Vrtání otvory velkého průměru v betonu

Diamantová vrtná instalace

Instalace diamantové vrtání je skupina nástrojů určených pro provádění otvorů s velkým průměrem v betonu, cihel, umělém a přírodním kameni. Vyvinut na základě diamantové technologie, vrtací stroj umožňuje dostat otvor ve výztuže o průměru až 250 mm. S každou instalací pro vrtání betonu můžete použít diamantové koruny různých průměrů. Tato skupina nástrojů je proto v poptávce při pokládání trubek, větrání a komunikace.

Instalace diamantového vrtání z elektromotoru, uzlu vřetena, knoflíků řazení převodovky a sestavy zásobování vodou. V některých modelech jsou tyto prvky upevněny na vodícím stojanu a když je páka stlačena, pohybuje se nahoru a dolů, ostatní jsou konstruovány do konstrukce, podle typu připomínajícího peuorator. Aby bylo možné vybavení k akci, je elektrický startér. Volba provozního režimu se provádí spínacím stupněm a postihuje rychlost řezání. Pro pohodlí pohybu velké velikosti montáže do konstrukce mohou být k dispozici dopravní rukojeť a kola.

Výhody a nevýhody diamantové vrtání

V diamantové vrtací otvor v betonu se to dopustí a přesný.

 • Otvory jsou přesné a kolo;
 • Proces vrtání a vrtání otvorů je téměř tichý;
 • Vyžaduje pouze 220 V elektrické napájení a tekoucí vodu;
 • nedostatek prachu;
 • uchování schopnosti ložiskových stěn;
 • vysoká rychlost vrtání a vrtání;
 • absence trhlin a čipů na vstupu a výstupu otvorů;
 • hloubka vrtání do 3 m s průměrem do 1 m;
 • Schopnost pracovat na zakřivení povrchů.
 • Největší výkon může být dosaženo pouze zvýšením axiální síly zásobování nástrojů a jeho obvodové rychlosti;
 • Diamantové vrtání neumožňuje ani sebemenší zkreslení a beaty nástrojů;
 • Chladit přístroj potřebuje tok tekoucí vody.

Přibližné ceny pro diamantové vrtání betonu a w / w viz tabulka:

Průměr připraveného otvoru, mm Cena za 1 cm Passage, Rubles
Pro beton Pro w / b
25-52 osmnáct 20
62-72 22 24
82-102 24 26
112-122 26 32
132-142 třicet 34
152-162 34 36
172-202 40 44
225-252 52 58
302-325 58 68
352 74 96
402 94 124
452 116 138
502 132 156

Když děrování otvorů o průměru více než 502 mm nebo ležením v rozsáhlých výklencích monolitech, samostatný odhad je vyroben. Předložené sazby jsou minimální, celkové náklady na díla závisí na řadě faktorů:

 • S obsahem výztuže v železnici přes 100 kg / m3 zvyšují náklady o 20% při práci s vysocedlených značkami betonu. o 50.
 • Po překročení hloubky vrtání více než 50 cm se předložené sazby vynásobují korekčním koeficientem rostoucím v krocích po 0,5 m.
 • Při práci v zimě nebo v noci se množství odhadů zvyšuje o 10-20%.
 • Při vrtání v nadmořské výšce, velikost korekčního koeficientu závisí na přítomnosti nebo nepřítomnosti na místě lesa a liší se od 1,1 do 1,7. Stejné pro hard-to-reální pozemky. 1.15.
 • Pokud potřebujete vrtání otvorů ve stropě nebo pod úhlem, cena uvedená v tabulce je vynásobena 4.1.
 • V nepřítomnosti pevného minima na vzdáleném objektu na vodním místě nebo vodivém díle je pevné minimum stanoveno ve směně a vyšší pro každý zaměstnanec).

Tyto koeficienty jsou nutně vzaty v úvahu při vypracovávání odhadu, konečná hodnota je indikována po kontrole objektu a hodnocení stavu struktur. Faktory jsou navíc sledovány jako omezení v načasování, bezpečnostní požadavky, náklady na přípravu betonových povrchů a vrtných ploch, potřeba čištění kalu nebo konstrukčního odpadu.

Jak vyvrtat otvory v betonu

Náš zkušený tým editorů a výzkumných pracovníků, kteří ho zkontrolovali pro přesnost a úplnost, se podílel na vytvoření tohoto článku.

WikiHow Content Manager manažeři tým pečlivě monitoruje provoz editorů, aby zajistil, že každý článek je dodržování našich vysokých standardů kvality.

Počet použitých zdrojů v tomto článku: 9. Jejich seznam najdete v dolní části stránky.

Počet názorů tohoto článku: 73 279.

Schopnost vrták otvorů v betonu. poměrně užitečná a pohodlná dovednost. S ním můžete snadno zavěsit police, zavěsit obrázky, nainstalovat lampy a rychle a bezpečně dělat spoustu domácí práce. Proces vrtacího betonu je poměrně jednoduchý, ale se správným výběrem nástrojů a porozumění principům práce, se ušetříte obrovské množství času.

 • V případě nákupu nástroje je obvykle rozumné zaplatit více finančních prostředků na silnější brnění (s proudem nejméně 7-10 j) známé značky. [3] x Zdroj informací na další užitečné parametry, které je třeba zvážit, zahrnují nastavitelnou rychlost otáčení, nastavitelnou hloubku vrtání, pohodlí zachycení nástroje a přítomnost druhé rukojeti.
 • Dodržujte bezpečnostní opatření. Včetně účelu ochranných brýlí, aby se betonová dráha nedostala do očí, využijte vážných, aby nedošlo k poškození pověsti, a husté pracovní rukavice, aby chránily ruce od vysokého tření a červeno-horké vrtačky. Pro dlouhou práci, za kterých je spousta prachu, doporučuje se také nosit respirátor.
 • U rozkořisáků je nutné použít speciální vrtačky nebo takzvané boranty, s označením SDS nebo SDS-MAX (pro vrtání otvorů do 1,5 cm v průměru) nebo snídaně boos (pro otvory o průměru 2 cm nebo více). [5] x zdroj informací
 • Zesílený betonový vrták mnohem obtížnější, pokud je hloubka otvoru by měla být větší než hloubka ocelové výztuže v betonu. Jakmile se vrták na betonu dostane do výztuže, vyměňte jej na kovový vrtačku. [6] x zdroj informací při práci periodicky zpomaluje a zastavte, aby se zabránilo přehřátí vrtáku.
 • Protože beton je pevný a hustý materiál, otvory v hloubce 2,5 cm budou stačity na upevnění ve stěně šroubů na hmoždinkách pro zavěšení světelných předmětů. Těžší položky budou vyžadovat použití delších šroubů s hmoždinkami nebo dokonce kotvami, minimální hloubka upevnění, jejichž součástí musí být uvedena na obalu.
 • Zvyšte hloubku otvoru o 5 mm, takže má místo pro zbytky prachu vytvořené během vrtání. [8] x Zdrojem těchto informací nebude potřebovat, pokud budete čistit otvor prachu (přečtěte jej dále). [9] x zdroj informací
 • Při práci s dutými betonovými bloky nebo tenkými betonovými povrchy se ujistěte, že prostředky na upevňovací prvky používané upevňovacími prvky. Některé plastové kotvy vyžadují trvanlivou podporu podél celé délky a mohou jednoduše vypadnout, pokud jsou vloženy do otvoru na tenké stěně.
READ  Řezné podmínky pro vrtání otvorů

Vpravo v ruce. Udržujte vrtačku s jednou rukou jako pistole, uvedení ukazováček na tlačítko Start. Pokud je vrták vybaven dodatečnou rukojetí, vezměte ji s druhou rukou a použijte pro spolehlivější zachycení nástroje. Jinak jen vyzvednout vrták ze spodní části druhé ruky blíže k zadní části pouzdra.

Značka bod pro vrtací otvor. S pomocí měkké tužky vložte štítek na stěnu ve formě bodu nebo kříže v místě, kde chcete vyvrtat díru.

 • Pokud váš projekt implikuje použití vrtáku velkého průměru, přemýšlejte o použití pro odpovídající otvor vrtání menšího průměru. Takže můžete zlepšit stabilitu vrtáku během další práce. [11] x zdroj informací
vrtání, otvory, velkého, průměru, betonu
 • Zapněte vrták dostatek tlaku tak, aby udržovala svou polohu, ale netlačte ji silně dopředu (zvyšuje opotřebení vrtáku a může vést k jeho rozpadu). O tom, kolik stiskněte vrtačku, pochopíte z vlastních praktických zkušeností.
 • Vypněte vrtačku periodicky a vyjměte jej z otvoru tak, aby nástroj mohl během několika sekund vychladnout. To se týká zejména obyčejných vrtáků bez dopadu, protože snadno přehřívají z dlouhodobé práce.

Rozlišovací rysy betonových vrtáků

Existuje několik kritérií, která vám umožní rozlišit vrták pracovat na betonu z nástrojů pro vrtání jiných materiálů.

 • Vrták do práce na stromě má nejvíce akutnější špičku, který v počáteční fázi zpracování leží v materiálu.
 • Špička kovového nástroje se vyznačuje tvarem ve tvaru kužele; není špičatá část.
 • Dostatečná hloupá špička vrtáku na betonu je vyrobena z výherské desky.
 • Drill zpracování kovů je 140 °.
 • V nástroji používaných pro zpracování mosazi, bronzu a duralu, takový úhel je 110-120 °.
 • Pod vrtačkou, s pomocí léčby přípravků z hliníku, mědi, dřeva a plastu je tento úhel 90-100 °.
 • Povrch vrtáku použitý pro zpracování kovů se vyznačuje černým.
 • Nástroje pro práci na dřevu se vyznačují konvenční kovovou barvou.
 • Nástroj, se kterým má vrtání betonových konstrukcí, má barvu bílou kovovou barvu.

A malé video o tom, jak být v případě, když vrtání betonovou stěnu jste narazili na výztuž.

vrtání, otvory, velkého, průměru, betonu

Vrtání otvory v betonové Moskvě

4

Diamantová řezačka Moskva pracujeme o víkendech a svátcích. Volání. Uděláme Moskvu a Moskevskou oblast. Diamantové řezání. Betonový beton. Řezání asfaltů, řezné švy, řezání monolit, řezání železobetonů. Řezací kámen. Řezání cihly, řezací otvor, řezání pozorovací jámy, demontáž betonu, výběru jader, řezacích desek překrývání, řezací poklop, odstraňte blok dna, proveďte otvor, řezání dveří, řezání stěny. Řezání podlahy. Řezné desky. Vyjměte okno, otevřete pod dveřmi, otevřete schody. OTEVŘENO. Rozšířit otevření. Řezání. Řezání hlubokých sterů. Řezání bazénů. Řezání konkrétního disku. Řezání diamantového non-laserového betonu. Posílení otvoru, proveďte otevření sro. Řezané beton, cihla. Řezací potěr, rozbité betonové beton, beton, provést poklop v betonu. Řez čtvercový otvor. Řezu betonu. Udělejte boty, rozbijte kabinu koupelny. Přerušit oddíl. Udělejte dveře ve zdi. Udělejte okno ve zdi. Řezání betonu Moskva. Diamantová vrtná vrtačka vrtání betonová koruna od 18. 600 mm inclusive včetně suchých vrtných vrtných otvorů bez prachu bez prachu. Bez bláta, vrtné vrtné otvory na dokončování. Vrtání bez upevnění nebo ruční instalace. Pokud je to nutné. Uděláme díru v betonu, vrtací beton, otvorový beton, provést trubky, vrtání konverze v betonu. Cihla, FBS blok, projít beton. Výběr jader, otvor pro chemickou (himanker) kotvu. Otvory pro trubky. Otvory pro ventilové vozidlo Kiv Tion Brizer a.Td. Otvory komínu. Rozšíření kanálu komínu. Prohlubený. Otvory pro žebřík. Kabelové otvory, otvory díry. Cihla díry. Punč beton. Otvory v cihel. Vrták betonové cihly. Dírka betonová moskva. Bazénové díry. Udělejte díry velkého průměru. Otvory v podlaze, otvory ve zdi, provést indukci v nadaci, vytvářejí produkt. Otvory pro instalaci sloupců (podpěry) Střední lampa, otvory pro sloupce, otvory pro výfukové otvory,

READ  Úhlová bruska 115 mm s nastavitelnými otáčkami

devět

Udělejte odvzdušňovací větrání nebo potřebujete diamantové vrtání otvorů bez prachu ? Pak si můžete objednat řezání diagramů betonu s přívodem vody nebo expanzí otvoru pro snížení otvoru levné, můžeme dokonce snížit prodloužení otvoru bez vyříznutí prachu dolů okenní dveře pro rozšíření dveří cenu na fotografii.Diamantové vrtání otvorů v betonovém, cihlém nebo vyztuženém betonu není snadný úkol.Objednat diamantové vrtání děr Moskvy a regionu 24 hodin nás můžete kontaktovat. Vrtací trubkové otvory bez prachu. Otvory pro výrobu sušených otvorů pro dráty. Diamantové vrtné díry pro každou komunikaci. Rozšiřte otevření Agro-house, snížit otvor pro dveře Balashikha a levné železnice. Diamantový řezací otvor a výklenek. Diamantový řezací beton cena v Moskvě, železnice, Balashikha, Agro-město, Lyuberttsy, Noginsk, Krasnogorsk, Khimki, Skhodka, Mytishchi, Korolev, Ivanteevka, Sergiev Posad, Lobnya, Dmitrofny, Dmitrov, rozšířit otevření Dmitrov levné snížit dveře Agro-house Diamantový řezací beton Balashikha. Cena diamantové vrtání závisí na průměru otvorů a materiálu, ve kterém je nutné vyvrátit otvor v cihlové stěně nebo provést otvor pro výrobu v základu stupně výztuže betonu. Udělej dveře pro dveře Agro-house snížit okenní otevření diamantové vrtání Balashikha. Demontáž kolem hodin Baleashikha. Demontujte stěnu Agro-house nebo přerušte oddíl do LACBBY WALL pro kabeláž. Stroshings stěn levně kolem hodin Agro-město Balashikha a železnice. Vrtání otvorů v Balashikha betonu. Demontáž kolem hodin agro-město. Vrtání betonové diamantové koruny bez prachu. Udělejte díru v betonové železnici.

Diamantové vrtání (vrtání) otvorů (beton, cihlový, vyztužený beton a t.D.) pro různé komunikace (větrání, topení, odpadní vody, klimatizace a t.D. ). Odjezd ve vhodném čase pro vás.

4

Diamantové vrtné vrtné otvory jakéhokoliv průměru. Diamantové vrtné otvory s přívodem vody po celý den. Diamantové vrtné otvory v úhlovém diamantových vrtacích otvorech bez prachu s vysavačem, aby otvor pro ventilační diamantové vrtné otvory v základu Diamantové vrtání otvorů v diginálních dírkách v betonových diamantových vrtných otvorech v diamantových drahách se žulovými diamantovými vrtacími otvory v cihlových diamantových vrtacích otvorech v ložiskových diamantových vrtacích otvorech Vrtání otvory v diamantu betonové korunkové diamantové vrtání otvorů v digimě drahokamu v betonových diamantových vrtacích otvorech s vodovodním vodovodem závisí na tloušťce stěny a materiálu, ze kterého je vyrobeno. Diamantové vrtání rychlosti vrtání otvorů v betonu nebo cihel. Ceny pro diamantové vrtné otvory závisí také na průměru otvorů. Objednejte Diamond Drilling Moskva a region. Diamantové vrtné díry Moskva Agrogorodok Railway Baleashikha Noginsk Elektrostal Khimki Skhodnya Lobnya Podolsk. Diamantové vrtné otvory kolem hodin. Udělejte díru pro větrání. Udělejte díru pro myšlení. Udělejte díru pro trubky. Drill otvory v betonu. Diamantové vrtání betonu levně. Diamantové vrtné otvory v podlaze. Udělejte díru pro zapojení. Otvory pro trubky levné. Udělejte díru pro klimatizaci. Diamantové vrtné otvory suché. Diamantové vrtání s velkým průměrem otvorů. Diamantové vrtné otvory ve stropě. Diamantové vrtání otvorů v desce. Diamantové vrtání otvorů v železobetonu. Diamantové vrtné otvory v provzdušňovaném betonu. Cihlová vrtná cena. Vyvrtejte otvor v pěnovém betonu. Vyvrtat díru. Vrtat. Diamantové vrtání otvorů. Diamantové vrtné stěny s dodávkou vody levné. Diamantová vrtání Moskva. Objednat diamantové vrtné otvory. Diamantové vrtné desky překrývají cenu. Diamantové vrtné díry pro komunikaci. Diamantové vrtání otvorů v nadaci. Diamantové vrtání vodovodního přívodu vody Levná Moskva

READ  Jak vyrobit reverzní převodovku na rumpálu

Betonové rysy

 • Při vrtání betonová konstrukce dochází hodně prachu. To je velmi škodlivé pro lidský dýchací systém, kromě toho jsou abrazivní částice ucpané do otvorů ventilačních otvorů nástroje. Došlo k obtížnosti chlazení a prach spadl dovnitř přispívá k rychlému opotřebení částí zařízení. Stojí za to s použitím prachových nástrojů, pro to jsou speciální trysky pro vysavač.
 • Vyčistěte otvor zařízení z prachu bude obtížné. Aby nedošlo k restartování vrtáku, potřebujete čas od času (každých 3-5 centimetrů pass) vyčistit shlek. Při práci s ucpaným kalem můžete snadno rozbít vrták zařízení.
 • Brusné prvky v betonovém povrchu jsou silně zahřívány na tření. Kovový vrták v této době ztratí indikátor tvrdosti a rychle šlápnutí. Proto je nejlepší chladit vrták s kapalinou nebo alespoň brát přestávky během dlouhého vrtání.

V takové práci stojí za poslech profesionálů ve vašem podnikání. Každý druhý stavitel vám řekne: „Začínám vrtání díry poté, co je značení na pracovní plochu dokončena, jen tak si můžete být jisti, že vrtání bude provedeno správně“.

Bez ohledu na to, jaký typ nástroje bude použit v práci, je nutné přístroj přepnout na menší obrat. V takovém stavu musíte vrtat malé prohloubení v materiálu. Díky těmto manipulacím můžete vytvořit díru s nejmenšími náklady práce. Vzhledem k tomu, že se vrták sám nebude fungovat v chaotický hnutí, pak se přesnost přesnosti vrtání bude plně splněna. Poté můžete přístroj přidat do druhého obratu spínáním do režimu nárazu.

Pokud jsou v přístroji plastové hmoždinky, otvor by měl být mírně hlubší než délka hmoždinky. V procesu vrtání materiálu v otvoru se hromadí velký počet malířských komponent, takže by mělo být také zváženo při provádění práce, vytváření hloubky s určitou rezervou.

Bez ohledu na to, co děláte. vyvrtejte zdi nebo výztužný rámec. v každém případě je takový proces složitý ve fyzických podmínkách. Zařízení je docela těžké, také ovlivňuje a vibrace z válce. Stojí za to připomenout na velké množství prachu, který se objeví během stavebních prací. Zároveň se snadno vyrovnat s prachem, pokud předem koupit specializovaný sběrný sběr prachu.

Pomocí diamantových instalací

Za účelem vytvoření otvoru ve velkém průměru v betonu se často používají zařízení pro diamantové vrtání

Tato instalace jsou připojena ke stěně pomocí speciálních zařízení. Voda je dodávána tak, aby očistila z prachu a chlazení řezného nástroje.

V diamantovém vrtání se otvor získá čirý a přesný tvar a velikost

Tato instalace může dovolit pouze velkou společnost. V případě potřeby můžete vždy objednat toto vrtání stěn.

V tomto videu můžete vidět proces vrtání otvorů pro montážní box s diamantovou korunou:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS