální barva elektrod je načervenalá, pokud jsou pokryty v Nagaru, měly by být vyčištěny nebo vyměněny;
 • Vyjměte kovový řezací nůž a vyčistěte jej z nečistot. Zkontrolujte integritu nože. pokud se na něm objevily trhliny nebo čipy, nahradit tuto položku. Suché a purifikované od běžného lopatka odděleně;
 • Pokud je zastřihovač instalován šňůru vyhořetu (sušička pro zastřihovač), vyjměte ji a dejte jej celou zimu ve sladké vodě. Tak si zachovává počáteční flexibilitu, vydrží napětí a bude trvat déle;
 • Udržet motocos v pozastaveni. Pokud se řídicí kolo rozšiřuje na druhou stranu nebo odšroubujte.

Elektrotrimmer před zimní ochranou, zkontrolujte integritu vodičů, izolace a kontaktů. Neumožňují ostré výkyvy při teplotách a nedrží vyžínač pro trávu v chladném. Výsledný kondenzát může výstup a další prvky zařízení.

Jak uložit kultivátor a jednomódní traktor v zimě

Takové „závažné“ zemědělské stroje, jako jsou kultivátory a motobloky, musí být opatrní. Hojnost dílů a komplexního zařízení ne vždy umožňují plně čištění kultivátoru a jednoznačnějšího traktoru z nečistot, ale snaží se to udělat.

 • První etapa. ochrana motoru. Vypusťte benzín a vypusťte své zbytky, dokud se motor nezastaví. Vyjměte olej a vyměňte jej nový, dokud se motor ochladí;
 • Aktualizujte vzduchový filtr papíru nebo zvoněn pěnový filtr s teplou vodou s detergentem. Když se uschne, přivádí ho strojovým olejem. Strávit čištění palivového filtru;
 • Vyjměte zapalovací svíčku, vyčistěte jej, navlhčete v benzínu a suchu. Vyplňte válec 15 ml oleje a pomalu zkontrolujte hřídel tak, aby byl distribuován prostřednictvím všech detailů. Vrátit zapalovací svíček na místo;
 • Během inspekce vyčistěte všechny uzly, díly, prvky, žebra motorů a tlumičů z nečistot, půdy a ropných skvrn. Při odstraňování kontaminantů z převodovky, frézy a dalších dílů nepoužívejte za škrabky, jinak poškodí ochrannou vrstvu a provokují rez. Je lepší vzít dřevěnou hůlku nebo čepel a opláchněte části pod proudem vody. Po „vodních proceducích“ otřete veškerý ubrousek a osušte;
 • Hadr navlhčený v strojním oleji, léčit frézy a vnější povrch. Další trysky a jiné kovové díly zahrnují také ochranný olejový film, obal v balení papíru a umístěte je do dřevěné nebo plastové krabičce.
READ  Jaké frézy na co v manikúře

Pokud používáte naši radu, na jaře se dostanete z Hozbloku naprosto připraveného na pracovní techniku, což výrazně zjednodušuje práci země a pomůže dosáhnout vysokých výnosů s minimálním úsilím.

V případě zimního skladování nástroje Benzo je mnohem důležitější než umístění umístění. Často lidé zanechávají palivo v systému, a na jaře nemůže nastartovat motor a nést ve většině špiček odvolání na službu, která na jaře a tak přetížené. Další nabídka s řetězovým portem.Ru /

Konzervace sekačky a řetězové pily před zimní skladování:

Musíte se obtěžovat (jak používat palivo, aby nezůstaly pro zimu).

Demontujte trubku nádrže, otočte sekačku trávníku (řetězová pila) a vypusťte všechny palivo v nádrži pro údržbu (nádobu nebo láhev s nálevkou pro díly pro mytí motorů pro údržbu). Získejte sekačku / motorová pila a vypracujte zbytky paliva z karburátoru, dokud nezanecháte palivo v systému, po určitou dobu bude palivo klapka a oxidy a pryskyřičné sedimenty jsou vytvořeny v kanálech karburátoru, které budou pokračovat zasahovat do normálního provozu motoru).

Co ovlivňuje charakteristiky zastřihovače pro trávu

Technický stav motocosu v procesu skladování se může z důvodu těchto důvodů změnit:

 • Kvalita samotného přístroje. Pokud výrobce použil s nízkou kvalitou materiály a komponenty, oni sami přicházejí do havárie pro sebe, například rzi.
 • Balík. Musí chránit před prachem, vodou a mechanickým poškozením.
 • Teplota. Nesmí klesnout pod 0 ° C. Zejména spalování pro modely baterií, protože baterie na mrazu je rychle degradována.
 • Vlhkost vzduchu. Přebytečná voda vede k poškození korozů.
 • Výcvik. Před úložištěm musí být přístroj určitě sloužit.

Běh benzotrimer

Bez ohledu na typ start, existuje 6 akcí, které vždy děláte:

 • palivový swap;
 • Překlad klapky vzduchu do polohy „Run“ („Uzavřeno“, „OFF“);
 • Překlad přepínače do polohy „On“ („On“, „On“);
 • Stisknutí a upevnění tlačítka plynu;
 • Startovací kabel Jerk s výběrem volného mrtvice;
 • Překlad vzduchové klapky do polohy „práce“ („Otevřeno“, „ON“).

3 Pá z tohoto seznamu lze provést alespoň v určité sekvenci, ale vytáhnout vzduchový startovací kabel pouze po jejich. Nedohled na palivové swape povede k tomu, že kabel startovacího kabelu bude muset být jedno desítky času, takže pohyb pístu motoru čerpadla dostatečné množství vzduchu, které kanalizace z palivového karburátoru.

Zanedbání vzduchu tlumiče povede k silnému restartu konzistence, což je vynikající pro pracovní motor a velmi špatný začít, protože taková směs je dokonale hořlavá pouze ze dna vyhřívaného válce.

Poté, co je vzduchová klapka přenesena do uzavřené polohy příchozího vzduchu, nestačí pro provoz motoru v nečinnosti, protože stiskněte a upevněte tlačítko plynu (akcelerátor, regulátor otáček motoru). Tlačítko otočení / vypnutí motoru překrývá provoz systému zapalování, protože před spuštěním polohy „včetně“.

Jak ukládat benzotrimmer

Skredder skladujte je nutný v suché místnosti. garáže nebo teplé vrstvy (teplota vzduchu by neměla klesnout.10 ° С). Chcete-li chránit zařízení před poškrábáním, můžete ji zavřít s vlnitou lepenkou nebo vzduch-bublina film.

Mazání pila

Nejvíce ideální pro použití původního oleje pro vaši řetězovou pila. Je navržen speciálně pro použití pomocí nástrojů vlastní značky a nezpůsobí žádné poškození vnitřních uzlů. Zavedení je zcela nebezpečné.

Olejová nádrž nestojí za to sto procent prázdných, protože může špatně ovlivnit pneumatiku a řetězy.

Příprava komárové cívky s rybářskou linkou do zimního skladu.

 • Odstraňte hlavu komárů se zahradním vybavením.
 • Rozemlujeme a očistíme ze zbytku trávy a bláta.
 • Chatujeme pro zastřihovač s cívkou.
 • Uložte rybářskou linku pro zastřihovač v mokrém místě, abyste se vyhnuli sušení a křehkosti. Například zabalit do balení s přidáním vody.

Rada. Pokud jarní linka Moseling pro zastřihovač stále vařila a stala se křehkou, umístěte ji několik hodin do vody. Částečně obnoví své vlastnosti.

Pokud je čas, pak neodkládejte „budoucí“ mazání převodovky.

jaké, udržet, benzotrimmer

Správné skladování sekaček trávníku s dlouhými prostoji, a ještě více v zimě, zachování jeho motorových a řezných nástrojů poskytne její nepřerušovanou práci v příští sezóně. Kromě toho bude také ušetřit mnoho Irrresisterů a prostředků, které, jako srozumitelné, není moc.

Úložné sekačky na trávu v zimě. Stravování Motocos, Benzotrimer Aktualizováno: 19. listopadu 2017 Creator: Elena

Uniosiální traktor

Uniosiální traktor. vážný zemědělský stroj, který potřebuje vhodnou péči. Bohatství detailů a komplexní zařízení vám ne vždy umožňují absolutně vymazat zařízení z bláta, ale zkuste to udělat. Takže, před zimováním potřebujete:

 • Zástrčky a kultivační nože čisté z bláta, promývání, suché a léčit olejem nebo solidolem. Ukládat je lépe odděleně. v suchém venkovním pokoji;
 • Vyčistěte motor štětcem, v zóně tlumiče odstraňte produkty spalování. Sloučit benzín a rozvíjet zbytky zbytky. Dokud motor chlazen, odstraňte olej a nalijte nový;
 • Obnovte kartonový vzduchový filtr nebo promyjte pěnový filtr teplou vodou s čisticím prostředkem. Filtru se s ním uschlí a impregnuje se strojovým olejem;
 • Odšroubujte zapalovací svíčku, vyčistěte jej, navlhčete v benzínu a suchu. Nalijte 15 ml oleje do válce a pomalu otočte hřídel k distribuci ve všech částech, pak vraťte zapalovací svíčku na místo.

Během kontroly motobloku a odstranění kontaminantů z převodovky, frézy a další části by neměly být používány ocelovými škrabkami. můžete jednoduše zničit ochrannou vrstvu a provokovat rez. Je lepší použít dřevěnou tyč nebo čepel a opláchnutí detailů pod vodními tryskami. Po „vodních proceducích“ je jistě nutné otřít všechny ubrousek a uschnout.

READ  Volba časovače pro trávu. Výměna oleje

MOTOBLOCK trysky a odnímatelné železné díly stojí za to pokrývat ochranný olejový film, obal v balení papíru a skladovat samostatně, umístění do stromu nebo plastové krabičce. Stejně jako sekačka na trávu, v zimě musí být uniosný traktor uchováván v suchém venkovním pokoji.

Musím připravit gasolínu zahradní techniku ​​pro zimní období?

Tato otázka v mnoha aspektech je kontroverzní. Značné množství zahradníků se dodržuje názor, že značková zahradní technika, při používání vysoce kvalitních paliv a maziv, nevyžaduje přípravu na zimní skladování vůbec. A na pružině, po polevu a kyvné směsi benzínu nebo paliva, bez problémů bude pokračovat ve své práci.

Zároveň jsou podmínky pro skladování zahradního vybavení zcela jiné. Někdo si to může dovolit, aby udržel v teplé místnosti, a někdo má rozbije všechna zima v mokrém a mrazivém kůlně. Ano, a koncept „vysoce kvalitního paliva a maziv“ máme spíše rozmazané.

Můj názor je, pokud můžete během skladování benzínového motoru, aby se zabránilo ztrátě vlhkosti (Rosa), uchování válců a prvků zahradní zařízení pro zimu není nutné. Bude to stačit, aby jen vypustil a vyrobil pozůstatky benzínu nebo palivové směsi. Vzhled vlhkosti je možné se vyhnout několika způsoby: Udržujte motor při pokojové teplotě, nebo zajistěte vysoce kvalitní tepelnou izolaci motoru, skladovanou v husté zásuvce, s vnitřkem minerální vlny.

Úložné sekačky na trávníku v zimě. cíle a úkoly.

Správné skladování sekačkových sekaček v zimě se skládá z několika přípravných fází. Hlavní z nich: Příprava motoru Motocos do dlouhodobého skladování v zimě. Zabrání se pístu rezavosti, uvolnění účinků oleje tuhnutí, kondenzace vlhkosti na vnitřní části motoru s následnou korozí.

 • Vyčistěte benzínový cop z nečistot.
 • Vypouštíme benzín nebo palivovou směs se zahradním vybavením a utáhněte kryt plynu. Nedoporučuji v budoucnu sloučenou směs jako palivo pro zařízení. Kolik mohu skladovat palivovou směs pro dvoudobé motory zde.
 • Začneme sekačku trávníku a čekáme, až zůstávají zbytky benzínu v karburátoru, primerové a palivové linky práce v nečinnosti. Zůstane bitovou a zahradní techniku ​​nebude fungovat po dlouhou dobu, před zastavením, motor mírně zvýší rychlost v důsledku vyčerpání směsi paliva.

Konzervace Motocosy. léčba válce motoru.

 • Odstraňte hlídač.
 • Odšroubujte svíčku. Zkontrolujte mezeru a její obecný stav.
 • S pomocí stříkačky stříkací válce v dutině válců 2-2,5 ml oleje, který je určen pro výrobu palivových směsí vašeho zahradní techniky. Můžete použít libovolné anti-blok, antikorozní činidlo, ideální, specializované prostředky pro vnitřní motorové motocykly.
 • Použití ručního startéru, když je zapalování vypnuto, několikrát otočíme píst.
 • Spin svíčka.
 • Nosit awn.

Pokud omylem přetékáte olej, a na jaře vaše zahradní technika nechce začít. První, odšroubujte a odrazte svíčku.

Konzervace Sekačky. úprava karburátoru a čištění vzduchu.

 • Demontujte kryt vzduchového filtru a filtr sám s kovovou mřížkou, pokud je takový poskytován konstrukcí zahradní techniky.
 • Otevřete škrticí ventil.
 • Injekci antikorozní nástroj v karburátoru.
 • Opláchněte a suchý vzduchový filtr. Nainstalujte ji na místě.

Příprava řezného nože zahradní techniky na dlouhodobé skladování.

 • Vyjměte nůž.
 • Vyčistěte ji z nečistot.
 • Zpracování a sedadla s antikorozním činidlem. Chcete-li uložit, můžete použít jakýkoliv levný strojový olej, v t.C. a úsilí.

Příprava komárové cívky s rybářskou linkou do zimního skladu.

 • Odstraňte hlavu komárů se zahradním vybavením.
 • Rozemlujeme a čistíme z zbytků trávy a nečistot.
 • Chatujeme pro zastřihovač s cívkou.
 • Store Leske pro zastřihovač na mokrém místě, abyste se vyhnuli sušení a křehkosti. Například zabalte do obalu přidáním vody.

Je-li jarní komárová linka pro zastřihovač, se objevila a stala se křehkou, umístěte ji několik hodin do vody. Částečně obnoví své vlastnosti.

Pokud je čas, pak neodkládejte „budoucí“ mazání převodovky.

Správné skladování sekaček trávníku s dlouhými prostoji, a ještě více v zimním období, zachování jeho motorových a řezných nástrojů poskytne její nepřerušovanou práci příští sezónu. Kromě toho existuje poměrně málo nervů a peněz, které, jak víte, není moc.

Úložné sekačky na trávu v zimě. Stravování Motocos, Benzotrimer Aktualizováno: 19. listopadu 2021 Autor: Elena

Pro období léta, vaše sekačka na trávu vyhrál velké množství trávy, vděčnost za to, vytvořit její pohodlné skladování v zimě, takže příští rok nedala potíže.

Strávit čištění.

Při přípravě na skladování opatrně vyčistěte nástroj, otevřete a vyčistěte vzduchový filtr.

Vypouštění paliva

Neskladujte palivo Motocosa. Aby se zabránilo ucpání palivového systému, vypusťte palivo z nádrže, a pak spusťte cop. Nechte hlavu copu v nečinnosti, dokud se motor nezastaví. Nyní je palivový systém připraven k úložišti.

Kontrola zapalovací svíčky

Vyjměte svíčku zapalování a zkontrolujte ji. Redigh barva elektrod označuje správnost svíčky. Pokud se svíčková liší, pak by měla být vyčištěna nebo vyměněna.

Kontrola nástroje pro řezání kovů

Pokud je na motocyklu instalován kovový řezný nůž, vyjměte jej, vyčistěte od nečistot. Zkontrolujte nůž pro trhliny. Pokud jsou na knoflíku praskliny, nepoužívejte takový nůž (může vést k tragédii). Čištěný řezný nástroj Odstraňte skladování na suchém místě.

Významné sezónní kapky teploty a vlhkosti definují jeden z hlavních úkolů pro majitele jakéhokoliv dieselového nebo karburátoru zařízení, včetně řetězových pil. Je při zajišťování běžných podmínek pro skladování nástrojů a zařízení vybavených spalovacími motory, nebo ji používat pro svůj zamýšlený účel během studené sezóny. Postup pro nastavení a odstoupení od ochrany je regulován výrobcem a je téměř vždy podrobně popsán v návodu k obsluze. Některé funkce skladování a provozu řetězových pil v zimě je však lepší vědět předem. To zajistí vysokou účinnost výkonu a pomůže rozšířit životnost přístroje.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS