Vyberte si zastřihovač trávy pro trávu

Na trhu jsou trimory benzínu pro trávu zastoupeny nejbohatším sortimentem. Vzhledem k nákladům na vybavení této třídy však ani nechcete dělat chyby. Po analýze řady různých modelů, naše editory udělali rating nejlepších benzínových trimrů pro chalupu a zahradní práce, založené na uživatelských zkušenostech. Jako praxe ukazuje, že pohled je, že „kvalita je velké peníze“. jen mýtus. Moderní výrobní technologie a zkušenosti inženýrů vám umožní rozvíjet a vynikající nástroje všech cenových kategorií. Tak si každý si může vybrat dobrý benzotrimmer pro sezónní práci, s přihlédnutím ke všem jeho přání.

 • Nejlepší výrobci benzotrimmers
 • Nejlepší levné trimry benzínu pro trávu (až 10 000)
 • jeden. Kruger GTK 52-7
 • 2. Champion T433-2
 • 3. Patriot PT 443 Ten
 • 4. Champion T523
 • 5. Daewoo Power Products DABC 520
 • Nejlepší benzínové trimry pro trávu za cenu a kvalitu
 • jeden. OLEO-MAC SPARTA 25
 • 2. STIHL FS 55
 • 3. ECHO SRM-22GES
 • 4. Husqvarna 128R
 • Nejlepší profesionální trimry benzínu pro trávu
 • jeden. STIHL FS 250
 • 2. Husqvarna 143R-II
 • 3. ECHO SRM-350ES
 • 4. OLEO-MAC SPARTA 25 ECO Hliník
 • Co trimr pro trávu koupit za dávání

Omezený rozpočet nebude překážkou kupovat dobré vybavení. Top 12 Nejlepší trimry zahrnovaly 3 modely, které jsou charakteristické: dostupná cena, spolehlivá kvalita, udržovatelnost, osvědčená značka. Kupující mají navíc volbou mezi výkonnými a produktivními nebo lehkými a manévrovatelnými verzemi. Tato kategorie zahradních nástrojů je určena pro domácí použití v oblasti země nebo nákupu. tato skutečnost by měla být zvážena při nákupu.

HUTER GET-1000S

To je jeden z nejlepších elektrických trimérů za nízkou cenu. Díky výkonnému jednosměrnému zdvihacímu motoru a chladicímu systému vzduchu může nástroj pracovat po dlouhou dobu bez přehřátí. Rukojeť je skládací, což významně usnadňuje přepravu elektroků a zakřivená tyč vám umožní jemně řezat trávu kolem květy, stromů, plotu nebo lůžek. Model je relativně lehký a manévrovatelný, vybavený náhodným ochranným startem, vybaveným husterovým popruhem. Popularita trimrů trávy si zaslouží kvůli kompetentní kombinaci technických vlastností a ergonomie.

Patriot PT 500

Tento levný a dobrý elektrický trimr pro trávu se stal populární mezi uživateli díky dobrým charakteristikám a velmi dostupným nákladům. Владельцы хвалят удобную рукоятку, регулируемую по длине штангу и малый вес (2,5 кг). Агрегат с двигателем в 500 Вт – бюджетный вариант для домашнего использования на небольших садовых участках в 6-8 соток. По отзывам покупателей, модель вынослива, не склонна к перегревам, если периодически очищать щели в защитном кожухе.

Высокие обороты обеспечивают качественную обработку участка, однако толстые сорняки триммер для травы может и пропускать. Для обработки густых зарослей лучше сразу брать армированную леску для триммера. Технических недостатков, за исключением высокой шумности, у триммера для травы практически нет, но нижнее расположение электромотора дает нагрузку на руки оператора. Также такая конструкция не рассчитана на скос сырой травы из-за возможности попадания влаги в двигатель.

 • nízká hmotnost;
 • регулировка длины штанги;
 • nízká cena;
 • выносливый двигатель;
 • vysoká rychlost a dobrá šířka kočky;
 • Při přehřátí je povinný senzor vypnutí.

Dezel Te-1200 (96611)

Podle recenzí uživatelů je elektrický vyžínač pro trávu TE-1200 určen pro intenzivní využití v životních podmínkách. Je odolný vůči přetížení a neohřívá i po 2-3 hodinách nepřetržitého provozu. Navíc tento levný elektrotrimer pracuje s rybářskou linkou a s noži, takže snadno snižuje tenkou a tlustou trávu, keře, houštiny Borshevik, mladých stromů.

Horní umístění motoru pomáhá distribuovat značnou hmotnost nástroje na úkor ramenního popruhu, který usnadňuje práci. Dobrá a montáž. Po dlouhodobém provozu jsou všechny přílohy a detaily těsné na svých místech. Uživatelé také dobře reagovali o mírných vibracích, což není pneumatika. Pro snadnou skladování a přepravu může být bar demontován a kompaktně umístit vyžínač pro trávu v krabici nebo vaku. Model Te-1200 konzistentně vstupuje do různých recenzí a nejlepší hodnocení, jako nejdostupnější a trvalý.

 • Vhodné pro kočičí tuk plevele a keře;
 • mírné vibrace při práci;
 • vypracoval ergonomii;
 • kvalita detailů a montáže;
 • skládací tyč;
 • Hardy a výkonný motor není nakloněn přehřátí;
 • Nastavitelná celá šířka.

Bosch EasyGrasscut 26

Elektrický zastřihovač pro trávu firmy Bosch dokonale osvědčený samotný. německá kvalita, spolehlivá, není nakloněn přehřátí, vynikající ergonomii. Jednotka je nízká výkon, takže vhodný pro kočky nízké, jemné trávy. pro zpracování trávníku, plochy kolem tratí, stromů, barev nebo keřů. Malé rozměry vám umožní použít na těchto místech, kde není dostatek místa pro velký zastřihovač pro trávu nebo sekačky na trávu na kolečkách. S mírnými zatížením bude přístroj sloužit majiteli po mnoho let. Jedná se o vynikající model pro ty, kteří hledají nejlepší elektrický trimr pro trávu až 300 W. Ale při nákupu stojí za to věnovat pozornost dostupnosti služeb. zadní strana „značkových“ copánků pro trávu v originalitě a ceně detailů, včetně cívky pro rybářskou linku.

 • poloautomatická krmná linka;
 • Velmi pohodlný rukojeť levá nebo pravá ruka;
 • Snadné a žádné hlučné;
 • Ochrana proti náhodnému spuštění.
READ  Jak odstranit cívku s vyžínačem pro trávu Bosch

Jak si vybrat dobrý Electric Trimmer pro trávu?

Chcete-li vyzvednout optimální model zastřihovače pro trávu pro trávu, musíte věnovat pozornost technickým specifikacím, ergonomii, umístění hlavních sestav jednotky.

Motor umístění

Existují dvě možnosti pro umístění motoru, který ovlivňuje funkčnost zařízení:

 • Pokud je motor umístěn v horní části zastřihovače pro trávu, jednotka se vyrovnat s vysokým zatížením a může sekat tlustou trávu. Tento design se nachází na silných trimrů, které mohou pracovat na Deletech a po dešti.
 • Motor ve spodní části copu pro trávu označuje, že vyžínač pro trávu je slabý. Mow mokré trávy nemůže. Toto místo však činí nástroj vyváženější a vhodný v provozu. Náklady na tuto techniku ​​jsou níže.

Přímá nebo zakřivená tyč: Co je lepší?

Tvar baru ovlivňuje funkčnost a spolehlivost zastřihovače pro trávu:

 • Elektroky s přímými tyčemi se rozlišují vysokou výkonem a spolehlivostí v provozu. Otáčení k cívce s rybářskou linkou je přenášena přes ocelový hřídel. Tento design je proto trvanlivější. Vzhledem ke zvýšenému výkonu se agregáty vyrovnávají s neprůchodnými houšti.
 • Pokud je tyč ohnutá, točivý moment z motoru je přenášen do řezacího otáčení ocelovým kabelem. Předpokládá se, že tyto modely jsou méně spolehlivé, ale není fakt. Můžete určitě argumentovat, že síla mají méně a jsou používány, hlavně na plochých místech.

Napájení

Napájení motoru by mělo věnovat zvláštní pozornost. Pokud je vyžínač pro trávu potřebný pro malé svazky a vzácné použití, nemá smysl přeplatit pro sílu dostatek 450. 1000 w.

Pokud je plánováno, aby se hodně rozsvítilo a často, aby bylo možné dát travnaté pole zarostlé oblasti, snížit malé keře, to stojí za to vyšetřit peníze do silného semi-profesionálního nebo profesionálního elektrického copu s kapacitou 1,2 kW.

Lesk tloušťka a typ krmiva

Silnější čára vyžínače pro zastřihovač, čas, který je menší, výkon nástroj je vyšší. Ještě lepší, pokud model poskytuje možnost použití plastových nebo ocelových nožů. Takový agregát řezání tlusté houštiny kopřivy, malých keřů a tuhé koně nebo akutní trávy.

Není lehký a tvarový rybolov. Ale toto je téma pro samostatný článek.

Při výběru nástroje musíte věnovat pozornost typu krmiva. Volba je mezi automatickým, poloautomatickým podáváním nebo ručním nastavením. První a druhá možnosti ušetří čas a bezpečnější.

Hmotnost zastřihovače pro trávu závisí na výkonu. Než je vyšší, tím je masivnější je zařízení. Je třeba vybrat zařízení, které odpovídá fyzickým schopnostem.

Těžké modely jsou obvykle dodávány s balíčkem pásu. Pomáhá rovnoměrně distribuovat hmotnost nástroje na oblast těla.

Trimmer benzín pro trávu. Co je lepší vybrat?

Co věnovat pozornost výběru benzínového zastřihovače pro trávu? Řešení bude záviset na úkolech, kterým čelí:

Všechny motocosy jsou rozděleny typem motoru na dvoudobém a čtyřdobém tahu.

První nenáročná a jednoduše uspořádaná, ale vyžadují přípravu speciální palivové směsi, mají vysokou hladinu hluku a tvoří velký počet výfukových plynů. Z těchto modelů Husqvarna 323 R, Ryobi RBC31SESO, Patriot PT 3055, Partner Colibri II S jsou obzvláště populární.

Druhý je komplexní v údržbě, ale nevyžadují přípravu směsi, liší se méně hladiny hluku, ekonomické spotřeby paliva a nízký stupeň opotřebení vnitřních uzlů motoru. Mezi nimi je oslavovat Makita Ebh341u, Patriot PT 3155 T, Caiman VSP255S-EH025. Dvoudobé motory jsou častější, takže má smysl zastavit svou volbu na nich, zejména pokud se domníváte, že typ motoru nemá vliv na výkon nástroje.

Další věc stojí za to věnovat pozornost, je tvar baru.

Přímá charakteristika profesionálních vysoce výkonných modelů se schopností vydržet velké zatížení. Důvodem je použití ocelového hřídele pro vysílání točivého momentu z motoru k řezacím zařízením. To má například al-Ko FRS 4125, Ryobi RBC31SESO, Hitachi CG 40 EY. T (CG40EY-T), BK-1900 Caliber.

V zaháknutém tyči, místo hřídele prochází ocelový kabel. Takové zařízení se obvykle používá pro domácnost a některé polotovary. Nevyžadují mnohem spolehlivost a odolnost proti přetížení a intenzita použití takových modelů není příliš velká. Mezi takovými trimry jsou obzvláště úspěšné STIHL FS 45, INTERSKOL MKB-43/33, Elitech T 1000 RK.

Dále má smysl odhadnout vlastnosti nástroje, a to jeho moci.

Z tohoto ukazatele bude přímo záviset na výkonu motocosu, jeho schopnost pracovat s určitým typem vybavení, schopnost sekat různé trávy, Bunign nebo dokonce keř.

V našem obchodě si můžete vždy kupovat modely, které se liší jen fantastické: STIHL FS 550 K, ECHO SRM-4605, Husqvarna 343 F. Tyto kopie jsou schopny řezat i malé podkrery a aplikovat při rolování divoké vegetace v lese. Cena je vysoká, ale to, co nabízejí na oplátku, stojí za to. To je výběr skutečných profesionálů.

READ  Jak opravit sekačku na trávu do motorového motoru

Skromnější svazky nezbytné vegetace v této oblasti, tím méně moci potřebujete zastřihovač pro trávu a skutečnost, bude to levnější.

S ohledem na hodnotu, zde, jako vždy, hodně závisí na značce.

Existují však docela dobře známé značky, které s vynikající kvalitou svých výrobků nabízejí velmi přijatelné ceny. Například, Husqvarna 128 L, Ryobi RBC430SBD, Elitech T 1250 V, Champion T284.

Další důležitou charakteristikou pro vyhodnocení modelu je objem palivové nádrže.

Doba nepřetržitého provozu závisí na jeho velikosti. Předpokládejme, že budete muset připravit benzo-olejovou směs za den třikrát denně nebo všech šesti. Jak si rozumíte, rozdíl v čase strávený poměrně významný. Zde jsou nejpopulnější kopie s objemem asi 1 litr, například Hitachi CG40Eya (TP). Tato a celková hmotnost se významně nezvyšuje a poskytuje poměrně dlouhou dobu pracovní doby mezi náplněmi.

Existují však modely s velmi malou nádrží. Zpravidla se jedná o třídu domácnosti, nebo jsou určeny pro malé množství práce s významným zatížením. Například pro čištění malého čističe od podrostu, STIHL FS 450, partner BS 433b.

Dále se podíváme na řezný snap-in.

Obvykle, pokud si koupíme sekačku vysokého výkonu a vysokého výkonu, očekáváme, že takový nástroj lze sekat téměř všechny. Z tohoto důvodu náklady na věnovat pozornost dostupnosti použití ve specifickém modelu ocelových nožů a disků. Koneckonců, je to takový snímek, jak říkají, „hlavní šoková síla“, což umožňuje mělké keř k vyhořetu a snadno narovnává s nejhoršími houšti vysoké trávy. To také umožňuje rychle sklízet seno nebo jednoduše čistit rozsáhlé oblasti z vegetace.

Takže je žádoucí, aby váš zvolený nástroj může pracovat jak rybaření, tak kovová nebo plastová čepel. Vzorky takových modelů jsou Patriot T 535 PRO, Husqvarna 327 RX.

V další fázi vyberte rukojeť.

Vzhledem k tomu, že práce motokosy je obvykle poměrně dlouhá, rukojeti takového nástroje musí být tak pohodlné pro uživatele a zajistit spolehlivý nástroj pro držení v jeho rukou.

To nejlepší v tomto ohledu je rukojeť ve tvaru t. Umožňuje snadno napodobovat pohyby obvyklého nemotorizovaného copu pro trávu při zpracování velkých oblastí a bezpečně držte nástroj se dvěma rukama. Taková rukojeť zahrnuje Patriot PT 3355, ECHO SRM-22GES, BK-1400 Caliber.

Můžete také splnit rukojeti ve tvaru J- a D. Jsou to více charakteristické pro semifikační a amatérské modely, jako je Elitech T 1000 RK, Husqvarna 128 RJ, Caliber BK-1900.

Zvláštní zmínka si zaslouží neobvyklé benzínové copy pro profesionální práce. rozsah trimrů pro trávu. Jejich vlastností je umístění motoru odděleně od baru ve speciálním sáčku, který je připojen rameny zaměstnance. S řezacím zařízením se uvádí přes pružný hřídel. Příkladem takových modelů jsou STIHL FR 450, Patriot T 552 PRO Plus.

Výběr nástroje, vždy jasně si představte, proč to potřebujete. Pak nebudete muset stěžovat, že zakoupený zastřihovač pro trávu není dost výkonu nebo naopak, že leží bez záležitostí a nefunguje ve svém financích.

Vyberte si vyžínač baterie pro trávu

No, jako první ze všech, takový typ trimrů eliminuje hlavní nevýhody elektrokosů. elektroodech a potřebu používat síťové prodlužovací šňůry.

Nákupem takového typu zastřihovače pro trávu můžete sekat ne příliš husté bylinné houštiny i v nepřítomnosti elektrického proudu.

Je pozoruhodné, že takové trimry pro trávu jsou charakterizovány nejnižší úrovní vibrací a hluku mezi všechny typy.

Mezi nevýhody takového nástroje mnoho majitelů rozlišuje malou kapacitu, krátkou dobu používání na jednom nabíjení a dlouhodobé dobíjení baterií.

Všechny modely bateriových copánků mají nižší umístění motoru a jako řezný prvek, v drtivé většině případů, používejte pouze obložení pro zastřihovač. Malá síla motoru umožňuje manipulovat s nimi pouze malé oblasti tenkého vegetace.

Termín vyžínače pro trávu na jedné baterii je asi 20-40 minut, v závislosti na intenzitě použití a doba jeho opětovného nabíjení může dosáhnout dne a více. Takové modely jsou proto vhodné v případě, že rozsah práce na vašich stránkách je malý a frekvence použití zastřihovače pro trávu nepřesahuje jednou za dva nebo tři dny.

Volba tohoto druhu je oprávněná, pokud učiníte trávu, ne často v minimálním množství.

Jaký vyžínač pro trávu pro trávu si vybere?

Trimmer pro trávu (nebo v jiné sekačce / elektrokárních hodinách, v závislosti na motoru) je určen pro ořezávání a závěsné trávy a malé keře. Před nákupem zastřihovače pro trávu potřebujete jasně reprezentovat, kde budete pracovat s ním a co dělat.Pokud vaše plány zahrnují zpracování velkých oblastí, sekání vysokých plevelů a keřů nebo sklizně sena pro hospodářská zvířata, je lepší udělat volbu ve prospěch benzínových modelů. Trimmery benzínu pro trávu je silnější, snadno se vyrovnat se silným palcem nahoru, může pracovat dlouho, a pohyby Kostu nejsou omezeny na žádné dráty. Pro trávníky jsou elektrické trimery pro trávník dokonale vhodné pro trávníky. Jsou jednodušší než benzín, ne tak hlučné a vyžadují mnohem méně údržby. Jejich nevýhodami jsou opačná stránka výhod: musíte neustále nést obrovský explender, s účesem velkých objemů trávy, musíte čas od času relaxovat. Modely s nižším místem motoru jsou vhodné s výjimkou účesu napadeného trávníku s měkkou trávou.

READ  Jak rovnoměrně řezat plech úhlovou bruskou

Elektrický, výkon 1400 W, Lesk pro zastřihovač, kovový nůž, průměr jako 2.7 mm, šířka katedulace koček 38 cm, šířka kočky s nožem 25.5 cm, hmotnost 5.6 kg.

Jak vybrat řezný nástroj.

Nízkoenergetická a levná zařízení mohou pracovat pouze s rybářskou linkou, která se také nazývá šňůra. Ale dražší zařízení určená nejen pro trávu jsou vybaveny pásem s ocelovými lopatkami a speciálním řezačkou.

Leske pro Trimmer

Stává se různé průměry: od 1,2 do 4 milimetrů. Je nutné použít pouze ten, který je určen pro váš nástroj a musí být uveden v pokynech. Pokud vezmete linku pro zastřihovač větší tloušťky nebo méně, opotřebení rukávů bude dvakrát růst a je velmi obtížné je nahradit.

Typy sušičky pro trimmery, charakteristiky a popis

Mnoho zvažuje průřez rybářské linky s obvyklým vzorem, nicméně, to není. Vzor ve formě hvězdičky nebo mnohoúhelník je spíše nezapomenutelnými označením pro účely. Takže následující typy kabelu jsou běžné v průřezu:

 • Kruh je univerzální, a pro trávu a pro suché stonky pohřbeného;
 • Čtverec. lepší pro tlusté stonky a rozsáhlé rostliny;
 • hvězdička. nejpřesnější a naprosto vhodný pro trávník tak, aby se rychle zotavil.

Různé typy řezných lesů pomůže vyzvednout ten, který je vhodný pro sušení trávníku ve vaší zahradě.

Nože a čepele

Jistě jste si všimli, že některé modely trimrů se prodávají vůbec bez trysek pro kabel. Takové trimry pro trávu jsou navrženy pro nephestovou práci, například když občas řezáte spiknutí v zemi. V tomto případě nebude sušička pro vyžínače vyhovovat, jak bude zaměňováno ve vysoké trávě. Pro tento úkol bude nejlepší řešení ocel, dobře naostřený nůž. Aby se snížily suché větve Malinnik nebo rozšířené bournah, je nejlepší vzít trysku s plastovými lopatkami.

vyberte, zastřihovač, trávy, trávu

Typy typů nožů, vyžínače disků pro trávu

Ale nože nejsou důvodem k opuštění šňůry, protože se nehodí špatně pro bug nebo území pod plotem, kde může být sklo nebo kámen. V zastřihovačích je instalován ochranný kryt, ale pevný předmět může být stále odstraněn pod ním při kontaktu s kovem.

Z počtu lopatek s lopatkami na noži závisí, zda vyžínač pro trávu bude vyrovnat s tlustými stonky a hustou trávou. Tato volba je však příliš jemně drtivá tráva, takže není vhodná pro obrobek sena.

Оцените крепление инструмента

Лёгкие маломощные триммеры для травы можно удерживать одной рукой, но при длительной работе она будет затекать. Так что нелишним будет ремень, который повысит удобство работы.

Средние и мощные косилки оснащаются плечевыми ремнями, на которые через подвес на карабине крепится инструмент. Они регулируются под рост, но при долгой работе могут впиваться в тело.

Самыми удобными считаются крепления ранцевого типа с двумя широкими лямками и защёлкой спереди. Их легко надевать и снимать, при этом они равномерно распределяют нагрузку и позволяют долго косить без усталости.

Ещё одним полезным дополнением является защита бедра — жёсткая пластиковая накладка, которая располагается на подвесе справа и служит опорой для штанги косы для травы, не позволяя той врезаться в тело.

Co koupit

Инженер-механик, хорошо разбираюсь в технике и технологиях. Více než 10 let používám Mac a iPhone, vím všechno o produktech ekosystému a Apple. Nejen píšu, ale vím, jak pracovat s rukama. 3 roky pracoval autoslemer, auto chinky je jen sám. Navržen a od nuly vybudoval dům se svými vlastními rukama, který se v kurzu hromadí mnoho zkušeností. Zbožňuji oldcual videohry a komiksy, hraní na kytaru.

Naučte se, jak to funguje

Stejně jako jakýkoliv nástroj s řezacím zařízením je trimr trávy zvýšeným zdrojem traumatu, zejména pokud zvažujete vysoké rychlosti otáčení jeho řezných prvků.

Proto bude práce tohoto zařízení vyžadovat, abyste měli určité znalosti o svém bezpečném použití.

Kromě toho existují některé jemnosti a nuance, například při nabíjení stejného zastřihovače rybářské linie v cívce, která bude velmi důležitá pro efektivní a kvalitní práci.

Určitý druh řezných předmětů nebo vegetace vyžaduje odpovídající způsob kočky.

Existují určité rozdíly v použití benzínu, dobíjecích nebo elektrických copánků.

Také správná péče a údržba výrazně prodlouží životnost mosazi.

Závěrem bych chtěl říci, že vaše volba závisí úplně na vaše touhy, a snažíme se to usnadnit a dát to potřebné informace.

Pokud potřebujete další inforalitu o jakémkoliv modelu trimru pro trávu nebo jeho kritéria výběru, můžete vždy kontaktovat naše manažery. Nejenže se obraťují na nástroj, ale také vyprávějí podmínky dodávky, funkce záručního servisu a mnohem více.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS