Ztracené alfa jemné pracovní nástroje

Stalker ztratil alfa nii agroprom. Lost Alpha Developer’s Cut. Finále. Hlavní otázky. Kalibrační nástroje

Pokusím se tedy možná vše výše uvedené shrnout a udělat více či méně podrobného průvodce všemi dokumenty Agropromu.

Oba dva. v Arrowově skříni, jejíž dveře jsou v DC (v 1.4004 přesně) je zamčeno, klíč leží v hlubinách sklepení. Chcete-li to najít, jděte/vraťte se ke schodům nejblíže ke skříni (v blízkosti jsou tři skříně, na stěně několik zakřivených trubek, stěny v úrovni podlahy jsou natřeny modrou barvou). Tam najdete výtahovou šachtu, sejděte po schodech vedle ní, pak další šachtou, také jděte dolů, dokud se nedostanete do průchodu s nápisem „neotvírat. „a“ stanovená pravidla a předpisy. „Jděte tam a hned uvidíte ventilační kanál kousek nalevo, odkud proniká světlo a kde se otáčí ventilátor. Pojď k němu blíž a vezmi si klíč, leží tam. Vraťte se ke skříni, otevřete ji a vezměte oba dokumenty. za prvé. novela „Nejhlubší temnota“. leží ve výklenku na protější stěně od vchodu, za červenohnědou skříní. Druhý. list poznámek. poblíž dalšího výklenku vpravo od předchozího jsou tři dřevěné stojany, na tom nejvyšším leží modrá vojenská lékárnička, na jednom z těch, které jsou níže. hledaný dokument.

ztracené, alfa, jemné, pracovní, nástroje

Ve stejných kobkách musí hráč najít Strelčin flash disk. Po převzetí knihy a její „aktivaci“ v inventáři v sekci „Deník“ vašeho PDA se objeví záznam z této knihy, který obsahuje nápovědu, kde flash disk hledat. Dešifrování je poměrně jednoduché, ale nalezení keše pomocí dešifrované nápovědy je trochu obtížnější. Tak.

Vyjděte ze skříně a jděte chodbou doprava, poté zahněte znovu doprava do prvního průchodu mezi dvěma chodbami s kyselými anomáliemi. Tam pečlivě prohlédněte ventilační potrubí na stropě, hledejte prasklý rošt. Skrýš za ní. Při namíření zaměřovače na něj by se měl dole objevit nápis „search the box“. Pokud ho nemůžete dostat z podlahy, vyšplhejte na nedaleké lékařské vybavení. Důležité: po odebrání flash disku se v dungeonech objeví ovladač, který dokáže hráče „natočit“, i když je na povrchu. Abyste se ho zbavili, vraťte se do chodby, kde jste vzali klíč od Arrowovy skříně. on je tam.

Nyní dokumenty o vojenské základně. Před jejich sběrem je vhodné vyčistit základnu na nulu. takže sběr dokumentů bude mnohem jednodušší a klidnější.

Celkem je na základně šest dokumentů, nepočítaje ty v případu a projděte quest jako hlavní. Tři z dalších jsou stále ve stejné hlavní budově, kde je případ, další tři. v dalších objektech na území základny. jeden. Deníky s výpočty. ležet v prvním patře hlavní (třípatrové) budovy, na stole s baňkami a červenými sklenicemi v jihozápadním (levém dolním) rohu budovy. Tento stůl u okna. 2. Vědecký projekt. také v prvním patře, na druhém stejném stole se stejnými baňkami a sklenicemi. Ten je již ve východní (pravé) části. 3. Poznámka řediteli Výzkumného ústavu. ve třetím patře, na plechovém stole se šesti obdélníkovými ukazateli nahoře. Tento stůl. nejblíže tomu, ze kterého jste převzali případ hlavního úkolu. Dokument leží na spodní straně tohoto stolu (je možná chyba, při které není vidět a/nebo není možné sebrat, v tomto případě hoďte na tento stůl granát, aby dokument odletěl). 4. Profesorův deník. nachází se v budově nalevo od hlavní. Tato budova má téměř čtvercový tvar, postavená z šedých cihel a na jedné ze stěn. požární štít a žebřík na střechu. Jakmile jste uvnitř, projděte první místností a vstupte do té, kde hoří oheň v sudu. Tam hledejte stůl, u kterého je na podlaze počítač. Dokument je na tomto stole. 5. Notebook. leží v jedné ze dvou budov bílé a růžové barvy se šikmou střechou. Konkrétně. v té, která je blíže hlavní budově a jejíž veranda má výhled na budovu z šedých cihel, kde jste vzali předchozí dokument. Vylezte na verandu a jděte vpřed k dřevěné lavici. dokument na něm. 6. faktura. leží na kontrolním stanovišti poblíž severního (horního) vstupu na základnu. Jedná se o velmi malou budovu, vedle které je nahoře závora a sloup se spoustou reflektorů. Když vejdete dovnitř, okamžitě uvidíte další červenohnědou skříň (na policích napravo od ní je televize). Dokument. v horní přihrádce této skříně. Za zmínku stojí, že je pro hráče téměř neviditelný, vidíte jen jeho samotný okraj.

To jsou všechny dokumenty, které lze shromáždit ve Výzkumném ústavu „Agroprom“. Ještě dodám, že zda jste na vojenské základně shromáždili všechny dokumenty nebo ne všechny dokumenty pochopíte v nabídce úkolů. Dokud všechno neposbíráš. úkolová položka „Vezmi si vše, co zbyde“ nebude označena jako dokončená.

Datum přidání: 26.deset.18 Zobrazení: 59585

Fotografie vývojářů

Přímo tam v bunkru na zdi najdete fotku se dvěma cizími lidmi, nejspíše lidmi. Ve skutečnosti tito dva kluci patří do vývojového týmu, který je autory modifikace Shadow of Chernobyl.

V Temném kordonu můžete najít jeskyni, kterou sejdete dolů, do které si uvědomíte, že jste ve vývojové místnosti. Přesněji je to jejich poslední útočiště, o čemž svědčí dvě kostry a pár přezdívek vytesaných na zdi. Tady je někdo, kdo je zcela oddaný své práci!

graf výkonu

Tento článek podléhá licenci Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License, což znamená, že ji můžete kopírovat a upravovat, dokud celé dílo (včetně dodatků) zůstane pod touto licencí.

Alpha 606, (narozen Armando Martinez 15. listopadu 1974 v Hialeah, Florida, USA.S.), je akustický/elektronický umělec žijící v Miami. Skupinu založili Armando Martinez a Rey Rubio v roce 1998. Martinez je programátor/skladatel a Rubio je výkonný zvukový inženýr. „Rubio a Martinez zajišťují, že bubny ‚nesedí‘ na stopě, místo toho zpracovávají rytmy tak, aby byly začleněny do zbytku a tvoří elastický základ.Ke skupině se v roce 2003 připojili dva perkusionisté, Marino Hernandez a Danny Chirino.

READ  Jak vyříznout otvor pro umyvadlo v pracovní desce

Jejich debutové ep, Computer Controlled, vyšlo u Dopamin Records v roce 2004. [Zde] „Americké duo tam ve třech zářezech odhaluje svůj nemírný vkus pro taneční parketové minimal electro vysoké kvality, zároveň perkusivní, futuristické, směrové a svěží.“Skupina odehrála několik živých vystoupení jako čtyři, ale krátce nato se jejich cesty rozešly.

Tento článek podléhá licenci Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License, což znamená, že ji můžete kopírovat a upravovat, dokud celé dílo (včetně dodatků) zůstane pod touto licencí.

Popis

O projektu Ztráta Alpha. jeden z nejoblíbenějších projektů ve vesmíru „Stalker“ projekty, jehož vývoj začal v roce 2008. Zpočátku byl ztracený alfa zaměřen na vrácení nejvíce stalker. V roce 2014 proběhlo vydání první verze modifikace. Mapa odcizené zóny byla recyklována, která nyní více odpovídá Bild 1935, spíše než původní hru. Pozemek je postaven na historii stínů v Černobylu. Ve ztracených Alpha, hlavní postava. Stalker, který si nepamatuje nic, a v jeho verzích je jen jeden úkol. „Zabij šipka“. Klíčové body se přesunuly z první části trilogie, ale byly transformovány tolik, že každý z nás bude moci tento příběh znovu přežít, s novými pocity. Také přidal velký počet poboček spiknutí, boční questy.

jeden. Kde najít cache šipka (zemědělský dungeon): Jdeme na chodbě, kde bývala anomálií Electry, sestupujeme na dno na schodech (ne na dně, ale pouze na schodišti, který byl v originální tc). Jdeme do chodby (kterou jsme se v PM dostali ke keši střelce) a vidíme dveře vpravo, toto je keška střelce.

Kde najít klíč ke dveřím ke keši Strelka (Agroprom Dungeon): Vracíme se na odpočívadlo a klesáme až úplně na dno. Bude tam ventilační potrubí, v něm na okraji leží klíč ke dveřím.

Kde je kniha Arrow: Za skříňkou v otvoru ve zdi.4. Kde je ukrytá flashka Strelka: Ve vedlejší místnosti.

Kde je vchod do X18: Na dvorku za centrální budovou.

ztracené, alfa, jemné, pracovní, nástroje

Kde jsou všechny dokumenty pro Petrenka a kde jsou všechny počítače pro Velese: První počítač a dokument se nachází hned na začátku laboratoře, kde sedí strážný (závada, která píská). Druhý dokument je v místnosti nalevo (pokud se podíváte na východ z laboratoře). Třetí dokument je pod úrovní, vedle druhého dokumentu je panna (to funguje), za její hangárem na dně hangáru, za starý BTR „A je poklop. Skočíme do poklopu, jdeme v přímé linii, otočíme se doleva, uvidíme 3 schody, vyšplháme na druhé a najdeme dokument. Čtvrtý dokument se nachází poblíž vědce z cut-scény (kde pijavice zabil vojáka) (v jeho blízkosti je také druhý počítač) Pátý dokument je v místnosti, do které se musíte dostat výtahem šachty, vylezte skoro až na samý vrchol výtahové šachty a vylezte do toho patra, ve kterém se ta místnost nachází, jdeme do malé místnosti (kde na mini mapě leží mrtvola vojáka Svobody) (je tam třetí počítač )

ztracené, alfa, jemné, pracovní, nástroje

Expedice: prozkoumejte druhý bod: Všechny dokumenty a vědecké přístroje jsou v hangáru, kde stojí Kalmyk. První dokument je na plynové nádrži, první vědecký přístroj je na spodní polici stroje, druhý dokument je v mrtvole vědce, druhý vědecký přístroj je na stole, vedle mrtvoly vědce (pro úkol práce, musíte se na konci podívat do domu).

Kódy z trezorů: Kód z Borov je bezpečný. 495; Kód z Petrenkova sejfu. 123; Kód z trezoru Borova (TD). 295; Kód trezoru na vojenské základně (Cordon). 471; Kód trezoru v místnosti budovy s chemickými plyny (umístění Rostock, vstup do místnosti ze střechy). 437; Kód z trezoru v lokaci Radar (podle úkolu Nomad). 218; Kód trezoru v novém baru. bude k dispozici po připojení do seskupení dluhů.Kódy dveří: Kód ke dveřím laboratoře X10. 3823; Kód z uzavřené místnosti v X10. 1234; Kód pro vstup do metra (do Pripjati). 2345; Kód pro vstup do laboratoře X-18. 5271; Kód pro dveře v kobkách Pripyat. 4134. Kód pro vstup do sarkofágu. 4237.Počítačové cheaty: Kód pro většinu počítačů ve hře (vhodné pro první počítač v X-18). Přísně tajné; Kód do druhého počítače laboratoře X-18. 9231; Kód z galerie 2. galerie První vesnice, vesnice začátečníků. V jednom z domů na levé straně, v místnosti, jehož strop je nepochopitelná vegetace, je suterén. Vchod do ní je posetý krabicemi. Má dvě lékárničky a hromadu konzerv 🙂

Ztracené alfa jemné pracovní nástroje

První vesnice, vesnice začátečníků. V jednom z domů po levé straně, v jehož místnosti je na stropě nepochopitelná vegetace, je suterén. Vchod do ní je posetý krabicemi. Má dvě lékárničky a hromadu konzerv 🙂

V lokaci Village, když poprvé hledáme ekology, v kobce, v jedné ze skříněk je oblek Ekologa. Také v tomto metru jsou krabice, které obsahují nářadí. Sekundární úkol najít tyto nástroje má vědec Dee Dee.

Ve vesnici začátečníků (Na Cordonu) je studna, když se do ní podíváte, můžete vidět mrtvoly.Taková vlastnost je, když na Cordonu podle pokynů Sidora potřebujete vyndat bandity u uhelná elektrárna, před odchodem do elektrárny se přehrává video, ve kterém bandita mluví s žoldákem a mají 2 sig550 s tlumičem picel a granátometem. Takže pokud si tento úkol vezmete a nechodíte do závodu (hlavní věc není přehrávána válečkem) a dostat se kolem levé strany tohoto bandyuk a najmout si můžete zabít (například s SVD na mostě bojovník půjčit) a vzlétnout 2 ciga 2 vyhledávání a hřeben nama. milovat hazardní hry ? Azart Play se vám tedy určitě bude líbit. sloty. jackpoty. karetní hry atd.

Dark Valley: v pravém horním rohu mapy, kde je spousta děr, yarov, hledáme anomální pole, je tam přívěs, jdeme dovnitř a vyzvedneme Leru 300yu, s tlumičem a granátem spouštěč. Dark Hollow: na střeše čerpací stanice poblíž břehu, kde mnoho lodí nachází nálože pro RPG, samotné RPG leží na autobusové zastávce, vedle přechodu na TD.

READ  Jak vyrobit bateriový šroubovák

Cordon: na místě, kde byla základna Stalkerů v ChN, v jednom z domů vedle Tunelu se s námi setká Brownie 🙂 Dark Valley: nezapomeňte na sklad, na základně Bandyukov, na místě kde to bylo v původním TC, od mňam, tam Revolver a velmi užitečná brokovnice.

Dark Valley: Nedaleko základny Bandit na čerpací stanici leží Stalkerova mrtvola, má vzácný BM-16.

Les: nejpozoruhodnější je Žlutý trpaslík. Můžete se podívat na tento blikat, běží za parkovacími banditami blíže k přechodu do baru.

Ve Výzkumném ústavu Agroprom, na misi, kde potřebujete hledat Strelčiny věci v kobce, je místnost, ve které je kniha questů. Napravo od skrýše s knihou, na stěně, kde je rozbité pletivo a prochází potrubí, je skrytá skrýš. Nachází se blíže rohu vlevo (pokud se podíváme na tuto stranu) v otvoru, ze kterého prochází potrubí. Tam jsem našel AKMS (který každý hledá, ale je to tak, že se nedá ani nasadit optika), pár lékárniček a artefakt, který dává 100% zdraví, 10% odolnost vůči střele a roztržení.

V Dark Hollow, po odbočení na silnici vedoucí směrem ke Korodonu, na levé straně vozovky, hledejte kříž s plynovou maskou, uprostřed anomální skupiny se zvýšeným radiačním pozadím. kolem skupiny je několik zákrutů samotného kříže. mezipaměti. obsahuje SVD, SVU, OTs-14 „Groza“, cca 5 běžných lékárniček, náboje pro SVD a „Groza“. tmavá prohlubeň.Plnění nájemníky.Kde je jeskyně ve skále vedle kopce na schodech domu.V detektoru sporáku. v temné prohlubni (viz screenshot kde) ve vesnici najděte dům, ve kterém hoří oheň, prolezte oknem, kde není rám a v kamnech je batoh, tato keš je výborný artefakt a je tam dobrý zisk v tomto domě. Opatrnost ve vesnici chimér a zombie.

V temné prohlubni, v malé vesnici východně od jižního východu z dolů, je v domě s ucpaným vchodem skrýš, jsou tam 2 cool umění. V domě nacházejícím se v jihovýchodní části mapy poblíž infikovaného tunelu je v keši elitní detektor. V temném údolí. Tam vlevo od silnice bude kříž a kolem je spousta anomálií. Cross Stash

Vintorez je v Dark Hollow a je tam také Bouřka s IED a SVD. Keš je poblíž křižovatky. Jak jít do Cordonu, vlevo budou 2 domy a poblíž se budou potulovat zombie.A když se podíváte směrem ke Cordonu, bude tam anomální pole, je tam pár artefaktů a kříž.Existuje tajemství.

Na jantaru na místě s autem, který vedle Sakharovského bunkru, přímo v daleké části v strážním stánku v šatně se nachází LR300 a bublina vína.

U Sacharovovy základny je sestup do jámy, poblíž něj stojí stalker, nabídnete mu pomoc, dá vám úkol hledat jeho zbraně v této jeskyni. Půjdeme dolů, projdeme tunelem, pak tu bude dav lidí sajících krev. Můžete použít feromony (dané Sacharovem, quest je dokončen spolu s ním). Procházíme místností se zběsilým pozadím (dokonce i proběhnout =)) Chyť bouřku a zpět na povrch. Pro tento úkol nám stalker dává SEVA.

Armádní sklady, vesnice krve, ve věži na předposledním schodišti je LR 300 se dvěma balíčky AP nábojů.

také v jednom z domů v kamnech (možná náhodný) swag.

V Černobylu v baru na pokoji má vůdce dluhu za zády trezor.Dá se otevřít, v trezoru jsou 2 sluky. pušky a 5 lékárniček.

Big Swamps, blízko tunelu „Tuzla“, že na západě za mostem je kasárenský dlouhý dům, v něm pár bublinek vodky a žoldácké kombinézy.

Pokud se někdo podařilo zasít spací pytel (i když to není skutečné) Můžete jít na umístění „mrtvého města“, jít do šedé budovy bez oken. uvnitř je ještě prázdná bossaine, jdi po schodech nahoru a hned si prohlédni tyto skříňky, kromě tašky jsou tam i baterie, vog-25 a detektor anomálií.

Seznam všech opravářů v S.T.A.L.K.E.R.: Ztracená alfa:

 • Fox „Repair Only“. Cordon. (Téměř každý ho zná).
 • Petrenko „Obchod a opravy“. Met. továrna, Duty Base. (ani přes ni se nedá dostat, po vojenském útoku zůstává na základně, po vypnutí zemětřesení jde do starého baru 100 rentgenů).
 • Kapitán Ivantsov „Obchod a opravy“ – Duty Base, na střeše – (Po vojenském útoku na základnu jde s Voroninem a Bartenderem do Černobylu a přestane opravovat brnění a zbraně).
 • Otec Diodor „Jediná oprava“. Yantar, vesnice. (Chodí v exoskeletu, může uvíznout ve sklepě. stačí otevřít dveře a půjde ven). Ukázalo se, že má 100 000. a kupuje zbraně za dobré peníze. Jeho mínus je, že chodí po celou dobu jantaru a pokaždé, když se musí podívat.
 • Herschel dlužník „Oprava a nákup“. Rostock, v budově, která byla zbavena plynu. (Objeví se poté, co si od Petrenka vezmete klíče od laboratoře).
 • Lakomec „Obchod a opravy“. Černobyl, základna Svoboda. (Pokud máte zbraňový mod OGSM pro LA. Lakomec nic neopravuje, ale pouze obchoduje. )

Nečekaně na jednom ze stránek věnovaných různým modifikacím hry S.T.A.L.K.E.R. byly informace, že.

Po dlouhé odmlce vývojáři „Lost Alpha DC“ představili oficiální informace o tom, co tým aktuálně dělá.

Mám dotaz na hráče, případně na autory.V blízkosti Pripjati předám úkol Voroninovi, on na oplátku.

Mám stejný problém, jak vyřešit? Lze restartovat pouze bez skrytých anomálií (i když na prvním.

Jaké je heslo pro počítač v laboratoři x18?

Počítačové cheaty: Kód pro většinu počítačů ve hře (vhodné pro první počítač v X-18). PŘÍSNĚ TAJNÉ; Kód druhé počítačové laboratoře X-18. 9231; Kód do počítače ve 2. patře žoldnéřské základny (armádní sklady). být na mrtvole stalkera, kterému byl artefakt odebrán.

Popis Tento flash disk patří Strelokovi a nachází se v dungeonu Agropromu, v jeho mezipaměti. Chcete-li aktivovat hledání tohoto předmětu, musíte vylézt po schodech uvnitř mezipaměti. Najít ji je snadné – je skrytá za velkou mapou Zóny, v malé díře ve zdi.

Popis

O projektu Lost Alpha je jedním z nejpopulárnějších projektů ve vesmíru Stalker, jehož vývoj začal již v roce 2008. Zpočátku byl Lost Alpha zaměřen na návrat stejného stalkera. V roce 2014 byla vydána první verze modifikace. Mapa zóny vyloučení byla přepracována tak, aby více odpovídala sestavení z roku 1935 než původní hra. Děj je založen na historii Shadows of Chernobyl. Ve ztracených Alpha, hlavní postava. Stalker, který si nepamatuje nic, a v jeho verzích je jen jeden úkol. „Zabij šipka“. Klíčové momenty migrovaly z prvního dílu trilogie, ale byly natolik proměněny, že každý z nás bude moci tento příběh prožít znovu, s novými vjemy z plynutí. Přibylo i velké množství příběhových větví, vedlejších úkolů.

READ  Polymerové hliněné nástroje to dělají sami

jeden. Kde najdeme kešku Strelka (Agroprom Dungeon): Jdeme chodbou, kde bývala elektro anomálie, sejdeme po schodech (nescházíme až úplně dole, ale pouze po schodech, které byly v originále ODPOLEDNE). Jdeme do chodby (kterou jsme se v PM dostali ke keši střelce) a vidíme dveře vpravo, toto je keška střelce.

Kde najít klíč ke dveřím ke keši Strelka (Agroprom Dungeon): Vracíme se na odpočívadlo a klesáme až úplně na dno. Bude tam ventilační potrubí, v něm na okraji leží klíč ke dveřím.

Kde je kniha Arrow: Za skříňkou v otvoru ve zdi.4. Kde je ukrytá flashka Strelka: Ve vedlejší místnosti.

Kde je vchod do X18: Na dvorku za centrální budovou.

Kde jsou všechny dokumenty pro Petrenka a kde jsou všechny počítače pro Velese: První počítač a dokument se nachází hned na začátku laboratoře, kde sedí strážný (závada, která píská). Druhý dokument je v místnosti nalevo (pokud se podíváte na východ z laboratoře). Třetí dokument je pod úrovní, vedle druhého dokumentu je švagr (funguje), za ním je hangár úplně dole v hangáru, za starým obrněným transportérem je průlez „A. Skočíme do poklopu, jdeme v přímé linii, otočíme se doleva, uvidíme 3 schody, vyšplháme na druhé a najdeme dokument. Čtvrtý dokument se nachází v blízkosti vědce z kočky-scény (kde krevní oběh zabil armádu) (druhý počítač je také umístěn v blízkosti něj) Pátý dokument je v místnosti, ke kterému potřebujete prosadit výtahovým důlem, my Zvedněte téměř na samém vrcholu výtahových dolů a vylézt na podlahu, na kterém se místnost nachází, přejděte do malé místnosti (kde mrtvola Flodovitsa leží na mini mapě) (je zde třetí počítač)

Expedice: Prozkoumejte druhý bod: Všechny dokumenty a vědecké nástroje jsou v hangáru, kde stojí za to Kalmyk. První dokument leží na plynové nádrži, první vědecké zařízení leží na spodní polici stroje, druhý dokument je v mrtvoly vědce, druhé vědecké zařízení je na stole, vedle mrtvoly vědce ( takže úkol pracoval by být na konci podívat se do domu).

Kódy z trezorů: Kód z Borov je bezpečný. 495; Kód z Petrenko Safe. 123; Kód z Borova je bezpečný (TD). 295; Bezpečný kód založený na armádě (Cordon). 471; Bezpečnostní kód v budově s chemickým plynem (umístění výhonky, vstup do pokojové místnosti). 437; Kód z trezoru na místě radaru (quest of the Nomad). 218; Bezpečný kód v novém baru. bude k dispozici po skupině dluhu.Kódy ze dveří: kód ke dveřím laboratoře X10. 3823; Kód z uzavřeného pokoje v X10. 1234; Kód pro vstup do metra (na Pripyat). 2345; Kód pro vstup do laboratoře X-18. 5271; Kód pro dveře v kobkách Pripyat. 4134. Kód pro vstup do sarkofágu. 4237.Počítačové cheaty: Kód pro většinu počítačů ve hře (vhodné pro první počítač v X-18). Přísně tajné; Kód do druhého počítače laboratoře X-18. 9231; Kód z galerie 2. galerie

Jak povolit spawner v Lost Alpha DC 1.4005

Chcete-li aktivovat nabídku spawn, musíte provést úpravy zkratky, pomocí které spouštíte hru, a to:

 • Klepněte pravým tlačítkem myši na zástupce a v rozevíracím seznamu vyberte „Vlastnosti“;
 • V dialogovém okně, které se objeví, klikněte na záložku „Zástupce“;
 • Do pole s názvem „Objekt“ na úplný konec přidáme vlastnost:.Vývojářský režim
 • Spuštění hry pomocí upravené zkratky.

Povolte první spawn nabídku pro Lost Alpha DC 1.4005

První možnost spawneru má výhody i nevýhody. Výhody prvního spočívá v možnosti výpočtu souřadnic libovolného objektu a přesunout se do libovolného bodu hry pomocí teleportace. Při hromadném spawnování předmětů (objektů) je možné určit počet generovaných objektů. Minimum záložek a snadná obsluha pokrývají takovou nevýhodu, jako je ruční zadávání názvů položek.

 • Po úpravě zástupce spusťte hru.
 • Při hraní s klávesou ESC. přejít na hlavní.
 • V hlavní nabídce stiskněte klávesu F2.

Jak to funguje – například chceme vytvořit 10 útočných pušek Val:

 • Vyberte kartu SpawnObj.
 • Zadáváme z názvu našeho stroje. wpn_val
 • Do pole vpravo zadejte počet strojů, v našem případě 10.
 • Klikněte na tlačítko Spawn.
 • Vracíme se do hry a pod nohama hlavního hrdiny najdeme 10 zbrusu nových strojů Val.

Povolte druhé spawn menu pro Lost Alpha DC 1.4005

Tento spawner je pohodlnější z pohledu běžného uživatele a má pohodlné a intuitivní rozhraní. Nabídka spawn Lost Alpha DC 1.4005 kategorií a má schopnost reprodukovat v neomezeném počtu všech dostupných položek ve hře, včetně postav, artefaktů, zbraní, mutantů a questu, jako jsou nástroje pro hrubé, jemné a hrubé práce.

 • Po úpravě zástupce spusťte hru.
 • Při hraní s klávesou ESC. přejít na hlavní.
 • V hlavní nabídce stiskněte klávesu F3.
 • Procházením karet sekcí vyberte předmět, který nás zajímá, a klikněte na tlačítko s jeho názvem.
 • Počet kliknutí bude stejný jako počet vytvořených položek.
 • Vrátíme se do hry a vygenerované předměty najdeme v inventáři hlavního hrdiny.

Získáme tak dva vestavěné spawnery bez dodatečné instalace a stahování úprav třetích stran. Stojí za zmínku, že použití spawneru může způsobit chyby ve hře, proto jej nedoporučujeme používat až do úplného průchodu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS