Vrták pro řezání dlaždic

Řezné bity na dlaždice. 843 produktů.843 produktů

Frézovací nástavec OFV lze použít se všemi motory MicroMotors s krkem 20 mm. Použijte frézu na drážky, frézu na hrany, frézu na zkosení. Při použití paralelního dorazu je pracovní hloubka od hrany k fréze. do 150 mm. Nastavitelná hloubka řezu s přednastaveným nastavením hloubky řezu.

Typ nástroje: nástrčný nástroj pro GND kolíky, délka: 30 mm, výška: 25 mm, tloušťka: 25 mm, šířka: 25 mm, průměr: 25 mm, materiál: ocel, povrchová ochrana: bez povrchové úpravy (holý)

koncovka, tyč, průměr dříku: 8 mm, karbid

Sada 7 univerzálních nástrojů Dremel obsahuje všechny dostupné frézovací bity Dremel. S touto sadou můžete provádět širokou škálu frézovacích operací. frézování hran, rohů, ploch a úzkých hrdel, můžete řezat slova a písmena a také.

typ bitu: kruhový, účel: řezání, řezané materiály: plast, sortiment, počet kusů : 11 kusů., průměr dříku: 3.20 mm, pouzdro na přenášení

Vstřikovaný hliník. Vhodné pro všechny vrtačky Mikromot s hrdlem 20 mm. Pro frézování drážek, hran, zkosení až do 150 mm s nastavitelným dorazem nebo kompasem. obojí včetně. Použitelné jako y.

Typ obrobku: šnek, sekáč, typ stopky: SDS-plus, průměr stopky: 10 mm, sada, počet v sadě (balení): 13 kusů., Velikosti vrtáků: Vrták 6×160; 8×160; 10×160; 8×210; 10×210; 12×210; 10×260; 12×260; 14×260 mm Hrotový sekáč 14×250 mm Plochý sekáč 20×2.

Ruční frézka Makita RP2301FCX je určena k drážkování, srážení hran, ořezávání hran, profilování a dalším dřevoobráběcím aplikacím. Otáčky vřetena se nastavují kolečkem na rukojeti. jednoduché a rychlé přizpůsobení danému materiálu.

Koncový bit, drážkovací nástroj, průměr drážkovacího nástroje 8 mm, průměr stopky 8 mm, pracovní výška 18.60 mm

Čelní fréza, břitová, průměr frézy 20 mm, průměr stopky 8 mm, pracovní výška 8 mm, karbid

Promění váš nástroj DREMEL ve frézu, která dokáže frézovat do kruhů, gravírovat symboly a inkrustace, vytvářet ozdobné hrany a také frézovat rovnoběžně s hranou hloubkového dorazu v rukojeti. Jednoduše otočte knoflíkem na.

Frézka Bosch POF 1200 AE je vertikální frézka, kterou lze použít k výrobě všech drážek potřebných pro spojování dřeva, tvarových dílů nebo pro hrany libovolné složitosti. Příkon 1200 W zaručuje vysoký výkon nástroje.

Vhodné pro ruční frézky, stolní frézky a CNC stroje. Standard pro drážkovací frézy na dřevo pro vysoký výkon při univerzálním frézování. Trvanlivých a spolehlivých výsledků frézování je dosaženo díky kvalitě nástroje in-situ.

Sada karbidových fréz Průměr stopky: 3,0 mm Druhy práce: řezání, gravírování, frézování, drážkování Počet bitů v sadě: 10 ks

READ  nástavec pro řezání desek řetězovou pilou

Předfrézování (drážkování), max. Hloubka frézování 20 mm, 1.55 kg

Čelní fréza, kombinovaná fréza, průměr stopky 12 mm

Frézka Hammer Flex FRZ1200B je určena k přesnému frézování drážek, hran a rýh, jakož i k profilování a kopírování dřeva, plastu, akrylátu, dřevotřísky, sádrokartonu. Vhodné pro domácí dílnu. Průhledný kryt pro ochranu obrobku.

čelní fréza, tvarová, tyčová, holubičí, drážkovací, průměr stopky 6 mm, karbidová

typ vrtáku: vrtací sklíčidlo, funkce: příklepové vrtání, materiál: cihla

Promění váš nástroj Dremel ve frézku, která dokáže frézovat do kruhů, gravírovat symboly a intarzie, vytvářet ozdobné hrany a také frézovat rovnoběžně s hranou. Nastavení hloubkového dorazu v rukojeti. Jednoduše otočte p.

Fréza čelní, drážkovací, průměr drážky 8 mm, průměr stopky 8 mm, pracovní výška 19.60 mm, s karbidovými hroty

Břit na pero a drážku, okrajový díl, průměr dříku 8 mm

„Mini“. Určeno pro řezání a obrábění kovových a nekovových materiálů do HRC70. Použitelné s vrtačkou a gravírkou. Kolík o průměru 3 mm. Materiál: karbidová slitina. Balení: blistr

Společnost Dremel, vynálezce multifunkčního nářadí, s potěšením představuje nářadí SpeedClic. inovativní produkt, který umožňuje rychlou a snadnou výměnu řezných kotoučů. Nyní s patentovanou konstrukcí ramene a nože Dremel.

Koncový díl, kombinovaný nástroj, průměr stopky 12 mm, karbid

Vertikální, 1200 W, max. Otáčky 30000 ot/min, max. Hloubka frézování 45 mm, 3.3 kg

typ bitu: kleština, válec, fréza, kartáč, držák, fréza, účel: řezání, broušení, gravírování, frézování, leštění, řezané materiály: kov, dřevo, laminát, příslušenství, počet kusů: 71., případ

Koncový díl, okrajový díl, průměr frézy 9.50 mm, průměr dříku 8 mm, pracovní výška 25.40 mm, karbid

Čelní plocha, přímá, drážkovací, průměr dříku 6 mm, karbidová

Nýtovač RAGE by VIRA. nástroj pro upevňování nýtů.Nýtovací nástroj se používá k nýtování plechů, kovů s nýty o velikosti: 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 mm. Tento typ nýtů umožňuje práci s omezeným přístupem (jednodílný max.

Koncový nýt, tyč, drážka, průměr drážky 25.40 mm, průměr stopky: 12 mm, pracovní výška: 19 mm

Vertikální, 1500 W, max. Otáčky 26000 ot/min, max. hloubka frézování 50 mm, 4.8 kg

typ bitu: kotouč, pasta, kartáč, klapka, fréza, fréza, účel: řezání, odstraňování otřepů, broušení, frézování, broušení, leštění, kámen, kov, dřevo, plast, sklo, keramika, sada, počet kusů : 106 kusů., průměr dříku: 3.20 mm

Fréza čelní, přímá, drážkovací, průměr stopky 19 mm, průměr dříku 12 mm, pracovní výška 51 mm, karbidová

vrták, řezání, dlaždic

Sada karbidových fréz Průměr stopky: 3,0 mm Druhy práce: řezání, gravírování, frézování, drážkování Počet bitů v sadě: 10

vrták, řezání, dlaždic

Vertikální, 1650 W, max. otáčky 22000 ot/min, max. Hloubka frézování 70 mm, 6 kg

Čelní fréza, přímá, břitová fréza, průměr frézy 19 mm, průměr stopky 12 mm, pracovní výška 38 mm, tvrdokov

Diamantový kotouč pro úhlovou brusku na řezání dlaždic/kamene

Jedná se o vynikající řezací nástavec v poměru cena/výkon.

Sedlo 22,23 mm, průměry kotouče 105, 115 a 125 mm, tloušťka 1,1-1,6 mm.

READ  Jak odstranit kazetu z elektrického šroubováku Hitachi

Řežou rychle a bez třísek a jsou vhodné na dlaždice, mramor a žulu. Chci vás upozornit, že je přísně zakázáno používat řezné kotouče s průměrem větším, než je uvedeno v technickém listu úhlové brusky. Z hlediska maximálních otáček za minutu musí být řezný kotouč vhodný také pro datový list úhlové brusky.

Tryska s přímým řezem

Kovový nástavec pro upnutí nástroje pod úhlem 90 0. Lze s ním provádět rovné a rovnoměrné řezy do kovu nebo jiných materiálů. Nasazuje se do otvorů určených k upevnění boční rukojeti. Rozměry bitu jsou 300200 mm, hmotnost asi 500 gramů.

Příslušenství se sadou nožů přemění vaši vrtačku nebo šroubovák na svitkovou pilu

Drillpro promění vrtačku nebo šroubovák v šavlovou pilu. Tento nástroj je vyroben z odolného plastu a představuje malou krabičku o rozměrech 145 × 90 × 50 mm, uvnitř které se nachází mechanismus, který převádí rotační pohyb na vratný. Čepel zasunutá do vrtáku Drillpro je zajištěna zámkem.Samotná jednotka se vkládá do sklíčidla elektrického nebo akumulátorového nářadí.

Součástí dodávky jsou 4 vyměnitelné čepele o délkách 100, 120, 135 a 150 mm pro použití na dřevo, kov a plasty. Rukojeť připevněná na boku nástavce pro pohodlné obouruční držení a přesné řezy.

Při práci je důležité držet brusný talíř na vrtačce na dřevo správně vzhledem k povrchu. Pokud například není tryska na desky držena v pravém úhlu, snadno se může stát, že okraje desky poškodí povrch. Abyste pochopili princip ovládání, je vhodné si předem nacvičit správné držení nástroje.

  • Obsluha drží jádrovou vrtačku v rukou a pracuje s ní jako s běžným nástrojem. Tato metoda je jednodušší a známější, ale má své nevýhody. Dlouhé držení vrtáku může být únavné. Důležité je také dodržovat jeho polohu a nenaklánět ho. Broušení velkých povrchů, jako jsou stěny, podlahy, stropy, velké kusy nábytku, auta.
  • Vrtačka se upne na stůl a předmět se k ní přiblíží. Dosahuje vysoké kvality broušení, ale je vhodný pouze pro použití na malých předmětech, které lze držet v ruce.

úhlová bruska

Úhlová bruska je při práci s obklady velmi užitečná. Jeho nevýhodou je velké množství prachu a možné jiskření při kontaktu materiálu s kotoučem a při samotném řezání, proto je nutné používat respirátor a ochranné brýle.

Současně lze tímto nástrojem vytvářet zakřivené řezy a proces trvá kratší dobu než například s běžnou frézou na sklo. Úhlová bruska je však vhodná zejména pro silné dlaždice. Při práci s poddajným materiálem je lepší alternativou méně traumatizující ruční nebo mechanická řezačka skla.

Jak pracovat s úhlovou bruskou? Nejprve se vytvoří drážka, která se následně prohloubí. Okraje lze zcela seříznout. Řezejte lehce, bez tlačení na nástroj.

READ  Tryska řetězová řetězová pily pro řezání kovů

Pro rovnoměrné odlomení dlaždic můžete použít dva způsoby.

  • Položte ji na okraj stolu, zarovnejte řez s okrajem a přidržte část dlaždice ležící na stole a lehce přitlačte na tu, která vyčnívá.
  • Pod řez umístěte středně silný hřebík a jemně přitlačte obě části řezu.

V obou případech je třeba řezné hrany očistit pilníkem a smirkovým plátnem.

Video o řezání dlaždic:

Existuje dostatek různých způsobů řezání dlaždic, takže si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Nezapomeňte, že elektrické nářadí je drahé, a proto byste si ho měli pořídit pouze v případě, že hodláte s keramickými obklady pracovat profesionálně. Pro ostatní aplikace se velmi dobře hodí běžný nástroj, jako je diamantová fréza na sklo, vrtačka nebo elektrická fréza na sklo. Volba je na vás.

Skládačka. nejrychlejší způsob řezání zakřivených čar

Skládačkové pily. nástroje speciálně určené k řezání zakřivených materiálů. Elektrickou přímočarou pilu je vhodné použít v případě, že je třeba provést zakřivený řez v dlaždici, který nelze provést jiným nářadím.

vrták, řezání, dlaždic

Použití skládačky pro řezání dlaždic.

Pro práci se skládačkou na dlaždice můžete zakoupit skládačky na řezání skla a keramiky. Elektrické skládačky na obklady a dlažbu s keramickými pilníky umožňují řezat obklady a dlažbu v křivkách a vytvářet vnitřní otvory různých tvarů.

Soubor keramických dlaždic.

Při řezání dlaždic je nutné vypnout kyvadlový pohyb přímočaré pily, protože může mít velký vliv na kvalitu řezu.

vrták, řezání, dlaždic

Zvažte krok za krokem, jak řezat dlaždice skládačkou:

Označování.

Čáry řezu jsou na povrchu vyznačeny fixem. Pokud provádíte vnitřní řez do dlaždice, vyvrtejte předem malý otvor, do kterého se zasune pila. Poté se uvnitř dlaždice podél vyznačené linie provede obloukový řez.

Oprava.

Při použití skládačky se obkládaný materiál položí na rovnou vodorovnou plochu. Lze jej upnout nebo přidržet rukou.

Střih.

Řez se provádí ve směru dozadu jako u standardní skládačky.

Řezání podlahových dlaždic

Možnosti řezání dlažby jsou také bohaté. Pro jednorázovou práci můžete použít nástroje, které máte k dispozici v domácím spotřebiči. Je třeba hned poznamenat, že tyto možnosti jsou vhodné pro případy, kdy se zdění provádí s běžným keramickým nebo obkladovým materiálem. V případě porcelánové kameniny si budete muset zajít do obchodu s obklady pro průmyslovou řezačku na obklady. Při řezání podlahových dlaždic se postupuje stejně jako u fasádních dlaždic.

Pokud jde o nástroje, jejich seznam se neliší od seznamu pro materiál stěn.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS