Vakuové pumpy s rukama z kompresoru automobilu

Jak vytvořit vakuové pumpy s vlastními rukama. 3 verze podrobností

Vakuová pumpa byla široce distribuována v průmyslu a v každodenním životě je někdy nutné čerpat vzduch nebo neagresivní tekutinu. Používáme však čerpání ne tak často, jako je stahování, takže docela drahé výrobní vzorky nejsou vždy ziskové. Proto můžete použít, co je vždy po ruce, a od obyčejného čerpadla je docela možné vytvořit vakuum. Za tímto účelem některé speciální dovednosti a dovednosti nebudou potřebovat, stačí si představit principu fungování tohoto produktu.

Můžete pumpovat vzduch s běžným čerpadlem. automobilový průmysl nebo cyklistika. Nejjednodušší

Noha je také vhodná, ale bude pro ně obtížnější, protože přenášené čerpadlo bude pracovat na principu pístu v injekční stříkačce. A pokud zvládnete ručně, bude pohodlný vytáhnout ruce, pak nožní pedál může přestat lezení se stejným pramenem a budete muset také natáhnout ručně. Mimochodem, pokud je zapotřebí čerpání vzduchu z malého objemu, čerpadlo může nahradit velkou injekční stříkačku. Demontujte ruční čerpadlo a najděte manžuce v něm, otočte jej naopak a sestavte čerpadlo v opačném pořadí. Tudíž invertovaná manžeta zajistí vzduchový výkres na princip pístu v injekční stříkačce. Tato metoda bude hrazena v případě, že je vyžadováno vytvoření hlubokého vakuu.

Noha je také vhodná, ale bude pro ně obtížnější, protože přenášené čerpadlo bude pracovat na principu pístu v injekční stříkačce. A pokud zvládnete ručně, bude pohodlný vytáhnout ruce, pak nožní pedál může přestat lezení se stejným pramenem a budete muset také natáhnout ručně.

Pro další znovu vybavení čerpadla pro čerpání vzduchu budete potřebovat zpětný ventil. Musí být instalován mezi čerpadlem a hadicí. Všechny spoje dílů musí být prováděny, pečlivě izolační od vstupu do vzduchu. Použití pro izolační lepidlo, silikon nebo jiný izolační materiál. Dodržujte opatrnost, aby se kapalné materiály nedostaly do částí čerpadla a nejsou tam zmrazeny, protože výrazně sníží účinnost čerpadla.

Pro další znovu vybavení čerpadla pro čerpání vzduchu budete potřebovat zpětný ventil. Musí být instalován mezi čerpadlem a hadicí.

Vytváření vakuové pumpy s vlastními rukama vám pomůže ušetřit několik tisíc. Tato práce vás nebude trvat spoustu času, nebude vyžadovat žádné speciální dovednosti a mohou být vyrobeny z téměř přítelkyně. Na internetu Existuje mnoho možností pro výrobu ručních čerpadel pro čerpání vzduchu a kapaliny, jejíž účinnost dosáhne 80%.

Vakuová pumpa jsou navržena tak, aby odstranila vzduch a plyny z velkých objemů a v každodenním životě, který se nacházejí relativně nedávno. S jejich pomocí můžete uspořádat skladování produktů a věcí ve vakuových obalech, vyzvednout masné výrobky, čerpadlo plyn a páru, stejně jako kapalina. Takový zajímavý mechanismus lze zakoupit, i když to stojí poměrně drahé, ale můžete to udělat sami. Zvažte druhou možnost. jak vytvořit vakuové pumpy s vlastními rukama.

Hodavka pumpa

Vztahuje se na kategorii nízko nativního čerpacího zařízení. Konstrukce je pouzdro s deskami instalovanými uvnitř. Desky jsou připojeny k rothor. Při ponoření desek v kapalině (nejčastěji tato voda) mění jeho objem.

Během provozu zařízení jsou podmínky stačí dostatečné k poskytnutí 90-95% vakua. Pro zvýšení indikátoru je nutné vyměnit vodu jinou kapalinou, která má vyšší teplotu varu a zajistit ochlazení dumpingového vzduchu.

Mezi výhody takové vakuové pumpy je nutné přidělit svůj vysoký motorový zdroj, který zajistí nedostatek trubkových těsnění a omezujícího snadné konstrukce.

READ  Akumulátorová úhlová bruska Bosch s proměnnými otáčkami

Existuje však vodotěsná jednotka a řada nedostatků, jmenovitě:

 • nutnost organizovat zachycení a likvidaci nebo recyklaci ztracené pracovní tekutiny se zahrnutím odpadních plynů;
 • Potřeba pravidelně doplnit objem pracovní tekutiny v zařízení;
 • Potřeba zajistit chlazení použité tekutiny, aby se snížil tlak vytvořené páry.

Sestava vodotěsného vakuového čerpadla se provádí v několika jednoduchých krocích.

Připravte si tělo vhodné velikosti. Pouzdro čerpadla musí mít válcový tvar.

Umístěte uvnitř pouzdra s pevným oběžným kolem. Kolo musí být vybaveno relativně malými lopatkami.

Zajistěte dodávku pracovní tekutiny do skříně čerpadla. Tekutina musí být dodána tak, že pod jeho vystavením lopatkám otáčí. Vzdělaná odstředivá síla vynutí kapalinu jít na stěny případu a ve středu zařízení bude vytvořeno vakuum.

Taková čerpadla se obvykle používají v zemědělství a ve výrobě, v městském bytě z nich je nepravděpodobné, že by to byl jakýkoliv přínos, ale majitel soukromého domu takový agregát může být užitečný.

Jaký tlak vytváří kompresor z chladničky

Úplně další indikátory vyvolávají kompresory odebrané z chladničky. To vše závisí na určitém modelu, ale s řádným ladicím, kterýkoli z nich je schopen poskytnout alespoň 15 atmosférů během provozu. Delší doba je zapnuta, tím silnější je tlak vytvořen. Některé vzorky sestavené s velkým přijímačem jsou schopny čerpání až 50 atmosférů. To bude více než dost na to, aby splnil téměř jakýkoli úkol.

Důležité! Při montáži čerpadla si pamatujte na bezpečnost. Udělejte jen to, co je 100% jistý, protože práce s kompresorem pracuje s větším tlakem, a proto je spojena se zvýšeným nebezpečím. Rozložený přijímač je schopen ochromit dospělého a zkazit nastavení kolem.

Definujeme umístění příjmu vzduchu

Po otevření bydlení budete muset zkontrolovat válec čerpadla a najít přívod vzduchu. To jsou otvory, kterým vzduch vstupuje na válec pro následnou injekci pístu v pneumatikách.

Některé typy čerpadel mají montáž pro hadici nebo jinou montáž. Pokud máte přesně takové čerpadlo. jste velký šťastný, protože můžete jen dát na montážní hadici a začít používat vakuové pumpy.

Ale ve většině případů mají čerpadla jednoduše několik malých otvorů (s filtrem pod nimi).

Bohužel, nemůžeme jen přilepit montáž do otvorů, protože takové spojení by nebylo dostatečně silné, takže musíme provést pár dalších kroků, abychom zajistili všechno na našem místě.

Blok: 3/10 | Počet znaků: 790

Transformace paprsků

Vakuové čerpadlo se používá pro plynové odstranění, páry a kapaliny, k obnovení těsnosti spotřebičů pro domácnost. Stejně jako ve Splitních systémech klimatizací a při práci ve vozidlech ve vozidlech.

Pro změny, jakékoli manžetové čerpadlo bude užitečné, můžete dokonce zaujmout jízdní kolo. Je však také vhodnější pro automobilový průmysl, protože s jeho konverzí bude méně potíží.

Sledování modernizačních akcí to vypadá takto:

 • Čerpadlo se točí.
 • Plněné manžety a otočí se naopak.
 • Dále se zařízení shromáždí, jediným rozdílem je, že manžeta je nasazena v opačném směru.
 • U vchodu do čerpadla, kde je hadice upevněna, skrze který bude vyráběno vzduchové čerpání, šroubovací ventil. Ventil musí pracovat, projíždět vzduch z nádrže do zařízení, ale ne zpět. Může být zakoupen nebo odstraněn z kompresoru pro akvárium. Před instalací do něj skočte. Strana, která nenechá vzduch, je přišroubován na čerpadlo, druhá k trubce.

Kapacita takového mechanismu nestačí k získání hlubokých vakuových podmínek, nicméně pro potřeby domácností bude dostačující.

Uživatelský manuál

Můžete například použít čerpadlo pro čerpací vodu z akvária. Ale v podstatě bude pořadí operace stejné.

READ  Gasmower pro vysokou trávu s vlastními rukama

Chcete-li začít, měli byste se připravit:

Nejprve musí být tryska vložena do otvoru odpaliště. Může být vyroben z vhodných trubek. Poté je montáž vložena do jeřábu, který je vybaven řezbami, a pak je nutné vytáhnout hadici na něj. Jeho délka by neměla překročit více než 10 centimetrů. vytvořit dobrý tlak.

Dále je jádro čerpadla vloženo do druhého konce hadice. Na zadní straně jádra připojuje hadici pro odstranění vody do kanalizace.

Pak se hadice připojuje k vysokému odtrhnutí a na konci hadic akvárium sifon je připojen. Udělat podobný design nezávisle snadné. Hlavně sledujte jeho stav a práci, a v případě potřeby jej opravit včas, nahrazení dílů, které sloužily.

Vytvoření zpětného ventilu pro kompresor

Plynné a kapalné médium, které jsou přepravovány prostřednictvím potrubí, se musí pohybovat správným směrem. Instalací zpětného ventilu je možné zajistit tento požadavek potrubí.

Hlavní funkcí zpětného ventilu je přeskočit pracovní postup kapalné nebo plynné látky v jednom směru a zablokovat ji v okamžiku, kdy se začne pohybovat v opačném směru.

Závěrečný ventil potřebný k čerpání vzduchu z vakuové komory. Pro jeho výrobu budete potřebovat instalatérskou hadici se dvěma armaturami, 3-milimetrovým šroubem o délce asi 5 cm, armatura s nití na 15, dvěma maticemi a kusem pryže z kamery pro auto.

Proces výroby zpětného ventilu se skládá z několika kroků:

 • Řez z gumové kulaté těsnění s malým otvorem uprostřed, skrze který se šroub provádí;
 • Vezměte malý obdélníkový kus železa a vyvrtejte otvor na něj o něco větší než průměr šroubu;
 • Dali na šroub na přelomu plechu s otvorem, maticí, podložkou, gumovým těsněním a vodítkem;
 • Dělají řezání na armaturu s řezbou ve velikosti železné obdélníkové desky, aby se pevně ztratila na svém místě;
 • Vložte hlavní část ventilu do řezbářské montáže tak, aby se guma mírně opustila dno armatury;
 • Na spodní části montáže šroubte druhou matici s armaturami;
 • Vrchní vítr Šroubované matice, průměr horního otvoru, z nichž je menší než průměr montáže, který umožní upevnění železného obdélníku.

vakuové, pumpy, rukama, kompresoru

Modernizovaný vakuový kompresor má vynikající provozní vlastnosti takový ventil, vyrobený s vlastním rukou, lze použít, když je kompresorová vakuová komora nezávislá.

Vakuové čerpadlo pro čerpání vzduchu s vlastními rukama: Jak provést principy zařízení

Vakuové čerpadlo, jedná se o běžný vzduchový kompresor, který používá sací stranu.

Z kompresoru vzduchu můžete provést 12 voltové vakuové čerpadlo, pokud se vám podaří připojit hadici k jeho přívodu vzduchu.

Tato příručka ukáže, jak vytvořit vakuové pumpy s vlastními rukama.

Takové zařízení je užitečné pro vysávání potravin a zvýšit jejich trvanlivost, nebo pro vakuové obaly věcí, protože balíček se vzdáleným vzduchem trvá méně místa než obvyklý balíček s věcmi.

Stále se můžete zapojit do vakuové formování. výrobu výrobků z termoplastických materiálů v horké formě vakuovým způsobem.

Vypouštění vytvořené takovým zařízením je několikrát vyšší než běžný vysavač může vytvářet (asi 0,8 kgf / kV.cm nebo 0,08 mpa).

Takový vybití stačí použít čerpadlo ve výrobním potřebám, ve kterém se používá vakuum.

Kompresor pro čerpání automobilových pneumatik v obchodě stojí asi 1300 stále si musí koupit některé části a lepidlo.

 • Asi jeden metr PVC trubice s vnitřním průměrem 6 mm.
 • Plastový konektor typu stromu pro vnitřní průměr trubky 6 mm.
 • Epoxidová pryskyřice (studené svařování).

Všechny tyto materiály jsou snadno dostupné a mohou být zakoupeny v obchodě.

Vzhledem k tomu, že 12-voltové čerpadlo spotřebovává proud asi 4 a, bude potřebovat poměrně silný napájení konstantního napětí pro něj. Jako současný zdroj můžete použít nabíječku automobilu na 6 a.

READ  Jak označit zeď pod perforátorem zapojení

Pokud používáte levný vzduchový kompresor k pneumatikám pumpy, jako je například přístavní nákladní doprava, nečekejte od něj příliš mnoho. (Levné čerpadlo bude fungovat pouze během několika minut, pak přehřátí.

Dobrý kompresor může nepřetržitě pracovat až do hodiny). Faktem je, že kompresor není určen k práci jako vakuové pumpy.

Otočte se do práce po dobu 1/3 až 2/3 času uvedeného v pasu na kompresoru, pak ho nechte vychladnout po dobu 5 minut.

Například, pokud je pas na vzduchovém kompresoru časem nepřetržitého provozu 15 minut, pak ve vakuové čerpadlo můžete spustit po dobu 5-10 minut. S přestávkou 5 min. Pro chlazení. Dobré čerpadlo, jedná se o čerpadlo s hliníkovým válcem, s velkou plochou chladicích hran, chladicího ventilátoru a výkonného motoru určeného pro dlouhodobý provoz.

Zde jsou některé tipy pro použití čerpadla a omezení k použití:

 • Nepoužívejte čerpadlo k odpařování velkých objemů výrobků nebo věcí, jakož i vytvořit vakuum v kontejneru s úniky vzduchu.
 • Použijte malé kontejnery pro evakuaci a naplňte jejich objem produktů (věcí) na maximum, abyste vypnuli minimální vzduch.
 • Čerpadlo odpojte čas od času, abyste jej ochladili.
 • Pokud po dlouhé době čerpadlo nemůže vytvořit vakuum, což znamená někde tam je únik.
 • Nesnažte se vypnout vzduch ze 100-litrové nádrže tímto čerpadlem.
 • Chcete-li snížit zatížení vakuové čerpadlo, použijte dvoustupňový systém čerpacího vzduchu: Zpočátku je většina vzduchu čerpána s vysavačem, pak se vakuová čerpadla s vakuovým čerpadlem otočí v provozu: odkaz.
 • Nezačínejte čerpadlo pracovat, dokud nevypouštět v systému nespadá na 0,8 kgf / cm2. Obvykle pro výrobky pro lisování je dostatek výboje v rozmezí 0,6-0,7 kgf / cm2. Proto není nutné opět nutné zvýšit výtok párátým atmosférou, zahrnovat vakuovou pumpu, aby se zabránilo jeho rychlému opotřebení.

Vlastnosti čerpadla pro čerpací vzduch

V závislosti na rozsahu použití, požadavky na napájení, vakuová pumpa se vyznačují jejich vlastnostmi. Hlavní parametry, které jsou indikativní při výběru zařízení:

 • Objem vzduchu, který čerpá čerpadla po určitou dobu s přípustným tlakem;
 • Objem vstupu (složitého) otvoru, který ovlivňuje rychlost provozu;
 • úroveň tlaku na vstupu a výstupu vzduchu (maximální přípustný);
 • pracovní tlak generovaný vakuovou pumpou (průměr mezi minimálním a maxima);
 • hladina zbytkové tlaku bez uvolnění vzduchu (minimální indikátor);
 • minimální úroveň provozního tlaku;
 • náklady na energii za jednotku času;
 • Objem nemrznoucí směsi potřebný k ochlazení systému;
 • Čas, po kterou čerpá čerpadlo do provozu (od okamžiku spuštění před začátkem práce).

Charakteristiky jsou běžné ve všech vakuových čerpadlech, se mohou lišit v závislosti na typu náboru pro čerpání vzduchu principu jeho práce.

nevýhody

Jak udělat nůž s vlastními rukama doma nedostatky při vytváření domácího zařízení více než výhody. Nejprve jsou spojeny se složitostí procesu. Ne každý člověk bude schopen vytvořit bezpečné zařízení, které umožňuje dosáhnout požadovaného účinku, který by odpověděl hygienické a hygienické požadavky a zapadá do velikosti.

Druhé mínus spočívá v estetické formě. Hotové zařízení vypadá mnohem atraktivnější.

A samozřejmě o něco složitější princip práce. V Sex shopu si můžete zakoupit mechanismus s automatickým řízením. Stačí stisknout tlačítko a můžete si vychutnat proces. Doma můžete vytvořit pouze ruční zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS