Vrtání zvratů jen jedním způsobem. Jak určit výkon tlačítka?

Úhel broušení se točí v opačném směru. Co dělat

Obvykle se disk otáčí proti směru hodinových ručiček (pokud se podíváte na stranu disku), jiskry letí dopředu, ale nedávno, na skladě prodejních trubek, viděl jsem, že fréza se otáčí v opačném směru, jiskry létají pod nohama. Musí to snížit a denně. Proto se obrátila. jak to? Správné zabezpečení, když jiskry létají do zaměstnance, kteří pracují s úhlovou bruskou, na nohou. Proč? Když je rohový mlýn stoupání, letí vpřed. Bez poškození. (Jiskry létat, kalhoty spalují. v účtu nebere). Při otáčení, jiskry létají dopředu. Obvykle s řezáním, pravé lokty leží na pravé noze. A během svorky, úhlové brusky letí nad holeně. Důsledky jsou lepší nepopsat, myslím, že je to jasné. Alespoň měsíc nemocnice. Převážná z profesionálů se sníží „na kalhoty.

To je cesta a vpravo (jak jste viděl). když jiskry létají na řezbru, a trakční síla úhlové broušení z řezby, a ne na něm. Co jste viděl, jiskry létání na ostrém, to je správná volba instalace polohy úhlového broušení a je to instalace trupu, rukojeti a pouzdra, pro směr otáčení hřídele se nemění. Lze změnit rukojeť s místy (v závislosti na modelu, úhlové broušení může být instalováno ve třech nebo dvou polohách o 180 stupňů a 180 stupňů v 90), lze otáčet kryt v rámci jeho úpravy. Ale ne všechny úhlové brusky vám umožňují „twist“ pouzdro, jak chcete. Některé mohou být také změněny a pozici převodovky.

Buněčný stroj (v prostorném „úhlovém broušení“) poměrně nebezpečný nástroj, i když velmi účinný v mnoha instalatérských operacích.

Mít roboty se všemi běžícími otřesy, od 115-do-230 (to je průměr kruhu, dobře, a tedy síly jednotky) mohu říci, že zařízení až 150 tohoto disku mohou stále Buďte s jistotou uchováváni, jako by se „návrat“ nepředpokládá nad tímto průměru, je velmi obtížné, a je plná vážnými zraněními (!) To je důvod, proč nestojí za lákavé osudu, a bez ohledu na sílu jednotky a průměr disku, směr jeho otáčení je vždy od sebe (pokud se podíváte na jeho vrchol) a nechte jiskry létat nohy, ale to je 100% záruka, že držíte rohový broušení v případě svačinu a házení.

Opět platí, že podle osobních zkušeností mohu dospět k závěru, že svaly rukou jsou mnohem těžší reflexně reagovat na rozšíření než při ohýbání (IMHO)!) „Tahem“ ostrý je méně nebezpečný než role na něj. V extrémním případě se úhlová Griffon bude jednoduše vyskočit s vámi z rukou spěchajících od vás a ne na vás. Samozřejmě, že pustíte zámek a bude to jen spadnout, aniž by způsobovaly zranění.

No, nechte jiskry létat, vždy na sebe. Zde pro to potřebujete dobrý oblek (kalhoty a oblek z husté tkáně) z jiskranů létání, můžete spálit kalhoty (vše, co není děsivé) a z rohu broušení létání na vás. Možná cokoliv!

Přišel jsem k tomuto přesvědčení pouze na mých zkušenostech a tato zkušenost nebyla bez některých „ztrát“. Je však potvrzeno jinými.

Mám malou rohovou brusku DWT, ve standardní verzi je disk vpravo, otáčí proti směru hodinových ručiček, jiskry létat dopředu. Ale je to pro mě kategoricky nepohodlné pracovat tolik, protože nevidím žádný produkt.

Otočil převodovku na disk, který má být viditelný, ale jiskry létají ke mně. ne pěkné. Otázkou je, zda je možné nějakým způsobem vynutit, aby se otočil ve směru hodinových ručiček? Změnit vodiče z kartáčů? A další otázkou je, jak bezpečné. Disky jsou v zásadě lehké, vážná zranění se neplatí, s výjimkou toho, že oči si vyberou, pokud jsou bez brýlí.

Kdo ví. řekni mi: Vzal jsem úhlovou brusku z přítele (Interskol). Vložím kruh, vložím těsnění pod matici. Jak by mělo být utaženo matice. Zapněte. a. matice okamžitě začíná odšroubovat. Zvláště rychle. po vypnutí rohového mlýnku. Co je spojeno s?

LUCHNIK78 napsal: Ořech okamžitě začíná odšroubovat. Zvláště rychle. po vypnutí rohového mlýnku. Co je spojeno s?

Co můžete poradit. Utáhněte silnější nebo vyčistěte těsnění.

Jak by to mohlo fungovat a jak to opravit?

LUCHNIK78 napsal: úhel broušení. při otáčení upínací matice je odšroubována proč.

Potřeboval jsem nirazu!Bulharové prošli rukama hodně, já sám pracoval 125, když se matice otáčí, soudě podle řezu (pracuji tolik, je to pro mě tak pohodlné), a Neraza neochotně utáhněte lépe, nebo pošli novou matici!

Když úhlové brusky zpomaluje, disk, setrvačnost, odšroubuje matici. Umístěte těsnění ne pod maticí, ale pod disk, nebo dokonce odstranit.

Možná navštívila opravy a náhodně přepnuto kartáče, nyní se otáčí na druhé straně

Oheatly napsal: možná navštívila opravy a náhodně přepnuto kartáče, nyní se otáčí na druhé straně

Pak by matice opakovala naopak při zastavení.

Když úhlové brusky zpomaluje, disk, setrvačnost, odšroubuje matici. Umístěte těsnění ne pod maticí, ale pod disk, nebo dokonce odstranit.

READ  Řezné podmínky pro vrtání otvorů

A matice dal nový, a s experimenty s těsněním. účinek stejného. Myslím, že. možná opravdu disk se otáčí v jiném směru. Majitel mluvil jeho klinicí a musel střílet hlavu hřídelem, na kterém je kuželový převod. Svoula ji do vice a plynových klíčů odšroubovat matici. Co čisté, co dokončeno. On mi poradil, jak vložit nový disk, dejte mu zátěž okamžitě a pak matice neodšroubuje, ale nemám rád něco. můžete zapomenout a způsobit zranění

Mechanická část

V mechanické části vrtáku mohou být také různé členění, například šachty. Pokud kazetová kazeta procházet rukou, a zároveň motor bzučí při zapnutí, pak je důvod s největší pravděpodobností v rozpadu převodovky nebo ložisek. Častá příčina poruchy Můžete sledovat zničení podpěrných ložisek. Rozdělení převodovky se může projevit v případě, kdy je kazeta otáčí ruku a elektromotorový motor pracuje a otáčení na hlavní hřídel není přenášen. Všechny poruchy v mechanické části mohou způsobit pravidelné zastavení a poruchy během provozu. bzučení, mletí a nedostatečná rychlost otáčení.

Princip provozu šokového vrtáku je založen na progresivním pohybu dvou ráčanů, které jsou od sebe odepnuté během otáčení elektromotorového vřetena. Během vrtání s úderem se motor vede k pohybu vřetena. Z vřetena motoru se pohybují otočné pohyby již na velkém převodovku, ke kterému je rohatka pevně připojena.

Zvlněný povrch ráčny velkých převodových sklíček podél vlnitého povrchu druhé ráčny, pevně upevněná v pouzdru převodovky, čímž se provádí rázové akce. V průběhu času, v procesu dlouhodobého a intenzivního provozu, vrtáky v režimu vrtání s úderem vlnitých povrchů ráčanů, rána se stává slabší a slabší nebo nevyskytuje vůbec. Je nutné zkoumat podrobnosti o prodloužení převodovky a v případě potřeby vyměnit novým.

Při nabíjení kazety nebo slyšet, především, musíte demontovat případ vrtáku a zkontrolovat stav převodovky v převodovce. Nosit štěrbiny přílohy nebo zničené zuby převodovky označují výstup detailu. Taková rychlost musí být vyměněna. Převody kontroly po celém obvodu, hladce otáčení stromů s rukou.

Ložiska lze zkontrolovat otáčením hřídele v nich. Když by se průběžný průběh hřídele mělo začít mazáním ložisek. Pokud nepomůže, jsou odstraněny z osy se speciálním stahovým. Ruce posouvané ložiskovým klipem. Pokud je pohyb obtížné nebo zbytečné zvuky, měl by být ložisko vyměněno. Ne včas, nahrazený ložisko povede k kódování kotvy, nebo v nejlepších případech bude ložisko jednoduše zkontrolováno v místě přistání.

Co se dostat do ložiskové vrtačky, je nutné odstranit motor spolu s převodovkou, poté, co hodil kartáče, takže by je neporušili, a aby se nepoplet.

Než si vezmete vnitřek vrtačku, pečlivě zvážit, co, kde to bylo, když se to v montáži, jak často se to děje na „zkušeným“ mistři, banda zbytečných prvků zůstává, což je těžké najít. Neztrácejte míč, který je na konci hřídele kazety pro válec, je zodpovědný za režim vrtání s nárazem a bez dopadu.

V případě potřeby a silné opotřebení kazety by měl být vrták odšroubován pojistným šroubem, který je uvnitř kazety.Poté odšroubujte kazetu levým závitem a vyjměte jej z hřídele. Kazeta je nahrazena novým.

Často se vrtáka přestávky během vážné práce, během rychlé opravy nebo v jiných podmínkách, takže neztrácet čas na marném a tak, že to není problém pro vás, měli byste si pamatovat, jak opravit vrtáky sami. Měli byste znát návrh používaného a snadno a rychle určit příčinu poruchy a eliminovat ji.

Oprava vrtáku to udělat sami

Aby bylo možné najít poruchu, má vrták demontovat.

Jak demontovat přístroj

Některé vrtačky mají dodatečnou kontrolu a omezovač hloubky vrtání.

Dodatečná rukojeť a omezovač hloubky vrtání

Je nutné uvolnit upevnění svorky a vytáhnout rukojeť přes kazetu.

Ostatní modely mají další rukojeť přišroubovanou do skříně vrtáku.

Další rukojeť přišroubovaná do skříně vrtáku

vrtání, způsobem, určit, výkon, tlačítka

Pokud je na rukojeti podložku, spojující dvě poloviny pouzdra, blíží se ploché vyhubování a odstraněno.

 • Odšroubujte celý uzávěr a odstraňte horní část skříně. Upozorňujeme, že dva šrouby v místě, kde tělo drží hřídel kazety, zkrátka.
 • Odstraňte upevňovací šrouby na pouzdro. Dráty a další složky vrtáku jemně odstraňují ze svých drážek.

Kazeta s hřídelem a velkým převodem 2 Snadné odpojení od skříně vrtáku. Odstraňte kovový pouzdro převodovky 1 spolu s motorem. Na hřídeli je míč, který nemůže být ztracen, protože bude těžké vybrat.

Odstraňte pouzdro převodovky s elektromotorovým vřetenem.

Nahrazení kartáčů

Signály pro kontrolu stavu vývaru slouží jako kropení v poli kolektoru, snížení revolucí a topných vrtáků. Pokud tyto problémy nejsou, musí být stav kartáčů pravidelně zkontrolován. Při nošení alespoň jednoho z kartáčů o 40 procent, změnit oba. Demontujte kryt vrtáku. Štětce jsou extrahovány spolu s kalhotky. V některých modelech existují zástrčky na pouzdru, která zkroucená.

Štětec je odstraněn z držáku kartáče a nový je vložen do jeho místa.

Povolit tlačítko, hladký regulátor start a rychlosti

Regulátor rychlosti vrtáku lze kombinovat s hladkým startem nebo vstoupí do samostatného kola na pouzdru, nebo kolo je nastaveno na tlačítko Start.

Zařízení a princip provozu tlačítka s regulátorem otáček:

  Když je spoušť stisknuto, posuvné desky 2 pohybují, posuvné podél odporových proužků 3, umístěných na elektronické desce. Stiskněte pružiny kontaktní skupiny 1.

Pokud se vrták nezaznamenává vzpouru, pak je diagram podobný, ale bez kola.

Ovládání válce, stejně jako hladký start, selže kvůli chybě mikroobvodu. Pokud se nachází odděleně od tlačítka Enable, rozeberete případ, odpojte kontakty a vyměňte ji novým. Pokud je knoflík nastaven na tlačítko, rozeberte případ a odeberte tlačítko napájení.

  Položte multimetr na režim transclock. Připojte vstupní svorky vstupu a stiskněte tlačítko. To musí být zveřejněno. Pokud to není, musí být tlačítko vyměněno.
vrtání, způsobem, určit, výkon, tlačítka

Odšroubujte dva šrouby, které stiskněte síťový kabel. Odstraňte dráty.

READ  Ztracené alfa jemné pracovní nástroje

Vložte kolík do otvoru s drátem, který jde ze statoru. A odstranit drát spolu s čepem. S druhým drátem statoru, dělat totéž.

Vyměňte tlačítko jednodušší než rozebrat a opravit, protože v něm existuje mnoho drobných detailů. Ale pokud se rozhodnete, pak pečlivě rozebírejte tlačítko tlačítka tak, abyste neztratili skákání pružiny.

Kontaktní místa jsou vymazána a tvořen prach, který se usadí uvnitř plastové krabičky. Dielektrické povrchy se stávají elektrickými proudovými vodiči. Z tohoto důvodu není obrat a hladký start regulován. Odstraňte kovový prach se zalévaným alkoholem. Kontakty mohou být zvýšeny nožem, ale ne suchým papírem, aby nenazkaly svůj povrch.

Odstraňte čip z druhé poloviny tlačítka. Vyplňte všechny prvky. Poškozené nahradit.

Často interní čištění tlačítka tlačítka obnoví jeho provoz.

Nefunguje reverzní nebo vrtačka se otočí vpravo

S přímým otáčením rotoru je konec prvního vinutí statoru připojen k prvnímu štětce. Když se vrátí k druhé. Takové spínání dochází v opačném tlačítku. Pokud se vrták přestane proměnit na jeden nebo druhý, znamená to, že řetěz se nezavírá. Tlačítko je nutné diagnostikovat a v případě poruchy nahradit nebo rozebrat a vyčistit kontakty.

Otázka je přezdívána v několika góli:

 • Zaškrtněte políčko Reverse.
 • Zasuňte krémy multimetru do dvou otvorů na jedné straně reverzního tlačítka. Podívejte se na přítomnost spotřebiče. Nyní zasuňte krémy do dvou otvorů na druhé straně. Ze dvou stran je pípnutí, to znamená, že správná poloha reverzní práce.
 • Nyní nainstalujte zpět na levé straně.

Zasuňte krémy do dvou otvorů, ale z různých stran tlačítka. Pak do dalších dvou otvorů. Zkontrolujte pípnutí multimetrů.

Pokud alespoň jedna fáze nebyla žádná transpekce, tlačítko je vadné. Můžete ji rozebrat. Pokud jsou kontakty uzavřeny v obou polohách spínače, pak je vyčistěte a zavolejte je znovu. Pokud nepomůže, pak nahradit tlačítko.

Vezměte kolík, vložte do otvoru a odstraňte drát. Odstraňte všechny vodiče stejným způsobem.

Dráty ze statoru a kartáčů jsou připojeny k zadní straně. Jsou spojeny diagonálně, takže náčrt obvodu, aby se nezaměřil. Nebo přilepit svůj prostor pro každý štítek.

Připojení vrtáku do kabelu bez tlačítka

Odstraňte napájení. Zahrnuje dvě žíly síťového kabelu. Pokud byl vrták obrácen, pak dvě dráty pocházejí ze statoru a kartáčů. Celkem otočí čtyři. Chcete-li je připojit se dvěma síťovými žíly, proveďte následující:

Elektrické poruchy

Naučit se o designu tohoto nástroje, můžete se přesunout s ohledem na nejčastější chyby. A mělo by být zahájeno s elektrickým zaměřením. Uvažují se nejcharakterističtější „příznaky“ tohoto druhu poruch:

Elektrický šroubovák nespustí. Chcete-li začít, zkontrolujte stav dobíjecí baterie. Pokud jste se ho snažili nabíjení nástroje, a to nedalo žádný pozitivní výsledek, měli byste podniknout multimetr a pokusit se identifikovat problém. Nejprve musíte měřit napětí na baterii, která musí odpovídat indikátorům uvedeným na samotném baterii. S příliš nízkým potřebujete najít vadnou část. zařízení pro dobíjení nebo ACB.

Zkontrolujte stav „nabíječky“ může být používán multimetr. Chcete-li to provést, musí být zahrnuta do elektrické sítě a zkontrolovat napětí na volnoběhu. By měla být hodnota přibližně dvou nebo tří voltů více nominálních. Pokud není vůbec žádný napětí, porucha je umístěna v nabíjecí jednotce. V tomto případě pro opravu přístroje budete potřebovat široké znalosti v elektronické technologii.

Pokud je členění baterie, musí být blok otevřen. Poté musíte pečlivě zkontrolovat stav vodičů a kontaktů, jakož i ověřit spolehlivost pájení.

V situaci, pokud baterie a nabíječka plně pracují, a nástroj stále nechce běžet, bude muset demontovat. Z bateriových svorek je pár elektroinstalace. Musíte vzít multimetr a měřit napětí přímo na vstupu tlačítka vloženého baterií. Pokud je na vstupu napětí, pak by měla být baterie vyjmuta a pomocí speciálních krokodýlí svorky musíte zavřít vodiče z baterie. Konfigurace zařízení pro indikátory měření odporu (v OM). Stiskněte tlačítko na tlačítko a změřte indikátor výstupu. Přístroj musí zobrazit indikátor odporu.

Pokud se to stalo. s tlačítkem nejsou žádné problémy a chyba je buď v kartáčích, nebo v některých jiných částech elektromotoru. V situaci, pokud zařízení vydá přestávku, je nutná oprava nebo úplnou výměnu tlačítka. Nejdůležitější věc při demontáži tlačítka není spěchat a být co nejpřesnější, jinak můžete ztratit malé části. Podobné akce je třeba přijmout v případě, že neexistuje zpět.

Funkce elektrického pohonu na maximum a rychlost revolucí nefunguje? Důvodem tohoto problému může být v regulačním tranzistoru a na tlačítko.

V případě, že je veškerá pohon v dobrém stavu, ale elektrický šroubovák je tak vadný, členění v kartáčích. Specialisté doporučují tyto části měnit, pokud jejich počáteční délka vymazala čtyřicet procent.

Můžete zkontrolovat vinutí kotvy. V případě, že včasná porucha je v nich zakoupena kotva a nahrazena vlastním rukama.

Blok: 3/4 | Počet znaků: 2980

Příčiny nedostatku stávky

Na první pohled se zdá, že mechanismus dopadů má jednoduchý design a tam není nic, co by se tam zlomilo. Zatížení, prach a vibrace se postupně berou. Rádová síla se obvykle snižuje, protože mechanismus se používá a nakonec přijde na ne. Ostré zmizení nárazu je způsobena deformací nebo zničením některých detailů.

„Opilý“ ložisko

Je nabitý na hřídeli pod úhlem a vede píst. V přítomnosti nebo zničení je ložisko nahrazeno.

READ  Stuha to udělala sami z překližky

Přepněte režimy

Podrobnosti o mechanismu mohou ukončit drážky. To může být důsledek deformace, opotřebení nebo častého operačního nástroje s plněnem. Porucha je eliminována instalací dílů na jeho umístění nebo náhradu novým.

https: // obchod.podle / PERFORSTORY / BOSCH_GBH_2_26_DFR / https: // crast.Ru / instrumentální / perforator-ne-rabotaet-v-vertikalnom-polozhenii https: // tehniklablog.Ru / perforator-shturm-ne-dolbit / https: // slovanasozidanuam.Ru / strojka-i-learont / pochemu-perforator-ne-vsadit /

Eliminace mechanických poruch

Mechanické členění elektrického šroubováku zahrnují poruchu ráčny, převodovky a kazety zařízení.

Oprava ráčna

Pokud se ráčna nefunguje na elektrickém šroubováku, bude nutné jej odpojit od převodovky k nalezení poruch. Někdy existují speciální akcie, které jsou regulovány v spojce, a v některých zařízeních namísto prutů instalovaných 2 kuličky v každém otvoru. Stiskli pružinu, které při kroucení nastavovacího kroužku, lisy na kuličkách.

Ve většině případů je oprava promluva elektrického šroubováku vyčistit z nečistot a v aplikaci nového maziva.

Oprava převodovky elektrického šroubováku

Pokud je v převodovce slyšet hluk neobvyklý hluk, nebo otáčení vřetena probíhá, s prokluzem, pak může být neúspěšná mechanismus ozubená kola, zuby odpadních vod na jeho těle.

Převody nejčastěji se zlomí, pokud jsou vyrobeny z plastu (platí v levných zařízeních). Pokud se to stalo, podléhají nahrazení.

Další fotografie můžete vidět převodovku.

Důvodem běhu motoru neotáčí vřeteno, může být umístěno plastové zuby uvnitř převodovky.

vrtání, způsobem, určit, výkon, tlačítka

Chcete-li obnovit výkon mechanismu, musíte demontovat převodovku (proces demontáže je lépe fotografován) a v místě opotřebení zubů, zašroubujte malý šroub, odpadu na požadované velikosti. Místo, kde budete instalovat šroub, musíte ho dát. Musí být přísně naproti plastovému zubu umístěnému na vnitřní straně pouzdra.

Vytvořit takové značky a na zadní straně pouzdra, naproti první.

Dále, vrták v umístěných otvorech.

Utáhněte šrouby v těchto otvorech požadovanou délku, předem utopení, takže jsou na stejné úrovni s jinými plastovými zuby. Po montáži šroubů můžete sbírat reduktor s použitím požadovaného množství mazání na převodovkách. Oprava převodovky elektrického šroubováku lze považovat za dokončenou.

Druhy poruch elektrické a mechanické části vrtáku

Závada elektrické části se projevuje ve formě nedostatku otáčení motoru, t.E. Pokud nejsou známky zařazení motoru (bzučení, vibrace a t.D.). Pokud se šoková vrtačka nezapne, a kazeta se snadno otočí ručně, pak můžete bezpečně hovořit o chybě elektrické části. Totéž lze argumentovat, pokud neexistuje nastavení rychlosti nebo rotace. Na očekávané poruše v elektrické části říká. Dočasné přerušení práce vrtáku, hluk outsidera může také ukazovat na elektrický řetězec.

Nejčastěji selhání v elektrické části je způsobena opotřebením kontaktních kartáčů. Pokud skončí o 40%, lze ji hledat a havarovat v práci. S větším opotřebením kartáče se elektromotor prostě není zapnutý. Doporučuje se postup pro určení pachatele závady v elektrické části (jako přístupný). Zpočátku, tester určuje integritu kabelu (kabel). Poté se zkontroluje tlačítko Start (Switch) a integrita počátečního kondenzátoru. Potom jsou kontaktní tlačítka získána a zkontrolována. Konec je stanovena integrita vinutí motoru.

Explicic znamení poruchy v mechanické části je vrtačka hřídele. Pokud kazeta nedokáže posouvat rukou, a zároveň slyšet zpětnost elektromotoru, když je zapnutý, pak důvod spočívá v rozbití převodovky nebo ložiska. Nejčastější příčinou poruchy v mechanické části je zničení podpěrných ložisek. Rozdělení převodovky se může projevit v případě, kdy je kazeta otáčí ruku a elektromotorový motor pracuje a otáčení na hlavní hřídel není přenášen. Porucha v mechanické části může způsobit pravidelné selhání v práci (dočasné zastavení) vrtáku, bzučení, broušení a nedostatečné rychlosti otáčení hřídele. V pedooferů může porucha v mechanické části odstranit pohyb bubnu bóra.

Konečně, porucha se může projevit v vrtači kazety. Při odstraňování vrtáku tedy tedy mohou být potíže, když nejsou vačky v důsledku rozbití v záběru uvnitř kazety. Někdy se chyba projevuje ve formě rolování kazety vzhledem k vrtáku hřídele. V tomto případě porucha vznikla v montážní zóně na hřídeli.

Naučit se prodloužit životnost energetického nástroje od okamžiku nákupu

Takže zakoupený nástroj napájení sloužil po dlouhou dobu a neuspěl v nejvíce inopportune momentu, je nutné zajistit řádnou péči o to. Tato péče obsahuje následující akce:

vrtání, způsobem, určit, výkon, tlačítka
 • Uložte nástroj výhradně v suché a teplé místnosti. Dopad vlhkosti a nízkých teplot bude mít za následek tvorbu kondenzátu a selhání položek elektrických nástrojů
 • Dlouhodobě nefungují nástroj s těžkými zatížením, protože to povede k přehřátí vinutí a selhání elektromotoru
 • Přítomnost nárazového režimu neznamená, že vrták může denně vyvrtat otvory v betonu a železobetonu. Funkce vrtání vrtání je pomocná a je určena pro vzácné použití. Pro takové účely je nutné použít peuorator
 • Se silným jiskrajícím kartáčím je nutné je nahradit, aniž by čekal na nástroj vůbec se zastaví

Vzít v úvahu při nákupu, že vrtačky se vrátí domů a komerční. Pokud je vybrána levná volba domácnosti, musíte pochopit, že takový nástroj je určen pouze pro vzácné domácí použití. Jakékoliv opravy v domě s využitím vrtáků pro domácnost způsobí selhání nástroje. Pokud je vrták zapotřebí, aby se opravy v domě, pak je třeba vybrat výjimečně profesionální možnosti.

Proveďte opravu vrtačku s vlastními rukama, které nejsou vůbec obtížné. Hlavní věc k přístupu k tomuto problému je vhodné. hledání a odstraňování problémů začít od malých až po velké. Po řádně provedené opravy napájecího nástroje bude trvat velmi dlouho.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS