Z jaké oceli jsou vyrobeny sekery Husqvarna?

Malá kempingová sekera Husqvarna

Další informace o produktu získáte na telefonním čísle:

Malá sekera Husqvarna 5769264-01 se používá k sekání a štípání dřeva. Čepel ze švédské oceli, pevná a odolná. Dřevěná rukojeť poskytuje bezpečný úchop a neklouže v ruce.

Vlastnosti Pohodlné ovládání Ergonomická rukojeť z amerického ořechu. Otvor na konci sekery umožňuje zavěšení sekery na hák v dílně.

Výhody sekery Husqvarna 5769264-01

  • Dlouhá životnost;
  • Čepele seker Husqvarna 5769264-01 vyrobené ze švédské oceli;
  • Rukojeť je vyrobena ze dřeva;
  • Robustní design. sekera je spojena se sekáčkem dvěma klíny. jedním dřevěným a druhým ocelovým.

Z jaké oceli jsou vyrobeny sekery Husqvarna?

Takže teď mám nové webové stránky. Stejný blog, ale na doméně první úrovně https://survivalpanda.Zde budu pokračovat s články.

Hned na začátek řeknu, že osám moc nerozumím, takže můžu napsat hloupost nebo banalitu, i když se budu snažit to nedělat.

Zde je přehled dvou os od společnosti Huska.

Důvodem pro koupi sekery od této společnosti byla především cena.к. toto jsou nejlevnější švédské sekery na trhu. Ačkoli lidé píší, že kvalita háčků výrazně klesla, vzal jsem šanci a podle mého názoru není ztracena.

Svou recenzi začnu sekerou Husqvarna.

jaké, oceli, jsou, vyrobeny, sekery, husqvarna

Rozměry: délka 370 mm. hmotnost: 700 g. cena: 1500 p.

Železo vypadá takto. Čepel je opatřena značkou a informuje o tom, že sekera je ručně kovaná. Mimochodem, ve znaku je zobrazena hlaveň s t.к. společnost začínala jako zbrojní firma. Ostření není příliš ostré, ale papír řeže docela dobře.

Redukce. objektiv. Mimochodem na tomto obrázku je hlavní chyba sekery. kovový klín je zatlučen nakřivo.

případ. není skvělý. Rukojeť je vyrobena z amerického ořechu.

jaké, oceli, jsou, vyrobeny, sekery, husqvarna

Při používání se ukázala jako velmi slušná sekera, která na svou velikost perfektně seká.

Řezání hoblin pro topeniště. snadno.

Po testu byla rukojeť obroušena a natřena mořidlem.

shrnutí: skvělá sekera pro turistiku ve stylu Bushcraft. A tady je univerzální sada pro tento Bushcraft.

Druhá v pořadí je lesní sekera Husqvarna

Rozměry: délka 680 mm. hmotnost: 850 g. cena: 2500 p.

Věnujte pozornost rozdílům ve tvaru hlavic. Dřevěná sekera má výrazný „uši“.

Je to sekera, kterou lze sekat oběma rukama.

Celkově bych tuto sekeru popsal jako táborovou sekeru. Je vhodný pro kempování, rafting a zajištění dřeva na oheň během dlouhých mezipřistání, ale není to přirozeně snadná volba.

Tyto sekery lze nezkušeným uživatelům docela doporučit, mně se velmi líbily.

Z jaké oceli jsou vyrobeny sekery Husqvarna?

Teď mám nové webové stránky. Stejný blog, ale již na doméně první úrovně https://survivalpanda.Zde budu pokračovat v umisťování svých článků na webové stránky.

Hned bych měl říct, že o sekerách toho moc nevím, takže bych mohl napsat nějakou hloupost nebo banalitu, ale budu se snažit to nedělat.

níže si můžete prohlédnout přehled dvou os od společnosti Huska.

Důvodem pro koupi sekery od této společnosti byla především cena.к. toto jsou nejlevnější švédské sekery na trhu. Ačkoli lidé píší, že kvalita slupek výrazně dolů, vzal jsem šanci a podle mého názoru nebyl ztracen.

Svou recenzi začnu cestovní sekerou Husqvarna Hatchet.

Rozměry: délka 370 mm. hmotnost: 700 g. cena: 1500 p.

Železo vypadá takto. Na ostří je značka a informace, že sekera je ručně kovaná. Mimochodem, emblém zobrazuje hlaveň s předním hledím.к. společnost začala jako zbraň. Ostrost pokulhává, ale sekera vesele štípe papír.

READ  Jak začít sekačku Lawn Husqvarna

Redukce. objektiv. Mimochodem, na této fotografii je hlavní kloub sekery. deformovaný kovový klín.

Případ. není skvělý. Rukojeť je vyrobena z amerického ořechu.

v použití sekera byla velmi slušná, seká dobře na svou velikost.

Řezání hoblin do topeniště. snadno.

Po testu byla rukojeť obroušena a natřena mořidlem.

Shrnutí: skvělá sekera pro turistiku ve stylu bushcraft. A tady je univerzální sada pro tento Bushcraft.

Druhá sekera, kterou máme, je lesní sekera Husqvarna

Rozměry: délka 680 mm. hmotnost: 850 g. cena: 2500 r.

Všimněte si rozdílu ve tvaru hlav. Sekera na dřevo má výrazný „uši“.

Touto sekerou už lze sekat oběma rukama.

Obecně bych tuto sekeru charakterizoval jako táborovou sekeru. Je vhodný pro kempování, dlouhodobé karavanování a pro zásobování palivovým dřevem, ale samozřejmě to není snadná volba.

Tyto sekery lze doporučit nezkušeným uživatelům, mně se velmi líbily.

Tyčové sekery na štípání palivového dřeva

Tyto sekery se používají pro práci s velkým množstvím dřeva a svou konstrukcí a velikostí se podobají sekerám na kácení. Na rozdíl od nich však mají těžší hlavy, jsou posunuté pod větším úhlem a jsou navrženy tak, aby dokázaly rozštípat i ta nejtlustší polena.

Štípací sekera Fiskars Super

Protože společnost Fiskars zahájila dnešní recenzi jako výrobce jedné z nejspolehlivějších a zároveň cenově nejvýhodnějších štípacích seker, není divu, že se v kategorii seker na štípání prosadí. Tento model do značné míry odpovídá tradiční koncepci společnosti. stejná kompozitová násada odolná proti nárazu, stejná strojově kovaná uhlíková ocel a stejný způsob upevnění hlavy k topůrku (a nikoli naopak). Se svou hmotností téměř 2,7 kg nabízí spolu s délkou násady velmi vysokou energii úderu, aby zvládla i ta nejtěžší polena s velkým množstvím suků.

Ocelová štípací sekera Husqvarna

Další sekera v moderním redesignu (a v podstatě hodně podobná předchozímu modelu). Nemá největší sekeru (28 palců dlouhou), ale vzhledem k hmotnosti hlavy 2,5 kg si stejně jako Fiskars skvěle poradí i s těmi nejsilnějšími špalky. Díky svým menším rozměrům je však také vhodnou sekerou pro provádění menších prací, jako je například zatloukání sekerou. Například zatloukání hrotů, štípání dřeva na podpal atd.д. Za zmínku stojí také to, že společnost Husqvarna poskytuje na tuto sekeru nejen doživotní záruku, ale nabízí také celou řadu podobných výrobků, které se liší pouze délkou a celkovou hmotností.

Štípací sekera Hults Bruk Bjork

Další sekera od Hults Brook v dnešní recenzi. Má tradiční skandinávský tvar, typický pro sekery vyráběné před více než sto lety. Hlava je ručně kovaná ze švédské oceli a sekera je vyrobena z výběrového amerického ořechu. Díky charakteristickému tvaru sekáčů a tenkému řezu je tento model vhodný jak pro sekání tvrdého a měkkého dřeva, tak i pro další práce (včetně příčného řezání).

Barebones Living Pulaski Axe

Tuto sekeru (nebo spíše kombinovaný nástroj) navrhl lesník Ed Pulaski, na jehož počest dostala své jméno, které se již dávno vžilo. Je široce používán v lesnictví a při hašení lesních požárů a je skutečně osvědčeným produktem, na který se lze spolehnout. Její hlava je kovaná z uhlíku třídy 1095, který je odolný proti nárazům a perfektně drží ostří (což je důležité zejména při náročných aplikacích). Na jedné straně je obyčejná sekera a na druhé straně je motyka (nebo široký krumpáč), která se používá k odsekávání kořenů a shrnování vrstvy drnů. Nástroj má také své vlastní tajemství. kalenou tyč z oceli 1095, která prochází celou rukojetí (vyrobenou z bukového dřeva). Poskytuje velkou hmotnost (a energii nárazu) a zároveň obrovskou odolnost.

Štípací kladivo Gränsfors Bruk

Tento těžký sekáček je konstruován pro pravidelné používání a díky své robustnosti odolá i těm nejnáročnějším pracovním podmínkám. Vyrobeno z klasických materiálů společnosti Gränsfors: prvotřídního hikoru a vlastní oceli s otevřeným ohřevem, vyráběné výhradně pro potřeby společnosti. Samozřejmě má velmi vysokou cenu (což může mnoho lidí při výběru sekáčku zmást). Není však pochyb o tom, že vydrží desítky let a bude se předávat dětem a vnoučatům. A co víc, i na rukojeť z amerického ořechu se vztahuje 20letá záruka, což o mnohém vypovídá.

READ  Jak mazat elektrický křik

Srovnání kované sekery a kované ocelové sekery Husqvarna

Na závěr tohoto článku bych vám rád nabídl ještě jedno video, ve kterém hodnotím lisovanou sekeru Cold Steel a porovnávám ji se svou Husqvarnou. Sekera je švédská sekera a myslím, že vítězí ve všech ohledech, kromě ceny.

Cena se však vyplatí, protože legendární švédské dřevěné sekery můžete získat za málo peněz. Sekera Husqvarna, která je někdy lepší než motorová pila.

Počet bloků: 9 | Celkový počet znaků: 9245 Počet použitých dárců: 3 Informace o každém dárci:

Tipy odborníků Husqvarna: sekery a pily pro stavebnictví

Společnost Husqvarna nabízí kompletní sortiment stavebního nářadí. Když vrcholí zahradnická sezóna, je čas pustit se do renovačních a stavebních prací. Jedním z hlavních pomocníků stavitele, ať už profesionála nebo amatéra, je sekera. Při výběru sekery odborníci společnosti Hусqvarna doporučují sledovat následující vlastnosti: hmotnost nástroje, materiál čepele sekery a ergonomii, materiál hlavy sekery, šířku čepele a zda nabízí další funkce.

Pro tesařské práce je správnou volbou sekera s dřevěnou násadou. Ostří sekery je zajištěno dřevěnými a ocelovými klíny, které zajišťují bezpečné uchycení a bezpečný provoz. Rovný břit lze použít k odstraňování třísek a řezání dřeva. Tesařská sekera Husqvarna s ručně kovanou čepelí o hmotnosti 1 kg je dodávána s koženým potahem.

Tip odborníka Husqvarna: Chcete-li si po koupi ověřit kvalitu sekery, vyplatí se poklepat na ostří. Rezonanční zvuk indikuje pevnost materiálu. Tato sekera si poradí i s těmi nejtvrdšími druhy dřeva. Novinkou pro letošní rok jsou sekery s ergonomickou rukojetí z plastového materiálu. Kryt z nerezové oceli dokonale chrání sekeru v případě ztráty a zajišťuje dodatečnou bezpečnost a odolnost sekery.Jedinečné spojení mezi sekerou a hlavou z uhlíkové oceli je tak pevné, že společnost poskytuje na toto upevnění záruku 10 let. Extrémně výkonná, odolná a bezpečná sekera je vhodná pro nejrůznější práce na zahradě.

Všestranná sekera HusqvarnaA2400 je ideální pro práci se dřevem. Čepel nástroje zajišťuje menší tření a snadnější štípání dřeva, zatímco funkce kladiva umožňuje práci se špičkou sekáče.

jaké, oceli, jsou, vyrobeny, sekery, husqvarna

délka sekery je 6-7krát větší než délka ostří, což zaručuje pohodlný švih a velmi silný nástroj. Odklízecí sekery Husqvarna S1600 a S2800 se skvěle hodí k výrobě podzimního palivového dřeva, štípání polen a štípání špalků. Pro snadné pronikání do dřeva a jeho štípání mají sekery Husqvarna inovativní konkávní tvar ostří s klínovitou hlavou a optimálním rozložením těžiště. Štípač S2800 o hmotnosti 2,8 kg je ideální pro štípání velkých polen, zatímco malý štípač S1600 o hmotnosti 1,6 kg je ideální pro štípání polen a menších špalků.

Dalším důležitým nástrojem každého majitele chaty je motorová pila. Všestranná řetězová pila Husqvarna 135 je v Rusku již řadu let nejprodávanější. Tento model, který se snadno spouští a používá, je vyroben speciálně pro zahradnické a stavební práce. Výkonný motor s inovativní technologií X-Torq poskytuje vysoký výkon a zároveň šetří až 20 % paliva. Inovativní systém LowVib účinně snižuje vibrace.Díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti se řetězová pila snadno a pohodlně používá.

Akumulátorový model Husqvarna436Li pro použití v interiéru využívá vysoce výkonnou 36V lithium-iontovou baterii. Akumulátorová pila pracuje na jedno nabití 30 až 60 minut a výkonem se vyrovná svému benzínovému protějšku. Tichá, ekologická a lehká 2″ akumulátorová řetězová pila.7 kg (bez vodicí lišty a řetězu) má bezkartáčový motor s dlouhou životností; praktický ovládací panel umožňuje spuštění nářadí pouhým stisknutím tlačítka bez zbytečného plýtvání časem a penězi na palivovou směs a režim SavE prodlužuje provozní dobu pily bez nutnosti dobíjení.

READ  Úhlová bruska 125 mm s regulací otáček

O společnosti Husqvarna HusqvarnaGroup je největším světovým výrobcem lesní, parkové a zahradní techniky: řetězových pil, sekaček, travních sekaček, zahradních traktorů, sněhových fréz. Husqvarna. 327 let inovací a prvotřídní kvality! Díky špičkovým technologiím, silné firemní kultuře a touze vyrábět kvalitní nástroje se společnost vyvinula od zbraní k šicím strojům, troubám, motocyklům a nakonec k zahradní technice. Společnost Husqvarna, která neustále posouvá technologické hranice, je i dnes lídrem v oblasti techniky. Nářadí Husqvarna se používá v celém lesnickém průmyslu a pomáhá amatérským i profesionálním zahradníkům dosahovat nejlepších možných výsledků.Skupina Husqvarna má pobočky ve více než 40 zemích a zaměstnává 13 000 lidí. V roce 2015 dosáhla společnost obratu 36 miliard švédských korun.

Někdy se stává, že za málo peněz si můžete koupit docela dobrý a kvalitní výrobek od spolehlivého výrobce, takže následující hodnocení štípaček na palivové dřevo vám pomůže vybrat levný kvalitní nástroj.

SIBIN 20694-17 dřevo

SIBIN 20694-17

Model je klasifikován jako tesařská sekera a sekáček. Délka rukojeti je 610 mm. Zadní část váží 1,35 kg, celý nástroj váží 1,75 kg.

Poměr kvalita/cena je jednou z hlavních vlastností, které si zákazníci všímají. Poukazuje také na to, že se velmi dobře ovládá a má velmi pohodlnou rukojeť.

Práce Wacha 21850

Nástroj patří mezi sekáče. Má 600 mm dlouhou dřevěnou rukojeť. Hmotnost topůrka je 1,6 kg, ale celá sekera váží 1,9 kg.

Uživatelé si pochvalují jeho praktický tvar a cenu. Nevýhodou je nízká kvalita sekery.

DDE Dynamic AXE9 (649-370)

DDE Dynamic AXE9 (649-370)

Jedná se o sekáček s 225 mm dlouhou rukojetí. Jeho hmotnost je 0,51 kg. Rukojeť je vyrobena z polyamidu a má pogumovanou základnu. Mezi výhody patří povrchová úprava proti tření a přepravní kufr, který usnadňuje přepravu stroje.

  • Lehké.
  • Ergonomické.
  • Kompaktní.
  • Povlak proti tření.
  • Pogumovaná rukojeť.
  • Přenosné pouzdro.

Kupující komentovali výhody nízké hmotnosti a kompaktních rozměrů. Ideální pro pěší turistiku. Jako nevýhoda byla uvedena zmínka o zubatých hranách na čepeli při zamýšleném použití.

LOM 4731647

LOM 4731647

Kamenný sekáček s dřevěnou rukojetí. Hmotnost dříku 2,5 kg. Ideální pro řezání velkých a silných kmenů.

Zákazníci zmiňovali dobrý poměr ceny a výkonu a snadné používání funkcí. Ideální pro práci na venkově a štípání dřeva v rodinném domě.

Matrice 21816

Matrice 21816

Tento sekáček má rukojeť o délce 880 mm a 2 kg těžkou pažbu. Samotná konstrukce váží 3,123 kg, což je na takovou sekeru poměrně hodně. Za vše může pogumovaná sekera ze skelných vláken, která zvyšuje hmotnost konstrukce.

Má mnoho pozitivních ohlasů zákazníků. Mnozí komentují vysokou kvalitu produktu a jeho snadné používání.

STAYER 20624-30

STAYER 20624-30

sekáček, který je typu sekáček. Délka rukojeti je 900 mm. S hmotností čepele 3 kg je tento nástroj mnohem těžší než ostatní výše uvedené modely. Celá hmotnost je 3,8 kg. Materiál rukojeti je ze skelných vláken a je opatřena gumou.

Všichni zákazníci si pochvalují jeho pohodlnou rukojeť a optimální hmotnost.

Benzínová sekačka na trávu Husqvarna 236R

Benzínová sekačka na trávu Husqvarna 236R 9673330-01 s optimalizovanou převodovkou se snadno používá. Vhodné pro začínající uživatele. Umožňuje upravit přerostlý trávník v krátkém čase. Základní nátěr usnadňuje spuštění stroje. Řezné prvky.čepel a hlava střihacího strojku. přiloženo. Robustní konstrukce rukojeti Pro větší pevnost je rukojeť připevněna k hřídeli pomocí tvarované svorky. Spojka s dlouhou životností usnadňuje těžkou práci s dlouhými šňůrami a žacím nožem o velkém průměru. Dálkový startér Dálkový startér umožňuje v případě potřeby snadno vyměnit startovací lano. Účinný vzduchový filtr Účinný vzduchový filtr snižuje náklady na údržbu a opotřebení motoru. Kombinovaný chránič.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS